home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.07.2005 - Most
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:36
1260 Cena společnosti CROY
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMANT GRIS(FR), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Chaloupka Václav 50
2. MIX, 8 54,0 ž. Jaroslav Donoval 1/2   2 Vítek František 100
3. AROMATIK, 4 57,5 Josef Sovka 1 1/4   3 Koplík Zdeno 100
4. BEL CANTO(POL), 4 57,5 ž. Jan Rája 1 1/4   4 Hurt Jiří 25
5. CANDELARIA, 4 53,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   1 Vraj Radek 80
6. CATHY DANCER, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   7 Koplík Zdeno 80
7. AKEBONA, 7 54,0 ž. Ilona Hronová 1/2   8 Neuberg Filip 70
8. PARAMOUNT STAR, 5 55,0 Jaromír Šafář krk   6 Šatra Tomáš 50
Čas: 01:41,38, Mezičasy: (26,51 - 24,77 - 24,38 - 25,73)
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/4-1 1/4-1 3/4-1/2-1/2-krk
Maj. prémie:
15 000 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
9 000 Kč (AROMATIK)Clint-Racing
6 000 Kč (CANDELARIA)Marková

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Perrot J.,Havlíčková G.

Sankce: jezdec Hronová Ilona výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Chaloupka Jiří 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


2. dostih, start 14:05
1261 Severočeská cena Rückl Crystal a Servis Leasing
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1900 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OZON(GER), 3 55,0 ž. Iva Miličková BOJ   8 Wolf Martin 80
2. ORO VERDE(GB), 4 60,0 ž. Jan Rája kr.hlava   5 Petrlík Allan 25
3. LOTŘÍK, 5 59,0 ž. Jan Korpas 3 1/4   2 Horáková Lenka 120
4. FOREST MAN(IRE), 7 62,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   6 Holčák František 19
5. PALMARE, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   4 Chaloupka Václav 130
6. ACCES OF GLORY(GB), 5 59,0 ž. Dušan Andrés krk   7 Andrés Josef 100
7. ARBECCAR, 3 53,0 Jaromír Šafář 6   3 Rosina Jozef 120
8. PŮLMĚSÍC, 7 57,0 Petr Tůma 2   1 Tomek Martin 200
Čas: 01:13,01, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ kr.hlava-3 1/4-1 1/4-1 1/2-krk-6-2
Maj. prémie:
20 000 Kč (LOTŘÍK)DC Zámrsk MUDr. Bruna
12 000 Kč (PALMARE)Metrostav-Chaloupka

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Wolf Martin, Chov: Gestüt Bona

3. dostih, start 14:36
1262 Cena města Litvínov
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARANA, 4 60,0 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ   7 Váňa Tomáš 50
2. CANDERELI(IRE), 11 61,0 ž. Dušan Andrés 3/4   1 Horáková Lenka 80
3. VERY SPECIAL, 4 62,5 ž. Josef Bartoš 2   6 Wrabelová Lenka 100
4. CIN, 6 51,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   2 Minařík 2 Ferdinand 60
5. SUGAR RHEINBERG(GER), 4 53,5 žk. Ingrid Koplíková 2   9 Koplík Zdeno 60
6. CHERI RULES, 3 52,5 ž. Jaroslav Kovařík kr.hlava   11 Vraj Radek 70
7. LACCARI, 3 52,0 Jaromír Šafář 6   4 Rosina Jozef 60
8. LANGLADE(GER), 7 57,5 ž. Jan Rája 1 1/2   3 Vraj Radek 100
9. BARBORKA(USA), 5 60,5 am. Marek Šimák 1 3/4   5 Minařík 2 Ferdinand 60
10. ERGANE(POL), 6 52,0 Zuzana Vokálková 11   10 Slavíček Josef 220
Nestartovali: ARROWS PEPE
Čas: 02:08,77, Mezičasy: (26,23 - 25,43 - 25,73 - 25,34 - 26,04)
Výrok: JISTĚ 3/4-2-1 1/4-2-kr.hlava-6-1 1/2-1 3/4-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHARANA)Martina Poláková
6 000 Kč (VERY SPECIAL)Cheval Liberté
4 000 Kč (CIN)2F

Majitel: Martina Poláková, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vanda V.

Sankce: trenér Váňa Tomáš 200 Kč za nekorektní oděv při předání čestných cen (DU 3/g)


4. dostih, start 15:19
1263 Velká mostecká cena Czech Coal
Steeplechase I.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
350000 Kč (175000 - 80500 - 52500 - 24500 - 17500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOU(GER), 5 67,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ   3 Váňa st. Josef 60
2. DUCE(POL), 6 67,0 Jan Faltejsek kr.hlava   9 Olehla Čestmír 35
3. MASINI(POL), 6 67,0 ž. James Crowley 6   2 Olehla Čestmír 14
4. IRAKLION(POL), 10 67,0 Luboš Urbánek daleko   7 Votava Jaroslav 150
5. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 6 67,0 Michal Köhl 18   4 Barbořík Jiří 650
6. ICARE DU RENOM(FR), 9 67,0 Martin Liška daleko   8 Vítek Roman 180
PN ARTIFAX(GER), 8 67,0 ž. Tomáš Hurt     6 Váňa st. Josef 150
PN LOTO(GER*), 7 65,0 ž. Dušan Andrés     5 Kotáb Eduard 180
ZN MOUDRÁ, 5 65,0 Libor Šimůnek     1 Junková Jana 300
Čas: 05:37,24, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-6-daleko-18-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (ČARODĚJ DOBRODĚJ)DiJana Dobšice

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hasler H.

5. dostih, start 15:53
1264 OAKS Mostecké uhelné společnosti
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
700000 Kč (350000 - 161000 - 105000 - 49000 - 35000) Maj. prémie: 21000 Kč (21000 - 0 - 0)
Zápisné: 3000 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR LIFE, 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   8 Váňa st. Josef 25
2. PEINTURE NAIVE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   6 Vítek Roman 25
3. MORGANETTA, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   3 Luka Václav 120
4. LOUISE RAYNER(GB), 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 3/4   1 Šavujev Arslangirej 70
5. DEDARINA(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   13 Andrés Josef 50
6. TASSILIE, 3 58,0 ž. Jan Korpas 1/2   7 Petrlík Allan 80
7. PURE RHEINBERG(GER), 3 58,0 ž. Kristýna Bezděková 6   11 Kinský Pavel 130
8. LOKALI, 3 58,0 Jakub Pavlíček krk   4 Kotáb Eduard 200
9. KAYMIRA(GER), 3 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   12 Koplík Zdeno 130
10. SPRINGBOARD(GB), 3 58,0 Jaromír Šafář 1 1/4   2 Vondrová Lucie 120
11. CASABLANCA, 3 58,0 ž. Jaroslav Donoval daleko   5 Vraj Radek 300
Nestartovali: SARA, SUITANA(POL)
Čas: 02:33,97, Mezičasy: (26,82 - 25,54 - 27,45 - 26,50 - 23,61 - 24,05)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 3/4-3/4-3 3/4-1/2-6-krk-1 1/4-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
21 000 Kč (TASSILIE)RWE Transgas

Majitel: Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: trenér Kotáb Eduard 200 Kč za pozdní příchod koně č.4 LOKALI do paddocku (DŘ §332), trenér Vítek Roman 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 PEINTURE NAIVE do paddocku (DŘ §332), trenér Váňa 2 Josef 200 Kč za pozdní příchod koně č.8 READY FOR LIFE do paddocku (DŘ §332), trenér Kinský Pavel 200 Kč za pozdní příchod koně č.11 PURE RHEINBERG do paddocku (DŘ §332), trenér Petrlík Allan 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č. 7 TASSILIE (DŘ §105).


6. dostih, start 16:31
1265 Cena společností Elektroprim, Unex a CoNETSys
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 2 52,5 Jiřina Andrésová LEHCE   7 Andrés Josef 30
2. FERRIER(GER), 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 3 3/4   5 Kinský Pavel 40
3. FAJF(POL), 2 56,0 ž. Ilona Hronová daleko   1 Bielík Pavel 110
4. MIKEILA, 2 55,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   3 Popelka Stanislav 60
5. BADYÁN, 2 56,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   6 Seménka Zdeněk 60
6. SAPORA, 2 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   4 Kub Ivan 30
Nestartovali: LOCARNO(GER)
Čas: 01:30,02, Mezičasy: (16,10 - 24,19 - 24,77 - 24,96)
Výrok: LEHCE 3 3/4-daleko-1 1/4-1 3/4-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (MIKEILA)Hvozd-Popelka
6 000 Kč (BADYÁN)Agrokomplex-Kunovice

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: Shamrock Stud

7. dostih, start 16:52
1266 Cena Rádia Most
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAZON(GB), 5 62,0 ž. Radek Koplík LEHCE   3 Vítek Roman 19
2. LYCUM, 5 59,5 ž. Blanka Šarinová 4 1/4   7 Drlík Jaroslav 50
3. MARKETAR, 6 63,5 am. Zuzana Vítová 3/4   16 Drlík Jaroslav 80
4. WORLD OF WONDER(GER), 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 1   15 Kinský Pavel 100
5. LHOTSE SHAR, 4 59,0 ž. Jan Rája krk   14 Kub Ivan 60
6. FIMFÁRUM, 4 55,5 Jakub Pavlíček 2 1/2   12 Bekrová Gabriela 120
7. LATENIC, 3 54,0 Tomáš Lukášek 1/2   8 Jelínek Zbyněk 120
8. LYFAAB, 4 55,5 Jana Havelková 1/2   9 Pejšková Ivana 60
9. LOUDA, 4 54,5 Josef Borč 1   17 Barbořík Jiří 150
10. CHADARA, 4 53,5 Linda Gahlertová 1 1/4   2 Váňa Tomáš 190
11. BARLETTA, 4 56,5 ž. Jiří Chaloupka nos   6 Kantek ml. Miroslav 150
12. BLUE MOON, 3 52,5 Zuzana Vokálková 1 1/2   1 Bielík Pavel 160
13. MYBETA, 5 60,5 ž. Josef Bartoš kr.hlava   4 Vinklárek Antonín 80
14. RABÍN, 9 55,5 Jaromír Šafář 2 1/4   11 Šatra Tomáš 150
15. CATTLEYA(GB), 6 57,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   10 Kotáb Eduard 200
Nestartovali: MAUREEN VICTORIA, PETITE POLLY
Čas: 01:27,94, Mezičasy: (18,72- 20,24 - 24,19 - 24,79)
Výrok: LEHCE 4 1/4-3/4-1-krk-2 1/2-1/2-1/2-1-1 1/4-nos-1 1/2-kr.hlava-2 1/4-1 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Britton House Stud

8. dostih, start 17:24
1267 Cena města Meziboří
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MY BEST RISK, 3 57,5 Adam Pekarovič JISTĚ   14 Rosina Jozef 30
2. ARITMIE, 3 56,0 žk. Ingrid Koplíková 2   15 Knauer Martin 60
3. RECURITA, 3 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. kr.hlava   12 Pejšková Ivana 40
4. LOVELY LOVELY(GB), 3 56,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   16 Chaloupka Václav 100
5. LARMON, 3 53,5 am. Josef Váňa ml. 1 1/2   7 Váňa st. Josef 70
6. RENESH, 3 56,0 Tomáš Lukášek hlava   13 Jelínek Zbyněk 80
7. AJANKA(GER*), 3 54,0 Adéla Klepetková 3/4   9 Vítek Roman 150
8. PANINKA, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   6 Horáková Lenka 60
9. MOVING RISK, 3 55,5 Jakub Pavlíček 2 3/4   8 Bekrová Gabriela 120
10. LORI, 3 55,5 ž. Kristýna Bezděková 3 3/4   10 Kantek ml. Miroslav 120
11. DI LADY SEKT, 3 54,5 Josef Borč 2 3/4   4 Knauer Martin 80
12. VÉRIE, 3 53,0 Zuzana Vokálková daleko   5 Sýkorová Marcela 250
S LUKER, 3 55,5 Jaromír Šafář     3 Kantek ml. Miroslav 150
PN HURVÍNEK, 3 56,0 Vendula Korečková     11 Neuberg Filip 60
Nestartovali: FEODORA, MOON SHERRY
Čas: 01:42,12, Mezičasy: (25,69 - 24,67 - 24,96 - 26,80)
Výrok: JISTĚ 2-kr.hlava-1 1/2-1 1/2-hlava-3/4-2 1/4-2 3/4-3 3/4-2 3/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (MY BEST RISK)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Rosina Jozef, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád koně č. 11 HURVÍNEK a neshledala cizí zavinění.



Dostihová komise: