home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.06.2005 - Slušovice
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:07
1123 CENA ČESKÉ TELEVIZE
Rovina III.kat. - 1030 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYSTERRO, 2 58,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   7 Suchánek Martin  
2. SORELITA, 2 55,0 žk. Jan Derych 1/2   8 Suchánek Jiří  
3. MADONNIA, 2 58,0 ž. Jan Demele 1 1/4   5 Kučera Karel  
4. GARCINIA, 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 7   11 Novák Antonín  
5. BADYÁN, 2 58,0 Adam Pekarovič 1   9 Seménka Zdeněk  
6. IRISH QUEEN, 2 56,5 Jaromír Šafář 7   10 Holčák František  
7. GERMÁN, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava   13 Novák Antonín  
8. PROCYON, 2 55,5 Martina Havelková 1 1/4   4 Holčák František  
9. SOULIETA, 2 55,5 Žaneta Krelíková 7   6 Mičánek Aleš  
10. DALTON EN VOGUE, 2 58,0 ž. Iva Miličková krk   2 Janíček Stanislav  
11. LATIMER, 2 55,5 Jiřina Andrésová 12   1 Popelka Stanislav  
12. CUCCIO, 2 58,0 ž. Libor Šindar 9   3 Kroutilíková Jana  
Nestartovali: ZAGGO
Čas: 01:02,75, Mezičasy: (14,63 - 23,81 - 24,31)
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/4-7-1-7-hlava-1 1/4-7-krk-12-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (MYSTERRO)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (SORELITA)Quartis
4 000 Kč (MADONNIA)HRK

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 14:35
1124 HANDICAP SPOLEČNOSTI ČEZ
Rovina V.kat. - 1030 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAVIRA, 4 55,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   6 Kučera Karel  
2. UNITED, 6 62,5 žk. Petr Tůma 1 1/4   4 Tůma Petr  
3. GLENNY, 3 58,0 am. Ján Mach, MVDr. 2 1/2   9 Moravec Zdeněk  
4. HAVE FUN, 5 59,0 ž. Iva Miličková nos   2 Vraj Radek  
5. MERIAME, 6 59,5 Lenka Navrátilová 2 3/4   10 Zobal František  
6. TARLOW, 4 51,0 Jaromír Šafář 2 1/4   7 Okleštěk Miloslav  
7. DECROSS, 8 64,5 žk. Jan Faltejsek 1 1/2   1 Zajíček Jaroslav  
8. SAXANA, 3 59,0 Slavomír Šara 1 1/2   8 Bělka Martin  
9. KEILAND, 7 63,5 am. Zuzana Krčmářová 4 3/4   5 Demele Jan  
Nestartovali: PIRIK
Čas: 01:02,35, Mezičasy: (13,50 - 25,19 - 23,66)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/2-nos-2 3/4-2 1/4-1 1/2-1 1/2-4 3/4

Majitel: Lužický Dvůr, Trenér: Kučera Karel, Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start 14:59
1125 CENA SPOLEČNOSTI ALLIANZ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3430 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 4 62,5 am. Rostislav Benš JISTĚ   3 Popelka Stanislav  
2. MIKERYNA(POL), 4 62,0 am. Lukáš Neuvirt 1 3/4   7 Mrštík Michael  
3. CHERULETTA, 4 62,5 am. Radim Petřík 3/4   4 Vinklárek Antonín  
4. MARKA, 4 62,5 Jaroslav Línek 6   2 Novák Antonín  
5. CHERRY PIE(POL), 4 66,0 ž. Radek Havelka 3   1 Holčák František  
6. LIBENTA, 4 64,0 ž. Pavel Kašný 5   6 Kašný Pavel  
Nestartovali: LÁĎA
Čas: 04:10,58, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-6-3-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (MANDARINO)Hvozd-Popelka

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Kůň č. 1 MANDARINO byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:37
1126 CENA SPOLEČNOSTI MICROSOFT
Rovina IV.kat. - 2230 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD KL, 4 64,5 ž. Jan Demele JISTĚ   1 Demele Jan  
2. CROMWEL, 3 56,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   7 Piruch Jozef  
3. OMBRELETTA(POL), 3 55,0 žk. Jan Derych 6   11 Suchánek Martin  
4. MINORITA, 4 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   2 Novák Antonín  
5. OBLIGATA, 3 53,5 am. Nela Kouřilová 5   10 Vinklárek Antonín  
6. ČIPERA, 4 58,0 am. Jana Nováková hlava   3 Novák Antonín  
7. NANFEA, 3 51,5 ž. Iva Miličková hlava   9 Piruch Jozef  
8. BARON KL, 5 59,5 Jiřina Andrésová 3 1/4   6 Pulka David  
9. FILIPA, 3 52,0 am. Leona Hloužková 12   4 Vymazal Josef  
10. KERINA, 6 57,0 am. Vojtěch Kopeček 3 3/4   8 Kopečková Marcela  
11. TESERA, 5 55,5 am. Jana Kramerová 3 1/2   12 Kramerová Jana  
12. LONGBECCA, 5 58,0 Jaromír Šafář krk   5 Okleštěk Miloslav  
Čas: 02:22,67, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-6-1 1/4-5-hlava-hlava-3 1/4-12-3 3/4-3 1/2-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (LORD KL)Rovina a.s. Hulín

Majitel: Rovina a.s. Hulín, Trenér: Demele Jan, Chov: Stáj Bridge

Sankce: trenér Suchánek Martin 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky (DŘ §105)


5. dostih, start 16:06
1127 CENA SPOLEČNOSTI ŠKODA AUTO
Rovina III.kat. - 1630 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMMYBIN, 3 53,0 ž. Iva Miličková TUHÝ BOJ   6 Vrba Pavel  
2. COSSICOS, 3 56,0 am. Vojtěch Kopeček kr.hlava   11 Kopečková Marcela  
3. CUKETKA, 7 55,0 am. Róbert Šara kr.hlava   12 Ševčík Miroslav  
4. DEUCE OF TRUMPS(IRE), 7 57,5 Jaromír Šafář hlava   13 Havlíčková Zdena  
5. SOCZI(POL), 4 55,0 am. Miloslava Sedláková 1/2   7 Holčák František  
6. MORÁVKA, 3 51,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   3 Novák Antonín  
7. MY BEST RISK, 3 54,0 žk. Marek Pekarovič krk   5 Rosina Jozef  
8. YOKOMON, 9 59,5 žk. Lucie Mošťková 5   10 Demele Jan  
9. GREND, 4 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   4 Piruch Jozef  
10. VIENTO, 5 56,0 am. Jana Stoklasová 6   1 Mocek Květoslav  
11. ENRI, 4 55,0 Jiřina Andrésová 2 3/4   9 Janíček Stanislav  
ZN HELE LANCI, 3 53,0 am. Nela Kouřilová     14 Vinklárek Antonín  
Nestartovali: CANDELARIA, DZIRO(POL), LAROUSSE(GER)
Čas: 01:42,15, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-kr.hlava-hlava-1/2-1 1/4-krk-5-1 1/4-6-2 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (TAMMYBIN)Vrba Rokytnice Slavičín
6 000 Kč (COSSICOS)Stáj K+H
4 000 Kč (CUKETKA)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba Pavel

Kůň č. 10 YOKOMON byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 16:33
1128 CENA MFFDM - ZLÍN 2005
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4130 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HUCKLEBERRY, 8 66,0 žk. Jan Faltejsek JISTĚ   8 Ministr Antonín  
2. LARIA, 6 63,0 am. Rostislav Benš 1   4 Popelka Stanislav  
3. SHOW MUST GO ON, 5 67,0 am. Radim Petřík 1/2   7 Vinklárek Antonín  
4. RECTOR, 5 66,0 ž. Radek Havelka 3   1 Holčák František  
5. SENITA, 5 62,0 am. Lukáš Neuvirt 1 1/4   3 Uhl Jiří  
6. LOTO(GER*), 7 67,5 Joanna Patejuk krk   10 Kotáb Eduard  
7. VEI SHALL, 8 64,5 žk. Pavel Tůma 2 daleko   2 Ministr Antonín  
Z GAME LANCASTRIAN(GB), 8 66,0 ž. Pavel Kašný     11 Kašný Pavel  
ZN SIR TIROL(IRE), 12 63,5 žk. Barbora Málková     6 Ministr Antonín  
Nestartovali: APAČ, MOUNTAIN HYMN(IRE)
Čas: 05:39,89, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1/2-3-1 1/4-krk-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (HUCKLEBERRY)Teveko-Rožnov-Ondrušek
6 000 Kč (LARIA)Czech Brewmasters-Popelka
4 000 Kč (SHOW MUST GO ON)Jezdecký oddíl Beňov

Majitel: Teveko-Rožnov-Ondrušek, Trenér: Ministr Antonín, Chov: Teveko Ondrušek

7. dostih, start 16:59
1129 HANDICAP SPOLEČNOSTI OBI
Rovina IV.kat. - 1830 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRASH(POL), 3 55,5 ž. Martin Srnec V. LEHCE   9 Suchánek Martin  
2. LACCARI, 3 58,0 Adam Pekarovič 4   7 Rosina Jozef  
3. VÍLA AMÁLKA, 3 51,0 am. Róbert Šara 1/2   3 Bělka Martin  
4. PULLER, 6 52,0 am. Leona Hloužková 3/4   6 Pulka David  
5. LANGLADE(GER), 7 51,0 ž. Iva Miličková 1/2   2 Vraj Radek  
6. SANKT MORITZ(POL), 3 62,5 Martina Havelková 1 1/2   4 Holčák František  
7. GERNIA, 3 51,0 ž. Zdenko Šmida krk   10 Novák Antonín  
8. LUCKY FOR LIFE, 3 54,5 Vendula Korečková krk   1 Neuberg Filip  
9. GAY SHALL, 8 69,5 Pavel Hanáček, Ing. 1 1/2   5 Hanáček Pavel  
10. MODUL, 7 52,0 am. Lucie Svobodová hlava   11 Svoboda Josef  
11. SPARK OF LIGHT(GB), 7 58,5 Jaromír Šafář 1/2   12 Havlíčková Zdena  
Nestartovali: DARLING LUCKY, KATA HARI
Čas: 01:55,36, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 4-1/2-3/4-1/2-1 1/2-krk-krk-1 1/2-hlava-1/2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: PKI S.A.


Dostihová komise: