home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.06.2005 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:00
1116 MEMORIÁL VLADIMÍRA MACHAINA
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISKY JACK, 4 62,5 ž. Jaroslav Kovařík JISTĚ   1 Michal Jiří  
2. ESTYK, 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 5   5 Chaloupka Václav  
3. SUEZ, 3 51,5 Kateřina Palupčíková kr.hlava   8 Váňa st. Josef  
4. KORENBLOEM, 4 56,0 žk. Natalie Arendsen 2   9 Bartoš st. Josef  
5. RABINA, 4 60,0 ž. Jan Rája 1   3 Petrlík Allan  
6. BRUTUS, 9 60,5 Michal Köhl 3/4   10 Růžičková Martina  
7. QUESTER, 8 57,0 am. Kateřina Sudová 2 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
8. SAJMON(POL), 3 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   6 Andrés Josef  
9. VALLETTA(GER), 3 53,0 ž. Kristýna Bezděková 5   2 Kinský Pavel  
10. VAILA, 7 61,5 žk. Ladislav Kocián 6   7 Míček Milan  
Čas: 01:52,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 5-kr.hlava-2-1-3/4-2 1/2-1 1/2-5-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (WHISKY JACK)Desperado Club-Michal

Majitel: Desperado Club-Michal, Trenér: Michal Jiří, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 400 Kč za nenahlášení stínidel u koně č. 8 SUEZ (DŘ §310).


2. dostih, start 14:30
1117 STEEPLECHASE PIVOVARU KLÁŠTER
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVIAN, 4 62,0 Linda Gahlertová LEHCE   17 Šilhavý Ladislav  
2. VALANGO, 9 67,5 am. Eva Jíchová 7   4 Špelda Lubomír  
3. ANNA MARIE(GER), 5 65,5 Josef Bartoš 1/2   11 Váňa st. Josef  
4. VOČKO, 4 63,5 Štěpánka Sedláčková 2   8 Horáková Lenka  
5. NERGOS, 4 64,0 ž. Dušan Andrés 12   6 Růžičková Martina  
6. TIRELLA, 7 64,5 Zdeněk Řezáč 2 1/2   1 Řezáčová Jana  
7. ZIRA, 7 64,5 am. Vladimír Černý daleko   14 Vavroušek Josef  
8. ARCANTUS(GER), 4 62,0 Libor Šimůnek 1   7 Kinský Pavel  
9. RAINBOW HERO(IRE), 9 69,5 Josef Dušek 4   2 Chaloupka st. Jiří  
10. DANCE ALL NIGHT, 4 62,0 Michal Köhl 3   13 Růžičková Martina  
11. ERRI, 4 65,5 Petr Kříž daleko   16 Kubátová Jana  
ZN VIKI BECCARI, 4 62,0 Martin Liška     5 Hrudka st. Jaromír  
Z TEDD, 5 68,5 Luboš Urbánek     9 Zobal František  
Z TULUP, 6 66,5 Marek Drtina     10 Šamberk Petr  
Z MISS SWAN, 6 64,5 Petr Hochman     15 Kabelková Hana  
Z COTAO(GER), 5 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     12 Papoušek ml. Jan  
Nestartovali: HERBINA, WINS FICTION(GER)
Čas: 04:35,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-1/2-2-12-2 1/2-daleko-1-4-3-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (EVIAN)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Sankce: jezdec Kříž Petr 1000 Kč za nenahlášenou vyšší hmotnost o 0,5 kg (DŘ §326), trenér Růžičková Martina 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 6 NERGOS do dostihu (DŘ §411d).


3. dostih, start 15:00
1118 MEMORIÁL ING. JIŘÍHO ŠINDLERA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HUMORYSTA(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   6 Andrés Josef  
2. PETITE POLLY, 3 57,0 ž. Ilona Hronová 6   7 Mareš Miroslav  
3. MUMMY`S GLEN, 3 56,0 Radek Žalud 3   1 Hurt Jiří  
4. LOCHNESKA, 5 51,5 am. Kateřina Sudová krk   5 Vinklárek Vladimír  
5. SHAKESPEARA, 3 57,5 Jakub Pavlíček 7   3 Váňa Tomáš  
6. WHO ELSE, 8 55,0 žk. Milan Zatloukal 8   4 Faltová Oliva  
7. PERGON, 4 55,5 ž. Kristýna Bezděková 3   2 Kinský Pavel  
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-3-krk-7-8-3

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Sankce: jezdec Žalud Radek výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:30
1119 CENA PŘÍRODY RWE TRANSGAS
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZENGI, 7 69,0 ž. Dušan Andrés BOJ   6 Faltová Oliva  
2. WHISPER, 6 62,0 Štěpánka Sedláčková 1/2   7 Horáková Lenka  
3. SHARG, 5 64,5 Josef Bartoš 10   4 Švásta Jiří  
4. KURZON, 12 66,0 Michal Köhl 8   10 Regnard Petr  
5. VIKI HARLOW, 6 62,0 am. Pavel Syrový 5   3 Hrudka st. Jaromír  
6. DON PEDRO, 5 62,0 Martin Liška 7   2 Liška Martin  
7. MARAL, 6 64,5 Zdeněk Řezáč 9   9 Řezáčová Jana  
8. BONANZA, 8 65,0 Petr Kříž 9   8 Hora Zdeněk  
Z LONGAR, 7 66,0 Luboš Urbánek     1 Zobal František  
Nestartovali: ZEEROW
Čas: 05:56,30, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-10-8-5-7-9-9

Majitel: Růžička Shop Centrum, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Volek V.

Sankce: jezdec Syrový Pavel výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


5. dostih, start 16:03
1120 CENA MLÁDEŽE RWE TRANSGAS
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAY STATION, 4 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ   5 Vocásek 3 František  
2. AKEBONA, 7 56,5 Jakub Pavlíček 4   10 Neuberg Filip  
3. LOTAGEN(GER), 4 61,0 ž. Dušan Andrés 3   3 Andrés Josef  
4. MONTE CARLO, 8 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2   12 Chaloupka Václav  
5. SILENT HUNTER(GER), 7 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   1 Albrecht Jürgen  
6. SHARANA, 4 57,5 ž. Kristýna Bezděková 3/4   4 Váňa Tomáš  
7. THESEUS(SLO), 3 52,5 am. Josef Váňa ml. 7   2 Váňa st. Josef  
8. IRSAY OLIVER, 7 61,5 ž. Josef Bartoš 1/2   9 Kašpar Miroslav  
9. BOUŘE(IRE*), 5 56,0 am. Lenka Rájová 7   8 Chaloupka st. Jiří  
10. BUNT(POL), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 6   6 Koplík Zdeno  
11. ERITRA, 4 55,0 Hana Jerieová daleko   13 Vinklárek Vladimír  
S MARTIAL LAW, 5 60,0 Petr Šimek     7 Odl Roman  
Nestartovali: ČÁSLAVKA, MISTER LANITOS, SHARON
Čas: 01:48,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4-3-2-2-3/4-7-1/2-7-6-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PLAY STATION)Zeas Staré Hradiště
6 000 Kč (AKEBONA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
4 000 Kč (MONTE CARLO)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

6. dostih, start 16:32
1121 CENA DJ AUTO NYMBURK
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAN JOSE, 4 61,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   11 Bartoš st. Josef  
2. BELLA TORNADA, 3 53,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   10 Váňa Tomáš  
3. ESCAPÁDA, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3   9 Fedorowicz Vladislav  
4. MAURSKÁ PRINCEZNA, 4 59,5 ž. Ilona Hronová 2 1/2   8 Hulínský Václav  
5. CHIPPENDALE, 3 55,0 Radek Žalud 3   6 Hurt Jiří  
5. HOGEN, 4 59,0 am. František Plšek současně   2 Popelka Stanislav  
7. LOUDA, 4 58,0 Josef Borč 2   3 Barbořík Jiří  
8. SHAPELY HEART, 9 60,5 žk. Ingrid Koplíková 4   7 Koplík Zdeno  
9. TEORIE, 6 59,5 ž. Dušan Andrés 4   1 Jelen Jaroslav  
Nestartovali: ESCAROLA, LASHIDA
Čas: 01:49,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3-2 1/2-3-současně-2-4-4

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Bartoš J.

Kůň č. 5 ESCAROLA neodstartoval, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 17:00
1122 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY DERBY BARU BRANDÝS NAD LABEM
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMNESTIE, 4 63,0 am. Vladimír Verner JISTĚ   9 Valášek Josef  
2. VÝTRŽNÍK, 4 65,5 Petr Kříž 3   3 Kříž Petr  
3. VLTAVAN, 6 65,0 am. Eva Jíchová 5   4 Špelda Lubomír  
4. BELLAGO(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. krk   11 Papoušek ml. Jan  
5. TATRANKA, 4 62,0 am. Vladimír Černý 6   1 Bartoš st. Josef  
6. JUDYTORIAN(POL), 9 67,0 Jaroslav Kafka 3   8 Korcová Irena  
7. SILVER ORPHAN, 4 67,0 am. Jiří Štencel 7   6 Míček Milan  
8. MESCALERO, 8 65,0 am. Lenka Syslová 1 1/4   5 Syslová Lenka  
9. PUSKASH(GB), 4 64,0 Josef Dušek daleko   12 Chaloupka st. Jiří  
10. CARDINAL NUMBER, 5 66,0 Luboš Urbánek 2 1/2   7 Zobal František  
11. LAKIR, 5 66,0 Petr Hochman 5   10 Fedorowicz Vladislav  
Z ACADEMIK, 6 71,0 Zdeněk Řezáč     2 Řezáčová Jana  
Nestartovali: DEBORKA, DRAMMEN(POL), E MAIL
Čas: 03:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-5-krk-6-3-7-1 1/4-daleko-2 1/2-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (AMNESTIE)Stáj Soňa-Valášek

Majitel: Stáj Soňa-Valášek, Trenér: Valášek Josef, Chov: Valášek J.

Sankce: trenér Fedorowicz Vladislav 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 10 LAKIR do dostihu (DŘ §306)



Dostihová komise: