home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.10.2005 - Most
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1449 Cena Delta - stavby
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCHNESKA, 5 62,0 ž. Jan Rája BOJ   1 Vinklárek Vladimír 60
2. NOMON, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   2 Minařík 2 Ferdinand 30
3. LADY DOT, 4 54,5 ž. Ilona Hronová 1/2   7 Šarina Karol 90
4. BONDI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   12 Chaloupka Václav 80
5. ARITMIE, 3 55,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/4   5 Knauer Martin 120
6. CHARLOTTEN STERN, 4 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   4 Pejšková Ivana 60
7. VLTAVAN, 6 62,0 am. Eva Jíchová 1   8 Špelda Lubomír 120
8. IBISA, 4 58,0 am. Leona Hloužková nos   10 Vymazal Josef 160
9. LADY GLEN, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2   3 Kotáb Eduard 120
10. SOTIRA, 3 51,0 Kateřina Palupčíková 1 1/4   9 Složil Pavel 260
11. LOVELY LOVELY(GB), 3 53,0 Jaromír Šafář krk   13 Chaloupka Václav 130
12. LOUDA, 4 53,0 Josef Borč 1/2   6 Barbořík Jiří 150
13. BABY LOVE, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   11 Vymazal Josef 180
Čas: 01:44,03, Mezičasy: (27.99 - 25.72 - 24.49 - 25.82)
Výrok: BOJ 1 1/4-1/2-krk-1 1/4-1/2-1-nos-2-1 1/4-krk-1/2-1 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOCHNESKA)Jitka - Meva

Majitel: Jitka - Meva, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Mejzlík V.

Sankce: jezdec Palupčíková Kateřina 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 14:34
1450 Cena Hipodromu Most
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY RISK, 2 56,0 ž. Martin Srnec BOJ   12 Rosina Jozef 40
2. FLAMING HEART, 2 56,0 Štěpánka Sedláčková 1/2   10 Junková Jana 120
3. MYŠKA, 2 55,0 ž. Ilona Hronová nos   9 Šarina Karol 110
4. SECRET DEVIL, 2 56,0 ž. Iva Miličková 5   6 Tajmr Josef 70
5. CLUB PLAN(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Hurt Jiří 23
6. DOUBLE CLUB(POL), 2 56,0 ž. Radek Koplík hlava   11 Bekrová Gabriela 120
7. CHANDA, 2 56,0 Helena Blažková 1 3/4   1 Popelka Stanislav 70
8. AS FAIR, 2 54,5 Vendula Korečková 1/2   8 Hurt Jiří 90
9. COSMOGIRL, 2 54,0 Radka Hovadová 1 3/4   4 Mimra Zdeněk 120
10. LEDOBOREC, 2 54,5 Jaromír Šafář 1 3/4   13 Faltová Oliva 120
11. FLARÉGIE, 2 54,0 Josef Borč 2 1/2   2 Knauer Martin 210
12. NEBULA, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   5 Hanuš Pavel 70
13. ACHNATON, 2 53,5 Jiřina Andrésová 16   7 Svoboda Josef 100
Čas: 01:44,74, Mezičasy: (28.24 - 25 96 - 24.58 - 25.96)
Výrok: BOJ 1/2-nos-5-1/2-hlava-1 3/4-1/2-1 3/4-1 3/4-2 1/2-krk-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (READY RISK)Red Arrows-Ing.Rosina
6 000 Kč (FLAMING HEART)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (MYŠKA)Verant - Stav - Acton

Majitel: Red Arrows-Ing.Rosina, Trenér: Rosina Jozef, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start 15:00
1451 Cena společnosti CHLÁDEK A TINTĚRA
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAUDIO, 5 68,0 Luboš Urbánek LEHCE   5 Junková Jana 23
2. HERBINA, 6 69,5 ž. Dušan Andrés 4   7 Popelka Stanislav 50
3. DEAD OR ALIVE, 4 62,5 am. Lukáš Neuvirt 2 3/4   9 Uhl Jiří 100
4. WHINNYS, 4 62,5 Štěpánka Sedláčková hlava   2 Horáková Lenka 80
5. CINDERELLA ., 5 69,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 2 1/4   1 Luka Václav 35
6. GERONNA, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt 3/4   4 Barbořík Jiří 80
7. ELIŠKA, 4 65,0 Martin Liška 16   6 Vítek Roman 100
8. ZLATÝ MĚSÍC, 9 69,0 Libor Šimůnek 13   8 Barbořík Jiří 100
Nestartovali: ENTERTAINER(FR)
Čas: 04:32,13, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-2 3/4-hlava-2 1/4-3/4-16-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (CLAUDIO)EŽ Praha a.s.

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Fitmin a.s.

4. dostih, start 15:33
1452 Cena BETONSTAV TEPLICE
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARAMOUNT STAR, 5 61,5 Jaromír Šafář JISTĚ   7 Šatra Tomáš 80
2. VERY SPECIAL, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   5 Wrabelová Lenka 100
3. MAÁDID, 3 51,0 ž. Iva Miličková 2   14 Koplík Zdeno 180
4. NEW TIGER(GER), 3 53,0 ž. Ilona Hronová 3/4   9 Luka Václav 100
5. PALDOX(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   8 Vondrová Lucie 90
6. PERON(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková 1/2   13 Váňa st. Josef 120
7. LOKALI, 3 58,0 Jakub Pavlíček 3/4   11 Kotáb Eduard 120
8. TERESINA(GER), 3 60,0 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav 50
9. SUGAR RHEINBERG(GER), 4 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   12 Koplík Zdeno 150
10. ALPHA MILLENNIUM(GER), 5 61,5 ž. Dušan Andrés 2 3/4   15 Vondrová Lucie 100
11. VERSALUKA, 4 60,0 am. Helena Pejšková, Ing. 2   6 Pejšková Ivana 80
12. CANDELARIA, 4 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   3 Vraj Radek 150
13. KORENBLOEM, 4 51,0 Natalie Arendsen 1 1/4   4 Bartoš st. Josef 80
14. VAKACIUS, 4 58,0 Adam Pekarovič krk   10 Rosina Jozef 150
15. LASHADD, 3 62,0 Vendula Korečková 16   1 Neuberg Filip 110
Čas: 02:08,42, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-3/4-krk-1/2-3/4-hlava-1 1/2-2 3/4-2-1 1/2-1 1/4-krk-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
6 000 Kč (VERY SPECIAL)Cheval Liberté
4 000 Kč (MAÁDID)Clint-Racing

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

5. dostih, start 16:01
1453 Cena týdeníku Homér
Rovina II.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVRON, 3 57,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   4 Šilhavý Ladislav 40
1. WERENA, 4 52,5 Jaromír Šafář současně   9 Faltová Oliva 120
3. SATÉN, 8 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   1 Svoboda Josef 110
4. LOTRANKA, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2   7 Horáková Lenka 80
5. ETIENNE(IRE), 4 55,5 ž. Radek Koplík krk   8 Koplík Zdeno 100
6. NORTHANGER ABBEY(IRE), 3 57,5 ž. Artur Resulov 1/2   3 Šavujev Arslangirej 25
7. AMANT GRIS(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Chaloupka Václav 80
8. LORD KL, 4 57,5 ž. Jan Demele 3/4   2 Demele Jan 60
9. ARCUM, 5 61,0 ž. Martin Srnec 4   6 Koplík Zdeno 110
Čas: 02:41,98, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ současně-3/4-2-krk-1/2-2-3/4-4
Maj. prémie:
12 000 Kč (WERENA)Falun
12 000 Kč (EVRON)MHM
6 000 Kč (SATÉN)Stáj Filip

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.
Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Koně č. 2 LORD KL a č. 5 AMANT GRIS ztratili na startu asi 4 délky.


6. dostih, start 16:42
1454 Českomoravská cena Skupiny ČEZ
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAIRY`S SON, 3 62,0 ž. Martin Srnec LEHCE   1 Drlík Jaroslav 25
2. LE VENT(GER), 3 62,0 ž. Jan Demele 2 3/4   3 Koplík Zdeno 60
3. LUNASHALI(IRE), 6 63,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   6 Vinklárek Vladimír 50
4. BEL CANTO(POL), 4 63,5 ž. Dušan Andrés 2   2 Hurt Jiří 100
5. GOTYK(POL), 8 63,5 ž. Jan Rája 3 3/4   5 Luka Václav 40
6. MARIE ANNA(FR*), 6 62,0 ž. Ilona Hronová 7   8 Pulka David 100
7. LIEBESLUST(FR), 3 62,0 ž. Ferdinand Minařík 2 7   4 Váňa st. Josef 100
8. LUCID(FR), 8 63,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   7 Koplík Zdeno 100
Čas: 01:26,29, Mezičasy: (13.82 - 23.24 - 24 .09 - 25.15)
Výrok: LEHCE 2 3/4-2 1/4-2-3 3/4-7-7-1/2
Maj. prémie:
5 100 Kč (MARIE ANNA(FR*))Adona&Fany Hostěnice

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Görgl`s Farm

Kůň č. 8 MARIE ANNA ztratil na startu asi 2 délky. Sankce: trenér Pulka David 400 Kč za nepovolené sedlání mimo sedliště (DŘ §330)


7. dostih, start 17:14
1455 Cena Hipodromu Most
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABAR(POL), 6 59,5 Jiřina Andrésová LEHCE   11 Svoboda Josef 70
2. BLACK HURICAN(IRE), 8 56,5 Jaromír Šafář 1 3/4   8 Šatra Tomáš 80
3. TELEPHOTO(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav 60
4. LYCUM, 5 61,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   13 Drlík Jaroslav 50
5. MY BEST RISK, 3 58,0 Adam Pekarovič 3/4   4 Rosina Jozef 120
6. CHERI RULES, 3 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   6 Vraj Radek 60
7. COSMETIK, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk   14 Chaloupka Václav 110
8. PULLER, 6 53,5 am. Leona Hloužková krk   10 Pulka David 120
9. SANTORI(GB), 5 54,0 Radka Hovadová 1 1/4   3 Mimra Zdeněk 200
10. OLIVIO(GER), 7 62,0 am. Irena Rosenfeld 3/4   9 Fedorowicz Vladislav 200
11. MANDALAY BAY(GER), 5 63,5 ž. Radek Koplík 3/4   5 Koplík Zdeno 110
12. AROMATIK, 4 62,5 am. Eva Jíchová 2   1 Špelda Lubomír 120
13. SINA, 4 61,5 Jan Derych 2 3/4   7 Složil Pavel 120
14. VALUNKA, 5 51,0 Adéla Klepetková 1 3/4   12 Jirka Petr 150
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (14.95 - 23.52 - 23.91 - 25.61)
Výrok: LEHCE 1 3/4-hlava-2 1/4-3/4-3/4-krk-krk-1 1/4-3/4-3/4-2-2 3/4-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
6 000 Kč (MY BEST RISK)Orling

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Svoboda Josef, Chov: SK Stubno

Sankce: jezdec Vodehnalová Jiřina 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), stáj EŽ Praha-Chaloupka 1000 Kč za nezdůvodněnou změnu dresu (DŘ §105), stáj Dr.Charvát 400 Kč za nanahlášenou změnu barvy čapky (DŘ §308).



Dostihová komise: