home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.09.2005 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:31
1329 CENA SPOLEČNOSTI TENZA, a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYPHEN(GB), 9 57,5 ž. Radek Koplík JISTĚ   6 Vítek Roman 16
2. TELEPHOTO(IRE), 4 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   5 Luka Václav 30
3. FIMFÁRUM, 4 56,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Bekrová Gabriela 100
4. LHOTSE SHAR, 4 58,5 ž. Jan Rája 1   1 Kub Ivan 60
5. VARNAS, 9 60,0 Petr Tůma 6   7 Pátková Renata 100
6. HORT, 4 58,5 am. Petra Peťulová daleko   2 Peťulová Petra 200
Nestartovali: VÝRAZ
Čas: 01:28,28, Mezičasy: (15,24 - 23,81 - 25,15 - 24,08)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3/4-1-6-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Miss Chaplin J.

Sankce: jezdec Tůma Petr 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b).


2. dostih, start 15:01
1330 CENA SPOLEČNOSTI KARLOVARSKÁ TEPLÁRENSKÁ, a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW TIGER(GER), 3 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Luka Václav 28
2. CATTLEYA(GB), 6 51,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   5 Kotáb Eduard 100
3. CZOGORI(POL), 3 61,0 ž. Martin Srnec 7   4 Baštová Pavlína 80
4. MAURSKÁ PRINCEZNA, 4 53,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   1 Hulínský Václav 50
5. VALLETTA(GER), 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková krk   10 Kinský Pavel 90
5. BONDI, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka současně   3 Chaloupka Václav 40
7. RUBÍN, 3 53,0 ž. Ilona Hronová 12   6 Růžičková Martina 110
8. MUMMY`S BAY, 4 51,5 žk. Andrea Kopecká 2 1/2   8 Bureš Vladislav 120
9. RAGLÁN, 3 53,0 Marta Hudáčeková 13   9 Růžičková Martina 110
Nestartovali: WANAD(POL)
Čas: 02:10,12, Mezičasy: (26,91 - 25,73 - 25,54 - 26,69 - 25,26)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-7-krk-krk-současně-12-2 1/2-13

Majitel: Bunty Team, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Scheffer T.

Sankce: jezdec Bezděková Kristýna 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Srnec Martin 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), trenér Kotáb Eduard 200 Kč za neoprávněný vstup do dráhy (DŘ §189), stáj Bunty Team 200 Kč za nekorektní oděv majitele při předávání čestných cen (DÚ čl. 3g).


3. dostih, start 15:32
1331 CENA SPOLEČNOSTI GRANDHOTEL PUPP KARLOVY VARY, a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERSALUKA, 4 57,0 am. Helena Pejšková, Ing. BOJ   3 Pejšková Ivana 110
2. LASHADD, 3 59,0 Vendula Korečková krk   6 Neuberg Filip 40
3. BARBORKA(USA), 5 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   4 Minařík 2 Ferdinand 40
4. TERESINA(GER), 3 57,0 ž. Jan Rája hlava   1 Luka Václav 80
5. BRITINETTA, 3 55,0 ž. Ilona Hronová krk   8 Nováková Gabriela 90
6. COSMETIK, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk   2 Chaloupka Václav 80
7. SUGAR RHEINBERG(GER), 4 51,0 žk. Ingrid Koplíková 2 1/4   7 Koplík Zdeno 80
8. DASMIRETTA(POL), 3 55,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   10 Drlík Jaroslav 90
9. HAPPYMENA, 4 51,0 Kateřina Palupčíková 2   5 Drlík Jaroslav 90
10. RACING, 6 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3   12 Hanousek Ladislav 80
11. COEUR DE LION, 7 53,0 Jaromír Šafář 7   9 Šimuni Peter 120
12. IRSAY OLIVER, 7 54,5 ž. Iva Miličková 8   11 Kašpar Miroslav 120
Čas: 02:09,08, Mezičasy: (27,00 - 25,05 - 24,86 - 26,59 - 25,57)
Výrok: BOJ krk-3/4-hlava-krk-krk-2 1/4-1 1/4-2-3-7-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (VERSALUKA)Hippolit Star - Pejšková
6 000 Kč (LASHADD)Orling
4 000 Kč (BRITINETTA)Samira Arabians

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Rokyta L.,JUDr.,Bílovec

Sankce: jezdec Koplíková Ingrid 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 16:01
1332 ZÁŘIJOVÁ CENA - CENA SPOLEČNOSTI AQUATHERM KV, s.r.o.
Rovina NL - 1000 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCYRIS(POL), 5 61,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   3 Holčák František  
2. ORO VERDE(GB), 4 59,0 ž. Jan Rája 2   2 Petrlík Allan  
3. PALMARE, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3   7 Chaloupka Václav  
4. OZON(GER), 3 56,0 ž. Iva Miličková hlava   1 Wolf Martin  
5. SOCR HOUSE, 4 57,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   9 Votava Jaroslav  
6. DJIBOUTI(GER), 8 57,5 ž. Jaroslav Kovařík nos   10 Kinský Pavel  
7. HARMONY, 7 57,5 ž. Martin Srnec 1   6 Drlík Jaroslav  
8. SILNAR(GB), 8 57,5 ž. Kristýna Bezděková kr.hlava   5 Kinský Pavel  
9. COMTE, 5 56,0 Jaromír Šafář 1   8 Herman Anton  
10. THE BIG EASY(GER), 3 57,5 ž. Jan Demele 13   4 Koplík Zdeno  
Čas: 00:59,13, Mezičasy: (12,91 - 22,03 - 24,14)
Výrok: JISTĚ 2-3-hlava-2 1/4-nos-1-kr.hlava-1-13

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzow

Proti výsledku byl podán protest pro neregulérnost startu - opožděné otevření startovního boxu koně č. 1 OZON - stájí Martin Wolf-Clint. DK protest prošetřila a uznala. Dostih byl anulován. Po poradě s trenéry a majiteli bylo rozhodnuto dostih neopakovat (DŘ §386). Dostihový soud rozhodnutím č.3/2005 ze dne 20.10.2005 změnil rozhodnutí DK a zrušil anulování dostihu.


5. dostih, start 16:36
1333 KARLOVARSKÁ DVOJNÁSOBNÁ MÍLE - CENA SPOLEČNOSTI KALIBRA NOVA, s.r.o.
Rovina II.kat. - 3200 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUALITY, 7 51,0 Jaromír Šafář JISTĚ   11 Bartoš st. Josef 160
2. ARCUM, 5 56,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   9 Koplík Zdeno 70
3. LORD KL, 4 55,0 ž. Martin Srnec 1/2   5 Demele Jan 80
4. CELESTIAL, 5 51,0 ž. Iva Miličková 3 1/4   10 Stašková Eva 110
5. MARKOT, 4 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2   4 Petrlík Allan 40
6. LATWING, 5 53,0 Linda Gahlertová 2 1/2   3 Pejšková Ivana 50
7. LEGACY, 5 51,0 ž. Kristýna Bezděková 3   1 Vítek František 400
8. ARYMAN(POL), 3 60,0 ž. Jan Rája 14   7 Seménka Zdeněk 60
9. CHEVROLET, 6 52,0 Zuzana Vokálková daleko   2 Koplík Zdeno 110
10. BEAU TEMPO(GER), 5 55,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   8 Kutnar Pavel 100
Nestartovali: EVRON
Čas: 03:33,38, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1/2-3 1/4-2-2 1/2-3-14-daleko-1 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (QUALITY)RIW-Benelux s.r.o.
9 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák
6 000 Kč (LORD KL)Rovina a.s. Hulín

Majitel: RIW-Benelux s.r.o., Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Picek M.

Sankce: jezdec Vokálková Zuzana 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326), jezdec Šafář2 Jaromír 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), stáj MHM 500 Kč za pozdní hlášení změn (DŘ §290).


6. dostih, start 17:00
1334 CENA SPOLEČNOSTI THERMIA - BAU, a.s.
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAGLASS(POL), 8 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. LEHCE   3 Luka Václav 40
2. LABRADOR, 6 66,0 Luboš Urbánek 4   2 Špelda Lubomír 40
3. RIVER STAR(GER), 6 66,0 Petr Kříž 7   7 Růžičková Martina 40
4. RHAPSODY, 5 64,5 ž. Dušan Andrés 6   6 Baštová Pavlína 70
5. SLOGANA, 8 62,0 am. Eva Jíchová daleko   4 Hora Zdeněk 60
Z DOBRZYŇ(POL), 6 66,0 ž. Tomáš Hurt     1 Votava Jaroslav 35
PN MARAL, 6 64,0 Zdeněk Řezáč     5 Řezáčová Jana 60
Čas: 05:02,57, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-7-6-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn
6 000 Kč (RHAPSODY)Buc-Film
4 000 Kč (SLOGANA)Stáj Štětice-Písek

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Pokrywka M.

7. dostih, start 17:29
1335 CENA SPOLEČNOSTI POWER HOLOUBEK, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NANA D`ANJOU(FR), 4 66,5 Luboš Urbánek JISTĚ   6 Vítek Roman 30
2. BELLAGO(GER), 4 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3   2 Papoušek ml. Jan 19
3. ANGEL PATRIARCH, 4 62,5 am. Vladimír Černý 3 1/4   1 Váňa Jaroslav 110
4. TATRANKA, 4 62,0 Linda Gahlertová daleko   3 Bartoš st. Josef 90
5. MARENGO(GER), 4 63,5 Samvel Paraksheev 6   5 Váňa st. Josef 90
6. DÉMANT, 4 66,0 ž. Tomáš Hurt krk   7 Votava Jaroslav 50
Z LE FAYET, 4 65,0 ž. Dušan Andrés     4 Baštová Pavlína 80
Čas: 04:20,86, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3 1/4-daleko-6-krk

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Vaillant G.,Aschero M.


Dostihová komise: