home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2007 2006 2005 2004 2003 06.11.2005 CH 30.10.2005 CH 23.10.2005 CH 22.10.2005 PE 16.10.2005 CH 15.10.2005 MO 09.10.2005 PE 08.10.2005 PE 02.10.2005 BR 02.10.2005 CH 01.10.2005 MI 01.10.2005 MO 28.09.2005 TO 25.09.2005 CH 24.09.2005 LL 18.09.2005 CH 17.09.2005 PE 11.09.2005 CH 10.09.2005 MO 04.09.2005 BR 04.09.2005 CH 03.09.2005 KV 28.08.2005 CH 27.08.2005 PE 26.08.2005 PE 21.08.2005 MO 14.08.2005 KV 07.08.2005 KO 31.07.2005 KV 30.07.2005 BV 24.07.2005 MO 23.07.2005 MO 17.07.2005 KV 16.07.2005 KO 10.07.2005 MO 09.07.2005 SL 06.07.2005 LL 03.07.2005 KV 02.07.2005 KV 02.07.2005 SH 26.06.2005 CH 25.06.2005 MI 25.06.2005 NE 19.06.2005 PE 19.06.2005 KV 18.06.2005 PE 12.06.2005 CH 11.06.2005 MO 05.06.2005 CH 04.06.2005 LL 04.06.2005 SL 29.05.2005 CH 28.05.2005 PE 22.05.2005 CH 21.05.2005 BV 15.05.2005 CH 14.05.2005 MO 08.05.2005 CH 08.05.2005 PE 07.05.2005 PE 01.05.2005 LL 24.04.2005 CH 23.04.2005 RD 17.04.2005 CH 10.04.2005 CH 03.04.2005 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2005 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1218 CENA ZÁVODIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIDONKA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   2 Michal Jiří  
2. ARROWS PEPE, 4 59,0 Vendula Korečková 1 1/4   12 Neuberg Filip  
3. PORTAGE, 4 60,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   10 Hulínský Václav, MUDr.  
4. IRSAY OLIVER, 7 61,5 ž. Jan Rája 4   4 Kašpar Miroslav  
5. GERNIA, 3 54,5 ž. Ilona Hronová 3 1/2   3 Novák Antonín  
6. TIMOTEJ, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   6 Chaloupka Václav, Ing.  
7. ČEMBISTON, 6 61,5 ž. Josef Bartoš 1 1/2   7 Bartoš st. Josef  
8. ARTEMIS(POL), 3 52,5 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4   5 Koplík Zdeno  
9. LOCHNESKA, 5 57,5 Martin Svorad 3 1/2   8 Vinklárek Vladimír  
10. LA GARDE, 3 55,0 ž. Martin Knauer 5   1 Váňa Jaroslav, Ing.  
11. DORNEY(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés krk   9 Andrés Josef  
12. LONGBECCA, 5 56,5 am. Eva Linhartová 13   11 Okleštěk Miloslav  
Nestartovali: BEN, ERGANE(POL), KIMBERLY LIGHT
Čas: 02:29,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-4-3 1/2-2 1/2-1 1/2-3/4-3 1/2-5-krk-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (SIDONKA)Desperado Club-Michal

Majitel: Desperado Club-Michal, Trenér: Michal Jiří, Chov: Berka Z.


2. dostih, start 14:34
1219 STEEPLECHASE MLÁDEŽE RWE TRANSGAS
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBERTO, 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. JISTĚ   11 Luka Václav, Ing.  
2. EVIAN, 4 65,5 Linda Gahlertová 1 1/4   2 Šilhavý Ladislav  
3. ZIRA, 7 64,5 am. Vladimír Černý 6   9 Vavroušek Josef  
4. LOKARGON, 4 66,0 Luboš Urbánek 2 1/4   8 Špelda Lubomír  
5. AVARON, 7 66,5 Petr Kříž krk   1 Kubátová Jana  
6. VOČKO, 4 63,5 Štěpánka Sedláčková 2 3/4   4 Horáková Lenka  
7. ARCANTUS(GER), 4 62,0 Libor Šimůnek 5   7 Kinský Pavel  
8. LIAM(GER), 7 67,5 Josef Vašina 17   10 Albrecht Jürgen  
Z COMMANDER SHARP, 6 69,0 ž. Jaroslav Myška     5 Kabelková Hana  
Nestartovali: LAKIR, LINBOR(GER)
Čas: 04:51,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-6-2 1/4-krk-2 3/4-5-17
Maj. prémie:
5 000 Kč (ALBERTO)Václav Luka

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing.,

Sankce: trenér Fedorowicz Vladislav 200 Kč za nedostatečnou přípravu koně č. 6 LAKIR do dostihu (DŘ §411f). Poplatky: stáj Stáj Jeso 200 Kč za změnu barvy čapky (DU čl. 15).



3. dostih, start 15:00
1220 HANDICAP RÁDIO KISS DELTA
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORGENIA, 3 56,0 ž. Martin Srnec LEHCE   7 Vraj Radek, Ing.  
2. RABINA, 4 61,0 ž. Jan Rája 4   10 Petrlík Allan  
3. ESCAPÁDA, 7 51,5 Jaromír Šafář 2   12 Fedorowicz Vladislav  
4. MAGIC LOVE, 4 52,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   6 Vítek František  
5. KORENBLOEM, 4 53,0 žk. Natalie Arendsen 3/4   2 Bartoš st. Josef  
6. MYSTERY DEY, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3   1 Michal Jiří  
7. AKTIVACE, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   11 Chaloupka Václav, Ing.  
8. RACONA, 3 58,5 ž. Jaroslav Kovařík 1   5 Hulínský Václav, MUDr.  
9. MOON SHERRY, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   8 Šarina Karol  
10. OSMANA, 3 57,0 Martin Svorad 2 1/4   9 Svorad Martin  
11. BELLA TORNADA, 3 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2   3 Váňa Tomáš  
12. ČIPERA, 4 55,0 ž. Martin Knauer 8   4 Novák Antonín  
Nestartovali: SERVUS(POL), TARLOW
Čas: 01:48,90, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-2-2 1/2-3/4-3-hlava-1-3/4-2 1/4-2-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (SORGENIA)Chanci-Valašsko

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Šafář2 Jaromír 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357)



4. dostih, start 15:30
1221 STEEPLECHASE HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE pana PETRA BENDLA
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARG, 5 68,0 ž. Tomáš Hurt BOJ   7 Švásta Jiří  
2. MR LAND, 6 68,0 ž. Josef Bartoš 1/2   4 Váňa st. Josef  
3. WHISPER, 6 67,5 ž. Jaroslav Myška 3 1/2   2 Horáková Lenka  
4. VALANGO, 9 64,0 am. Eva Jíchová 19   6 Špelda Lubomír  
5. VODANKA, 6 65,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   5 Koplík Zdeno  
6. MARAL, 6 65,5 Petr Kříž daleko   1 Řezáčová Jana  
ZN ELEATA, 6 69,0 Zdeněk Řezáč     3 Řezáčová Jana  
Čas: 06:06,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3 1/2-19-2 1/2-daleko

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Švásta Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla


5. dostih, start 16:01
1222 CENA PŘÍRODY RWE TRANSGAS
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASCAR, 9 60,0 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ   5 Váňa Tomáš  
2. LOTAGEN(GER), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   3 Andrés Josef  
3. CANDELARIA, 4 58,5 ž. Martin Srnec 1   13 Vraj Radek, Ing.  
4. WHISKY JACK, 4 60,0 ž. Jaroslav Kovařík 4   1 Michal Jiří  
5. NIKLOTR, 3 57,0 ž. Jan Rája 3   6 Vocásková Helena  
D COSSICOS, 3 56,0 am. Vojtěch Kopeček 3 1/2   12 Kopečková Marcela  
6. PURPLE RAIN(HOL), 7 60,0 ž. Josef Bartoš 6   11 Pejšková Ivana, Ing.  
7. ZAAWIST, 3 55,5 Linda Gahlertová 3/4   2 Suchánek Martin  
8. ARITMIK, 8 60,0 ž. Ilona Hronová 2 1/2   9 Mareš Miroslav  
9. ANNY SUGAR, 5 59,0 am. Vladimír Černý 1/2   10 Dvořák Karel, Ing.  
DD ČÁSLAVKA, 6 58,5 ž. Martin Knauer daleko   8 Bartoš st. Josef  
10. ERITRA, 4 55,0 am. Irena Rosenfeld 1 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: ESTYK, CHERI RULES, PERSIAN MISS
Čas: 01:46,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1-4-3-3 1/2-6-3/4-2 1/2-1/2-daleko-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (LASCAR)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.
6 000 Kč (CANDELARIA)Marková
4 000 Kč (WHISKY JACK)Desperado Club-Michal

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 12 COSSICOS byl diskvalifikován pro neodvážení se jezdce po dostihu (DŘ §383b). Kůň č. 8 ČÁSLAVKA ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: jezdec Rosenfeld Irena 200 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364c), jezdec Andrés Dušan 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Kopeček Vojtěch 500 Kč za neodvážení se po dostihu (DŘ §383b).



6. dostih, start 16:30
1223 CENA ING. JULIUSE HÁJKA
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIKKIM, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   4 Kabelková Hana  
2. JIMMY JACK, 2 58,0 ž. Jan Rája 3   5 Bezstarosta Zdeněk  
3. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 2 53,5 Linda Gahlertová 3   1 Šilhavý Ladislav  
4. GARCINIA, 2 57,0 ž. Ilona Hronová 6   9 Novák Antonín  
5. SWEET DREAMS, 2 57,0 ž. Kristýna Bezděková 4   12 Kinský Pavel  
6. GRANÁDA, 2 55,0 ž. Martin Knauer hlava   2 Dvořák Karel, Ing.  
7. SABINNE, 2 54,5 Vendula Korečková 1/2   6 Hurt Jiří  
8. GERMÁN, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 1   8 Novák Antonín  
9. SHENAYA, 2 52,5 Jiřina Andrésová krk   3 Hurt Jiří  
10. AS FAIR, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   10 Hurt Jiří  
11. MENTOL, 2 54,5 Josef Borč 3   11 Barbořík Jiří  
Nestartovali: FATALISTA, CHANDA, CHARCCARI, SANGRIA
Čas: 01:02,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3-6-4-hlava-1/2-1-krk-3 1/2-3

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň


7. dostih, start 17:00
1224 MEMORIÁL FERDINANDA PALYZY (pp)
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MÁRFY, 4 67,5 Petr Kříž JISTĚ   3 Kubátová Jana  
2. BELLAGO(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3/4   9 Papoušek ml. Jan  
3. MONETO(GER), 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 11   12 Švásta Jiří  
4. ACADEMIK, 6 66,0 Zdeněk Řezáč 4   11 Řezáčová Jana  
5. MARATH, 5 66,0 Martin Liška 6   7 Vítek František  
6. PAMPELISKA(GER), 4 65,0 Jiří Plzák 11   8 Vítek Roman, MVDr.  
7. ELIŠKA, 4 65,0 Luboš Urbánek hlava   6 Vítek Roman, MVDr.  
8. SPIRITA, 5 64,0 Linda Gahlertová 8   2 Bartoš st. Josef  
Z MARIE ANTOANETA, 5 66,5 ž. Dušan Andrés     1 Kučera Karel  
ZN WINS FICTION(GER), 10 67,5 Josef Vašina     10 Albrecht Jürgen  
Z LOS SANTOS, 6 67,0 Michal Köhl     5 Mottl Ivan, Ing.  
Nestartovali: GONT(POL)
Čas: 03:44,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-11-4-6-11-hlava-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (MÁRFY)Maty-Kubátová&DS

Majitel: Maty-Kubátová&DS, Trenér: Kubátová Jana, Chov: Stáj Zienert



Dostihová komise: