home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 31.07.2005 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:32
1275 Cena společnosti Vladimír Marek
Rovina III.kat. - 1210 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGGS SHADOW(GER), 2 56,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   4 Koplík Zdeno 40
2. GOLDRUN, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   3 Kub Ivan 18
3. NORD OUEST, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6   2 Chaloupka Václav 60
4. MISS SECRET, 2 56,0 ž. Iva Miličková 3 1/4   9 Šavujev Arslangirej 60
5. CUCCIO, 2 55,5 Adéla Klepetková 7   7 Kroutilíková Jana 110
6. STAR GATE, 2 52,5 Kateřina Palupčíková 3/4   6 Bartoš st. Josef 100
7. SEPIE, 2 55,0 ž. Jaroslav Kovařík daleko   5 Chaloupka st. Jiří 100
Nestartovali: JUREA(POL), LAROSSO(GER)
Čas: 01:17,94, Mezičasy: (27,83 - 25,57 - 24,54)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-6-3 1/4-7-3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (GOLDRUN)CK Martin Tour
6 000 Kč (NORD OUEST)EŽ Praha-Chaloupka
4 000 Kč (MISS SECRET)Mada

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Frau Brüggemann C.

2. dostih, start 15:01
1276 Cena společnosti Sokolovské uhelné a.s.
Rovina IV.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIPLOMATKA, 3 54,5 ž. Ilona Hronová BOJ   10 Vítek Pavel 70
2. LAST APPLE(FR), 5 51,0 Jaromír Šafář krk   2 Kučera Karel 150
3. SHIRON, 3 59,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   9 Bartoš st. Josef 90
4. PETROPOLIS(GER), 5 57,5 ž. Romana Neslerová krk   6 Vítek František 80
5. SEDAR, 4 54,5 Radka Hovadová 3/4   11 Hanzlíková Jana 80
6. JASINA(POL), 3 51,0 ž. Blanka Šarinová 3/4   13 Růžičková Martina 160
7. VIKTOMA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   3 Chaloupka st. Jiří 80
8. INDIAN QUEST, 3 58,0 ž. Jan Rája krk   8 Petrlík Allan 60
9. NEUTRON, 8 55,0 žk. Milan Zatloukal 8   4 Faltová Oliva 130
10. ESCAROLA, 3 51,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   5 Kučera Karel 140
11. TALCUM LADY, 5 55,5 ž. Kristýna Bezděková 5   7 Jirka Petr 60
12. NOMON, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 6   12 Minařík 2 Ferdinand 40
Nestartovali: BLACK RIVER(GB), PRINCIP
Čas: 01:30,77, Mezičasy: (14,60 - 23,43 - 24,73 - 28,02)
Výrok: BOJ krk-1 1/2-krk-3/4-3/4-3/4-krk-8-1 3/4-5-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina

Majitel: Latina, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Neslerová Romana výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316). Poplatky: stáj Lužický Dvůr 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č. 5 ESCAROLA (DU 15/6).


3. dostih, start 15:31
1277 Cena společnosti AQUATHERM KV s.r.o.
Rovina II.kat. - 1010 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILNAR(GB), 8 61,0 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ   10 Kinský Pavel 25
2. ACOSS, 3 54,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   8 Vondrová Lucie 50
3. ELBRUS(POL), 3 55,0 ž. Martin Srnec 3   7 Baštová Pavlína 100
4. MARIETTE, 4 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   1 Kub Petr 30
5. MOLEKUL, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2   4 Chaloupka Václav 70
6. DATIFFO(GER), 3 53,0 žk. Ingrid Koplíková 1/2   9 Baštová Pavlína 110
7. RADOVAN, 7 58,0 ž. Jan Rája 1/2   3 Vocásek Ladislav 80
8. VELAWI, 7 56,0 Jaromír Šafář 3 1/4   2 Chaloupka Václav 160
9. CZOGORI(POL), 3 54,0 ž. Ilona Hronová 3 1/4   6 Baštová Pavlína 160
ZN PARISIEN SIR, 3 54,0 Šárka Pulpánová     5 Kabelková Hana 100
Čas: 01:01,41, Mezičasy: (13,79 - 21,74 - 25,88)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3-3/4-4 1/2-1/2-1/2-3 1/4-3 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (ACOSS)Hrubý
9 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
6 000 Kč (MOLEKUL)Cavalier sport-Chaloupka

Majitel: Blue Blue Sky, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Highclere Stud Ltd

Kůň č.10 SILNAR byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pád jezdkyně Pulpánové Š. a neshledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 16:13
1278 Cena společnosti KARLOVARSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.
Rovina III.kat. - 2410 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUALITY, 7 51,0 žk. Natalie Arendsen JISTĚ   7 Bartoš st. Josef 100
2. LATWING, 5 62,5 am. Marek Šimák 1   8 Pejšková Ivana 60
3. CANDERELI(IRE), 11 65,0 ž. Dušan Andrés 1   3 Horáková Lenka 70
3. CIN, 6 53,0 ž. Iva Miličková současně   6 Minařík 2 Ferdinand 30
5. CELESTIAL, 5 59,0 Tomáš Lukášek 3/4   2 Stašková Eva 80
6. BANDYTA, 4 51,0 Jaromír Šafář 2 3/4   1 Kučera Karel 35
7. NOTORIO(POL), 3 52,5 ž. Jaroslav Kovařík 5   5 Koplík Zdeno 260
8. ORTOLAN(POL), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1/2   4 Baštová Pavlína 50
Čas: 02:42,03, Mezičasy: (27,26 - 28,46 - 28,11 - 26,11 - 25,50 - 26,02)
Výrok: JISTĚ 1-1-současně-3/4-2 3/4-5-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (QUALITY)RIW-Benelux s.r.o.
6 000 Kč (LATWING)MCH-Pejšková
4 000 Kč (CIN)2F

Majitel: RIW-Benelux s.r.o., Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Picek M.

Sankce: jezdec Šimák Marek výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:41
1279 CENA MĚSTA KARLOVY VARY-Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina NL - 2010 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORLUS(GER), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   4 Koplík Zdeno 120
2. DARSALAM(IRE), 4 63,0 ž. Konstantin Kobzarev 1/2   6 Šavujev Arslangirej 14
3. PODEROSO(GER), 6 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4   5 Váňa st. Josef 100
4. CITY HALL(GER), 5 59,0 ž. Jan Korpas 2 1/4   7 Vítek Roman 70
5. MIRZA(SLO), 3 53,0 ž. Iva Miličková kr.hlava   2 Šavujev Arslangirej 100
6. SWANGOO(GER), 5 60,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   1 Minařík 2 Ferdinand 100
7. RADOSLAVA, 4 57,5 Jaromír Šafář krk   3 Šatra Tomáš 100
8. GONT(POL), 4 59,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2   9 Váňa st. Josef 80
9. RADBEC, 5 60,5 ž. Ilona Hronová 1 1/2   10 Mareš Miroslav 80
10. SHADOW DAY, 3 53,0 ž. Blanka Šarinová 3/4   8 Tichá Dana 120
Čas: 02:08,27, Mezičasy: (26,83 - 25,19 - 25,11 - 25,65 - 25,51)
Výrok: JISTĚ 1/2-2 1/4-2 1/4-kr.hlava-1 1/4-krk-2 1/2-1 1/2-3/4

Majitel: EREKA -Koplík, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Laakmann K.

Sankce: trenér Šatra Tomáš 200 Kč za pozdní příchod koně č. 3 RADOSLAVA do paddocku (DŘ §332), jezdec Kobzarev Konstantin výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Bartoš 2 Josef 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Rája Jan 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c). Koně č. 4 TORLUS a č. 5 PODEROSO byli vybráni k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 17:05
1280 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK-Trade Group a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3520 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPOSANT RULES, 5 68,5 Luboš Urbánek JISTĚ   3 Vítek Roman 60
2. BELLAGO(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1 1/4   6 Papoušek ml. Jan 40
3. TUONO(GER), 5 69,0 ž. Josef Bartoš krk   5 Váňa st. Josef 14
4. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 67,0 am. Pavel Horčička daleko   4 Chaloupka Václav 70
5. CENTURY DAY, 9 68,5 Martina Růžičková daleko   1 Růžičková Martina 80
Nestartovali: BLUE SKY(POL), LINBOR(GER)
Čas: 04:22,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (IMPOSANT RULES)DS Pegas

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Vrba Pavel

Sankce: trenér Chaloupka Václav 200 Kč za pozdní příchod koně č. 4 HARRY THE BEAVER do paddocku (DŘ §332), jezdec Urbánek Luboš výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Luka 2 Václav 1000 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


7. dostih, start 17:33
1281 Cena společnosti MERCEDES-BENZ S & W Automobily, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2010 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTRANKA, 3 51,5 ž. Kristýna Bezděková ZADRŽENĚ   4 Horáková Lenka 20
2. KORENBLOEM, 4 54,0 žk. Natalie Arendsen 7   10 Bartoš st. Josef 120
3. ETIENNE(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   7 Chaloupka Václav 80
4. RACING, 6 57,5 Dagmar Jeníková, Mgr. hlava   9 Hanousek Ladislav 50
5. YORK MASTER, 3 56,0 ž. Radek Koplík hlava   12 Vítek Roman 35
6. PORTAGE, 4 57,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   3 Hulínský Václav 100
7. MISAVA(GER), 3 55,0 Josef Sovka 10   6 Koplík Zdeno 150
8. SERVUS(POL), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 5   2 Koplík Zdeno 180
9. VALLETTA(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková krk   11 Kinský Pavel 100
10. SPEED FOR EVER(GER), 4 59,0 ž. Jan Rája 2   5 Koplík Zdeno 60
Nestartovali: CEGASS, RADION
Čas: 02:10,84, Mezičasy: (27,12 - 25,65 - 25,88 - 25,42 - 26,77)
Výrok: ZADRŽENĚ 7-2 3/4-hlava-hlava-1 1/2-10-5-krk-2
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOTRANKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: jezdec Koplík 4 Radek 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326), trenér Koplík 2 Zdeno 200 Kč za neoprávněný vstup do dráhy (DŘ §189h), jezdec Arendsen Natalie výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Jeníková Dagmar výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).



Dostihová komise: