home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 27.08.2005 - Pardubice
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:00
1312 CENA AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI PROFIREAL
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATURA(POL), 3 62,0 Jaroslav Línek V. LEHCE   14 Holčák František 40
2. NIKODEM(POL), 3 62,5 Michal Köhl 7   11 Szikorski Witold 120
3. MALDINI, 3 63,5 Jan Faltejsek 1 1/2   3 Popelka Stanislav 60
4. CHAMPION ARNIE, 3 62,0 Marcel Novák 1 1/2   13 Nováková Gabriela 100
5. JACUZZI(POL), 3 65,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   7 Andrés Josef 100
6. PROFIT, 3 63,5 Libor Šimůnek 3 1/2   1 Kinský Pavel 80
7. DZIRO(POL), 3 65,0 ž. Marek Stromský nos   4 Mrštík Michael 30
8. SAMSHU(POL), 3 64,0 Konrad Brygier 2 1/2   9 Wroblewski Grzegorz 40
9. PREZIOSO, 3 65,0 Luboš Urbánek 2   6 Zobal František 120
10. PYTHIA, 3 62,0 Štěpánka Sedláčková krk   12 Pulec Zbyněk 150
11. MIRACOL, 3 64,0 Ladislav Kocián daleko   5 Novák Antonín 120
Z KIMONA, 3 62,0 Lucie Baluchová     15 Hrbáček Vít 150
Z SANKT MORITZ(POL), 3 64,0 ž. Radek Havelka     10 Holčák František 110
ZN LADY GLEN, 3 63,0 Lukáš Sloup     2 Kotáb Eduard 230
Nestartovali: CLARY, FANÉS, YOKOBEC
Čas: 03:14,66, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-1 1/2-1 1/2-1 3/4-3 1/2-nos-2 1/2-2-krk-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MALDINI)Orelio-Ohrada-Popelka
6 000 Kč (CHAMPION ARNIE)Very Lucky

Majitel: Autorent Donát-Holčák, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzów-Tyszko K.

2. dostih, start 14:35
1313 CENA STAVEBNINY ŠTĚPÁNEK - II. Ročník
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIRSCH, 9 68,5 Jan Faltejsek LEHCE   4 Popelka Stanislav 80
2. VÝTRŽNÍK, 4 66,0 Petr Kříž 2   13 Kříž Petr 80
3. ATON(POL), 5 68,5 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   12 Váňa st. Josef 70
4. GERMAN MALT(IRE), 4 67,0 ž. Radek Havelka 4   14 Holčák František 35
5. VALANGO, 9 66,0 Luboš Urbánek 7   9 Špelda Lubomír 100
6. KATHALPO, 4 65,5 am. Roman Bukva 6   2 Bukva Roman 60
7. STEEN, 7 65,5 ž. Dušan Andrés 2 3/4   5 Horáková Lenka 80
8. BRICASSAR, 5 69,5 Pavel Szikora 3 1/4   10 Erban Jaroslav 100
9. LEWANA(GER), 7 69,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   11 Váňa st. Josef 50
10. ROI, 6 67,0 am. David Štěpán 1 3/4   1 Bartoš st. Josef 240
11. CATAPULT, 8 66,5 Michal Köhl 3/4   8 Kolář Josef 100
12. FOLKLÓR, 12 66,5 Josef Dušek daleko   6 Hovadová Jana 150
Z LAURIANNA, 5 68,5 ž. Marek Stromský     7 Zobal František 100
Z SARIUSZ(POL), 7 66,0 Pavel Složil st.     3 Havlíčková Zdena 150
Čas: 04:24,68, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2-1 3/4-4-7-6-2 3/4-3 1/4-1 1/2-1 3/4-3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (HIRSCH)Lékárna Konice-Popelka
6 000 Kč (VÝTRŽNÍK)Kříž Stáj Toi Toi
4 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Lékárna Konice-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Sankce: jezdec Faltejsek Jan 500 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ §316). Kůň č.13 VÝTRŽNÍK byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:10
1314 CENA SPOLEČNOSTI ZEUS, s.r.o. PARDUBICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARYON, 6 62,0 Michal Köhl V. LEHCE   7 Mrštík Michael 100
2. JOUNG MAN(POL), 7 71,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 18   13 Luka Václav 35
3. CLAUDIO, 5 66,0 Luboš Urbánek 3   15 Regnard Petr 35
4. CELESIT, 8 65,5 Jiří Paulina 12   8 Suchánek Martin 70
5. CARDINAL NUMBER, 5 66,5 Jan Faltejsek 1 3/4   16 Zobal František 150
6. BIBA CLASSY(GER), 5 65,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4   14 Váňa st. Josef 80
7. KAURI, 5 67,0 Pavel Složil st. 3 1/4   10 Složil Pavel 180
8. SILVESTR, 6 67,0 Pavel Tůma 2 7   4 Poles Pavel 80
9. ZIRA, 7 65,5 am. Vladimír Černý daleko   12 Vavroušek Josef 70
Z ERGANE(POL), 6 64,0 Josef Dušek     3 Slavíček Josef 200
Z KÁRMENTÖ(HUN), 5 63,5 am. Radim Petřík     9 Ministr Antonín 150
Z KORONER(POL), 5 67,0 ž. Tomáš Hurt     11 Seménka Zdeněk 110
Z LOTR, 8 65,0 ž. Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk 150
Z OSTRAH, 7 62,5 Libor Šimůnek     1 Kinský Pavel 180
Z TIRELLA, 7 64,0 Zdeněk Řezáč     6 Řezáčová Jana 180
Nestartovali: SENITA
Čas: 05:09,08, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 18-3-12-1 3/4-2 1/4-3 1/4-7-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (BARYON)Probeko-Napoli

Majitel: Probeko-Napoli, Trenér: Mrštík Michael,

Poplatky: trenér Složil Pavel 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl.15). Sankce: jezdec Köhl Michal 400 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 15:54
1315 CENA ČESKÁ ASOCIACE STEEPLECHASE, II.oddělení
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOSTALGIA(POL), 8 70,0 ž. Jiří Kameníček TUHÝ BOJ   13 Holčák Radek 20
2. GREEN POWER(POL), 6 68,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   11 Horáková Lenka 30
3. LOMBARDICK, 5 65,0 Alex Taber 3 1/4   7 Votava Jaroslav 55
D ASCOT(POL), 8 68,0 ž. Zdeněk Matysík 2   5 Vinklárek Vladimír 100
4. MOUDRÁ, 5 65,0 Luboš Urbánek 7   14 Junková Jana 80
5. SHOW MUST GO ON, 5 64,5 am. Radim Petřík daleko   2 Vinklárek Antonín 100
6. NISUN, 6 67,0 Pavel Složil st. 7   16 Složil Pavel 120
7. HOOLIGAN, 7 62,5 Štěpánka Sedláčková daleko   12 Kejzlar Přemek 150
8. SAAFEND FLYER(IRE), 7 65,0 ž. Radek Havelka daleko   1 Havlíčková Zdena 150
Z ASTROLOG(POL), 5 63,5 Michal Köhl     4 Blecha Jan 150
Z GOLDFINK(GER), 9 65,0 Martin Liška     10 Bielík Pavel 150
Z HELIUM, 5 62,5 Marcel Novák     8 Foukal Milan 150
Z CHARISMA, 6 65,0 ž. Pavel Kašný     15 Kašný Pavel 180
ZN VINIUS, 5 63,5 Petr Hochman     9 Vašina Josef 250
Nestartovali: CARETA, MADAME(FR)
Čas: 05:18,96, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3 1/4-2-7-daleko-7-daleko-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Moszna

Proti výsledku dostihu byl DK podán protest ex offo pro nedodržení kursu dostihu koněm č.5 ASCOT. DK protest projednala a po vyslechnutí ž. Matysíka Z. koně č.5 ASCOT diskvalifikovala (Dا 429b). Sankce: jezdec Matysík Zdeněk 500 Kč za neznalost kursu dostihu (DŘ §364a).


5. dostih, start 16:23
1316 CENA SVOS PŘELOUČ s.r.o. - 12 ročník
Steeplechase III.kat. - 3300 m, cena, 4letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOČKO, 4 63,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   5 Horáková Lenka 60
2. NUMERO DUE(POL), 4 62,5 Michal Köhl 3 1/4   3 Blecha Jan 60
3. DJABBA, 4 68,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 3   6 Hurt Jiří 35
4. MARKA, 4 62,0 Jaroslav Línek 1 3/4   2 Novák Antonín 60
5. MAJOR WAKO(GER), 4 62,5 Libor Šimůnek 1 1/4   4 Kinský Pavel 40
6. ROSIE, 4 62,0 Marcel Novák 1/2   7 Vinklárek Vladimír 80
7. MARENGO(GER), 4 64,0 ž. Tomáš Hurt daleko   1 Váňa st. Josef 60
Čas: 04:24,27, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-3-1 3/4-1 1/4-1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (VOČKO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (DJABBA)Mydlářka a.s.Benešov
4 000 Kč (MARKA)Jantar Bruntál

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: jezdec Hurt Tomáš 200 Kč za nekázeň u startu (Dا357), jezdec Andrés Dušan 400 Kč za neúčast při předávání čestných cen (DU čl. 3g).


6. dostih, start 16:56
1317 CENA TÝDENÍKU EURO
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, handicap, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARGIEL(POL), 10 67,0 ž. Jiří Kameníček V. LEHCE   1 Holčák Radek 40
2. CHAILAND, 8 67,0 Martina Růžičková 5   6 Růžičková Martina 100
3. LIGRETA, 5 62,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   12 Hrbáček Vít 130
4. ZEOLIT(POL), 6 62,0 ž. Josef Bartoš 1   13 Váňa st. Josef 100
5. POLÁRNÍK, 6 66,0 Pavel Složil st. 1/2   5 Složil Pavel 80
6. MASKUL(USA), 11 69,0 Jaroslav Línek 13   3 Holčák František 25
7. JESLADY(IRE), 8 62,0 Michal Köhl daleko   8 Kabelková Hana 150
8. JACK DE TRAOU LAND(FR), 8 67,0 ž. Josef Váňa st. 1 1/4   14 Váňa st. Josef 40
9. SALAMINI, 12 64,0 ž. Tomáš Hurt daleko   7 Vymazal Josef 120
Z APAČ, 8 62,0 Martin Cagáň     10 Ševčík Miroslav 150
Z BONANZA, 8 62,0 am. Eva Jíchová     9 Hora Zdeněk 150
Z TROUBADOUR(GER), 7 62,0 ž. Marek Stromský     15 Ministr Antonín 130
ZN ENTERTAINER(FR), 8 63,0 Marcel Novák     4 Albrecht Jürgen 200
SN IRON ROCK(GER), 10 64,0 Jiří Paulina     2 Odložil Pavel 150
Nestartovali: HUCKLEBERRY
Čas: 07:11,98, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/4-1-1/2-13-daleko-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (CHAILAND)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (LIGRETA)Farma Santov Hrbáček
6 000 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Stubno

7. dostih, start 17:33
1318 VELKÁ CENA PARDUBICKÉHO KRAJE - 3. Kvalifikace
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED DANCER(FR), 9 67,0 Jan Faltejsek BOJ   7 Olehla Čestmír 30
2. ODYSEUSZ(POL), 7 67,0 ž. Marek Stromský 1 1/4   9 Zobal František 60
3. KEDON, 10 67,0 ž. Dušan Andrés 16   2 Váňa st. Josef 30
4. IRAKLION(POL), 10 67,0 Alex Taber 9   3 Votava Jaroslav 60
5. TANEČNICE, 8 65,0 ž. Josef Bartoš daleko   1 Hrbáček Vít 100
6. LANERET, 9 68,5 Pavel Tůma 2 daleko   4 Olehla Čestmír 220
7. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 9 65,0 ž. Tomáš Hurt 12   12 Soukup Václav 100
8. OLYMPIC GOLD, 7 67,0 Luboš Urbánek nos   6 Junková Jana 150
Z KYRTON, 9 67,0 Pavel Složil st.     11 Složil Pavel 120
PN CIESZYMIR(POL), 7 67,0 ž. Jiří Kameníček     10 Holčák Radek 50
PN SZERYF(POL), 7 67,0 ž. Radek Havelka     8 Holčák František 130
SN GAME LANCASTRIAN(GB), 8 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     5 Kašný Pavel 220
Čas: 07:40,43, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-16-9-daleko-daleko-12-nos
Maj. prémie:
20 000 Kč (KEDON)Javor
12 000 Kč (TANEČNICE)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Grouas A.

Sankce: jezdec Tůma 2 Pavel 1500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost o +1,5 kg po dostihu (Dا383d), jezdec Tůma 2 Pavel 100 Kč za neuposlechnutí pokynu DK (DŘ §29). Kůň č.9 ODYSEUSZ byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 18:06
1319 CENA MOPOS COMMUNICATIONS a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINOX(GER), 4 65,5 Samvel Paraksheev JISTĚ   2 Váňa st. Josef 100
2. MODELINA(POL), 4 67,5 Jaroslav Línek 1 3/4   14 Holčák Radek 40
3. VALESA, 4 63,5 Marcel Novák 2 1/4   3 Vinklárek Vladimír 110
4. MANDARINO, 4 68,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   5 Popelka Stanislav 35
5. SORBONNA, 4 69,0 ž. Josef Bartoš hlava   8 Váňa st. Josef 30
D DEAD OR ALIVE, 4 66,0 Jiří Paulina 10   13 Uhl Jiří 150
6. MYŠAN, 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 8   6 Novák Antonín 80
Z ARCANTUS(GER), 4 62,5 Libor Šimůnek     12 Kinský Pavel 180
Z GERONNA, 4 62,0 Michal Köhl     16 Barbořík Jiří 110
Z ROKOK, 4 65,0 Alex Taber     1 Votava Jaroslav 150
PN CHERULETTA, 4 63,5 am. Radim Petřík     4 Vinklárek Antonín 80
ZN LOKARGON, 4 66,0 Luboš Urbánek     9 Špelda Lubomír 120
SN BAGRATION, 4 67,0 Pavel Složil st.     15 Složil Pavel 150
Nestartovali: LIRAIN, MALIČKÁ, MONETO(GER), STÁZKA
Čas: 05:19,67, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 1/4-2 1/2-hlava-10-8

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barkawitz E.

DK diskvalifikovala koně č.13 DEAD OR ALIVE z důvodu neodvážení jeho jezdce po dostihu (DŘ §429b). Sankce: jezdec Paulina Jiří 500 Kč za neodvážení se po dostihu (DŘ §377) Kůň č.2 LINOX byl vybrán k antidopingové kontrole.


9. dostih, start 18:41
1320 CENA SLOVENSKÉ REPUBLIKY
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONOR(POL), 5 68,5 ž. Václav Luka 2, Ing. ZADRŽENĚ   4 Luka Václav 30
2. RECTOR, 5 65,5 ž. Radek Havelka 7   7 Holčák František 110
3. TAMERLAN(GB), 5 68,0 ž. Dušan Andrés 2   3 Andrés Josef 50
4. MOON JAGUAR(IRE), 5 64,5 Marcel Novák 3 1/2   10 Vinklárek Vladimír 120
5. CYGNUS(POL), 5 65,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   9 Wroblewska Iwona 120
6. BARWICK, 9 66,0 ž. Tomáš Hurt 4   8 Horáková Lenka 50
7. STRUDEL(POL), 6 62,5 Michal Köhl daleko   6 Blecha Jan 120
8. MAKEDOS(GER), 6 62,0 Libor Šimůnek 8   5 Kinský Pavel 40
Z ODYS(POL), 5 65,5 Jaroslav Línek     14 Holčák Radek 100
Z SLIPDAR, 6 62,0 Štěpánka Sedláčková     2 Soukup Václav 220
PN SATER(POL), 5 64,0 am. Lenka Syslová     1 Syslová Lenka 120
PN SIR ASGER(GB), 6 64,0 Jan Faltejsek     13 Wroblewski Grzegorz 100
PN YOTONY, 8 64,0 Alex Taber     11 Votavová Jitka 70
Nestartovali: VICTOR LIQUIDATOR
Čas: 04:53,15, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-2-3 1/2-1 1/2-4-daleko-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (RECTOR)Prochy

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: PKI S.A.


Dostihová komise: