home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.05.2005 - Most
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1068 Cena Krušnohorské polikliniky a Technickách služeb města Litvínov
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARNAS, 9 56,0 žk. Petr Tůma TUHÝ BOJ   10 Pátková Renata 120
2. TALCUM LADY, 5 51,0 ž. Kristýna Bezděková nos   15 Jirka Petr 90
3. HUMORYSTA(POL), 3 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   4 Andrés Josef 60
4. PETROPOLIS(GER), 5 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   3 Vítek František 50
5. ALICANTE, 3 56,0 ž. Filip Minařík 2 1/4   12 Neuberg Filip 25
6. TOOMIFA, 4 53,0 žk. Ingrid Koplíková 3 1/4   11 Koplík Zdeno 110
7. GREEK CHAMPION, 5 60,5 Jakub Pavlíček 3/4   9 Bekrová Gabriela 100
8. PARISIA, 4 57,5 ž. Martin Pišl 1 1/4   8 Kutnar Pavel 150
9. LOUDA, 4 53,0 Josef Borč hlava   6 Barbořík Jiří 150
10. TATRANKA, 4 53,5 Jaromír Šafář 1 1/4   2 Bartoš st. Josef 120
11. TIMOTEJ, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   5 Chaloupka Václav 80
12. COSMIA, 3 51,0 ž. Iva Miličková 3/4   1 Kučera Karel 90
13. MAFIRA, 6 51,5 žk. Jana Deverová krk   13 Sýkorová Marcela 150
S RABINA, 4 58,5 Adéla Klepetková     14 Petrlík Allan 100
Nestartovali: KORENBLOEM
Čas: 01:28,68, Mezičasy: (14,63 - 25,19 - 25,65 - 23,21)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 1/4-kr.hlava-2 1/4-3 1/4-3/4-1 1/4-hlava-1 1/4-hlava-3/4-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (VARNAS)Filipův kůň

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 14 RABINA neodstartoval, byl v moci startéra.


2. dostih, start 14:30
1069 Cena společností Technické služby města Mostu a Mostecké odpady
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACCES OF GLORY(GB), 5 61,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   8 Andrés Josef 110
2. LUANDA, 4 57,0 ž. Filip Minařík 3   2 Luka Václav 50
3. LYCUM, 5 58,0 ž. Blanka Šarinová 1   4 Drlík Jaroslav 70
4. LUCKY RAIN(HOL), 5 56,5 ž. Jiří Palík nos   11 Pejšková Ivana 80
5. PARAMOUNT STAR, 5 56,5 Jaromír Šafář 3/4   7 Šatra Tomáš 70
6. RADAR, 8 59,0 ž. Jan Rája 3/4   12 Vítek František 70
7. LOTŘÍK, 5 61,5 ž. Lukáš Kasal 3/4   9 Horáková Lenka 80
8. CATHY DANCER, 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   1 Koplík Zdeno 70
9. COSMETIK, 5 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Chaloupka Václav 60
10. ALPHA MILLENNIUM(GER), 5 58,5 ž. Iva Miličková 1/2   10 Vondrová Lucie 100
11. OLIVIO(GER), 7 61,0 ž. Martin Pišl hlava   6 Fedorowicz Vladislav 100
12. RABÍN, 9 61,5 ž. Martin Knauer 2 1/2   5 Knauer Martin 120
Čas: 01:42,22, Mezičasy: (27,79 - 25,88 - 27,11 - 21,44)
Výrok: LEHCE 3-1-nos-3/4-3/4-3/4-hlava-krk-1/2-hlava-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (LUANDA)Václav Luka
9 000 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
6 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Sankce: jezdec Kasal Lukáš 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (Dا316). Kůň č. 6 OLIVIO ztratil na startu asi 5 délek. Kůň č. 8 ACCES OF GLORY byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:01
1070 Cena společnosti Inelsev
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COEUR DE LION, 7 51,0 Jaromír Šafář JISTĚ   4 Šimuni Peter 90
2. PŮLTÓNINA, 5 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   1 Pejšková Ivana 110
3. BARBORKA(USA), 5 59,0 ž. Filip Minařík 2 3/4   7 Minařík 2 Ferdinand 30
4. IMPLIKACJA(POL), 3 56,0 ž. Jiří Palík 2 3/4   11 Neuberg Filip 40
5. BANDYTA, 4 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 2   3 Kučera Karel 50
6. ETIENNE(IRE), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Chaloupka Václav 100
7. FIMFÁRUM, 4 58,0 Jakub Pavlíček 4 1/4   2 Bekrová Gabriela 110
8. ILEX THE GREAT, 4 53,0 ž. Iva Miličková 3   6 Holčák František 120
9. NEW TIGER(GER), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková krk   8 Koplík Zdeno 100
10. BRITINETTA, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková krk   10 Nováková Gabriela 120
11. IRSAY OLIVER, 7 57,5 ž. Jan Rája 10   9 Kašpar Miroslav 60
Čas: 02:10,21, Mezičasy: (28,09 - 26,50 - 26,42 - 26,34 - 22,86)
Výrok: JISTĚ 1/2-2 3/4-2 3/4-2-1/2-4 1/4-3-krk-krk-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (COEUR DE LION)Stáj Nerad-Jana
6 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková
4 000 Kč (BANDYTA)Václav Kovářík

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Odvárková J.

Sankce: jezdec Palík Jiří 200 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364 c)


4. dostih, start 15:41
1071 MEMORIÁL DR.FRANKENBERGERA-Velká cena společnosti Jihostroj
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OUR DIAMOND(GER), 3 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ   1 Váňa st. Josef 100
2. BLACK DIAMOND(IRE), 3 56,0 ž. Filip Minařík 1 1/2   2 Váňa st. Josef 60
3. ARYMAN(POL), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   12 Seménka Zdeněk 100
4. LAUREG, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Neuberg Filip 50
5. OZERMES(SLO), 3 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   4 Olehla Čestmír 40
6. PATTON(GER), 3 56,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   13 Kinský Pavel 150
7. SPRINGBOARD(GB), 3 54,5 ž. Iva Miličková 6   3 Vondrová Lucie 150
8. PURE RHEINBERG(GER), 3 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   7 Kinský Pavel 100
9. EVRON, 3 57,0 ž. Jan Rája krk   11 Šilhavý Ladislav 60
10. LOUISE RAYNER(GB), 3 57,0 ž. Artur Resulov hlava   9 Šavujev Arslangirej 100
11. SHAKIRA, 3 55,5 Miroslava Přibylová 1/2   6 Jelen Jaroslav 340
12. NORTHANGER ABBEY(IRE), 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev krk   14 Šavujev Arslangirej 40
13. MONTERO(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík hlava   8 Olehla Čestmír 100
Nestartovali: DUERO(POL)
Čas: 02:09,12, Mezičasy: (27,94 - 27,34 - 26,88 - 24,65 - 22,30)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-3/4-1 1/4-1 1/4-6-1 1/4-krk-hlava-1/2-krk-hlava

Majitel: Fr.Bosselmann-Hess Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Frau Bosselmann u.Hess D.

Kůň č. 1 OUR DIAMOND byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:12
1072 MEMORIAL VLASTIMILA SMOLÍKA-Jarní cena města Mostu
Rovina NL - 2400 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D GONT(POL), 4 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ   1 Váňa st. Josef 100
1. DARSALAM(IRE), 4 60,0 ž. Konstantin Kobzarev 1   8 Šavujev Arslangirej 14
2. PODEROSO(GER), 6 57,5 ž. Gary Hind 3   3 Váňa st. Josef 80
3. KETTY SHARP, 6 56,5 ž. Jiří Chaloupka 3   5 Vinklárek Vladimír 140
4. RADBEC, 5 56,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   4 Mareš Miroslav 150
5. LETNÍ HROM, 5 57,5 ž. Jan Rája 2 1/2   2 Šilhavý Ladislav 70
6. STIN(GER), 4 60,0 ž. Filip Minařík 1 1/4   6 Luka Václav 70
7. OLD ROSE(GER), 5 54,5 Vendula Korečková 1 3/4   7 Neuberg Filip 120
Čas: 02:34,75, Mezičasy: (23,81 - 24,63 - 25,96 - 25,81 - 26,27 - 21,27)
Výrok: JISTĚ 1-3-3-2 3/4-2 1/2-1 1/4-1 3/4

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Liscannor Stud Ltd.

Kůň č. 1 GONT byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č. 1 GONT byl diskvalifikován z důvodu pozitivního dopingového nálezu.


6. dostih, start 16:40
1073 Cena společnosti Idealfenster
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADRA(POL), 5 62,0 Josef Bartoš JISTĚ   5 Váňa st. Josef 40
2. LOTO(GER*), 7 65,0 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   3 Kotáb Eduard 70
3. SANDER(POL), 5 65,0 Joanna Patejuk 1/2   6 Wroblewski Grzegorz 60
4. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 6 66,0 Michal Köhl 10   9 Barbořík Jiří 100
5. VADEMECUM, 5 65,0 ž. Jaroslav Myška 1 3/4   7 Horáková Lenka 70
6. CZERWONY MAK(POL), 5 69,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   1 Andrés Josef 35
7. PANTERR(IRE), 8 67,0 Luboš Urbánek daleko   2 Vítek Roman 40
Z GRUP, 7 65,0 ž. Pavel Kašný     4 Bielík Pavel 120
Z MOON JAGUAR(IRE), 5 65,5 Marcel Novák     8 Vinklárek Vladimír 120
Čas: 04:44,74, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-10-1 3/4-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák
6 000 Kč (ČARODĚJ DOBRODĚJ)DiJana Dobšice
4 000 Kč (VADEMECUM)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Baraniecki Z.

7. dostih, start 17:13
1074 Cena reklamní agentury Frrod
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEJRUT(POL), 4 62,5 Josef Bartoš V. LEHCE   4 Váňa st. Josef 20
2. LORD OF THE BOARD(SLO), 6 68,5 Michal Köhl 6   5 Váňa Jaroslav 40
3. LIAM(GER), 7 70,0 ž. Dušan Andrés 3/4   8 Albrecht Jürgen 100
4. VAAL, 6 65,5 Michal Tajmr 2 3/4   3 Tajmr Josef 60
5. VALESA, 4 62,0 Marcel Novák 2 1/2   11 Vinklárek Vladimír 150
6. TULUP, 6 67,5 Martin Pišl 1 1/4   9 Šamberk Petr 150
7. EVIAN, 4 62,0 Linda Gahlertová 2 1/4   10 Šilhavý Ladislav 50
8. MELVIS, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 3 1/2   1 Seménka Zdeněk 150
Z BRIANA, 7 65,5 Luboš Urbánek     2 Vymazal Josef 150
Nestartovali: ESTYK, JAKUBANY(GER)
Čas: 04:18,04, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-3/4-2 3/4-2 1/2-1 1/4-2 1/4-3 1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Zielinski A.

Koně č. 6 ESTYK a č. 7 JAKUBANY(GER) ztratili jezdce na zkušebním skoku, nestartovali, nebyli v moci startéra.



Dostihová komise: