home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2007 2006 2005 2004 2003 06.11.2005 CH 30.10.2005 CH 23.10.2005 CH 22.10.2005 PE 16.10.2005 CH 15.10.2005 MO 09.10.2005 PE 08.10.2005 PE 02.10.2005 BR 02.10.2005 CH 01.10.2005 MI 01.10.2005 MO 28.09.2005 TO 25.09.2005 CH 24.09.2005 LL 18.09.2005 CH 17.09.2005 PE 11.09.2005 CH 10.09.2005 MO 04.09.2005 BR 04.09.2005 CH 03.09.2005 KV 28.08.2005 CH 27.08.2005 PE 26.08.2005 PE 21.08.2005 MO 14.08.2005 KV 07.08.2005 KO 31.07.2005 KV 30.07.2005 BV 24.07.2005 MO 23.07.2005 MO 17.07.2005 KV 16.07.2005 KO 10.07.2005 MO 09.07.2005 SL 06.07.2005 LL 03.07.2005 KV 02.07.2005 KV 02.07.2005 SH 26.06.2005 CH 25.06.2005 MI 25.06.2005 NE 19.06.2005 PE 19.06.2005 KV 18.06.2005 PE 12.06.2005 CH 11.06.2005 MO 05.06.2005 CH 04.06.2005 LL 04.06.2005 SL 29.05.2005 CH 28.05.2005 PE 22.05.2005 CH 21.05.2005 BV 15.05.2005 CH 14.05.2005 MO 08.05.2005 CH 08.05.2005 PE 07.05.2005 PE 01.05.2005 LL 24.04.2005 CH 23.04.2005 RD 17.04.2005 CH 10.04.2005 CH 03.04.2005 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.10.2005 - Most
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1449 Cena Delta - stavby
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCHNESKA, 5 62,0 ž. Jan Rája BOJ   1 Vinklárek Vladimír 60
2. NOMON, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   2 Minařík 2 Ferdinand 30
3. LADY DOT, 4 54,5 ž. Ilona Hronová 1/2   7 Šarina Karol 90
4. BONDI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   12 Chaloupka Václav, Ing. 80
5. ARITMIE, 3 55,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4   5 Knauer Martin 120
6. CHARLOTTEN STERN, 4 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   4 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. VLTAVAN, 6 62,0 am. Eva Jíchová 1   8 Špelda Lubomír 120
8. IBISA, 4 58,0 am. Leona Hloužková nos   10 Vymazal Josef 160
9. LADY GLEN, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2   3 Kotáb Eduard 120
10. SOTIRA, 3 51,0 Kateřina Palupčíková 1 1/4   9 Složil Pavel 260
11. LOVELY LOVELY(GB), 3 53,0 Jaromír Šafář krk   13 Chaloupka Václav, Ing. 130
12. LOUDA, 4 53,0 Josef Borč 1/2   6 Barbořík Jiří 150
13. BABY LOVE, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   11 Vymazal Josef 180
Čas: 01:44,03, Mezičasy: (27.99 - 25.72 - 24.49 - 25.82)
Výrok: BOJ 1 1/4-1/2-krk-1 1/4-1/2-1-nos-2-1 1/4-krk-1/2-1 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOCHNESKA)Jitka - Meva

Majitel: Jitka - Meva, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Mejzlík V.

Sankce: jezdec Palupčíková Kateřina 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)



2. dostih, start 14:34
1450 Cena Hipodromu Most
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY RISK, 2 56,0 ž. Martin Srnec BOJ   12 Rosina Jozef, Ing. 40
2. FLAMING HEART, 2 56,0 Štěpánka Sedláčková 1/2   10 Junková Jana 120
3. MYŠKA, 2 55,0 ž. Ilona Hronová nos   9 Šarina Karol 110
4. SECRET DEVIL, 2 56,0 ž. Iva Miličková 5   6 Tajmr Josef, MVDr. 70
5. CLUB PLAN(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Hurt Jiří 23
6. DOUBLE CLUB(POL), 2 56,0 ž. Radek Koplík hlava   11 Bekrová Gabriela 120
7. CHANDA, 2 56,0 Helena Blažková 1 3/4   1 Popelka Stanislav 70
8. AS FAIR, 2 54,5 Vendula Korečková 1/2   8 Hurt Jiří 90
9. COSMOGIRL, 2 54,0 Radka Hovadová 1 3/4   4 Mimra Zdeněk 120
10. LEDOBOREC, 2 54,5 Jaromír Šafář 1 3/4   13 Faltová Oliva 120
11. FLARÉGIE, 2 54,0 Josef Borč 2 1/2   2 Knauer Martin 210
12. NEBULA, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   5 Hanuš Pavel 70
13. ACHNATON, 2 53,5 Jiřina Andrésová 16   7 Svoboda Josef 100
Čas: 01:44,74, Mezičasy: (28.24 - 25 96 - 24.58 - 25.96)
Výrok: BOJ 1/2-nos-5-1/2-hlava-1 3/4-1/2-1 3/4-1 3/4-2 1/2-krk-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (READY RISK)Red Arrows-Ing.Rosina
6 000 Kč (FLAMING HEART)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (MYŠKA)Verant - Stav - Acton

Majitel: Red Arrows-Ing.Rosina, Trenér: Rosina Jozef, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


3. dostih, start 15:00
1451 Cena společnosti CHLÁDEK A TINTĚRA
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAUDIO, 5 68,0 Luboš Urbánek LEHCE   5 Junková Jana 23
2. HERBINA, 6 69,5 ž. Dušan Andrés 4   7 Popelka Stanislav 50
3. DEAD OR ALIVE, 4 62,5 am. Lukáš Neuvirt 2 3/4   9 Uhl Jiří 100
4. WHINNYS, 4 62,5 Štěpánka Sedláčková hlava   2 Horáková Lenka 80
5. CINDERELLA ., 5 69,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 2 1/4   1 Luka Václav, Ing. 35
6. GERONNA, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt 3/4   4 Barbořík Jiří 80
7. ELIŠKA, 4 65,0 Martin Liška 16   6 Vítek Roman, MVDr. 100
8. ZLATÝ MĚSÍC, 9 69,0 Libor Šimůnek 13   8 Barbořík Jiří 100
Nestartovali: ENTERTAINER(FR)
Čas: 04:32,13, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-2 3/4-hlava-2 1/4-3/4-16-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (CLAUDIO)EŽ Praha a.s.

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Junková Jana, Chov: Fitmin a.s.


4. dostih, start 15:33
1452 Cena BETONSTAV TEPLICE
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARAMOUNT STAR, 5 61,5 Jaromír Šafář JISTĚ   7 Šatra Tomáš 80
2. VERY SPECIAL, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   5 Wrabelová Lenka 100
3. MAÁDID, 3 51,0 ž. Iva Miličková 2   14 Koplík Zdeno 180
4. NEW TIGER(GER), 3 53,0 ž. Ilona Hronová 3/4   9 Luka Václav, Ing. 100
5. PALDOX(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   8 Vondrová Lucie 90
6. PERON(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková 1/2   13 Váňa st. Josef 120
7. LOKALI, 3 58,0 Jakub Pavlíček 3/4   11 Kotáb Eduard 120
8. TERESINA(GER), 3 60,0 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav, Ing. 50
9. SUGAR RHEINBERG(GER), 4 51,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2   12 Koplík Zdeno 150
10. ALPHA MILLENNIUM(GER), 5 61,5 ž. Dušan Andrés 2 3/4   15 Vondrová Lucie 100
11. VERSALUKA, 4 60,0 am. Helena Pejšková, Ing. 2   6 Pejšková Ivana, Ing. 80
12. CANDELARIA, 4 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   3 Vraj Radek, Ing. 150
13. KORENBLOEM, 4 51,0 Natalie Arendsen 1 1/4   4 Bartoš st. Josef 80
14. VAKACIUS, 4 58,0 Adam Pekarovič krk   10 Rosina Jozef, Ing. 150
15. LASHADD, 3 62,0 Vendula Korečková 16   1 Neuberg Filip 110
Čas: 02:08,42, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-3/4-krk-1/2-3/4-hlava-1 1/2-2 3/4-2-1 1/2-1 1/4-krk-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
6 000 Kč (VERY SPECIAL)Cheval Liberté
4 000 Kč (MAÁDID)Clint-Racing

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.


5. dostih, start 16:01
1453 Cena týdeníku Homér
Rovina II.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVRON, 3 57,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   4 Šilhavý Ladislav 40
1. WERENA, 4 52,5 Jaromír Šafář současně   9 Faltová Oliva 120
3. SATÉN, 8 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   1 Svoboda Josef 110
4. LOTRANKA, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2   7 Horáková Lenka 80
5. ETIENNE(IRE), 4 55,5 ž. Radek Koplík krk   8 Koplík Zdeno 100
6. NORTHANGER ABBEY(IRE), 3 57,5 ž. Artur Resulov 1/2   3 Šavujev Arslangirej 25
7. AMANT GRIS(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Chaloupka Václav, Ing. 80
8. LORD KL, 4 57,5 ž. Jan Demele 3/4   2 Demele Jan 60
9. ARCUM, 5 61,0 ž. Martin Srnec 4   6 Koplík Zdeno 110
Čas: 02:41,98, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ současně-3/4-2-krk-1/2-2-3/4-4
Maj. prémie:
12 000 Kč (WERENA)Falun
12 000 Kč (EVRON)MHM
6 000 Kč (SATÉN)Stáj Filip

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.
Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Koně č. 2 LORD KL a č. 5 AMANT GRIS ztratili na startu asi 4 délky.



6. dostih, start 16:42
1454 Českomoravská cena Skupiny ČEZ
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAIRY`S SON, 3 62,0 ž. Martin Srnec LEHCE   1 Drlík Jaroslav 25
2. LE VENT(GER), 3 62,0 ž. Jan Demele 2 3/4   3 Koplík Zdeno 60
3. LUNASHALI(IRE), 6 63,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   6 Vinklárek Vladimír 50
4. BEL CANTO(POL), 4 63,5 ž. Dušan Andrés 2   2 Hurt Jiří 100
5. GOTYK(POL), 8 63,5 ž. Jan Rája 3 3/4   5 Luka Václav, Ing. 40
6. MARIE ANNA(FR*), 6 62,0 ž. Ilona Hronová 7   8 Pulka David 100
7. LIEBESLUST(FR), 3 62,0 ž. Ferdinand Minařík 2 7   4 Váňa st. Josef 100
8. LUCID(FR), 8 63,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   7 Koplík Zdeno 100
Čas: 01:26,29, Mezičasy: (13.82 - 23.24 - 24 .09 - 25.15)
Výrok: LEHCE 2 3/4-2 1/4-2-3 3/4-7-7-1/2
Maj. prémie:
5 100 Kč (MARIE ANNA(FR*))Adona&Fany Hostěnice

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Görgl`s Farm

Kůň č. 8 MARIE ANNA ztratil na startu asi 2 délky. Sankce: trenér Pulka David 400 Kč za nepovolené sedlání mimo sedliště (DŘ §330)



7. dostih, start 17:14
1455 Cena Hipodromu Most
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABAR(POL), 6 59,5 Jiřina Andrésová LEHCE   11 Svoboda Josef 70
2. BLACK HURICAN(IRE), 8 56,5 Jaromír Šafář 1 3/4   8 Šatra Tomáš 80
3. TELEPHOTO(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav, Ing. 60
4. LYCUM, 5 61,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   13 Drlík Jaroslav 50
5. MY BEST RISK, 3 58,0 Adam Pekarovič 3/4   4 Rosina Jozef, Ing. 120
6. CHERI RULES, 3 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   6 Vraj Radek, Ing. 60
7. COSMETIK, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk   14 Chaloupka Václav, Ing. 110
8. PULLER, 6 53,5 am. Leona Hloužková krk   10 Pulka David 120
9. SANTORI(GB), 5 54,0 Radka Hovadová 1 1/4   3 Mimra Zdeněk 200
10. OLIVIO(GER), 7 62,0 am. Irena Rosenfeld 3/4   9 Fedorowicz Vladislav 200
11. MANDALAY BAY(GER), 5 63,5 ž. Radek Koplík 3/4   5 Koplík Zdeno 110
12. AROMATIK, 4 62,5 am. Eva Jíchová 2   1 Špelda Lubomír 120
13. SINA, 4 61,5 Jan Derych 2 3/4   7 Složil Pavel 120
14. VALUNKA, 5 51,0 Adéla Klepetková 1 3/4   12 Jirka Petr 150
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (14.95 - 23.52 - 23.91 - 25.61)
Výrok: LEHCE 1 3/4-hlava-2 1/4-3/4-3/4-krk-krk-1 1/4-3/4-3/4-2-2 3/4-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
6 000 Kč (MY BEST RISK)Orling

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Svoboda Josef, Chov: SK Stubno

Sankce: jezdec Vodehnalová Jiřina 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), stáj EŽ Praha-Chaloupka 1000 Kč za nezdůvodněnou změnu dresu (DŘ §105), stáj Dr.Charvát 400 Kč za nanahlášenou změnu barvy čapky (DŘ §308).




Dostihová komise: