home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2005 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná / Firm)
1. dostih, start 14:00
1038 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VODORYS, 3 58,5 ž. Václav Janáček BOJ   11 Neuberg Filip 15
2. CHERI RULES, 3 59,0 ž. Jan Rája 1/2   5 Vraj Radek 70
3. COSSICOS, 3 57,0 am. Vojtěch Kopeček 1/2   8 Kopečková Marcela 60
4. MORÁVKA, 3 54,0 Adéla Klepetková 11   6 Novák Antonín 70
5. CHIPPENDALE, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 5   1 Hurt Jiří 40
6. MILL MONNY, 3 56,5 žk. Jan Derych 1 1/4   9 Janíček Stanislav 150
7. MAÁDID, 3 57,0 Karel Procházka 1/2   3 Koplík Zdeno 120
8. TALINA RHEINBERG(GER), 3 55,5 ž. Kristýna Bezděková 10   7 Váňa Tomáš 100
9. GEREMI, 3 52,0 am. Lucie Szotková 12   13 Szotková Lenka 150
10. ALBERTINI, 3 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 8   10 Uhl Jiří 100
11. HÁDANKA, 3 53,0 Jiřina Andrésová 4   4 Uhl Jiří 210
12. FEODORA, 3 56,5 am. Tereza Kučerová daleko   2 Vítek František 210
Nestartovali: FOLIGLEN, OSMANA
Čas: 01:47,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-1/2-11-5-1 1/4-1/2-10-12-8-4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (VODORYS)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 2 FEODORA ztratil na startu asi 20 délek.


2. dostih, start 14:30
1039 STEEPLECHASE RESTAURACE A PENZIONU JIZERA OTRADOVICE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOČKO, 4 64,5 ž. Jaroslav Myška LEHCE   10 Horáková Lenka 25
2. DON PEDRO, 5 67,5 Martin Liška 4   1 Liška Martin 100
3. ZIRA, 7 64,5 am. Vladimír Černý hlava   15 Vavroušek Josef 50
4. NERGOS, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 1/2   16 Růžičková Martina 120
5. VALANGO, 9 67,5 am. Eva Jíchová 2   2 Špelda Lubomír 70
6. SWALLOW, 8 69,5 Václav Luka 2, Ing. 16   13 Papoušek ml. Jan 120
7. BAMBILION, 6 68,5 Tomáš Nehasil 9   12 Votava Jaroslav 120
8. MONTGOMERY, 5 67,5 Martin Pišl 1 1/4   14 Sousedík Pavel 180
9. KRESSEL, 5 65,5 Petr Hochman 16   5 Kroutilík Jaroslav 180
ZN JAVANKA, 4 63,0 Jaromír Štohanzl 2     3 Hanousek Ladislav 180
PN EMPEROR, 7 69,5 Zdeněk Řezáč     4 Řezáčová Jana 100
ZN GITTY, 6 66,5 Josef Vašina     7 Růžičková Martina 180
Z RAISE A DANCER(IRE), 5 70,0 ž. Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef 40
Z BLACK RIVER(GB), 7 70,0 ž. Dušan Andrés     11 Kučera Karel 150
Nestartovali: LETNÍ STÍN, SUBARU
Čas: 04:45,71, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-hlava-1/2-2-16-9-1 1/4-16
Maj. prémie:
5 000 Kč (VOČKO)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: trenér Vavroušek Josef 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách DU čl. 8b.


3. dostih, start 15:00
1040 HANDICAP PIVOVARU KLÁŠTER
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRSAY OLIVER, 7 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   6 Kašpar Miroslav 60
2. WERENA, 4 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   9 Faltová Oliva 60
3. REDAKTOR, 4 59,0 ž. Václav Janáček 4   8 Neuberg Filip 20
4. ČEMBISTON, 6 51,0 Kateřina Palupčíková 1   7 Bartoš st. Josef 60
5. CIN, 6 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   11 Minařík 2 Ferdinand 60
6. NEPTUN, 6 65,5 ž. Dušan Andrés 6   3 Petrlík Allan 60
7. KEEP COOL, 6 55,5 žk. Natalie Arendsen 3 1/2   2 Neuberg Filip 70
8. DONÁT, 6 55,5 žk. Jan Derych 2 1/2   10 Zajíček Jaroslav 150
9. LONGBECCA, 5 51,0 Jiřina Andrésová 7   14 Okleštěk Miloslav 100
10. LANGLADE(GER), 7 53,0 Hana Jerieová 2 1/2   4 Vraj Radek 130
11. NARCIUS, 4 54,0 Vendula Korečková 13   12 Hovadová Jana 130
S INAARA(GER), 5 60,5 Jakub Pavlíček     5 Bezstarosta Zdeněk 100
Nestartovali: FALZAKAPA, PERGON, VODETA
Čas: 02:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-4-1-hlava-6-3 1/2-2 1/2-7-2 1/2-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (IRSAY OLIVER)Alegres

Majitel: Alegres, Trenér: Kašpar Miroslav, Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: jezdec Korečková Vendula výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:30
1041 CENA DJ AUTO NYMBURK
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORGENIA, 3 59,0 ž. Jan Rája LEHCE   9 Vraj Radek 30
2. ARITMIE, 3 59,5 ž. Martin Knauer 5   3 Knauer Martin 35
3. BELLA TORNADA, 3 56,5 ž. Kristýna Bezděková 2   11 Váňa Tomáš 70
4. RENESH, 3 58,0 ž. Ilona Hronová 5   8 Jelínek Zbyněk 100
5. GERNIA, 3 55,5 Adéla Klepetková 1 1/2   12 Novák Antonín 80
6. VACIDARA, 3 54,0 Hana Jerieová 4   4 Fedorowicz Vladislav 100
7. LARMON, 3 55,5 Kateřina Palupčíková 2 1/2   5 Váňa st. Josef 120
8. SAMA DOMA, 3 58,0 Ivana Nováková 3 1/2   1 Bartoš st. Josef 130
9. CHER, 3 56,5 ž. Iva Miličková 1 1/2   7 Sousedík Pavel 120
10. FULLY LOVED, 3 60,5 ž. Dušan Andrés 10   10 Dvořák Karel 40
11. MALDINI, 3 55,5 Jiřina Andrésová 5   6 Popelka Stanislav 100
12. TERGILA, 3 57,0 ž. Martin Pišl 12   2 Chaloupka st. Jiří 110
Nestartovali: LEKORKA
Čas: 01:49,02, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-2-5-1 1/2-4-2 1/2-3 1/2-1 1/2-10-5-12

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: stáj VH+Flash 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b), jezdec Rája Jan 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Palupčíková Kateřina 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b). Kůň č. 10 FULLY LOVED ztratil na startu asi 15 délek.


5. dostih, start 16:00
1042 CENA PŘÍRODY RWE TRANSGAS
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YORK CITY, 4 56,5 Jakub Pavlíček JISTĚ   11 Suchánek Martin 35
2. AKEBONA, 7 56,0 ž. Václav Janáček 2   2 Neuberg Filip 25
3. PURPUR, 4 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   4 Votava Jaroslav 60
4. DJABBA, 4 57,0 ž. Martin Knauer 1 1/4   10 Hurt Jiří 70
5. LOTAGEN(GER), 4 59,0 ž. Dušan Andrés krk   3 Andrés Josef 40
6. SANTORI(GB), 5 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   8 Mimra Zdeněk 150
7. CORNEA, 4 56,0 žk. Petr Tůma 5   7 Tůma Petr 150
8. PARISIA, 4 57,0 ž. Martin Pišl 1/2   1 Kutnar Pavel 150
9. SEDI(POL), 8 54,5 Kateřina Palupčíková hlava   5 Svoboda Josef 120
10. PETROPOLIS(GER), 5 57,5 am. Olga Vítková, Ing. 2 1/4   9 Vítek František 120
11. JASPER BANFF, 5 57,5 Michal Köhl 2 3/4   12 Vinklárek Vladimír 210
12. BLUSKA, 4 55,5 ž. Iva Miličková 2   6 Vítek František 170
Nestartovali: BETANY, FER, SVIST
Čas: 01:52,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-1 1/4-krk-2 3/4-5-1/2-hlava-2 1/4-2 3/4-2
Maj. prémie:
10 000 Kč (YORK CITY)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (AKEBONA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
4 000 Kč (PURPUR)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Pavlíček Jakub výstraha za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c). Proti výsledku byl podán protest ž. Janáčkem (kůň č. 2 AKEBONA) pro křižování koně č. 2 koněm č. 11 YORK CITY. DK protest prošetřila s tím, že křižování nemělo vliv na výsledek dostihu. Složená kauce se vrací.


6. dostih, start 16:35
1043 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE - CENA MLÁDEŽE RWE TRANSGAS
Steeplechase II.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELEATA, 6 64,0 Tomáš Nehasil LEHCE   10 Řezáčová Jana 80
2. ZENGI, 7 65,5 ž. Dušan Andrés 6   4 Faltová Oliva 70
3. MR LAND, 6 67,0 Samvel Paraksheev 4 1/2   5 Váňa st. Josef 80
4. APEL(POL), 7 64,0 Michal Köhl 14   2 Blecha Jan 180
5. SLET, 6 64,0 Luboš Urbánek 7   1 Hurt Jiří 180
5. JACK DE TRAOU LAND(FR), 8 68,0 ž. Josef Váňa st. současně   8 Váňa st. Josef 40
7. MARŠÁL, 7 66,5 ž. Tomáš Hurt 8   12 Novák Antonín 130
8. LARCAN, 8 64,0 Linda Gahlertová daleko   7 Šilhavý Ladislav 40
PN NARRATOR(POL), 11 64,5 ž. Jaroslav Myška     3 Horáková Lenka 35
PN ARCTONIKA, 5 63,5 Martina Růžičková     6 Růžičková Martina 60
Nestartovali: MOUDRÁ, VODANKA
Čas: 05:49,40, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-4 1/2-14-7-současně-8-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (ELEATA)DS Jeníkov
9 000 Kč (ZENGI)Růžička Shop Centrum
6 000 Kč (MR LAND)KOTERO

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Řezáčová Jana, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

7. dostih, start 17:07
1044 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ING. VÁCLAVA KOZLA
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MÁRFY, 4 66,0 Petr Kříž LEHCE   4 Kubátová Jana 60
2. NEW YORK RANGERS, 5 68,0 Linda Gahlertová 4   1 Petrlík Allan 25
3. NORSAD, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt 13   10 Knauer Martin 100
4. ARCANTUS(GER), 4 62,0 Libor Šimůnek 14   2 Kinský Pavel 100
5. JUDYTORIAN(POL), 9 68,0 Jaroslav Kafka 5   3 Korcová Irena 60
6. HIGH PAKA(SLO), 5 68,0 Michal Köhl 3   11 Váňa Jaroslav 80
7. WHINNYS, 4 64,5 Samvel Paraksheev 14   6 Horáková Lenka 35
8. ELYSIAN, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   5 Hanousek Ladislav 100
Z BETINKA, 7 64,0 am. Vladimír Černý     9 Benešová Lenka 970
Z SHAVIRA, 4 62,0 Tomáš Nehasil     7 Kučera Karel 90
Nestartovali: AZISKO(GER), LIAM(GER), MARBLE, SILVER ORPHAN, TRUSTY(GER)
Čas: 03:59,20, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-13-14-5-3-14-2 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (MÁRFY)Maty-Kubátová&DS

Majitel: Maty-Kubátová&DS, Trenér: Kubátová Jana, Chov: Stáj Zienert

Kůň č. 12 MARBLE nestartoval pro zranění jezdce před vstupem na dostihovou dráhu. Nebyl v moci startéra. Koně č. 7 SHAVIRA a č. 9 BETINKA ztratili na startu asi 5 délek.



Dostihová komise: