home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.05.2005 - Pardubice
stav dráhy: 1.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:04
1100 Cena Českých přístavů, a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OREGA, 6 69,0 ž. Radek Havelka JISTĚ   3 Holčák František 40
2. STEEN, 7 64,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/2   4 Horáková Lenka 40
3. SCANGEES, 9 63,0 Jiří Paulina 6   1 Suchánek Martin 70
4. GINSANA, 7 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 9   6 Novák Antonín 60
5. BIBA CLASSY(GER), 5 65,5 Josef Bartoš 1/2   5 Váňa st. Josef 20
Nestartovali: LOMBARDICK
Čas: 04:30,64, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-6-9-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (OREGA)Albert Stolany
6 000 Kč (STEEN)DC Zámrsk MUDr. Bruna
4 000 Kč (SCANGEES)K-K Metal a.s.

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Holčák František, Chov: Höck J.,Ing.

2. dostih, start 14:36
1101 Květnová steeplechase Mopos Communications, a.s.
Steeplechase II.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANDER(POL), 5 64,0 Joanna Patejuk BOJ   4 Wroblewski Grzegorz 80
2. SIXTEEN(FR), 5 64,0 Josef Bartoš 3/4   9 Váňa st. Josef 70
3. CEDR, 9 65,5 Luboš Urbánek 7   3 Kub Ivan 80
4. POLÁRNÍK, 6 70,5 Pavel Složil st. 5   7 Složil Pavel 50
5. DERBY SHARP, 5 66,0 Jaroslav Línek 2 1/4   10 Piruch Jozef 100
6. VAAL, 6 62,0 Michal Tajmr 7   11 Tajmr Josef 100
7. TAMDALI(IRE), 6 65,5 ž. Tomáš Hurt 1 1/2   5 Seménka Zdeněk 50
8. ZELOT, 7 64,0 ž. Pavel Kašný 10   6 Kašný Pavel 180
9. KORONER(POL), 5 66,0 ž. Dušan Andrés daleko   1 Seménka Zdeněk 120
ZN TYCJAN(POL), 6 72,0 ž. Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef 20
Nestartovali: TREVISO(POL)
Čas: 06:02,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-7-5-2 1/4-7-1 1/2-10-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
9 000 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (DERBY SHARP)Ema a Milan

Majitel: Maximex, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Nieora A.-Tchkuaseli

Sankce: jezdec Urbánek Luboš 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ §383d). Kůň č. 4 SANDER byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:11
1102 Cena Správy a údržby silnic Pardubického kraje - I. ročník
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, handicap, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAGDAD(POL), 6 69,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   4 Horáková Lenka 25
2. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 9 66,0 ž. Tomáš Hurt 3   11 Soukup Václav 80
3. SENEGAL(POL), 7 62,0 Michal Köhl 4 3/4   5 Blecha Jan 150
4. BARGIEL(POL), 10 71,0 ž. Marek Stromský 3 1/2   3 Holčák Radek 35
5. ASCOT(POL), 8 62,0 Marcel Novák 9   1 Vinklárek Vladimír 80
6. KYRTON, 9 71,0 Pavel Složil st. krk   2 Složil Pavel 80
7. MARŠÁL, 7 62,0 Jaroslav Línek daleko   10 Novák Antonín 160
8. VAJGARA, 6 62,0 žk. Jan Faltejsek 16   6 Vojtěšková Diana 150
ZN L`AMOUR, 5 66,0 am. Roman Bukva     7 Barbořík Jiří 210
ZN LEWANA(GER), 7 65,0 Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 80
ZN MOUDRÁ, 5 62,0 ž. Dušan Andrés     8 Junková Jana 50
Čas: 05:56,23, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-4 3/4-3 1/2-9-krk-daleko-16
Maj. prémie:
15 000 Kč (ELIŠKA PŘEMYSLOVNA)SAT-AN Kladno

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Krasne

Sankce: jezdec Novák Marcel 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316). Poplatky: trenér Barbořík Jiří 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4).


4. dostih, start 15:51
1103 Velká cena města Pardubice - XIII. ročník (1. Kval. dostih na VP)
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RETRIEVER(GER), 8 67,0 ž. Josef Váňa st. ZADRŽENĚ   5 Váňa st. Josef 25
2. KEDON, 10 67,0 ž. Dušan Andrés 2   10 Váňa st. Josef 50
3. MASKUL(USA), 11 67,0 ž. Radek Havelka 10   7 Holčák František 80
4. BELOVODSK(UKR), 13 67,0 Jiří Plzák 2 3/4   4 Vítek Roman 180
5. FANTI DANCER(IRE), 10 65,0 am. Rostislav Benš daleko   11 Wroblewski Grzegorz 150
6. VAGANT, 8 67,0 Luboš Urbánek 14   16 Špelda Lubomír 70
Z ICARE DU RENOM(FR), 9 67,0 Martin Liška     2 Vítek Roman 100
PN BARCIN(POL), 9 67,0 ž. Tomáš Hurt     1 Seménka Zdeněk 110
PN BRAMBUSCH(GER), 9 67,0 Michal Köhl     15 Blecha Jan 190
ZN BALAMUT(POL), 7 67,0 ž. Marek Stromský     8 Holčák Radek 60
ZN CHAILAND, 8 67,0 Martina Růžičková     3 Růžičková Martina 110
ZN IRAKLION(POL), 10 67,0 Jaroslav Línek     14 Votava Jaroslav 50
ZN JACK DE TRAOU LAND(FR), 8 67,0 Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 120
Nestartovali: ODYSEUSZ(POL), SADOMIS(POL), SZERYF(POL)
Čas: 07:45,82, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 2-10-2 3/4-daleko-14
Maj. prémie:
20 000 Kč (KEDON)Javor

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gestüt Graditz

DK prošetříla výkony ž. Váni a ž. Andrése na koni č. 5 RETRIEVER a č.10 KEDON, posoudila je jako nedostatečné vyjetí koně v cílové rovině a postoupila k dalšímu řešení Pořádkové komisi. V této souvislosti vyslechla ž. Andrése, ž. Váňa se do DK nedostavil. Kůň č. 5 RETRIEVER byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:28
1104 Cena Univerzity Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLIZZARD, 5 71,0 ž. Václav Luka 2, Ing. ZADRŽENĚ   10 Luka Václav 25
2. CEP, 9 69,5 am. Roman Bukva 4 1/4   5 Bukva Roman 60
3. ÁRES, 6 65,0 Petr Kříž 1 1/4   12 Valášek Josef 150
4. CELESIT, 8 64,5 Jiří Paulina 2 3/4   6 Suchánek Martin 120
5. CHARM, 10 67,0 Pavel Složil st. 1/2   4 Složil Pavel 80
6. HRABICZ(POL), 5 69,0 ž. Jaroslav Myška daleko   13 Horáková Lenka 40
7. TROUBADOUR(GER), 7 66,5 Štěpánka Sedláčková krk   2 Ministr Antonín 120
8. HOOLIGAN, 7 65,5 Michal Köhl 17   8 Kejzlar Přemek 140
Z GITTY, 6 67,5 Josef Vašina     14 Růžičková Martina 200
Z JESLADY(IRE), 8 66,5 Jaroslav Línek     17 Kabelková Hana 100
Z LIGRETA, 5 66,0 ž. Pavel Kašný     15 Hrbáček Vít 150
Z SLIPDAR, 6 67,0 Samvel Paraksheev     11 Soukup Václav 150
Z VINIUS, 5 66,0 Jiří Plzák     9 Vašina Josef 230
PN BELFRY, 7 68,0 ž. Marek Stromský     7 Novák Antonín 100
ZN ZEOLIT(POL), 6 67,5 Josef Bartoš     3 Váňa st. Josef 28
Nestartovali: HIRSCH, SENITA
Čas: 05:53,54, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/4-1 1/4-2 3/4-1/2-daleko-krk-17
Maj. prémie:
5 000 Kč (BLIZZARD)ZZN Polabí-Luka

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

Sankce: jezdec Köhl Michal výstraha za nadměrné použití bičíku (Dا316). Poplatky: trenér Růžičková Martina 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4).


6. dostih, start 17:03
1105 Cena HC Moeller Pardubice - mistra extraligy ČRLH
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATHALPO, 4 64,0 am. Roman Bukva JISTĚ   8 Bukva Roman 150
2. LIRAIN, 4 68,0 Jaromír Hrudka 2 1 1/4   14 Hrudka st. Jaromír 40
3. MYŠAN, 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1 1/2   3 Novák Antonín 60
4. TOMASIO(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   5 Andrés Josef 60
5. MADVIL, 4 64,5 žk. Jan Faltejsek 6   10 Vojtěšková Diana 250
6. GERMAN MALT(IRE), 4 68,0 ž. Radek Havelka 8   11 Holčák František 28
7. GERONNA, 4 65,5 Michal Köhl 6   16 Barbořík Jiří 100
Z ROKOK, 4 64,5 Jaroslav Línek     7 Votava Jaroslav 120
Z VACIUS, 4 65,0 Petr Kříž     1 Kub Ivan 120
PN HARPOON, 4 66,0 ž. Pavel Kašný     12 Olehla Čestmír 150
PN LUDEK(GER), 4 64,5 Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 40
PN PANTOMIMA, 4 65,0 am. Pavel Horčička     15 Chaloupka Václav 100
ZN ALMA ATA, 4 65,0 Jiří Plzák     6 Barbořík Jiří 120
SN PYTHAGORAS, 4 63,5 Libor Šimůnek     13 Kinský Pavel 150
Nestartovali: BAGRATION, MANDARINO, MIKERYNA(POL), PARTY STAR, PUSKASH(GB)
Čas: 04:20,13, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/2-1 3/4-6-8-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (KATHALPO)ČOB Slévárna Beňov Bukva

Majitel: ČOB Slévárna Beňov Bukva, Trenér: Bukva Roman, Chov: Dox Zlín

Kůň č. 4 BAGRATION nestartoval pro zranění před dostihem, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 17:42
1106 Cena CHOVSERVIS a.s. Hradec Králové
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATON(POL), 5 65,5 Josef Bartoš JISTĚ   14 Váňa st. Josef 50
2. LAURIANNA, 5 67,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   16 Zobal František 40
3. MINI SEX, 7 63,5 am. Lenka Syslová 1 3/4   15 Syslová Lenka 170
4. VILONA, 5 66,5 Michal Köhl 7   11 Novák Antonín 80
5. ROI, 6 67,0 am. David Štěpán 4 1/4   7 Bartoš st. Josef 150
6. SOTEA, 6 62,0 am. Lukáš Neuvirt 3 1/2   10 Kašný Pavel 150
7. COMMANDER SHARP, 6 64,5 Štěpánka Sedláčková 7   1 Kabelková Hana 100
8. CATAPULT, 8 66,5 žk. Jan Faltejsek 7   3 Kolář Josef 60
9. LIDAR, 5 68,0 Jaromír Hrudka 2 12   6 Hrudka st. Jaromír 180
10. ARMANIAK(POL), 6 66,5 Jaroslav Línek daleko   9 Kabelková Hana 100
Z DYNAMIK(POL), 6 66,5 am. František Vocásek 3     2 Vocásková Helena 18
Z HONOR(POL), 5 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     8 Luka Václav 150
Z MURANÓW(POL), 6 67,0 ž. Radek Havelka     13 Růžičková Martina 100
Z VICTOR LIQUIDATOR, 6 64,5 Petr Hochman     4 Horák František 200
Nestartovali: TIZNIT(FR), VADEMECUM
Čas: 04:21,69, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 3/4-7-4 1/4-3 1/2-7-7-12-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko

8. dostih, start 18:14
1107 Cena Britské obchodní komory
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERNAR, 3 63,5 Josef Bartoš LEHCE   9 Váňa st. Josef 50
2. ATURA(POL), 3 63,0 ž. Radek Havelka 4   10 Holčák František 70
3. VODORYS, 3 65,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 7   1 Neuberg Filip 30
4. MALDINI, 3 65,0 žk. Jan Faltejsek 1 1/4   2 Popelka Stanislav 90
5. GOLDEN ROSE, 3 62,0 Marcel Novák 11   5 Nováková Gabriela 110
6. JACUZZI(POL), 3 65,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   8 Andrés Josef 50
7. SIGI, 3 64,0 ž. Pavel Kašný 1 3/4   11 Olehla Čestmír 80
8. CENTROS, 3 63,5 Michal Köhl 1 1/2   7 Barbořík Jiří 90
9. TIMOTEJ, 3 65,0 am. Pavel Horčička daleko   4 Chaloupka Václav 80
10. KIMONA, 3 62,0 Lucie Baluchová 14   3 Hrbáček Vít 120
Nestartovali: BONTE
Čas: 03:18,46, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-7-1 1/4-11-3 1/4-1 3/4-1 1/2-daleko-14
Maj. prémie:
5 000 Kč (VERNAR)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Orling, spol. s r. o.

Poplatky: stáj Stáj Štětice-Písek 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č. 6 BONTE z dostihu (DU 15/1).



Dostihová komise: