home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.07.2005 - Most
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1232 Cena společností Klement a Rekultivace
Rovina IV.kat. - 1820 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERSALUKA, 4 59,0 ž. Jan Rája LEHCE   9 Pejšková Ivana 35
2. NOMON, 4 52,5 ž. Iva Miličková 3 3/4   3 Minařík 2 Ferdinand 35
3. YOKOBEC, 3 51,0 Kateřina Palupčíková 3/4   8 Váňa st. Josef 80
4. RAGLÁN, 3 51,0 ž. Blanka Šarinová 6   5 Růžičková Martina 100
5. CHALKIS, 4 55,5 Jakub Pavlíček 1/2   7 Maršíčková Miroslava 30
6. CATTLEYA(GB), 6 53,0 Tomáš Lukášek 3/4   1 Kotáb Eduard 130
7. LESLEY(GER), 7 53,0 Linda Gahlertová 1 3/4   10 Bezstarosta Zdeněk 120
8. SEA PLANE, 7 54,0 Jaromír Šafář krk   2 Bezstarosta Zdeněk 100
9. NIGHT STAR, 4 51,0 ž. Kristýna Bezděková 3   6 Slavíček Josef 130
Nestartovali: MAREF
Čas: 02:03,09, Mezičasy: (17,77 - 27,19 - 25,81 - 29,03 - 23,30)
Výrok: LEHCE 3 3/4-3/4-6-1/2-3/4-1 3/4-krk-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (VERSALUKA)Hippolit Star - Pejšková

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Rokyta L.,JUDr.,Bílovec

Koně č. 6 NIGHT STAR a č. 10 LESLEY ztratili na startu 2 délky.


2. dostih, start 14:32
1233 Cena společností Betonstav a Báňské projekty Teplice
Rovina III.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK HURICAN(IRE), 8 51,0 Jaromír Šafář TUHÝ BOJ   3 Šatra Tomáš 80
2. PŮLTÓNINA, 5 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. nos   4 Pejšková Ivana 60
3. MEMORY OF LONGING, 3 52,0 Adéla Klepetková 1 1/2   1 Petrlík Allan 50
4. AKEBONA, 7 57,5 Jakub Pavlíček 1/2   8 Neuberg Filip 20
5. VLTAVAN, 6 51,0 Zuzana Vokálková 3/4   7 Špelda Lubomír 120
6. BRIGIT, 3 51,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   2 Kotáb Eduard 90
7. VARNAS, 9 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   5 Pátková Renata 50
8. MAÁDID, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 2   6 Koplík Zdeno 110
Čas: 01:31,46, Mezičasy: (15,67 - 24,86 - 24,77 - 26,17)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 1/2-1/2-3/4-1 1/4-1 1/4-2
Maj. prémie:
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková
6 000 Kč (MEMORY OF LONGING)Hradiště
4 000 Kč (AKEBONA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Caplis M.

Sankce: jezdec Šafář2 Jaromír 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


3. dostih, start 15:01
1234 Cena Hipodromu Most a.s.
Rovina II.kat. - 1210 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUNASHALI(IRE), 6 58,0 ž. Jan Rája BOJ   8 Vinklárek Vladimír 25
2. MARIETTE, 4 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   4 Kub Petr 50
3. SNĚHURKA, 3 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   7 Šimuni Peter 110
4. LAPTOP, 6 54,5 ž. Ilona Hronová hlava   1 Bezstarosta Zdeněk 90
5. MANDALAY BAY(GER), 5 51,0 žk. Ingrid Koplíková 2   3 Koplík Zdeno 50
6. MAMBO DANCER(FR), 7 56,5 ž. Radek Koplík 1   2 Koplík Zdeno 70
7. MERITAMON(GB), 3 57,0 Tomáš Lukášek 4   5 Kotáb Eduard 90
8. LUCKY RAIN(HOL), 5 61,0 ž. Josef Bartoš 3/4   6 Pejšková Ivana 50
Čas: 01:15,33, Mezičasy: (25,78 - 25,25 - 24,30)
Výrok: BOJ 3/4-3/4-hlava-2-1-4-3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
9 000 Kč (SNĚHURKA)Stáj Nerad-Jana
6 000 Kč (LAPTOP)Vivien - Bekrová

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Lagardere J.L.

4. dostih, start 15:31
1235 Cena Metall Quatro
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAREN(GER), 4 64,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   3 Váňa st. Josef 20
2. LABRADOR, 6 67,5 Luboš Urbánek 2 1/4   2 Špelda Lubomír 70
3. TOMASIO(POL), 4 67,0 ž. Dušan Andrés 3/4   1 Andrés Josef 40
4. HONOR(POL), 5 70,0 ž. Václav Luka 2, Ing. nos   6 Luka Václav 35
5. PANTERR(IRE), 8 66,5 Martin Liška 4   10 Vítek Roman 90
6. SONODA(POL), 5 64,5 Štěpánka Sedláčková 8   7 Baštová Pavlína 80
7. ROSIE, 4 62,0 Marcel Novák 1 1/4   8 Vinklárek Vladimír 140
8. BRICASSAR, 5 69,5 Pavel Szikora 1/2   5 Erban Jaroslav 130
9. TATRANKA, 4 62,0 Linda Gahlertová daleko   9 Bartoš st. Josef 150
10. MURANÓW(POL), 6 67,5 Josef Vašina 10   4 Růžičková Martina 130
Čas: 04:15,02, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-nos-4-8-1 1/4-1/2-daleko-10

Majitel: Roberto Cova-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Haus Hahn

5. dostih, start 16:03
1236 Velká cena společnosti Jihostroj
Rovina III.kat. - 2220 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACCARAT, 3 55,0 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ   2 Vítek Roman 50
2. MOVIESTORE(GB), 3 57,0 ž. Artur Resulov nos   8 Šavujev Arslangirej 28
3. ARCUM, 5 59,5 ž. Jan Rája 2   6 Koplík Zdeno 60
4. LOTRANKA, 3 51,5 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   3 Horáková Lenka 70
5. VERY SPECIAL, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 4 1/2   4 Wrabelová Lenka 90
6. TERESINA(GER), 3 51,5 ž. Blanka Šarinová 1/2   5 Luka Václav 120
7. ATHELY(FR), 3 53,0 ž. Iva Miličková 4 1/4   7 Vondrová Lucie 120
8. DUNKA(POL), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/4   11 Baštová Pavlína 150
9. DAG, 5 57,0 Jakub Pavlíček 4 1/2   13 Maršíčková Miroslava 200
10. DASMIRETTA(POL), 3 51,0 Kateřina Palupčíková 4 3/4   10 Drlík Jaroslav 130
11. LEADING BOUNTY(POL), 3 51,5 Jaromír Šafář 4 3/4   9 Vondrová Lucie 150
12. MEDULIENKA, 3 51,0 Jolana Kratochvílová 3   1 Luka Václav 250
13. EBB, 3 52,0 Zuzana Vokálková 5   14 Tomek Martin 300
S CALCIUM, 4 57,0 Josef Borč     12 Knauer Martin 250
S HUMORYSTA(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés     15 Andrés Josef 50
S SAGANTA, 4 57,0 am. Tereza Melichová     16 Wrabelová Lenka 180
Nestartovali: JAK-GROM(POL)
Čas: 02:27,61, Mezičasy: (14,72 - 26,30 - 28,03 - 27,07 - 26,40 - 25,09)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2-2 3/4-4 1/2-1/2-4 1/4-1 1/4-4 1/2-4 3/4-4 3/4-3-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (BACCARAT)DS Pegas
6 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák
4 000 Kč (LOTRANKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Koplík 4 Radek 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


6. dostih, start 16:41
1237 Zlatý pohár SIAD - Cena Jockey Clubu ČR
Rovina NL - 2020 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RADBEC, 5 58,5 ž. Ilona Hronová JISTĚ   1 Mareš Miroslav 80
2. RADOSLAVA, 4 57,0 Jaromír Šafář 2 3/4   9 Šatra Tomáš 90
3. LETNÍ HROM, 5 60,0 ž. Jan Rája krk   2 Šilhavý Ladislav 50
4. SHADOW DAY, 3 52,5 ž. Blanka Šarinová 2 1/4   7 Tichá Dana 110
5. SWANGOO(GER), 5 61,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   4 Minařík 2 Ferdinand 30
6. LAPAJ, 4 60,0 ž. Josef Bartoš 1 3/4   8 Horáková Lenka 130
7. RED RIOT(USA), 3 56,0 ž. Konstantin Kobzarev 1 1/4   6 Šavujev Arslangirej 30
8. OUR DIAMOND(GER), 3 55,5 Kateřina Palupčíková 1/2   11 Váňa st. Josef 70
9. VABECAR, 5 60,0 Linda Gahlertová 2   3 Pejšková Ivana 130
10. MARKOT, 4 58,5 ž. Iva Miličková 7   5 Petrlík Allan 300
11. VYDRYSEK(GER), 4 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   10 Andrés Josef 110
Čas: 02:12,34, Mezičasy: (26,19 - 25,83 - 26,21 - 27,07 - 25,05)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-krk-2 1/4-3/4-1 3/4-1 1/4-1/2-2-7-1 1/2
Maj. prémie:
5 100 Kč (LAPAJ)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Volek Hostivice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 17:10
1238 Cena Leipziger Rennklub e. V.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JURMALA(POL), 2 57,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   2 Andrés Josef 16
2. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 2 57,0 ž. Kristýna Bezděková 4   3 Fedorowicz Vladislav 25
3. FATALISTA, 2 56,0 ž. Radek Koplík daleko   5 Luka Václav 60
4. SANGRIA, 2 52,5 Kateřina Palupčíková 3 1/2   4 Bartoš st. Josef 80
Nestartovali: EROL, LAROSSO(GER)
Čas: 01:14,10, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-daleko-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANDULKA ŠAFÁŘOVA)KUFR-Fedorowicz
6 000 Kč (FATALISTA)Václav Luka
4 000 Kč (SANGRIA)Stáj Bartoš

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: SK Kozienice


Dostihová komise: