home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.10.2005 - Pardubice
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 12:32
1433 PEAK PERFORMANCE DMG Race(FEGENTRI muži)
Proutky IV.kat. - 2900 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABRADOR, 6 66,0 am. Radim Petřík BOJ   8 Špelda Lubomír 50
2. CHERRY PIE(POL), 4 64,0 am. Henrik Engblom 1/2   6 Holčák František 35
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 70,0 am. Pavel Horčička 1 1/2   4 Chaloupka Václav 27
4. LOTO(GER*), 7 65,0 am. Lukáš Neuvirt 2 1/4   9 Kotáb Eduard 60
5. SILVER ORPHAN, 4 65,0 am. Mehdi Lesage 15   1 Míček Milan 100
6. MAN O DESERT(FR), 5 66,0 am. Vladimír Černý 16   2 Váňa st. Josef 60
7. DON MIGUEL(IRE), 8 66,0 am. James Justin Morgan 5   5 Váňa st. Josef 70
8. KORONER(POL), 5 66,0 am. Roman Bukva daleko   7 Seménka Zdeněk 120
9. ANGEL PATRIARCH, 4 64,0 am. James Patrick O'Farrell daleko   10 Váňa Jaroslav 100
Nestartovali: TIZNIT(FR)
Čas: 03:26,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-1 1/2-2 1/4-15-16-5-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky (Dا105), jezdec Engblom Henrik výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


2. dostih, start 13:04
1434 PEAK PERFORMANCE Bleedex Race(Dostih FEGENTRI pro amatéry ženy)
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARLETTA, 4 63,5 am. Leona Hloužková JISTĚ   3 Kantek ml. Miroslav 30
2. STELARITA, 4 63,5 am. Irene Kohlweiss 1 1/2   9 Kantek ml. Miroslav 30
3. WIRTENA, 4 61,5 am. Natalie Friberg 2   7 Kantek ml. Miroslav 100
4. COSMIA, 3 57,0 am. Susan Leahy 2 1/4   5 Fedorowicz Vladislav 180
5. SEDI(POL), 8 63,0 am. Elisabeth Johansson 1 1/2   1 Svoboda Josef 60
6. SEJWALA(POL), 5 61,5 am. Eva Jíchová 2   10 Zobal František 30
7. TARLOW, 4 63,0 am. Anikka Källse 3/4   8 Okleštěk Miloslav 100
8. DANCE ALL NIGHT, 4 60,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 3 3/4   11 Růžičková Martina 200
9. CSÁRDÁS, 3 61,5 am. Paula Flierman 1 1/4   2 Kroutilík Jaroslav 110
10. TESERA, 5 58,5 am. Sara J. Moore 15   4 Kramerová Jana 300
Nestartovali: FASTANLEY
Čas: 01:30,33, Mezičasy: (13,90 - 23,80 - 25,81 - 25,96)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-2 1/4-1 1/2-2-3/4-3 3/4-1 1/4-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (BARLETTA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Kohlweiss Irene 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (Dا364c).


3. dostih, start 13:34
1435 Cena společnosti HAK Pardubice
Rovina IV.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODUL, 7 55,0 Jiřina Andrésová BOJ   9 Svoboda Josef 80
2. VALBIG(GER), 3 57,5 am. Josef Váňa ml. hlava   3 Váňa st. Josef 27
3. BOLD VICTORY, 3 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4   11 Koplík Zdeno 50
4. DRACO, 4 52,5 Radek Žalud 2   8 Pulec Zbyněk 100
5. PORTO, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   10 Chaloupka Václav 50
6. BANDYTA, 4 60,0 ž. Václav Janáček kr.hlava   7 Bielík Pavel 70
7. BLUE MOON, 3 54,5 Šárka Pulpánová hlava   14 Bielík Pavel 130
8. RADOVANA, 4 52,5 am. Leona Hloužková 2 1/4   2 Kantek ml. Miroslav 100
9. GAY SHALL, 8 63,0 Michal Köhl 3/4   1 Hanáček Pavel 100
10. SAGANTA, 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   6 Wrabelová Lenka 110
11. MYBETA, 5 64,5 ž. Jan Demele 8   12 Vinklárek Antonín 100
S DRAGOON, 3 60,5 Zdeněk Matysík 2     5 Matysík Zdeněk 80
Nestartovali: JAKUBANY(GER), STEPHOUSE, VALLETTA(GER)
Čas: 02:04,41, Mezičasy: (18,71 - 26,09 - 26,52 -26,48 - 26,62)
Výrok: BOJ hlava-2 1/4-2-1 1/4-kr.hlava-hlava-2 1/4-3/4-krk-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (MODUL)Stáj Filip

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Svoboda Josef, Chov: Zajíček J.,MVDr.-Kertak

Kůň č.5 DRAGOON se zranil ve startovacích boxech a neodstartoval. Byl v moci startéra. Poplatky: stáj Václav Kovářík 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.14 BLUE MOON (DU čl.15). Sankce: jezdec Váňa 3 Josef 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (Dا364c), jezdec Žalud Radek 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 14:03
1436 Cena Sedlářství Jan Hauzr
Rovina I.kat. - 1750 m, cena, 2letí - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGHT LIFE, 2 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   6 Neuberg Filip 30
2. MARACUDA, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   5 Zobal František 100
3. LIMARANTA(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4   10 Vítek Pavel 35
4. CHEERS FOR CHIARA, 2 58,0 ž. Martin Srnec 2 1/4   7 Růžičková Martina 35
5. KERSY, 2 58,0 ž. Romana Neslerová 3/4   8 Růžičková Martina 140
6. LARA(SLO), 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   9 Lehocký Jozef 90
7. DENNÍ BOUŘE, 2 58,0 Petr Tůma 1/2   4 Hurt Jiří 120
8. ARIETE, 2 58,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   1 Piruch Jozef 100
9. SHENAYA, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/4   11 Hurt Jiří 120
10. JURMALA(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 5   2 Andrés Josef 70
11. VINNY RISK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 9   3 Chaloupka Václav 80
Čas: 01:57,52, Mezičasy: (12,28 - 26,12 - 25,33 - 27,12 - 26,69)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3/4-2 1/4-3/4-1 3/4-1/2-1 3/4-2 1/4-5-9
Maj. prémie:
20 000 Kč (BRIGHT LIFE)Orling
12 000 Kč (MARACUDA)Quartis
8 000 Kč (CHEERS FOR CHIARA)Kis-vodomery.cz

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: ORLING spol.s r.o.

5. dostih, start 14:34
1437 Cena společnosti CKP Chrudim a.s. - V. ročník
Rovina I.kat. - 1750 m, cena, 2letí - hřebci
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLORESTANO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   11 Votava Jaroslav 100
2. HECER(POL), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4   5 Vondrová Lucie 60
3. TREWIR(POL), 2 58,0 ž. Piotr Krowicki 3/4   1 Holčák Radek 140
4. DIDA(POL), 2 58,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   10 Olehla Čestmír 25
5. CZINDUIN(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés hlava   7 Andrés Josef 80
6. ZANUSSY, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   3 Koplík Zdeno 70
7. LESKEN AI(SLO), 2 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 1/2   9 Šavujev Arslangirej 35
8. DZIANISZ(POL), 2 58,0 ž. Jan Demele 1 1/4   6 Piruch Jozef 70
9. NONAO(GER), 2 58,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   4 Kinský Pavel 80
10. SIKKIM, 2 58,0 Šárka Pulpánová 6   8 Horák František 130
11. SABIR, 2 58,0 ž. Radek Koplík 9   2 Koplík Zdeno 140
Čas: 01:56,55, Mezičasy: (11,75 - 26,20 - 25,73 - 26,90 - 25,98)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-kr.hlava-hlava-1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-6-9
Maj. prémie:
20 000 Kč (FLORESTANO)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Votava-Zámecký Vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Kákoš S.

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. Sankce: jezdec Korpas Jan 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (Dا412b).


6. dostih, start 15:03
1438 Velká cena Seznam.cz (Cena Diane Hill a John Smith)
Rovina I.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCYRIS(POL), 5 62,0 ž. Piotr Krowicki JISTĚ   3 Holčák František 21
2. SOCR HOUSE, 4 58,0 ž. Václav Janáček 1/2   8 Votava Jaroslav 120
3. MAN O WORLD(IRE), 3 57,0 Martina Havelková 1 1/2   4 Holčák Radek 100
4. CERTUS(FR), 4 62,0 ž. Martin Srnec 1   5 Luka Václav 17
5. FOREST MAN(IRE), 7 60,5 ž. Jaroslav Línek 1   7 Holčák František 70
6. PARISIEN SIR, 3 57,0 Šárka Pulpánová 1 3/4   2 Horák František 200
7. PALMARE, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   9 Chaloupka Václav 90
8. ACOSS, 3 57,0 ž. Jan Rája krk   6 Vondrová Lucie 130
9. SNĚHURKA, 3 55,5 Tomáš Lukášek 18   1 Šimuni Peter 880
Čas: 01:06,45, Mezičasy: (17,94 - 22,96 - 25,56)
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/2-1-1-1 3/4-1 1/4-krk-18
Maj. prémie:
20 000 Kč (SOCR HOUSE)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzow

Sankce: jezdec Krowicki Piotr výstraha za nekázeň u startu (Dا357).


7. dostih, start 15:44
1439 Cena radia Kiss (Cena města Doncaster, Pardubická míle)
Rovina NL - 1900 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORLUS(GER), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ   5 Koplík Zdeno 22
2. ECOLOGICALLY RIGHT(GB), 3 56,5 Martina Havelková kr.hlava   10 Holčák František 22
3. DIRECT PLAY(GB), 6 60,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   7 Rosival Jozef 120
4. MASTMAN(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1   4 Váňa st. Josef 80
5. CITY HALL(GER), 5 60,5 ž. Jan Korpas 2 1/4   6 Vítek Roman 80
6. SUPER BLEU(FR), 6 60,5 ž. Piotr Krowicki 2 1/4   1 Váňa st. Josef 200
7. EAGLE ISLAND(IRE), 6 60,5 ž. Jaroslav Kovařík 2   9 Havlíčková Zdena 110
8. LAPAJ, 4 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   2 Horáková Lenka 130
9. LARK, 4 60,5 ž. Martin Srnec 1/2   8 Olehla Čestmír 80
10. SHADOW DAY, 3 58,0 ž. Blanka Šarinová 3 3/4   3 Tichá Dana 180
Čas: 01:59,97, Mezičasy: (17,83 - 24,08 - 24,21 - 26,42 - 27,43)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 1/4-1-2 1/4-2 1/4-2-2 1/2-1/2-3 3/4

Majitel: Ereka -Kaucký, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Laakmann K.

Poplatky: stáj Pegas Znojmo 200 Kč za pomoc u startovacích boxů u koně č.6 CITY HALL (DU čl.15), stáj John Joseph Peter Cheyne 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.7 DIRECT PLAY (DU čl.15). Sankce: trenér Rosival Jozef 1000 Kč za narušení průběhu přípravy v paddocku u koně č. č.7 DIRECT PLAY (Dا337).


8. dostih, start 16:23
1440 DOMEC St. Leger s Českým rozhlasem Pardubice
Rovina NL - 2900 m, cena, 3letí a starší
360000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000) Maj. prémie: 10800 Kč (10800 - 0 - 0)
Zápisné: 3600 + 7200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUISE RAYNER(GB), 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev JISTĚ   1 Šavujev Arslangirej 100
2. ROYAL MOUGINS(GB), 3 58,0 ž. Piotr Krowicki 1   6 Holčák František 60
3. WHISPER, 6 61,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   5 Horáková Lenka 180
4. KETTY SHARP, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   2 Vinklárek Vladimír 80
5. RIO GALLEGOS(FR), 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   9 Vítek Roman 100
6. DOBROŇ(POL), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   10 Váňa st. Josef 120
7. TANKRED(POL), 5 61,5 ž. Martin Srnec 1/2   11 Olehla Čestmír 17
8. PODEROSO(GER), 6 61,5 ž. Jan Rája 1 1/4   8 Váňa st. Josef 100
9. DANCING WIND(SLO), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   4 Lehocký Jozef 120
10. TAVBECCA, 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2   7 Kabelková Hana 200
11. PETITE PARAMOUR(IRE), 4 60,0 ž. Gary Hind 3 1/4   3 Kelleway Gay 130
12. BLACK DIAMOND(IRE), 3 58,0 ž. Jan Demele 12   12 Váňa st. Josef 50
Nestartovali: ARCUM, POLLY FOR LIFE
Čas: 03:12,70, Mezičasy: (35,57 - 26,57 - 26,11 - 26,58 - 25,11 - 26,12 - 26,66)
Výrok: JISTĚ 1-2 1/4-hlava-2 1/4-1 1/4-1/2-1 1/4-1 1/4-2 1/2-3 1/4-12

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Green R.and New England Stud

Poplatky: stáj Lisselan Farms Ltd. 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl.15).



Dostihová komise: