home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 26.08.2005 - Pardubice
stav dráhy:  
1. dostih, start 16:06
1304 CENA SICAR s.r.o.
Rovina V.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELMA, 5 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   6 Minařík 2 Ferdinand 40
2. SOPTÍK, 3 51,5 ž. Iva Miličková 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 80
3. PORTO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8   4 Chaloupka Václav 50
4. STEPHOUSE, 3 62,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   3 Kantek ml. Miroslav 50
5. NARCIUS, 4 59,5 Radka Hovadová 3/4   7 Hovadová Jana 100
6. FRAJERKA, 3 53,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   8 Pátková Renata 120
7. ZLAŤÁK, 4 59,0 ž. Jan Rája 1 3/4   10 Vraj Radek 40
8. RISING ROCK, 3 56,5 ž. Jaroslav Donoval 2   9 Vraj Radek 150
9. BEN, 3 52,0 Jaromír Šafář 1/2   1 Bartoš st. Josef 150
10. GREND, 4 63,5 Pavol Mišún 3 1/4   11 Piruch Jozef 150
11. LEOPOLDA, 3 53,5 Radek Žalud 1 3/4   12 Kabelková Hana 70
Z CÉBE, 3 54,5 žk. Milan Zatloukal     2 Drlík Jaroslav 150
Nestartovali: MEDULIENKA, MODUL, RUBÍN
Čas: 02:03,21, Mezičasy: (17,16 - 25,21 - 25,57 - 27,34 - 27, 94)
Výrok: BOJ 1/2-8-1 1/2-3/4-1 1/4-1 3/4-2-1/2-3 1/4-1 3/4

Majitel: Jukr Napajedla, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Křenovský J.,Ing.

2. dostih, start 16:35
1305 Cena obchodní společnosti DELTA-M s.r.o.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NUMBER ONE(POL), 2 58,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   5 Olehla Čestmír 50
2. FLEURANCE(GER), 2 54,5 Martina Havelková 1   9 Holčák František 40
3. NEERA(GER), 2 57,0 ž. Kristýna Bezděková 8   11 Kinský Pavel 70
4. TELLEYRAND(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   8 Horáková Lenka 40
5. JADEED, 2 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1/2   10 Hanousek Ladislav 100
6. CHENNAI(POL), 2 57,0 ž. Iva Miličková 2 3/4   1 Luka Václav 100
7. TREWIR(POL), 2 58,0 ž. František Vávra 1 1/4   12 Holčák Radek 80
8. CHANDA, 2 56,0 Petr Tůma 2 3/4   6 Popelka Stanislav 100
9. ROSE GLEN, 2 57,0 ž. Jan Demele 2   3 Demele Jan 100
10. SAZERI, 2 55,5 Jakub Pavlíček 3 1/4   4 Jelínek Zbyněk 100
11. SIMÍR, 2 58,0 ž. Radek Koplík 13   7 Derych Vladimír 120
12. LESLEY LADY, 2 55,5 Jaromír Šafář daleko   2 Bezstarosta Zdeněk 100
Nestartovali: AKIM, BENAFI, VOLTANKA
Čas: 01:09,11, Mezičasy: (20?32 - 24,68 - 24,12)
Výrok: JISTĚ 1-8-1/2-1/2-2 3/4-1 1/4-2 3/4-2-3 1/4-13-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (JADEED)Prator-obchodní a makléřská

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Krzeminski Witold

Kůň č.2 LESLEY LADY ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: trenér Jelínek Zbyněk 200 Kč za pozdní příchod koně č. 4 SAZERI do paddocku (Dا332)


3. dostih, start 17:08
1306 CENA SPOLEČNOSTI ODPADY 98 s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARLETTA, 4 60,0 am. Zuzana Krčmářová JISTĚ   6 Kantek ml. Miroslav 80
2. HYPHEN(GB), 9 61,5 am. Olga Vítková, Ing. 2 3/4   10 Vítek Roman 16
3. SPEED FOR EVER(GER), 4 61,5 am. Jana Trňáková 3 1/2   3 Koplík Zdeno 100
4. MYBETA, 5 65,0 am. Eva Jíchová 1/2   4 Vinklárek Antonín 90
5. SEDI(POL), 8 64,5 am. Vladimír Černý 1 1/2   12 Svoboda Josef 80
6. SINA, 4 63,0 am. Vojtěch Kopeček krk   11 Složil Pavel 100
7. BLUE MOON, 3 59,5 am. Michaela Fencková 2 1/2   9 Bielík Pavel 90
8. JASINA(POL), 3 56,5 am. Helena Pejšková, Ing. hlava   5 Růžičková Martina 100
9. SEA PLANE, 7 60,0 am. Lenka Rájová 1/2   7 Bezstarosta Zdeněk 120
10. TATRANKA, 4 60,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 3 1/4   2 Bartoš st. Josef 120
11. FABULIT, 4 61,5 am. Veronika Marková 3 1/2   1 Barbořík Jiří 110
12. FILIPA, 3 56,5 am. Leona Hloužková hlava   8 Vymazal Josef 120
Nestartovali: CINCINNAT, DECROSS, SAXANA
Čas: 01:27,71, Mezičasy: (13,92 - 23,26 - 24,72 - 25,81)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-1/2-1 1/2-krk-2 1/2-hlava-1/2-3 1/4-3 1/2-hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (BARLETTA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Slamaning Michaela 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (Dا412b), jezdec Trňáková Jana 200 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ §412a ve znění §333). Poplatky: stáj Incitát Zákřov 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl.15).


4. dostih, start 17:35
1307 Cena společnosti INPOST s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIDA(POL), 2 57,0 ž. Martin Srnec BOJ   1 Olehla Čestmír 40
2. LIMAN(POL), 2 57,0 ž. Jan Demele krk   12 Piruch Jozef 60
3. TAJNARON(POL), 2 54,5 Žaneta Krelíková 2 3/4   9 Olehla Čestmír 80
4. LAROSSO(GER), 2 57,0 ž. Iva Miličková 3   8 Kotáb Eduard 40
5. FAJF(POL), 2 58,0 ž. Ilona Hronová 4   4 Bielík Pavel 120
6. SOULIETA, 2 56,0 ž. Zdenko Šmida nos   3 Mičánek Aleš 120
7. PROCYON, 2 55,5 Martina Havelková 1 1/2   11 Holčák František 60
8. VANDALINO, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3   7 Horáková Lenka 40
9. DALTON EN VOGUE, 2 55,5 Adéla Klepetková 1 1/4   6 Janíček Stanislav 150
10. ALJAŠKA, 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   10 Novák Antonín 100
11. GECOSS, 2 55,5 Petr Tůma 3 1/4   2 Novák Antonín 150
12. SALVEO, 2 54,5 Radek Žalud 1 1/2   5 Míček Milan 150
Čas: 01:29,34, Mezičasy: (14,36 - 23,54 - 26,25 - 25,19)
Výrok: BOJ krk-2 3/4-3-4-nos-1 1/2-3-1 1/4-3 1/4-3 1/4-1 1/2

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko

Kůň č.9 TAJANRON ztratil na startu asi 3 délky.


5. dostih, start 18:02
1308 CENA KONCEPT HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARISIEN SIR, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ   6 Kabelková Hana 40
2. LONGAR, 7 58,0 ž. Martin Srnec krk   5 Zobal František 25
3. HARMONY DANCER(SLO), 4 57,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   10 Dohnálek Roman 70
4. RADOVAN, 7 55,5 Radka Hovadová kr.hlava   8 Mimra Zdeněk 120
5. PROSPECT, 3 58,5 Martina Havelková 3/4   1 Holčák František 70
6. QUEENBACK, 4 60,5 Miroslava Přibylová 2 1/4   11 Jelen Jaroslav 150
7. FOLIGLEN, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   2 Míček Milan 150
8. UNITED, 6 57,0 Petr Tůma 3 3/4   12 Tůma Petr 130
9. THE BIG EASY(GER), 3 57,0 Josef Sovka 2   4 Koplík Zdeno 60
10. LAROUSSE(GER), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   9 Bělka Martin 100
11. DESMINA(GER), 4 54,0 Vendula Korečková 3 3/4   3 Horák František 550
12. MUDDI, 3 53,5 Adéla Klepetková 1 1/2   7 Kroutilík Jaroslav 200
Nestartovali: IBISA, MADAMON, NIDAL(GER*)
Čas: 01:06,42, Mezičasy: (17,61 - 23,34 - 25,48)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/2-kr.hlava-3/4-2 1/4-3/4-3 3/4-2-3 1/2-3 3/4-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARISIEN SIR)Stáj Jeso
6 000 Kč (LONGAR)Antonín Šimera
4 000 Kč (RADOVAN)MVDr. Richard Minařík - Mimra

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Švejdová M.

Kůň č.3 DESMINA ztratil na startu asi 5 délek.


6. dostih, start 18:33
1309 CENA DOSTIHOVÉHO KLUBU
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOCR HOUSE, 4 63,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   3 Votava Jaroslav 28
2. ARBECCAR, 3 58,0 Adam Pekarovič 1 3/4   4 Rosina Jozef 25
3. SEJWALA(POL), 5 56,5 Lenka Navrátilová hlava   6 Zobal František 150
4. PŮLMĚSÍC, 7 58,0 ž. Ramil Děmidov 3/4   1 Tomek Martin 60
5. BABAR(POL), 6 56,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   7 Svoboda Josef 100
6. LIVELY COUNTRY(POL), 3 55,0 ž. Iva Miličková krk   2 Luka Václav 150
7. YOKOMON, 9 55,5 žk. Lucie Mošťková 1 3/4   9 Demele Jan 120
8. CORNEA, 4 56,0 Petr Tůma 3 1/2   8 Tůma Petr 120
9. CENSIO, 5 58,5 Jaromír Šafář 2 1/4   10 Havlíčková Zdena 100
10. OZIMEK(POL), 6 56,0 am. Ján Mach, MVDr. 2 1/4   12 Míček Milan 120
11. SEATTLE DIANA, 5 53,0 žk. Andrea Kopecká 3 3/4   5 Bureš Vladislav 150
12. FORT LINSAY, 3 53,5 ž. Zdenko Šmida 2   11 Piruch Jozef 120
Nestartovali: DUMBLEDORE(GER), ELEKT(POL), HRABICZ(POL)
Čas: 01:06,41, Mezičasy: (18,24 - 24,34 - 24,83)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-3/4-1 1/2-krk-1 3/4-3 1/2-2 1/4-2 1/4-3 3/4-2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SOCR HOUSE)Votava-Zámecký Vrch
6 000 Kč (ARBECCAR)Red Arrows-Ing.Rosina
4 000 Kč (PŮLMĚSÍC)Lucie-Mokré Tomek Mertlík

Majitel: Votava-Zámecký Vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.3 OZIMEK ztratil na startu asi 3 délky. Sankce: jezdec Mach Ján výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Kopecká Andrea 300 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364c).


7. dostih, start 19:02
1310 Cena Chris Richner BLOODSTOCK
Rovina II.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RICHEST VEIN(IRE), 6 56,5 ž. Radek Koplík LEHCE   4 Vítek Roman 50
2. STARLYNX(FR), 5 58,5 ž. Jan Rája 1 3/4   3 Vondrová Lucie 30
3. TOOCOS, 3 53,0 ž. Iva Miličková 2   2 Vondrová Lucie 100
4. SATÉN, 8 53,5 Jiřina Andrésová 1 1/4   5 Svoboda Josef 120
5. PARAMOUNT STAR, 5 52,5 Jaromír Šafář 1/2   8 Šatra Tomáš 60
6. VERY SPECIAL, 4 52,0 Kateřina Palupčíková 3 1/4   1 Wrabelová Lenka 110
7. SARA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4   7 Váňa st. Josef 70
8. SHEMIC, 3 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   10 Šilhavý Ladislav 120
9. LUCKY RAIN(HOL), 5 59,5 ž. Jan Demele 4 1/4   11 Pejšková Ivana 80
10. CATHY DANCER, 4 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   6 Koplík Zdeno 60
11. DYKTANDO(POL), 3 51,0 Adéla Klepetková 1 3/4   9 Syslová Lenka 180
Čas: 01:58,62, Mezičasy: (18,10 - 26,99 - 21,67 - 25,17 - 26,70)
Výrok: LEHCE 1 3/4-2-1 1/4-1/2-3 1/4-4 1/4-3/4-4 1/4-2 1/2-1 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (TOOCOS)Hrubý
9 000 Kč (SATÉN)Stáj Filip
6 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Malone J.

8. dostih, start 19:33
1311 Cena Krajské knihovny Pardubice
Rovina IV.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISAVA(GER), 3 53,0 Zuzana Vokálková LEHCE   9 Koplík Zdeno 120
2. BEL JUMPER, 4 51,5 ž. Iva Miličková 2 3/4   12 Šamberk Petr 30
3. THESEUS(SLO), 3 60,0 ž. Jan Rája 4 1/4   4 Váňa st. Josef 25
4. ČEMBISTON, 6 61,0 am. Vladimír Černý 2   7 Bartoš st. Josef 70
5. VIKTORINA, 3 53,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   8 Růžičková Martina 70
6. DESERT SCOUT, 4 56,0 Štěpánka Sedláčková 3/4   5 Pulec Zbyněk 100
7. JAVANKA, 4 60,5 Vendula Korečková 1/2   6 Hanousek Ladislav 100
8. LEGACY, 5 60,5 Jakub Pavlíček 2 1/2   3 Vítek František 70
9. KEILAND, 7 53,5 am. Zuzana Krčmářová 9   2 Demele Jan 110
10. MONTARIUS(GER), 4 56,5 ž. Kristýna Bezděková 6   1 Kinský Pavel 80
11. GAY SHALL, 8 69,5 Pavel Hanáček, Ing. krk   11 Hanáček Pavel 120
Nestartovali: FAR BECK, MAROLA, MINORITA, RAGLÁN
Čas: 02:46,93, Mezičasy: (8,80 - 24,72 - 25,43 - 26,63 - 26,02 - 28,77 - 26,56)
Výrok: LEHCE 2 3/4-4 1/4-2-1 1/2-3/4-1/2-2 1/2-9-6-krk

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Fasching W.

Kůň č.10 MINORITA nestartoval z důvodu pádu jezdkyně před vstupem koně do dostihové dráhy a neabsolovování zkušebního cvalu, nebyl v moci startéra. Sankce: trenér Novák Antonín 200 Kč za nedostatečnou přípravu koně č.10 MINORITA do dostihu (DŘ §411f). Poplatky: stáj Labimex 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl.15), stáj Šamberk 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl.15).



Dostihová komise: