home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.06.2005 - Netolice
stav dráhy: 1.2 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 13:33
1182 Cena Stavební geologie Geoprůzkum České Budějovice, spol.s r.o.
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 250 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D CABRIOLET, 7 59,0 am. Petra Peťulová JISTĚ   4 Vacíková Světlana  
1. IBISA, 4 56,5 am. Leona Hloužková 4 1/4   1 Vymazal Josef  
2. JAVANKA, 4 55,0 am. Jana Nováková 1 3/4   8 Hanousek Ladislav  
3. PUSKASH(GB), 4 54,5 am. Jana Trňáková 4 3/4   3 Chaloupka st. Jiří  
4. SEATTLE DIANA, 5 55,0 am. Michaela Fencková 11   7 Bureš Vladislav  
PN LAST APPLE(FR), 5 55,0 am. Lucie Dítková     2 Kučera Karel  
Nestartovali: BLACK RIVER(GB), SHAVIRA
Čas: 01:04,58, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4 1/4-1 3/4-4 3/4-11
Maj. prémie:
5 000 Kč (IBISA)TJ Brno Dvorska

Majitel: TJ Brno Dvorska, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Vanda V.

Kůň č. 5 SHAVIRA ztratil v průběhu zkušebního cvalu jezdce, nestartoval. Nebyl v moci startéra. Kůň č. 7 SEATTLE DIANA ztratil na startu asi 15 délek. DK přešetřila pád koně č. 2 LAST APPLE a neshledela cizí zavinění. Proti koni č. 4 CABRIOLET byl podán protest tr. Vymazalem pro nedodržení dráhy v oblouku do cílové roviny. DK protest přešetřila a vyslechla jezdkyně am. Žvákovou, am. Trňákovou, am. Peťulovou a am. Novákovou. DK protest uznala s tím, že kůň č. 4 CABRIOLET v oblouku do cílové roviny nedodržel vytyčenou dráhu a koně č. 4 CABRIOLET diskvalifikovala. Složená kauce se vrací. Sankce: jezdec Peťulová Petra odnětí licence na 1 dostihový den 9.7.2005 pro neznalost tratě dostihu (DŘ 364a).


2. dostih, start 14:03
1183 Cena 1.JVS a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEENBACK, 4 53,5 Miroslava Přibylová BOJ   5 Jelen Jaroslav  
2. WILDFIRE, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   7 Růžičková Martina  
3. BANDYTA, 4 52,0 ž. Iva Miličková 2   8 Kučera Karel  
4. SINETAS, 4 51,0 žk. Ingrid Koplíková 2 1/4   9 Hanousek Ladislav  
5. ESTYK, 6 56,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Chaloupka Václav  
6. LATENIC, 3 58,0 ž. Ilona Hronová 7   1 Jelínek Zbyněk  
7. AMBERSAND, 4 53,0 Tomáš Lukášek 2   11 Vašina Josef  
8. MORÁVKA, 3 51,0 Jiřina Andrésová hlava   10 Novák Antonín  
9. ELYSIAN, 4 53,5 Linda Gahlertová 1/2   2 Hanousek Ladislav  
10. SPECTACOLO, 4 51,0 žk. Andrea Kopecká daleko   12 Bureš Vladislav  
Nestartovali: FALZAKAPA, MAÁDID, MAREF
Čas: 01:44,75, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-2-2 1/4-hlava-7-2-hlava-1/2-daleko

Majitel: DS Dobeš-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Landštejn

Kůň č. 12 SPECTACOLO ztratil na startu asi 20 délek.


3. dostih, start 14:31
1184 Cena společnosti Mlýn Beata spol.s r.o. a ZZV Prachatice a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUSKÁČEK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Koplík st. Zdeněk  
2. SABINNE, 2 55,5 Vendula Korečková 1 3/4   8 Hurt Jiří  
3. GECOSS, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   7 Novák Antonín  
4. MIKEILA, 2 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   1 Popelka Stanislav  
5. AS FAIR, 2 58,0 Tomáš Myslovič 10   6 Hurt Jiří  
6. ALJAŠKA, 2 55,5 Jiřina Andrésová 3 1/4   3 Novák Antonín  
7. ZANUSSY, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 10   2 Koplík Zdeno  
8. BESTMAN, 2 58,0 ž. Josef Bartoš 1/2   4 Peťulová Petra  
Nestartovali: LE BLANC
Čas: 01:10,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-1 1/2-10-3 1/4-10-1/2

Majitel: Stáj Meran, Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Stáj Meran

4. dostih, start 15:02
1185 Handicap hotelu MERAN
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 250 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HUMORYSTA(POL), 3 65,0 ž. Dušan Andrés V. LEHCE   5 Andrés Josef  
2. BLUE MOON, 3 53,0 Zuzana Vokálková 3 1/2   1 Kučera Karel  
3. LIŠÁK, 3 53,5 Linda Gahlertová 1 1/4   9 Vinklárek Vladimír  
4. SHIRON, 3 59,0 ž. Josef Bartoš 3/4   10 Bartoš st. Josef  
5. RENESH, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 3 3/4   2 Jelínek Zbyněk  
6. IBERIA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   11 Hanousek Ladislav  
7. CHEMENTA, 3 51,0 ž. Iva Miličková 4 1/4   6 Kub Ivan  
8. LARMON, 3 52,0 am. Josef Váňa ml. 1   3 Váňa st. Josef  
9. ESCAROLA, 3 53,0 Tomáš Lukášek 3 1/4   8 Kučera Karel  
10. PORTO, 3 51,0 žk. Tomáš Šmíd 1 3/4   7 Chaloupka Václav  
Nestartovali: ARTEMIS(POL), FILIPA, NOTORIO(POL)
Čas: 01:34,08, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/2-1 1/4-3/4-3 3/4-1 1/2-4 1/4-1-3 1/4-1 3/4

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Kůň č. 8 ESCAROLA ztratil na startu asi 8 délek.


5. dostih, start 15:34
1186 Cena společnosti MOTOR JIKOV GROUP a Kašparů-Koller stavitelství
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARAKOS(FR), 10 70,5 Michal Köhl JISTĚ   6 Blecha Jan  
2. ANNA MARIE(GER), 5 67,0 Josef Bartoš 2 1/4   1 Váňa st. Josef  
3. TAMERLAN(GB), 5 72,0 ž. Dušan Andrés 2   2 Andrés Josef  
4. MOUNTAIN HYMN(IRE), 12 70,0 Jaroslav Línek 6   3 Novák Antonín  
5. MONTE CARLO, 8 67,0 am. Pavel Horčička 1 3/4   5 Chaloupka Václav  
SN CANIO(GER), 12 71,5 Marcel Novák     4 Vinklárek Vladimír  
Čas: 04:48,85, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-6-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MONTE CARLO)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Blecha Jan, Chov: Suc.Fernand Louet

6. dostih, start 16:09
1187 Cena METROSTAV a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAMMEN(POL), 4 62,5 Josef Bartoš JISTĚ   6 Váňa st. Josef  
2. MODELINA(POL), 4 64,0 ž. Radek Havelka 3 1/4   5 Holčák František  
3. MARIE ANTOANETA, 5 65,5 Jaroslav Línek 2   2 Kučera Karel  
4. CINDERELLA ., 5 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 10   4 Jelen Jaroslav  
Z RECLIPSE, 4 64,0 ž. Dušan Andrés     1 Faltová Oliva  
ZN BOUŘE(IRE*), 5 64,5 žk. Bohuslav Mátl     3 Chaloupka st. Jiří  
Nestartovali: ERRI
Čas: 03:49,83, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-2-10

Majitel: Stajnia Gula-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Kozienice

7. dostih, start 16:34
1188 Velká netolická steeplechase společnosti ENVISAN-GEM a.s.,WASTECH a.s. A.S.A.České Budějovice spol. s r.o.
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTIFAX(GER), 8 67,0 Josef Bartoš JISTĚ   6 Váňa st. Josef  
2. BARGIEL(POL), 10 67,0 ž. Jiří Kameníček 3 1/4   4 Holčák Radek  
3. OREGA, 6 65,0 ž. Radek Havelka kr.hlava   5 Holčák František  
4. HUCKLEBERRY, 8 67,0 žk. Jan Faltejsek 3 1/4   10 Ministr Antonín  
5. SULLIVAN, 8 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3   7 Zobal František  
6. ZENGI, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   3 Faltová Oliva  
7. SIXTEEN(FR), 5 65,0 Samvel Paraksheev 1 1/2   9 Váňa st. Josef  
8. MALTINETTO(POL), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 2   8 Lehocký Jozef  
9. SENEGAL(POL), 7 67,0 Michal Köhl daleko   2 Blecha Jan  
Nestartovali: LIWIUSZ(POL)
Čas: 05:19,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-kr.hlava-3 1/4-3-1 3/4-1 1/2-2-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (OREGA)Albert Stolany
12 000 Kč (HUCKLEBERRY)Teveko-Rožnov-Ondrušek
8 000 Kč (SULLIVAN)Václav Luka

Majitel: Frau Gabriele Henze-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Henze H.G.

8. dostih, start 17:03
1189 Cena Ing.Václava Kozla -Zooinforma
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUNARET, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt JISTĚ   2 Hurt Jiří  
2. DON MIGUEL(IRE), 8 68,5 Josef Bartoš 1 3/4   5 Váňa st. Josef  
3. SWALLOW, 8 70,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 4 1/4   6 Papoušek ml. Jan  
4. RAINBOW HERO(IRE), 9 69,5 žk. Bohuslav Mátl 2 1/4   4 Chaloupka st. Jiří  
5. MARATHEA, 6 67,0 ž. Vlastimil Špalek daleko   7 Koplík st. Zdeněk  
Z BONANZA, 8 63,5 am. Eva Jíchová     1 Hora Zdeněk  
Nestartovali: GITTY
Čas: 04:09,68, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-4 1/4-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LUNARET)Gabriela-Trachtová

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

9. dostih, start 17:33
1190 Cena společnosti J.Novášek & spol s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÝTRŽNÍK, 4 66,0 Petr Kříž JISTĚ   9 Kříž Petr  
2. ROSIE, 4 62,0 Marcel Novák 1 3/4   3 Vinklárek Vladimír  
3. DANCE ALL NIGHT, 4 64,5 Michal Köhl 1/2   6 Růžičková Martina  
4. KORINKA, 4 62,5 žk. Jan Faltejsek 3   10 Popelka Stanislav  
5. E MAIL, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 1/2   5 Andrés Josef  
6. TATRANKA, 4 62,5 Josef Bartoš daleko   2 Bartoš st. Josef  
7. PANTOMIMA, 4 67,0 am. Pavel Horčička 2 3/4   4 Chaloupka Václav  
8. LOKARGON, 4 66,0 Luboš Urbánek daleko   7 Špelda Lubomír  
9. MINORITA, 4 62,5 Jaroslav Línek daleko   8 Novák Antonín  
Z BORLEA, 4 65,0 ž. Radek Havelka     1 Hora Zdeněk  
Čas: 03:11,81, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-3-1/2-daleko-2 3/4-daleko-daleko

Majitel: Kříž Stáj Toi Toi, Trenér: Kříž Petr, Chov: Bártová J.


Dostihová komise: