home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.04.2005 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:04
1030 CK MARTIN TOUR PRIZE
Rovina IV.kat. - 1210 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALICANTE, 3 53,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   10 Neuberg Filip 20
2. INDIAN QUEST, 3 54,5 Adéla Klepetková 1 3/4   6 Petrlík Allan 60
3. BONDI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   1 Chaloupka Václav 80
4. CHEMENTA, 3 53,5 ž. Iva Miličková 1 1/2   4 Kub Ivan 110
5. FIRST DOMINION, 3 56,5 žk. Natalie Arendsen nos   9 Neuberg Filip 110
6. IDEALIST(POL), 3 57,0 ž. Martin Pišl 2 1/4   2 Fedorowicz Vladislav 80
7. DIPLOMATKA, 3 55,0 am. Olga Vítková, Ing. krk   3 Vítek Pavel 120
8. SALANGA, 3 51,5 Kateřina Palupčíková 3/4   5 Drlík Jaroslav 120
9. MYSTERY DEY, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   11 Michal Jiří 110
10. SILVIE, 3 56,0 Hana Jerieová 2 1/4   8 Fedorowicz Vladislav 120
11. CSÁRDÁS, 3 60,0 ž. Libor Šindar 3 1/4   12 Kroutilík Jaroslav 50
12. ARTEMIS(POL), 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 3/4   7 Koplík Zdeno 120
Čas: 01:15,85, Mezičasy: (26,06 - 25,27 - 24,52)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 3/4-1 1/2-nos-2 1/4-krk-3/4-3/4-2 1/4-3 1/4-3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (ALICANTE)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.

2. dostih, start 14:32
1031 WINCANTON PRIZE (hdcp)
Rovina III.kat. - 2410 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKOT, 4 55,0 ž. Iva Miličková JISTĚ   2 Fedorowicz Vladislav 40
2. CANDERELI(IRE), 11 57,0 ž. Dušan Andrés 3   3 Horáková Lenka 80
3. TAVBECCA, 4 56,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   6 Kabelková Hana 110
4. ARCUM, 5 60,5 ž. Radek Koplík 2 3/4   7 Koplík Zdeno 70
5. BANDYTA, 4 53,5 ž. Václav Janáček 1/2   1 Kučera Karel 70
6. PRETTAN, 5 57,0 ž. Martin Knauer krk   4 Knauer Martin 90
7. BARBORKA(USA), 5 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   5 Minařík 2 Ferdinand 40
8. PŮLTÓNINA, 5 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. krk   8 Pejšková Ivana 110
9. AMARANTHA, 4 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 3/4   9 Hulínský Václav 120
10. LISMORE(GER), 5 59,5 Jakub Pavlíček 1   10 Bezstarosta Zdeněk 60
Čas: 02:36,63, Mezičasy: (27,93 - 24,96 - 26,11 - 26,80 - 24,65 - 26,17)
Výrok: JISTĚ 3-1 1/2-2 3/4-1/2-krk-krk-krk-1 3/4-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (MARKOT)RWE Transgas
6 000 Kč (TAVBECCA)DS Kabelkovi
4 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák

Majitel: RWE Transgas, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Koplík 2 Zdeno 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332), trenér Koplík 2 Zdeno 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.7 ARCUM (Dا330). Kůň č. 1 BANDYTA ztratil na startu asi 5 délek. Kůň č. 2 MARKOT byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:01
1032 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ CUP (hdcp)
Rovina II.kat. - 2410 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADRA(POL), 5 54,0 Kateřina Palupčíková TUHÝ BOJ   12 Váňa st. Josef 60
2. VABECAR, 5 52,0 ž. Václav Janáček hlava   9 Pejšková Ivana 80
3. RÉVA, 5 56,5 ž. Jan Korpas 2 1/4   11 Veselý Milan 100
4. NIGHT DANCER, 4 53,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   4 Piruch Jozef 100
5. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka nos   5 Chaloupka Václav 60
6. PARAMOUNT STAR, 5 53,5 Jaromír Šafář 1 3/4   1 Šatra Tomáš 80
7. VIDEON, 5 51,0 ž. Iva Miličková nos   10 Maršíčková Miroslava 60
8. YOTONY, 8 55,5 ž. Radek Koplík 7   8 Votavová Jitka 80
9. STARLYNX(FR), 5 58,0 ž. Libor Šindar krk   2 Vondrová Lucie 70
10. BRONX, 4 57,5 ž. Jan Rája 3 1/4   7 Votava Jaroslav 80
Nestartovali: VIVACE(GER), VYDRYSEK(GER)
Čas: 02:37,20, Mezičasy: (29,13 - 26,73 - 25,57 - 24,58 - 26,04 - 25,16)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-2 1/4-1 1/4-nos-1 3/4-nos-7-krk-3 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi
9 000 Kč (RÉVA)K&K Servis, spol.s r.o.
6 000 Kč (NIGHT DANCER)Ja-Vo s.r.o.

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Baraniecki Z.

Sankce: jezdec Janáček Václav 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Janáček Václav 200 Kč za křížování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c ), jezdec Palupčíková Kateřina odnětí licence na dva dosthové dny ( tj. 8.5. a 14. 5.05) za křížování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c ).

video

4. dostih, start 15:34
1033 SHELL PRIZE
Rovina III.kat. - 2210 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUREG, 3 59,0 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   14 Neuberg Filip 35
2. EVRON, 3 60,0 ž. Jan Rája hlava   13 Šilhavý Ladislav 60
3. NORTHANGER ABBEY(IRE), 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 1 3/4   3 Šavujev Arslangirej 30
4. DORNEY(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés 3/4   1 Andrés Josef 100
5. CIRDA, 3 56,0 ž. Ilona Hronová nos   2 Mareš Miroslav 260
6. BLACK DIAMOND(IRE), 3 55,0 ž. Gary Hind 1/2   15 Váňa st. Josef 32
7. SHALOM, 3 56,5 am. Zuzana Vítová 1/2   10 Bartoš st. Josef 120
8. VALLETTA(GER), 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   6 Kinský Pavel 140
9. CROMWEL, 3 56,0 ž. Jan Korpas 2   8 Piruch Jozef 120
10. BRITINETTA, 3 58,5 Marcel Novák 4   12 Nováková Gabriela 150
11. VIKTOMA, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   9 Chaloupka st. Jiří 120
12. NEW TIGER(GER), 3 55,5 ž. Radek Koplík 1 1/4   7 Koplík Zdeno 80
13. LACCARI, 3 58,0 Adam Pekarovič 1 1/4   4 Rosina Jozef 180
14. SHARAZAN, 3 53,5 Jaromír Šafář 3   11 Šatra Tomáš 150
Nestartovali: AMON(POL), FOX VALLEY LADY(GER), SKALNIAK(POL)
Čas: 02:24,00, Mezičasy: (14,43 - 26,65 - 25,34 - 25,57 - 27,19 - 24,80)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1 3/4-3/4-nos-1/2-1/2-2 3/4-2-4-1/2-1 1/4-1 1/4-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (LAUREG)Orling
6 000 Kč (EVRON)MHM
4 000 Kč (CIRDA)Mareš-Tachlovice

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Vítová Zuzana 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b) Kůň č. 14 LAUREG byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:02
1034 HSBC GRAND PRIZE
Rovina I.kat. - 1410 m, cena, 4letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DJIBOUTI(GER), 8 58,0 ž. Jaroslav Kovařík BOJ   1 Kinský Pavel 110
2. SILNAR(GB), 8 61,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   12 Kinský Pavel 90
3. CERTUS(FR), 4 61,5 ž. Jan Rája 1 3/4   11 Luka Václav 40
4. SOPHISTER(IRE), 5 57,0 ž. Gary Hind 1 1/4   6 Kotáb Eduard 70
5. GOTYK(POL), 8 57,0 ž. Libor Šindar 1 1/2   2 Luka Václav 110
6. OLD ROSE(GER), 5 55,5 Vendula Korečková krk   14 Neuberg Filip 150
7. HERETIC, 4 57,0 ž. Ramil Děmidov 2 1/4   5 Drlík Jaroslav 110
8. LARK, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   13 Regnard Petr 100
9. CITY HALL(GER), 5 57,0 ž. Michael Fenton 2 1/4   3 Vítek Roman 100
10. ORO VERDE(GB), 4 58,0 Adéla Klepetková 3/4   4 Petrlík Allan 100
11. ALL MEINE TRÄUME(GER), 5 60,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   8 Neuberg Filip 80
12. MONOLIT, 4 63,5 Adam Pekarovič hlava   9 Rosina Jozef 100
13. SOCR HOUSE, 4 57,0 ž. Radek Koplík 2   10 Votava Jaroslav 50
14. MOLEKUL, 5 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   7 Chaloupka Václav 120
Nestartovali: APARTA, NOWY CORLEONE(POL), RADOSLAVA
Čas: 01:24,58, Mezičasy: (33,83 - 26,49 - 24,25)
Výrok: BOJ 1 1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/2-krk-2 1/4-krk-2 1/4-3/4-1 1/2-hlava-2-3 1/4

Majitel: CRB Racing (SVK), Trenér: Kinský Pavel, Chov: Gest.Olympia

Sankce: jezdec Pekarovič Adam výstraha za nadměrné použití bičíku (Dا316)

video

6. dostih, start 16:39
1035 BT PRIZE (31. Memoriál Rudolfa Deyla)
Rovina NL - 1410 m, cena, 3letí - klisny
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARA, 3 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   7 Neuberg Filip 50
2. PEINTURE NAIVE(FR), 3 57,0 ž. Michael Fenton 1 1/4   10 Vítek Roman 30
3. QUEEN`S GLORY(IRE), 3 57,0 Jaromír Šafář 2   13 Havlíčková Zdena 120
4. WORLD OF WONDER(GER), 3 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 3/4   2 Kinský Pavel 120
5. DEDARINA(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Andrés Josef 120
6. LOTRANKA, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   8 Horáková Lenka 100
7. PLAYLETA, 3 57,0 ž. Jan Rája hlava   12 Vocásek 3 František 120
8. ČAROKRÁSKA, 3 57,0 ž. Blanka Šarinová 1/2   9 Vrba Pavel 220
9. WELTSSIO(GER), 3 57,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   4 Vondrová Lucie 150
10. RESERL(GER), 3 56,0 ž. Radek Koplík 8   14 Koplík Zdeno 170
11. ZAAWIST, 3 56,0 ž. Jan Korpas 4   11 Suchánek Martin 200
S MYSTIC ROSE(GER), 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková     3 Kinský Pavel 100
S READY FOR LIFE, 3 57,0 ž. Gary Hind     5 Váňová Pavla 60
ZN ECOLOGICALLY RIGHT(GB), 3 59,0 ž. John Francis Egan     6 Holčák František 30
Nestartovali: NURSULU(SLO), SHAKIRA, SIDONKA
Čas: 01:27,05, Mezičasy: (13,35 - 23,12 - 25,11 - 25,48)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-1 3/4-krk-1 1/4-hlava-1/2-1 1/4-8-4
Maj. prémie:
5 100 Kč (LOTRANKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Köi Dent, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Köi Dent

Kůň č. 3 MYSTIC ROSE a č. 5 READY FOR LIFE neodstartovali, byli v moci startéra DK vyslechla startéra v souvislosti s neodstartováním koně č. 3 MYSTIC ROSE a č. 5 READY FOR LIFE a se ztrátou jezdce v momentě startu u koně č. 6 ECOLOGICALLY RIGHT a jeho vysvětlení vzala na vědomí. Kůň č. 7 SARA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:17
1036 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PRIZE (dostih amatérů)
Rovina IV.kat. - 1410 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBERSAND, 4 57,0 am. Petra Vašinová V. LEHCE   12 Vašina Josef 110
2. VLTAVAN, 6 61,5 am. Eva Jíchová 4   4 Špelda Lubomír 100
3. SAGA, 5 60,5 am. Daniela Moravcová 2 1/4   14 Moravec Zdeněk 70
4. BRIZANCE, 4 61,5 am. Olga Vítková, Ing. krk   5 Maršíčková Miroslava 17
5. TOOMIFA, 4 55,0 am. Jana Trňáková 2 1/2   13 Koplík Zdeno 100
6. LADY DOT, 4 53,0 am. Kateřina Sudová 3 1/4   3 Jelínek Zbyněk 150
7. VARNAS, 9 58,5 am. Veronika Janů krk   6 Pátková Renata 80
8. HAVE FUN, 5 60,5 am. Vladimír Černý krk   11 Vraj Radek 70
9. MAGIC LOVE, 4 56,0 am. Irena Rosenfeld hlava   9 Vítek František 160
10. SAN JOSE, 4 58,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 1/2   1 Bartoš st. Josef 80
11. MAURSKÁ PRINCEZNA, 4 55,5 am. Tereza Kučerová krk   7 Hulínský Václav 150
12. LAST APPLE(FR), 5 56,0 am. Lucie Dítková 1 1/2   10 Kučera Karel 90
13. DUMBLEDORE(GER), 4 59,5 am. Ivana Polanská 7   2 Koplík Zdeno 60
14. MODUL, 7 58,5 am. Iveta Klusalová 2   8 Svoboda Josef 200
Nestartovali: BLACK RIVER(GB), VELEN
Čas: 01:28,32, Mezičasy: (14,30 - 21,88 - 21,19 - 26,22)
Výrok: VELMI LEHCE 4-2 1/4-krk-2 1/2-3 1/4-krk-krk-hlava-1/2-krk-1 1/2-7-2
Maj. prémie:
5 000 Kč (AMBERSAND)RePeTe -Vašina

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

8. dostih, start 17:41
1037 RIGIPS PRIZE (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1810 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DÉMANT, 4 55,5 ž. Radek Koplík JISTĚ   1 Votava Jaroslav 35
2. CEDR, 9 52,0 Zuzana Vokálková 1   12 Kub Ivan 100
3. HAPPYMENA, 4 60,0 ž. Jan Rája 2   5 Drlík Jaroslav 70
4. AWANTEIN, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   11 Moravec Zdeněk 120
5. VERY SPECIAL, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2   8 Wrabelová Lenka 100
6. TATRANKA, 4 56,0 ž. Václav Janáček hlava   6 Bartoš st. Josef 100
7. VERSALUKA, 4 60,5 Linda Gahlertová 3/4   2 Pejšková Ivana 90
8. CHADARA, 4 52,5 ž. Kristýna Bezděková kr.hlava   13 Váňa Tomáš 60
9. CENSIO, 5 62,5 Jaromír Šafář hlava   3 Havlíčková Zdena 70
10. ANEMOS, 4 58,5 Adam Pekarovič 1   14 Rosina Jozef 110
11. PORTAGE, 4 61,5 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   4 Hulínský Václav 100
12. TAMMYJOOM, 4 59,5 Tomáš Lukášek 2 1/2   10 Vrba Pavel 60
13. MARATH, 5 59,5 am. Veronika Poláková 3   9 Vítek František 100
Nestartovali: ABTURA(GER), POLA CLOUD(GB)
Čas: 01:55,76, Mezičasy: (14,84 - 24,06 - 23,70 - 27,50 - 25,66)
Výrok: JISTĚ 1-2-2 1/4-2-hlava-3/4-kr.hlava-hlava-1-3/4-2 1/2-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (DÉMANT)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Votava-Zámecký Vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: