home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.06.2005 - Pardubice
stav dráhy: 2.3 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:04
1154 Cena Akciové společnosti CNS
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERNAR, 3 65,5 Josef Bartoš BOJ   1 Váňa st. Josef 20
2. DZIRO(POL), 3 62,0 am. Lenka Syslová 3/4   8 Mrštík Michael 70
3. MALDINI, 3 63,5 žk. Jan Faltejsek 3 1/2   5 Popelka Stanislav 90
4. CHAMPION ARNIE, 3 62,5 Marcel Novák 3   12 Nováková Gabriela 160
5. NIKLOTR, 3 66,0 am. František Vocásek 3 1   11 Vocásková Helena 40
6. JACUZZI(POL), 3 65,0 ž. Dušan Andrés 9   3 Andrés Josef 100
7. SAMSHU(POL), 3 62,0 am. Rostislav Benš krk   2 Wroblewski Grzegorz 140
8. NIKODEM(POL), 3 63,5 Michal Köhl krk   10 Szikorski Witold 140
9. MIRACOL, 3 65,0 ž. Jaroslav Myška 15   6 Novák Antonín 120
10. THEODEN(POL), 3 65,0 ž. James Crowley 12   7 Olehla Čestmír 35
11. MUMMY`S GLEN, 3 66,0 Luboš Urbánek daleko   4 Hurt Jiří 140
Z RUBÍN, 3 65,0 ž. Tomáš Hurt     13 Růžičková Martina 120
Nestartovali: KIMONA
Čas: 03:16,49, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3 1/2-3-1-9-krk-krk-15-12-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (VERNAR)Orling
6 000 Kč (MALDINI)Orelio-Ohrada-Popelka
4 000 Kč (CHAMPION ARNIE)Very Lucky

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Orling, spol. s r. o.

Poplatky: trenér Váňa 2 Josef 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4). Kůň č.9 KIMONA neabsolvoval zkušební skok z důvodu zranění, nestartoval a nebyl v moci startéra.


2. dostih, start 14:37
1155 Cena Dopravního podniku města Pardubic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEP, 9 66,5 am. Roman Bukva JISTĚ   7 Bukva Roman 70
2. BLIZZARD, 5 70,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 1/2   2 Luka Václav 25
3. CELESIT, 8 64,5 Jiří Paulina 4 3/4   5 Suchánek Martin 110
4. GAME LANCASTRIAN(GB), 8 63,5 am. Lukáš Neuvirt 6   4 Kašný Pavel 120
5. LEWANA(GER), 7 66,0 Josef Bartoš 2 1/4   10 Váňa st. Josef 50
6. APAČ, 8 67,0 Pavel Míča 3 1/2   6 Ševčík Miroslav 120
7. ARCTONIKA, 5 68,5 ž. Tomáš Hurt 2 1/4   1 Růžičková Martina 60
8. BIBA CLASSY(GER), 5 67,5 Samvel Paraksheev 6   9 Váňa st. Josef 120
Z COMMANDER SHARP, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška     3 Kabelková Hana 120
ZN TRESH, 5 67,5 žk. Jan Faltejsek     8 Junková Jana 35
Čas: 06:19,32, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-4 3/4-6-2 1/4-3 1/2-2 1/4-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (CEP)ČOB Slévárna Beňov Bukva
6 000 Kč (BLIZZARD)ZZN Polabí-Luka
4 000 Kč (CELESIT)K-K Metal a.s.

Majitel: ČOB Slévárna Beňov Bukva, Trenér: Bukva Roman, Chov: Xaverov

Sankce: jezdec Myška Jaroslav 200 Kč za nerovnou jízdu v průběhu dostihu, která neměla vliv na výsledek dostihu ( DŘ §364c). Poplatky: trenér Kašný Pavel 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4), trenér Junková Jana 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4)


3. dostih, start 15:11
1156 Cena Garantis - III. Ročník
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN SET(POL), 4 66,0 ž. James Crowley ZADRŽENĚ   1 Olehla Čestmír 30
2. SCANGEES, 9 65,5 Jiří Paulina 8   10 Suchánek Martin 120
3. SORBONNA, 4 63,5 Josef Bartoš krk   8 Váňa st. Josef 50
4. LYMAN, 6 68,0 ž. Dušan Andrés 4 1/4   9 Novák Antonín 90
5. DJABBA, 4 68,0 ž. Tomáš Hurt 3 1/2   4 Hurt Jiří 100
6. RATONY, 9 70,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 14   6 Papoušek ml. Jan 60
7. STEEN, 7 70,5 ž. Jaroslav Myška 10   5 Horáková Lenka 70
8. VALANGO, 9 63,5 am. Eva Jíchová 3 1/4   7 Špelda Lubomír 100
PN DIAMOS(POL), 5 73,5 ž. Radek Havelka     2 Holčák Radek 35
PN TEDD, 5 65,0 ž. Pavel Kašný     3 Zobal František 120
Čas: 04:16,92, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-krk-4 1/4-3 1/2-14-10-3 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (SCANGEES)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (SORBONNA)Viktor Komárek
4 000 Kč (LYMAN)Jantar Bruntál

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko

Kůň č. 1 SUN SET byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pád koní č. 2 DIAMOS a č. 2 TEDD, vyslechla ž. Kašného P. a ž. Havelku R. a neshledala cizí zavinění pádu.


4. dostih, start 15:46
1157 Cena Východočeské galerie v Pardubicích
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOON JAGUAR(IRE), 5 69,5 Marcel Novák BOJ   4 Vinklárek Vladimír 40
2. VLTAVAN, 6 66,5 am. Eva Jíchová 1 3/4   2 Špelda Lubomír 35
3. LIGRETA, 5 69,0 ž. Pavel Kašný 3/4   5 Hrbáček Vít 60
4. TIRELLA, 7 68,5 Zdeněk Řezáč 3 1/4   3 Řezáčová Jana 50
5. ARMANIAK(POL), 6 69,5 ž. Jaroslav Myška 8   1 Kabelková Hana 40
Čas: 05:15,80, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 3/4-3/4-3 1/4-8

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Top Of The Form Syndicate

Sankce: jezdec Novák Marcel 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316). Poplatky: trenér Řezáčová Jana 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4)


5. dostih, start 16:23
1158 Velká cena PARAMO, a.s. - Memoriál mjr. M. Svobody - VIII. Ročník
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGISTANA(GER), 9 65,0 ž. James Crowley V. LEHCE   5 Olehla Čestmír 15
2. DECENT FELLOW(GER), 10 67,0 Josef Bartoš 1 3/4   11 Váňa st. Josef 50
3. NOSTALGIA(POL), 8 65,0 ž. Jiří Kameníček 12   8 Holčák Radek 90
4. IRAKLION(POL), 10 67,0 ž. Dušan Andrés krk   6 Votava Jaroslav 80
5. ICARE DU RENOM(FR), 9 67,0 Martin Liška 9   1 Vítek Roman 170
6. CIPÍS, 7 64,0 ž. Pavel Kašný 5   13 Kašný Pavel 120
7. CHAILAND, 8 67,0 Martina Růžičková 12   2 Růžičková Martina 140
8. ASCOT(POL), 8 67,0 ž. Zdeněk Matysík daleko   7 Vinklárek Vladimír 150
9. BRAMBUSCH(GER), 9 67,0 Michal Köhl 5   14 Blecha Jan 200
PN BALAMUT(POL), 7 67,0 Luboš Urbánek     4 Holčák Radek 80
PN CIESZYMIR(POL), 7 69,0 am. Jürg Langmeier     10 Holčák Radek 80
PN ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 9 65,0 ž. Tomáš Hurt     9 Soukup Václav 100
PN LANERET, 9 67,0 žk. Pavel Tůma 2     12 Olehla Čestmír 150
PN ODYSEUSZ(POL), 7 67,0 ž. Jaroslav Myška     15 Zobal František 80
ZN SZERYF(POL), 7 67,0 ž. Radek Havelka     3 Holčák František 140
Čas: 07:40,97, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 1 3/4-12-krk-9-5-12-daleko-5

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Görlsdorf

Kůň č. 6 IRAKLION byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pád koní č. 4 BALAMUT a č. 12 LANERET, vyslechla j. Urbánka L. a žk Tůmu Pavla a neshledala cizí zavinění pádu.


6. dostih, start 16:58
1159 Cena T-STRING Pardubice, a.s.
Steeplechase III.kat. - 3300 m, cena, 4letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKERYNA(POL), 4 62,0 am. Lukáš Neuvirt BOJ   2 Mrštík Michael 100
2. LAREN(GER), 4 62,0 Josef Bartoš 1/2   7 Váňa st. Josef 20
3. PURPUR, 4 67,0 ž. Dušan Andrés krk   4 Votava Jaroslav 28
Z NEYSSAC(FR), 4 64,0 Josef Dušek     9 Vítek Pavel 100
Z ZABALO(GER), 4 63,5 žk. Jan Faltejsek     6 Mičánek Aleš 80
PN GERMAN MALT(IRE), 4 65,5 ž. Radek Havelka     8 Holčák František 60
ZN NERGOS, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt     1 Růžičková Martina 100
ZN NUMERO DUE(POL), 4 63,5 Michal Köhl     5 Blecha Jan 50
Nestartovali: JAKUBANY(GER)
Čas: 04:10,43, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (PURPUR)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: DS Creatom-Kravaře, Trenér: Mrštík Michael, Chov: SK Widzów-Tyszko K.

Sankce: trenér Kinský Pavel 200 Kč za nedostatečnou přípravu koně do dostihu (DŘ 411f). Kůň č. 3 JAKUBANY neabsolvoval zkušební skok, nestartoval, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 17:33
1160 Cena Státního zámku Slatiňany - Hippologického muzea
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATHALPO, 4 68,5 am. Roman Bukva JISTĚ   5 Bukva Roman 50
2. TOMASIO(POL), 4 67,0 ž. Dušan Andrés 9   2 Andrés Josef 60
3. RADSLAV, 4 66,0 Luboš Urbánek 8   7 Junková Jana 150
4. MYŠAN, 4 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 9   8 Novák Antonín 80
5. VALESA, 4 62,5 Marcel Novák 1/2   4 Vinklárek Vladimír 120
6. MADVIL, 4 65,5 žk. Jan Faltejsek 3   11 Vojtěšková Diana 70
7. ARCANTUS(GER), 4 64,5 Libor Šimůnek daleko   12 Kinský Pavel 100
8. PERGON, 4 67,0 Michal Köhl krk   3 Kinský Pavel 220
9. DEAD OR ALIVE, 4 63,5 am. Lukáš Neuvirt 8   1 Uhl Jiří 150
10. AMNESTIE, 4 64,0 žk. Bohuslav Mátl 14   13 Valášek Josef 220
11. MANGUSTA(POL), 4 65,0 ž. James Crowley daleko   17 Olehla Čestmír  
PN GERONNA, 4 64,5 Josef Dušek     14 Barbořík Jiří 80
PN JOSHUA(POL), 4 69,0 ž. Jaroslav Myška     16 Zobal František  
ZN WINDZEIT(GER), 4 63,5 Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef 25
Nestartovali: DUET, LÁĎA, MALIČKÁ
Čas: 04:19,54, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 9-8-9-1/2-3-daleko-krk-8-14-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (KATHALPO)ČOB Slévárna Beňov Bukva

Majitel: ČOB Slévárna Beňov Bukva, Trenér: Bukva Roman, Chov: Dox Zlín

Kůň č.15 DUET nestartoval z důvodu pádu na zkušebním skoku. Nebyl v moci startéra.



Dostihová komise: