home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.08.2005 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1321 CENA GOLD SERVIS
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIAN TRAIN(GER), 2 58,0 ž. Artur Resulov BOJ   2 Šavujev Arslangirej 80
2. DE DUR(POL), 2 58,0 ž. Martin Srnec krk   8 Olehla Čestmír 17
3. VANESSIA, 2 55,5 Jakub Pavlíček 4 3/4   9 Maršíčková Miroslava 80
4. TORNADO CARNIVAL(GER), 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   7 Minařík 2 Ferdinand 70
5. NO SIGN(GER), 2 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 1/2   4 Šavujev Arslangirej 80
6. GRINWITCH, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 11   6 Moravec Zdeněk 100
7. MR SHARINA(IRE), 2 56,5 Jaromír Šafář 1/2   1 Šatra Tomáš 40
8. HA HA, 2 57,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   3 Drlík Jaroslav 100
Nestartovali: DOUBLE CLUB(POL)
Čas: 01:29,74, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-4 3/4-hlava-1/2-11-1/2-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (VANESSIA)Trucks & Trailers

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Müller M.

2. dostih, start 14:31
1322 CENA 70. NAROZENIN ING. JULIA HÁJKA (hdcp)
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBERSAND, 4 53,0 ž. Ilona Hronová BOJ   6 Vašina Josef 100
2. MANDALAY BAY(GER), 5 57,5 ž. Radek Koplík hlava   1 Koplík Zdeno 60
3. TELEPHOTO(IRE), 4 60,5 ž. Jan Rája 8   8 Luka Václav 50
4. MEMORY OF LONGING, 3 54,0 Adéla Klepetková 1 1/4   3 Petrlík Allan 100
5. MARKETAR, 6 58,5 am. Zuzana Vítová 3/4   11 Drlík Jaroslav 100
6. LENOCH, 3 59,0 Vendula Korečková 3/4   14 Neuberg Filip 50
7. BLACK HURICAN(IRE), 8 54,5 Jaromír Šafář kr.hlava   9 Šatra Tomáš 100
8. WHISKY JACK, 4 55,5 ž. Jaroslav Kovařík nos   7 Michal Jiří 110
9. IMPOSANT SHADDAD, 4 62,5 ž. Dušan Andrés 1/2   5 Vrba Pavel 100
10. WORLD OF WONDER(GER), 3 56,5 ž. Kristýna Bezděková 3   4 Kinský Pavel 100
11. MAMBO DANCER(FR), 7 60,5 Josef Sovka 1 1/4   10 Koplík Zdeno 150
12. PURE RHEINBERG(GER), 3 56,5 ž. J.C. Dettori 2   13 Kinský Pavel 100
13. OLIVIO(GER), 7 63,0 am. Vladimír Černý 1/2   2 Fedorowicz Vladislav 110
14. FRED, 7 55,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   12 Maršíčková Miroslava 100
Nestartovali: ESTYK, NORELLO(GER)
Čas: 01:25,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-8-1 1/4-3/4-3/4-kr.hlava-nos-1/2-3-1 1/4-2-1/2-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (AMBERSAND)RePeTe -Vašina
6 000 Kč (MEMORY OF LONGING)Hradiště
4 000 Kč (MARKETAR)Denny S

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Kůň č. 6 AMBERSAND byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:04
1323 CENA HORSAL SUPER JUNIOR
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 150 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDRUN, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   1 Kub Ivan 30
2. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 2 55,5 Linda Gahlertová 1 1/2   12 Šilhavý Ladislav 40
3. SANTA ANNA MARIE, 2 54,5 Jiřina Andrésová 2 3/4   9 Vinklárek Vladimír 100
4. LUCULUS, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 1   14 Michal Jiří 100
5. NORD OUEST, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   7 Chaloupka Václav 80
6. HIERONYMUS, 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4   6 Pejšková Ivana 30
7. VAGANS, 2 55,5 Vendula Korečková 3 1/4   3 Neuberg Filip 70
8. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 2 57,0 ž. Martin Pišl 3 1/2   13 Fedorowicz Vladislav 90
9. SHENAYA, 2 57,0 ž. Martin Knauer 3/4   8 Hurt Jiří 150
10. SEPIE, 2 56,0 ž. Iva Miličková 4   2 Chaloupka st. Jiří 150
11. PARABELLA, 2 56,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   11 Kinský Pavel 150
12. LE BLANC, 2 58,0 ž. Jan Korpas 3   4 Vinklárek Vladimír 150
S DENNÍ BOUŘE, 2 55,5 Radek Žalud     10 Hurt Jiří 150
S LUCKY LUCIANO, 2 54,5 Jaromír Šafář     5 Šatra Tomáš 150
Nestartovali: HANNIBAL JOSÉ
Čas: 01:21,57, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 3/4-1-1 3/4-3/4-3 1/4-3 1/2-3/4-4-1 1/4-3

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Bezděková Kristýna výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Korpas Jan 200 Kč za nevhodné a zbytečné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 15:31
1324 CENA MĚSTA KRÁLŮV DVŮR (hdcp)
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAZON(GB), 5 60,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   3 Vítek Roman 25
2. LUNASHALI(IRE), 6 62,0 ž. Jan Rája 2 1/4   5 Vinklárek Vladimír 40
3. LYCUM, 5 51,5 ž. Blanka Šarinová krk   6 Drlík Jaroslav 100
4. LAPTOP, 6 53,0 ž. Ilona Hronová 1/2   7 Bezstarosta Zdeněk 100
5. MARIETTE, 4 58,5 ž. Petr Kubík hlava   1 Kub Petr 70
6. ELBRUS(POL), 3 55,5 ž. Martin Srnec 2 1/4   2 Baštová Pavlína 120
7. ACOSS, 3 57,5 ž. Iva Miličková 1/2   8 Vondrová Lucie 70
8. SNĚHURKA, 3 51,0 Jaromír Šafář 4 1/2   4 Šimuni Peter 100
9. LASCAR, 9 56,0 ž. Kristýna Bezděková 7   9 Váňa Tomáš 70
Čas: 01:12,17, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-1/2-hlava-2 1/4-1/2-4 1/2-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
9 000 Kč (LAPTOP)Strojírna Tábor-Bekrová
6 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Britton House Stud

Kůň č. 9 LASCAR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:01
1325 CENA RESTAURACE TURF - MARTIN HORNOF (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEDAR, 4 51,0 Jiřina Andrésová JISTĚ   9 Hanzlíková Jana 80
2. ORTOLAN(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/4   6 Baštová Pavlína 50
3. VELAWI, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   4 Chaloupka Václav 70
4. VIKTOMA, 3 55,5 ž. Iva Miličková 3/4   8 Chaloupka st. Jiří 90
5. DIPLOMATKA, 3 58,5 ž. Ilona Hronová 3/4   7 Vítek Pavel 40
6. MAÁDID, 3 60,0 ž. Radek Koplík krk   3 Koplík Zdeno 100
7. ANEMOS, 4 58,0 Adam Pekarovič 2   11 Rosina Jozef 100
8. DRACO, 4 51,0 Tomáš Šmíd 3 3/4   14 Pulec Zbyněk 150
9. TAMMYJOOM, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 1/2   2 Vrba Pavel 70
10. VÝRAZ, 3 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/4   13 Hanousek Ladislav 80
11. MORNING, 4 56,5 Jakub Pavlíček 1/2   1 Váňa Tomáš 150
12. ONKEL FRITZ(GER), 4 61,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   10 Kinský Pavel 100
13. MAGIC LOVE, 4 53,0 am. Irena Rosenfeld 1 1/4   5 Vítek František 160
14. FASTANLEY, 3 51,5 Hana Jerieová 6   15 Šimuni Peter 150
Nestartovali: FUEGO, PUSKASH(GB)
Čas: 01:40,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/2-3/4-3/4-krk-2-3 3/4-1/2-1 1/4-1/2-2 1/4-1 1/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš

Majitel: Stáj Hanzlíková-Bartoš, Trenér: Hanzlíková Jana, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Jerieová Hana 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o + 0,5kg (DŘ §326).


6. dostih, start 16:37
1326 60. CHARVÁT ST. LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600000 Kč (300000 - 138000 - 90000 - 42000 - 30000) Maj. prémie: 18000 Kč (18000 - 0 - 0)
Zápisné: 6000 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR LIFE, 3 57,0 ž. Jan Rája JISTĚ   8 Váňa st. Josef 30
2. TEMPELTÄNZER(GER), 3 58,0 ž. Petr Kubík 1 1/4   12 Kubovičová Zuzana 80
3. MIRZA(SLO), 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 1   6 Šavujev Arslangirej 130
4. ARRINAO(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   3 Kinský Pavel 80
5. ROYAL MOUGINS(GB), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4   7 Holčák František 30
6. MOVIESTORE(GB), 3 58,0 ž. Artur Resulov 1 1/4   14 Šavujev Arslangirej 150
7. BLACK DIAMOND(IRE), 3 58,0 ž. Jan Demele hlava   2 Váňa st. Josef 120
8. SHADOW DAY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6   13 Tichá Dana 160
9. RIO GALLEGOS(FR), 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   5 Vítek Pavel 60
10. IMPOSANT BIN, 3 58,0 ž. Iva Miličková 1   9 Vrba Pavel 120
11. PEINTURE NAIVE(FR), 3 56,5 ž. Jan Korpas 12   11 Vítek Roman 30
12. OZERMES(SLO), 3 58,0 ž. Martin Srnec 16   10 Olehla Čestmír 100
13. SHARCAN, 3 58,0 Pavol Mišún 12   4 Piruch Jozef 230
14. BACCARAT, 3 58,0 Tomáš Lukášek 1/2   1 Vítek Roman 220
Nestartovali: BEAUTIFUL QUEEN
Čas: 02:56,33, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1-krk-3/4-1 1/4-hlava-6-hlava-1-12-16-12-1/2

Majitel: Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č. TEMPELTÄNZER byl vybrán k antidopingové kontrole. Proti výsledku dostihu byl podán protest majitelem stáje BLUE BLUE SKY pro poškození koně č. 3 ARRINAO koněm č. 2 BLACK DIAMOND. DK protest projednala a uznala. Sankce: jezdec Demele Jan odnětí licence na dva dostihové dny tj. 10.9. a 11.9.05 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Demele Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).

video

7. dostih, start 17:12
1327 CENA DARSALAMA (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AWANTEIN, 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   1 Moravec Zdeněk 80
2. REDAKTOR, 4 58,5 Jakub Pavlíček 1   9 Neuberg Filip 50
3. IDEALIST(POL), 3 58,0 ž. Jan Rája 2   8 Fedorowicz Vladislav 40
4. ALES(GER*), 4 59,5 Tomáš Lukášek 1/2   3 Vítek Roman 35
5. MARATH, 5 55,0 ž. Romana Neslerová 3/4   7 Vítek František 50
6. DUNKA(POL), 3 55,0 ž. Martin Srnec 1/2   6 Baštová Pavlína 100
7. CIN, 6 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   4 Minařík 2 Ferdinand 80
8. ARTEMIS(POL), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková krk   2 Koplík Zdeno 200
9. BARIANA, 3 51,5 ž. Iva Miličková 8   5 Minařík 2 Ferdinand 100
Čas: 02:25,65, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-2-1/2-3/4-1/2-2 3/4-krk-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (AWANTEIN)Šimera František

Majitel: Šimera František, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Kubíček Eduard

Sankce: jezdec Donoval Jaroslav 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b).


8. dostih, start 17:36
1328 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC a.s. (pp)
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OUR MAJESTIC(GER), 7 68,0 ž. Tomáš Hurt LEHCE   11 Váňa st. Josef 20
2. KIRASJER(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 7   9 Holčák Radek 30
3. HOFRAT(POL), 6 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3 1/4   10 Luka Václav 70
4. JAZZ POWER(POL), 6 65,5 František Vávra 11   12 Holčák Radek 40
5. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 68,0 am. Pavel Horčička 2 1/2   4 Chaloupka Václav 90
6. CARNAVON(GER), 9 66,5 Pavel Szikora 3 1/2   2 Szikora Pavel 110
7. JUDYTORIAN(POL), 9 64,5 am. Vladimír Černý daleko   1 Korcová Irena 180
8. LOTO(GER*), 7 66,0 Marek Drtina 3   3 Kotáb Eduard 90
9. DANCE ALL NIGHT, 4 63,5 Michal Köhl daleko   6 Růžičková Martina 130
Z AKEBONA, 7 65,0 Luboš Urbánek     13 Neuberg Filip 90
ZN BOUŘE(IRE*), 5 66,0 am. Roman Bukva     7 Chaloupka st. Jiří 500
Nestartovali: ALMA ATA, DESERT SCOUT
Čas: 03:47,80, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-3 1/4-11-2 1/2-3 1/2-daleko-3-daleko

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Frau Bosselmann u.Hess D.


Dostihová komise: