home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.05.2005 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1052 CENA SPOLEČNOSTI SPORT-TECHNIK BOHEMIA
Rovina III.kat. - 1810 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGENT JAMES BOND, 3 57,0 ž. Martin Srnec LEHCE   9 Suchánek Martin 80
2. MORGANETTA, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   10 Luka Václav 60
3. ROYAL MOUGINS(GB), 3 60,0 ž. Laurent Beaucamp 2 3/4   5 Holčák František 50
4. KAYMIRA(GER), 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 5   2 Koplík Zdeno 120
5. WANAD(POL), 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík nos   6 Baštová Pavlína 120
6. MOVIESTORE(GB), 3 63,0 ž. Artur Resulov 1   14 Šavujev Arslangirej 17
7. SAJMON(POL), 3 57,5 Jiřina Andrésová 3 1/4   1 Andrés Josef 80
8. CIRDA, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   13 Mareš Miroslav 80
9. VENTURIA, 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková 2   4 Piruch Jozef 90
10. DASMIRETTA(POL), 3 52,0 Jaromír Šafář 5   8 Drlík Jaroslav 120
11. RECURITA, 3 54,5 Linda Gahlertová 1 1/4   11 Pejšková Ivana 120
12. FOX VALLEY LADY(GER), 3 53,5 ž. Iva Miličková 6   3 Váňa st. Josef 100
13. PICTURE OF SUCCESS(POL), 3 55,0 ž. Martin Koleňák 12   12 Andrés Josef 120
Nestartovali: BOLD VICTORY, BUNT(POL), DOBRY PLAN(POL), OUR DIAMOND(GER)
Čas: 01:56,09, Mezičasy: (14,77 - 23,42 - 24,12 - 28,03 - 25,75)
Výrok: LEHCE 2 3/4-2 3/4-5-nos-1-3 1/4-1 3/4-2-5-1 1/4-6-12
Maj. prémie:
10 000 Kč (AGENT JAMES BOND)Sectori Ševčík-Vlachovice
6 000 Kč (MORGANETTA)LukaHills

Majitel: Sectori Ševčík-Vlachovice, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: trenér Šavujev Arslangirej 200 Kč za špatné hlášení hmotnosti na přihláškách u koně č.14 MOVIESTORE (DU 8b), jezdec Gahlertová Linda 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (Dا326), jezdec Beaucamp Laurent 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316). Kůň č. 9 AGENT JAMES BOND byl vybrán k antidopingové kontrole.


2. dostih, start 14:33
1053 CENA SPOLEČNOSTI PEMA (I. oddělení)
Rovina IV.kat. - 1810 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PTÁK OHNIVÁK, 3 55,0 ž. Martin Srnec V. LEHCE   3 Suchánek Martin 60
2. TERESINA(GER), 3 53,5 ž. Iva Miličková 7   1 Luka Václav 80
3. LACCARI, 3 58,0 Adam Pekarovič 1 1/4   5 Rosina Jozef 90
4. WILDFIRE, 3 57,0 ž. Blanka Šarinová 1/2   12 Růžičková Martina 30
5. HURVÍNEK, 3 55,0 Vendula Korečková 5   14 Neuberg Filip 80
6. JASINA(POL), 3 54,5 ž. Kristýna Bezděková 3/4   2 Růžičková Martina 100
7. SERVUS(POL), 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková krk   6 Koplík Zdeno 90
8. BONDI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   7 Chaloupka Václav 40
9. BARIANA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   4 Minařík 2 Ferdinand 120
10. LADY GLEN, 3 54,0 Tomáš Lukášek 3 3/4   13 Kotáb Eduard 60
11. SALANGA, 3 52,0 Jaromír Šafář 9   10 Drlík Jaroslav 90
12. MERÁNEK, 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   8 Koplík st. Zdeněk 110
13. ESTEY(SLO*), 3 56,0 Linda Gahlertová 1 1/4   9 Pejšková Ivana 120
14. FEODORA, 3 55,5 am. Tereza Kučerová 12   11 Vítek František 140
Čas: 01:56,79, Mezičasy: (14,57 - 24,04 - 25,27 - 27,80 - 25,11)
Výrok: VELMI LEHCE 7-1 1/4-1/2-5-3/4-krk-1 1/2-3/4-3 3/4-9-3 1/2-1 1/4-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Ševčík M.,Ing.

3. dostih, start 15:04
1054 CENA SPOLEČNOSTI SEVEROTISK (II.oddělení)
Rovina IV.kat. - 1810 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 7500 - 2500 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TASSILIE, 3 52,0 Adéla Klepetková BOJ   9 Petrlík Allan 50
2. WARHAMMER(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   12 Kotáb Eduard 20
3. RACONA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 2   6 Vítek František 110
4. FABULE, 3 51,0 žk. Tomáš Šmíd 3/4   1 Pulec Zbyněk 110
5. VALLETTA(GER), 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   11 Kinský Pavel 60
6. FUEGO, 3 55,0 ž. Martin Koleňák 1 1/4   10 Vašina Josef 70
7. NANFEA, 3 53,5 ž. Iva Miličková 5   4 Piruch Jozef 90
8. ASIJSKÝ TYGR, 3 53,5 Jaromír Šafář 1 1/2   13 Šatra Tomáš 90
9. CEGASS, 3 56,0 am. Olga Vítková, Ing. krk   5 Vítek Pavel 100
10. NOEL, 3 56,5 Jakub Pavlíček kr.hlava   14 Bezstarosta Zdeněk 80
11. RUBÍN, 3 54,0 Tomáš Lukášek krk   3 Růžičková Martina 120
12. MISAVA(GER), 3 55,0 Karel Procházka 14   7 Koplík Zdeno 110
13. FRAJERKA, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1/2   8 Pátková Renata 130
S SUEZ, 3 55,0 ž. Martin Srnec     2 Váňa st. Josef 110
Čas: 01:56,43, Mezičasy: (14,14 - 23,73 - 24,73 - 27,49 - 26,34)
Výrok: BOJ kr.hlava-2-3/4-1 1/2-1 1/4-5-1 1/2-krk-kr.hlava-krk-14-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (TASSILIE)RWE Transgas

Majitel: RWE Transgas, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

4. dostih, start 15:31
1055 CENA KAVÁRNY CAFÉ ROCOCO (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1810 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AWANTEIN, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   4 Moravec Zdeněk 70
2. CEDÁREK, 4 59,5 Jakub Pavlíček 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 70
3. ANEMOS, 4 58,0 Adam Pekarovič 3 1/4   10 Rosina Jozef 110
4. HAPPYMENA, 4 60,0 ž. Iva Miličková 5   7 Drlík Jaroslav 40
5. VODETA, 4 51,0 Adéla Klepetková 1   2 Vinklárek Vladimír 120
D PORTAGE, 4 58,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava   9 Hulínský Václav 80
6. LANGLADE(GER), 7 51,0 Jaromír Šafář 1/2   6 Vraj Radek 110
7. CELESTIAL, 5 61,0 ž. Martin Koleňák 2   8 Stašková Eva 70
8. CATTLEYA(GB), 6 54,0 Tomáš Lukášek 8   12 Kotáb Eduard 110
9. WHISKY JACK, 4 61,0 ž. Ilona Hronová 6   11 Michal Jiří 90
10. GOLD PAPILIO, 4 59,0 ž. Jan Rája 1/2   3 Kučera Karel 60
11. SHAPELY HEART, 9 53,5 žk. Ingrid Koplíková 16   13 Koplík Zdeno 100
Nestartovali: LATWING
Čas: 01:55,70, Mezičasy: (14,12 - 22,74 - 24,50 - 28,72 - 25,63)
Výrok: BOJ 1/2-3 1/4-5-1-hlava-1/2-2-8-6-1/2-16
Maj. prémie:
5 000 Kč (AWANTEIN)Šimera František

Majitel: Šimera František, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Kubíček Eduard

Sankce: trenér Hulínský Václav 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.9 PORTAGE do dostihu Dا411d), jezdec Šafář2 Jaromír odnětí bičíku na jeden dostihový den tj. 21.5.2005 (DŘ §316). Kůň č. 9 PORTAGE byl diskvalifikován pro zjištěnou nižší hmotnost po dostihu o 3 kg.


5. dostih, start 16:02
1056 CENA ČESKÉ UNIGRAFIE (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1210 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIDONKA, 3 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   4 Michal Jiří 80
2. SHIRON, 3 53,5 ž. Iva Miličková krk   1 Bartoš st. Josef 50
3. LENOCH, 3 55,5 Vendula Korečková 1 3/4   12 Neuberg Filip 60
4. ONKEL FRITZ(GER), 4 62,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   8 Kinský Pavel 50
5. FREE DANCER, 4 55,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   3 Pátková Renata 100
6. UNITED, 6 56,0 žk. Petr Tůma 1   9 Tůma Petr 130
7. ATURA(POL), 3 51,0 Martina Havelková 1/2   10 Holčák František 80
8. PRINCIP, 6 53,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 2 1/4   2 Hanousek Ladislav 110
9. INFLAGRANTI, 6 51,0 žk. Andrea Kopecká 5   6 Bureš Vladislav 90
10. AMBERSAND, 4 59,0 am. Petra Vašinová 2 3/4   7 Vašina Josef 60
11. SECCARI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 5   5 Chaloupka Václav 90
12. SHAKESPEARA, 3 56,0 Jakub Pavlíček 1/2   11 Váňa Tomáš 110
Nestartovali: BLUE MOON, CENSIO, MAGIC MEMORIES
Čas: 01:15,57, Mezičasy: (24,31 - 25,58 - 25,69)
Výrok: BOJ krk-1 3/4-1 1/4-1 1/4-1-1/2-2 1/4-5-2 3/4-5-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (SIDONKA)Desperado Club-Michal

Majitel: Desperado Club-Michal, Trenér: Michal Jiří, Chov: Berka Z.

Sankce: jezdec Kopecká Andrea výstraha za zbytečné použití bičíku (Dا316)


6. dostih, start 16:32
1057 CENA AUTOSALONŮ DOMANSKÝ
Rovina II.kat. - 1210 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAN O DESERT(FR), 5 58,0 ž. Jan Rája BOJ   1 Váňa st. Josef 20
2. KIFAAB, 5 58,0 ž. Radek Koplík 1/2   4 Wolf Martin 40
3. MARIETTE, 4 59,5 ž. Dean Russel McKeown 11   10 Kub Petr 80
4. PARISIEN SIR, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   2 Kabelková Hana 100
5. BEL CANTO(POL), 4 58,0 Jakub Pavlíček 1   9 Hurt Jiří 130
6. MAMBO DANCER(FR), 7 59,0 ž. Jan Demele 3/4   8 Koplík Zdeno 100
7. SEMANTIC, 4 60,0 Martina Havelková nos   3 Holčák František 90
8. MYSTIC ROSE(GER), 3 52,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   11 Kinský Pavel 120
9. NURSULU(SLO), 3 51,0 ž. Iva Miličková 1/2   5 Šavujev Arslangirej 90
10. MONTE CARLO, 8 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Chaloupka Václav 70
Nestartovali: GÓL
Čas: 01:13,02, Mezičasy: (23,51 - 26,04 - 23,48)
Výrok: BOJ 1/2-11-krk-1-3/4-nos-1 1/4-1/2-1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (KIFAAB)Clint-Racing
9 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
6 000 Kč (PARISIEN SIR)Stáj Jeso

Majitel: Galaxie, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SNC Lagardere Elevage
video

7. dostih, start 17:05
1058 VELKÁ CENA GRAND EXPRES (16. Memoriál prof. V. Michala)
Rovina NL - 1410 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARRINAO(GER), 3 57,0 ž. Jaroslav Kovařík JISTĚ   2 Kinský Pavel 80
2. RED RIOT(USA), 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 3/4   4 Šavujev Arslangirej 45
3. SET IN MOTION(IRE), 3 59,0 ž. Dean Russel McKeown 1/2   11 Vítek Roman 60
4. OZON(GER), 3 57,0 ž. Jan Demele 3/4   6 Wolf Martin 35
5. HAIRY`S SON, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1   8 Drlík Jaroslav 110
6. VETO, 3 57,0 ž. Martin Srnec 1/2   9 Horáková Lenka 160
7. RIO GALLEGOS(FR), 3 57,0 ž. Ilona Hronová 3/4   5 Vítek Pavel 110
8. SHADOW DAY, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/4   7 Tichá Dana 60
9. HARD WARRIOR(USA), 3 59,0 ž. Radek Koplík krk   1 Vítek Roman 70
10. SHEMIC, 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková krk   3 Šilhavý Ladislav 130
11. NEZBEDA, 3 57,0 ž. Laurent Beaucamp 1   13 Holčák František 110
12. BEAUCHAMP(GER), 3 57,0 ž. Martin Koleňák 4 3/4   12 Růžičková Martina 180
13. ACOSS, 3 57,0 ž. Iva Miličková 3   14 Vondrová Lucie 160
S CARNATION, 3 57,0 ž. Jan Rája     10 Vítek František 120
Nestartovali: DORNEY(POL), VÝRAZ
Čas: 01:26,72, Mezičasy: (13,64 - 21,58 - 24,81 - 26,70)
Výrok: JISTĚ 3/4-1/2-3/4-1-1/2-3/4-3 1/4-krk-krk-1-4 3/4-3
Maj. prémie:
5 100 Kč (VETO)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Blue Blue Sky, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Gest.Isarland

Sankce: trenér Růžičková Martina 200 Kč za špatné hlášení hmotnosti na přihláškách u koně č. 12 BEAUCHAMP (DU 8b), stáj Kis-vodomery.cz 200 Kč za špatné hlášení hmotnosti na přihláškách u koně č.3 SHEMIC (DU 8b). Kůň č.2 ARRINAO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:32
1059 CENA SPORTOVNÍHO A RELAXAČNÍHO CENTRA SAB (hdcp)
Rovina III.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAPTOP, 6 56,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   9 Bezstarosta Zdeněk 90
2. WELTSSIO(GER), 3 55,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   7 Vondrová Lucie 70
3. MARKETAR, 6 56,5 am. Zuzana Vítová 1 3/4   1 Drlík Jaroslav 60
4. BLACK HURICAN(IRE), 8 51,0 Jaromír Šafář 2   3 Šatra Tomáš 40
5. KARABACH, 4 57,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   6 Pátková Renata 60
6. QUEENBACK, 4 54,0 Miroslava Přibylová 1   12 Jelen Jaroslav 100
7. YORK MASTER, 3 51,0 Adéla Klepetková hlava   2 Vítek Roman 60
8. SINETAS, 4 53,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 2   10 Hanousek Ladislav 100
9. DELORAINE, 5 52,5 ž. Kristýna Bezděková 1   4 Sýkorová Marcela 110
10. LHOTSE SHAR, 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   8 Kub Ivan 60
11. LYFAAB, 4 60,5 am. Marek Šimák 2 1/2   11 Pejšková Ivana 110
Nestartovali: YOKOMON
Čas: 01:26,41, Mezičasy: (12,54 - 23,81 - 26,11 - 23,96)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 3/4-2-1 1/2-1-hlava-2-1-krk-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (LAPTOP)Vivien - Bekrová
6 000 Kč (MARKETAR)Denny S
4 000 Kč (KARABACH)Filipův kůň

Majitel: Vivien - Bekrová, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Picek M.

9. dostih, start 18:03
1060 CENA FALUNA (hdcp)
Rovina V.kat. - 1610 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASHADD, 3 62,0 Vendula Korečková JISTĚ   9 Neuberg Filip 50
2. ALES(GER*), 4 51,0 Adéla Klepetková 1   2 Vítek Roman 110
3. TOOCOS, 3 58,5 žk. Libor Sedlář 1   3 Vondrová Lucie 70
4. CHARLOTTEN STERN, 4 51,5 Jaromír Šafář krk   1 Pejšková Ivana 80
5. LEONCAVALO, 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková 1   14 Fedorowicz Vladislav 110
6. VELEN, 4 57,0 ž. Martin Pišl 1 1/2   7 Fedorowicz Vladislav 70
7. MAURSKÁ PRINCEZNA, 4 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 3   8 Hulínský Václav 110
8. GOLDEN ROSE, 3 59,5 Marcel Novák 1/2   13 Nováková Gabriela 80
9. CHADARA, 4 59,0 Jakub Pavlíček 4   11 Váňa Tomáš 110
10. MAGIC LOVE, 4 55,5 am. Irena Rosenfeld 1 3/4   5 Vítek František 110
11. IRODRIGO, 3 57,5 ž. Jan Rája 2   6 Kotáb Eduard 22
12. VINÍK, 7 58,5 žk. Barbora Málková 1 3/4   4 Pechát Theodor 130
13. WILLIE WINDSOR, 3 59,0 ž. Martin Koleňák 3 1/4   10 Stašková Eva 90
14. REDANKA, 3 58,0 žk. Natalie Arendsen 1/2   12 Neuberg Filip 80
Nestartovali: ESCAROLA, MAFIRA, SVĚTLÁ CHVILKA
Čas: 01:43,60, Mezičasy: (26,43 - 24,50 - 27,03 - 25,65)
Výrok: JISTĚ 1-1-krk-1-1 1/2-3-1/2-4-1 3/4-2-1 3/4-3 1/4-1/2

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: ORLING spol.s r.o.


Dostihová komise: