home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.07.2005 - Most
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:01
1253 Cena Hipodromu Most a.s.
Steeplechase III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMSHU(POL), 3 63,0 am. Rostislav Benš V. LEHCE   6 Wroblewski Grzegorz 90
2. CENTROS, 3 62,5 Jan Faltejsek 10   4 Barbořík Jiří 80
3. NIKODEM(POL), 3 62,5 Michal Köhl 5   8 Szikorski Witold 120
4. CHAMPION ARNIE, 3 65,0 Lukáš Kasl 6   10 Nováková Gabriela 50
5. GOLDEN ROSE, 3 62,0 Marcel Novák 2 1/4   9 Nováková Gabriela 80
6. MIRACOL, 3 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. daleko   5 Novák Antonín 80
PN SANKT MORITZ(POL), 3 64,0 ž. Radek Havelka     2 Holčák František 80
ZN JACUZZI(POL), 3 64,0 ž. Dušan Andrés     3 Andrés Josef 40
ZN LADY GLEN, 3 62,0 Linda Gahlertová     1 Kotáb Eduard 150
Nestartovali: LUCKY FOR LIFE
Čas: 03:52,49, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 10-5-6-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CENTROS)DiJana Dobšice
6 000 Kč (CHAMPION ARNIE)Very Lucky
4 000 Kč (GOLDEN ROSE)Final s.r.o.Příšovice

Majitel: Maximex, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Jaroszówka

Kůň č. 7 LUCKY FOR LIFE nestartoval z důvodu pádu na zkušebním skoku. Nebyl v moci startéra.


2. dostih, start 14:34
1254 Cena společností Humeco a Renogum - Nilos
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBONNA, 4 64,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ   9 Váňa st. Josef 50
2. GERMAN MALT(IRE), 4 67,0 ž. Dušan Andrés 1/2   1 Holčák František 25
3. NANA D`ANJOU(FR), 4 65,0 Luboš Urbánek 3 1/4   2 Vítek Roman 60
4. VOČKO, 4 67,0 ž. Tomáš Hurt 18   8 Horáková Lenka 80
5. ROSIE, 4 62,0 Marcel Novák 1/2   11 Vinklárek Vladimír 120
6. NUMERO DUE(POL), 4 63,5 Michal Köhl kr.hlava   5 Blecha Jan 50
7. LINOX(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. hlava   10 Váňa st. Josef 80
8. GERONNA, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková 3/4   4 Barbořík Jiří 170
9. DANCE ALL NIGHT, 4 64,0 Jiří Plzák 4   3 Růžičková Martina 150
PN LE FAYET, 4 62,5 Jan Faltejsek     7 Baštová Pavlína 100
Nestartovali: MANDARINO
Čas: 04:10,38, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-3 1/4-18-1/2-kr.hlava-hlava-3/4-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SORBONNA)Viktor Komárek

Majitel: Viktor Komárek, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Rimkevič S.,Ing.

Sankce: jezdec Urbánek Luboš 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326)


3. dostih, start 15:06
1255 Cena Vysoké školy finanční a správní, o.p.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IDEALIST(POL), 3 53,0 am. Linda Fedorowiczová JISTĚ   4 Fedorowicz Vladislav 60
2. VACIDARA, 3 51,0 Adéla Klepetková 3/4   11 Petrlík Allan 100
3. BRITINETTA, 3 59,0 Marcel Novák 3/4   5 Nováková Gabriela 50
4. PROFIT, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 4   9 Kinský Pavel 100
5. YOKOBEC, 3 52,5 am. Josef Váňa ml. 3   10 Váňa st. Josef 40
6. MEDULIENKA, 3 51,0 Kateřina Palupčíková 1 1/2   3 Luka Václav 110
7. RAGLÁN, 3 51,0 ž. Blanka Šarinová 4 1/4   1 Růžičková Martina 80
8. MORÁVKA, 3 60,0 ž. Jan Rája 4 3/4   2 Novák Antonín 50
9. RISING ROCK, 3 51,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   6 Vraj Radek 100
10. PYTHIA, 3 54,0 Radka Hovadová 7   8 Pulec Zbyněk 50
Nestartovali: SALUNGA
Čas: 02:13,69, Mezičasy: (27,59 - 26,11 - 26,98 - 28,33 - 24,69)
Výrok: JISTĚ 3/4-3/4-4-3-1 1/2-4 1/4-4 3/4-1 1/2-7

Majitel: MUDr.Řežábová Dana, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: SK Moszna

Sankce: jezdec Novák Marcel 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:35
1256 Cena Krušnohorských strojíren Komořany a Phoenix Zeppelin
Steeplechase III.kat. - 3800 m, handicap, 4letí a starší
54000 Kč (27000 - 12400 - 8100 - 3800 - 2700) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 620 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONE HOPE(GER), 5 63,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ   8 Váňa st. Josef 50
2. MOON JAGUAR(IRE), 5 62,5 Marcel Novák nos   9 Vinklárek Vladimír 70
3. SONODA(POL), 5 65,5 Jan Faltejsek 2 1/4   1 Baštová Pavlína 70
4. EVIAN, 4 62,0 Linda Gahlertová krk   2 Šilhavý Ladislav 35
5. KATHALPO, 4 66,5 am. Roman Bukva daleko   6 Bukva Roman 30
Z LAURIANNA, 5 69,5 ž. Václav Luka 2, Ing.     5 Zobal František 60
PN HERBINA, 6 65,0 ž. Dušan Andrés     4 Popelka Stanislav 90
PN NELAT, 6 63,5 Michal Köhl     3 Barbořík Jiří 90
Nestartovali: VLTAVAN
Čas: 04:53,14, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2 1/4-krk-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (EVIAN)MHM
6 000 Kč (KATHALPO)ČOB Slévárna Beňov Bukva

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Wende H.-J.

Sankce: jezdec Bartoš 2 Josef 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Novák Marcel odnětí licence na jeden dostihový den tj. 31.7.05 (na žádost jezdce) za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


5. dostih, start 16:06
1257 Cena hejtmana Ústeckého kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRASH(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec TUHÝ BOJ   5 Suchánek Martin 35
2. PŮLTÓNINA, 5 59,0 am. Helena Pejšková, Ing. kr.hlava   2 Pejšková Ivana 33
3. FRED, 7 56,0 Jakub Pavlíček 1 3/4   3 Maršíčková Miroslava 100
4. LENOCH, 3 59,0 Vendula Korečková 3   9 Neuberg Filip 30
5. SORGENIA, 3 51,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   8 Vraj Radek 80
6. BLACK HURICAN(IRE), 8 57,5 Jaromír Šafář 1 1/4   4 Šatra Tomáš 80
7. LETNÍ DUHA, 3 57,5 ž. Jan Rája 4   10 Šilhavý Ladislav 50
8. BRIGIT, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   1 Kotáb Eduard 110
9. WILDFIRE, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   6 Růžičková Martina 80
Nestartovali: SHAKIRA
Čas: 01:44,68, Mezičasy: (28,59 - 24, 67 - 26,59 - 24,87)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 3/4-3-2 1/2-1 1/4-4-3/4-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková
6 000 Kč (FRED)Svinčice s.r.o.
4 000 Kč (LENOCH)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: PKI S.A.

6. dostih, start 16:35
1258 Krušnohorská cena DTS Vrbenský
Steeplechase II.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONOR(POL), 5 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. ZADRŽENĚ   3 Luka Václav 40
2. TAMERLAN(GB), 5 67,0 ž. Dušan Andrés 5   2 Andrés Josef 50
3. LEWANA(GER), 7 64,5 ž. Josef Bartoš 4   8 Váňa st. Josef 35
4. APEL(POL), 7 66,5 Michal Köhl 4 3/4   1 Blecha Jan 80
5. ODYS(POL), 5 67,0 Jan Faltejsek daleko   5 Holčák Radek 30
PN SCANGEES, 9 66,5 Jiří Paulina     6 Suchánek Martin 80
Nestartovali: CZERWONY PAS(POL), LABRADOR
Čas: 04:47,45, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-4-4 3/4-daleko

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: PKI S.A.

7. dostih, start 17:09
1259 Cena Hipodromu Most a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARWICK, 9 67,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   1 Horáková Lenka 50
2. RATONY, 9 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3 1/4   8 Papoušek ml. Jan 60
3. PANTERR(IRE), 8 65,5 Luboš Urbánek 1 3/4   7 Vítek Roman 40
4. CELESIT, 8 66,5 Jiří Paulina hlava   2 Suchánek Martin 30
5. BRAMBUSCH(GER), 9 65,5 Michal Köhl kr.hlava   10 Blecha Jan 60
6. ARMANIAK(POL), 6 64,5 Štěpánka Sedláčková 3/4   5 Kabelková Hana 120
7. CARDINAL NUMBER, 5 66,5 Jan Faltejsek 5   6 Zobal František 120
8. VAAL, 6 62,5 Michal Tajmr 3   4 Tajmr Josef 100
9. ZLATÝ MĚSÍC, 9 66,5 Libor Šimůnek 2   9 Barbořík Jiří 70
Z GRUP, 7 64,5 Martin Liška     3 Bielík Pavel 120
Čas: 04:34,44, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 3/4-hlava-kr.hlava-3/4-5-3-2
Maj. prémie:
5 000 Kč (BARWICK)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda Vítězslav


Dostihová komise: