home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 17.04.2005 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1017 CENA VELTONA
Rovina III.kat. - 1410 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HUMORYSTA(POL), 3 52,5 Jiřina Andrésová BOJ   8 Andrés Josef 60
2. BOLD VICTORY, 3 56,0 ž. Radek Koplík krk   1 Koplík Zdeno 90
3. SAJMON(POL), 3 60,0 ž. Dušan Andrés hlava   7 Andrés Josef 40
4. VÝRAZ, 3 54,5 Dagmar Jeníková, Mgr. krk   4 Hanousek Ladislav 70
5. ATURA(POL), 3 54,0 ž. Jaroslav Donoval 2 1/4   2 Holčák František 20
6. FIFTYNINE(IRE), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   3 Minařík 2 Ferdinand 80
7. COSMIA, 3 55,0 Václav Janáček 5   5 Kučera Karel 70
8. LITTLE CREEK(GB), 3 52,5 Kateřina Palupčíková 10   6 Váňa st. Josef 90
Čas: 01:29,35, Mezičasy: (13,52 - 24,19 - 25,63 - 26,01)
Výrok: BOJ krk-hlava-krk-2 1/4-krk-5-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (BOLD VICTORY)Clint-Racing
6 000 Kč (VÝRAZ)Felber,Kristofori&Greif

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Kůň č.6 LITTLE CREEK ztratil na startu asi 8 délek.


2. dostih, start 14:35
1018 CENA VYDAVATELSTVÍ FUTURA a.s. (hdcp)
Rovina V.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INFLAGRANTI, 6 56,0 žk. Andrea Kopecká JISTĚ   8 Bureš Vladislav 100
2. DECROSS, 8 63,5 žk. Jan Derych 1 1/2   5 Zajíček Jaroslav 60
3. LASHADD, 3 61,0 žk. Natalie Arendsen 2 1/2   13 Neuberg Filip 25
4. SHAVIRA, 4 52,5 žk. Tomáš Šmíd krk   12 Kučera Karel 120
5. TALCUM LADY, 5 57,5 žk. Libor Sedlář krk   14 Jirka Petr 60
6. CHARLOTTEN STERN, 4 55,0 žk. Milan Zatloukal krk   9 Pejšková Ivana 120
7. FAR BECK, 5 60,0 žk. Barbora Málková 2   10 Pechát Theodor 120
8. BEL JUMPER, 4 58,5 žk. Karolína Raková 3   4 Šamberk Petr 140
9. NOMON, 4 58,0 žk. Lucie Mošťková 2 1/2   11 Minařík 2 Ferdinand 60
10. RECLIPSE, 4 53,0 žk. Marek Pekarovič 3/4   7 Faltová Oliva 120
11. BELLA TORNADA, 3 51,0 žk. Jana Deverová 2 3/4   1 Váňa Tomáš 180
12. CLERET, 4 52,5 žk. Miroslav Korenek 8   3 Maršíčková Miroslava 150
S VACIDARA, 3 54,0 žk. Jana Zdrhová     6 Fedorowicz Vladislav 120
Nestartovali: GARGON
Čas: 01:29,29, Mezičasy: (13,55 - 22,95 - 24,86 - 27,93)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 1/2-krk-krk-krk-2-3-2 1/2-3/4-2 3/4-8

Majitel: Profes-Dr.Bureš, Trenér: Bureš Vladislav, Ing., Chov: Zemský hřebčinec Písek

Kůň č. 6 VACIDARA neodstartoval. Byl v moci startéra.


3. dostih, start 15:01
1019 CENA HALÓ NOVIN (hdcp)
Rovina III.kat. - 1210 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW DAY, 3 62,5 ž. Ferdinand Minařík 2 LEHCE   2 Tichá Dana 80
2. BEAUCHAMP(GER), 3 51,5 ž. Blanka Šarinová 2 1/2   3 Růžičková Martina 70
3. EL HADJI, 3 51,0 Václav Janáček 4 1/2   8 Kub Ivan 30
4. PARISIEN SIR, 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 1/2   9 Kabelková Hana 90
5. PREZIOSO, 3 57,0 ž. Jaroslav Donoval 1/2   5 Holčák František 50
6. QUEENBACK, 4 54,5 Miroslava Přibylová 1 3/4   1 Jelen Jaroslav 60
7. LAPTOP, 6 57,0 Jakub Pavlíček 4 1/4   6 Bezstarosta Zdeněk 76
8. ELYSIAN, 4 51,0 ž. Iva Miličková 1/2   7 Hanousek Ladislav 150
9. GOLD PAPILIO, 4 51,0 Jaromír Šafář 6   4 Kučera Karel 70
Čas: 01:13,70, Mezičasy: (24,15 - 26,30 - 23,25)
Výrok: LEHCE 2 1/2-4 1/2-1/2-1/2-1 3/4-4 1/4-1/2-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHADOW DAY)Losenický tiskárna-Tichá
6 000 Kč (EL HADJI)Joly
4 000 Kč (PARISIEN SIR)Stáj Jeso

Majitel: Losenický tiskárna-Tichá, Trenér: Tichá Dana, Chov: Holovská E.,Mgr.

Kůň č.2 SHADOW DAY byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:32
1020 CENA KLIMATIZACÍ BELCOR
Rovina IV.kat. - 2210 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VODORYS, 3 55,5 Václav Janáček JISTĚ   9 Neuberg Filip 32
2. PATTON(GER), 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   11 Kinský Pavel 32
3. PADISHAH(SLO), 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 3 1/4   2 Šavujev Arslangirej 80
4. RAGLÁN, 3 56,0 ž. Martin Koleňák 3 1/2   5 Růžičková Martina 150
5. CHAMPION ARNIE, 3 57,0 am. Veronika Poláková 3/4   13 Nováková Gabriela 120
6. IRODRIGO, 3 54,0 Tomáš Lukášek krk   12 Kotáb Eduard 60
7. PORTO, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   6 Chaloupka Václav 150
8. NANFEA, 3 53,5 ž. Iva Miličková krk   4 Piruch Jozef 140
9. VIKTORINA, 3 53,5 ž. Blanka Šarinová 1/2   3 Růžičková Martina 100
10. YOKOBEC, 3 52,5 Kateřina Palupčíková 1/2   10 Váňa st. Josef 100
11. MISAVA(GER), 3 56,0 ž. Radek Koplík 1   1 Koplík Zdeno 80
12. GOLDEN ROSE, 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 7   7 Nováková Gabriela 80
13. AMÁLKA, 3 52,0 Adéla Klepetková 5   14 Mareš Miroslav 150
14. TERGILA, 3 51,0 žk. Tomáš Šmíd daleko   8 Chaloupka st. Jiří 150
Nestartovali: HÁDANKA, SOPTÍK, VALLETTA(GER)
Čas: 02:28,21, Mezičasy: (16,19 - 26,27 - 25,80 - 26,57 - 27,65 - 25,73)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3 1/4-3 1/2-3/4-krk-1 3/4-krk-1/2-1/2-1-7-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (VODORYS)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 16:05
1021 CENA BLUE TONE - DOSTIHY NA INTERNETU (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2210 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ STÍN, 4 56,0 Linda Gahlertová JISTĚ   13 Šilhavý Ladislav 90
2. REDAKTOR, 4 55,5 Václav Janáček 1 1/2   7 Neuberg Filip 40
3. TULUP, 6 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   2 Šamberk Petr 150
4. LATWING, 5 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   3 Pejšková Ivana 60
5. PETROPOLIS(GER), 5 57,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   4 Vítek František 80
6. WERENA, 4 54,5 Jaromír Šafář krk   14 Faltová Oliva 160
7. COEUR DE LION, 7 57,0 Tomáš Lukášek 3/4   12 Šimuni Peter 120
8. VORDONA, 7 62,0 ž. Libor Šindar 1/2   8 Zajíček Jaroslav 110
9. ČEMBISTON, 6 56,0 ž. Radek Koplík 1/2   11 Bartoš st. Josef 150
10. KASJER(POL), 5 59,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   10 Andrés Josef 80
11. TALSAP, 6 57,0 ž. Artur Resulov 3   6 Maršíčková Miroslava 110
12. LOUDA, 4 53,0 Josef Borč 4 3/4   1 Barbořík Jiří 150
13. BLUSKA, 4 55,0 ž. Martin Knauer 1 3/4   5 Vítek František 150
D CATTLEYA(GB), 6 52,0 ž. Iva Miličková     9 Kotáb Eduard 90
Nestartovali: ARCANTUS(GER)
Čas: 02:26,13, Mezičasy: (15,42 - 26,12 - 25,80 - 25,80 - 26,65 - 26,34)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-kr.hlava-1 1/2-krk-3/4-1/2-1/2-kr.hlava-3-4 3/4-1 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (LETNÍ STÍN)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

6. dostih, start 16:33
1022 CENA ČASOPISU PADDOCK REVUE
Rovina II.kat. - 1810 m, cena, 3letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED RIOT(USA), 3 60,0 ž. Konstantin Kobzarev JISTĚ   5 Šavujev Arslangirej 40
2. MOVIESTORE(GB), 3 59,0 ž. Artur Resulov 1 1/2   11 Šavujev Arslangirej 60
3. HAIRY`S SON, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   9 Drlík Jaroslav 100
4. BACCARAT, 3 58,0 ž. Radek Koplík 4 3/4   1 Vítek Roman 80
5. RIO GALLEGOS(FR), 3 58,0 am. Olga Vítková, Ing. hlava   6 Vítek Pavel 100
6. LOKALI, 3 53,5 Václav Janáček krk   3 Kotáb Eduard 120
7. ROYAL MOUGINS(GB), 3 60,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/2   2 Holčák František 40
8. SHARCAN, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/2   7 Piruch Jozef 140
9. DYKTANDO(POL), 3 55,0 ž. Martin Knauer 5   10 Syslová Lenka 210
10. LETNÍ DUHA, 3 59,5 ž. Ramil Děmidov 3   12 Šilhavý Ladislav 40
11. BEAUTIFUL QUEEN, 3 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4   8 Váňa st. Josef 80
12. JAK-GROM(POL), 3 55,0 ž. Blanka Šarinová 2 1/2   4 Váňa st. Josef 160
Čas: 01:54,58, Mezičasy: (14,80 - 23,35 - 24,42 - 26,64 - 25,37)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-4 3/4-hlava-krk-1 1/2-2 1/2-5-3-2 1/4-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (HAIRY`S SON)Görgl`s Farm
9 000 Kč (BACCARAT)DS Pegas

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Swettenham Stud

Sankce: trenér Kotáb Eduard 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332), trenér Syslová Lenka 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332). Kůň č. 5 RED RIOT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:02
1023 CENA PORTSKÝCH VÍN BURMESTER (hdcp)
Rovina III.kat. - 1610 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALPHA MILLENNIUM(GER), 5 59,5 ž. Iva Miličková BOJ   11 Vondrová Lucie 40
2. KARABACH, 4 52,0 Václav Janáček krk   8 Pátková Renata 40
3. RACING, 6 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3/4   6 Hanousek Ladislav 100
4. LUCKY RAIN(HOL), 5 61,0 am. Marek Šimák kr.hlava   9 Pejšková Ivana 80
5. MARKETAR, 6 56,5 am. Zuzana Vítová 1/2   5 Drlík Jaroslav 130
6. ETIENNE(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 4   13 Chaloupka Václav 110
7. MARKOT, 4 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   7 Fedorowicz Vladislav 110
8. ILEX THE GREAT, 4 52,0 Jaromír Šafář 3 1/4   10 Holčák František 120
9. DELORAINE, 5 53,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   3 Sýkorová Marcela 80
10. MORNING, 4 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/4   2 Váňa Tomáš 150
11. SANTA CECILIA, 5 59,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Andrés Josef 70
12. SOCZI(POL), 4 59,0 ž. Jaroslav Donoval 15   12 Holčák František 80
13. FIMFÁRUM, 4 58,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Bekrová Gabriela 110
Čas: 01:41,96, Mezičasy: (25,74 - 24,42 - 27,72 - 24,07)
Výrok: BOJ krk-3/4-kr.hlava-1/2-4-1/2-3 1/4-1 1/2-2 1/4-krk-15-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (KARABACH)Filipův kůň
6 000 Kč (RACING)Penzion Mláka
4 000 Kč (MARKETAR)Denny S

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Herbold T.u.Gest.Lindenhof

8. dostih, start 17:34
1024 CENA STIGMY
Rovina IV.kat. - 1610 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PROSPECT, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval ZADRŽENĚ   11 Holčák František 70
2. WILDFIRE, 3 55,0 ž. Blanka Šarinová 7   12 Růžičková Martina 50
3. FUEGO, 3 55,0 ž. Martin Koleňák 2 3/4   5 Vašina Josef 140
4. PETITE POLLY, 3 55,5 ž. Ilona Hronová 2 1/2   2 Mareš Miroslav 70
5. RECURITA, 3 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 1   6 Pejšková Ivana 60
6. CENTROS, 3 53,0 Josef Borč kr.hlava   4 Barbořík Jiří 210
7. ESCAROLA, 3 53,0 Václav Janáček krk   10 Kučera Karel 70
8. LEONCAVALO, 3 57,0 ž. Martin Pišl 1 1/4   1 Fedorowicz Vladislav 90
9. AKTIVACE, 3 51,0 žk. Tomáš Šmíd 1 1/4   13 Chaloupka Václav 70
10. ANTONELLA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   7 Minařík 2 Ferdinand 120
11. MADAMON, 3 55,0 ž. Iva Miličková 12   9 Demele Jan 70
12. MOVING RISK, 3 56,0 Jakub Pavlíček 11   8 Bekrová Gabriela 120
13. CHER, 3 52,0 Jaromír Šafář 2 1/4   14 Sousedík Pavel 160
S LEKORKA, 3 51,0 žk. Natalie Arendsen     3 Neuberg Filip 120
Nestartovali: ALBERTINI, FEODORA, MUDDI
Čas: 01:41,80, Mezičasy: (24,10 - 23,19 - 28,34 - 26,17)
Výrok: ZADRŽENĚ 7-2 3/4-2 1/2-1-kr.hlava-krk-1 1/4-1 1/4-1 1/4-12-11-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (PROSPECT)PROSPECS

Majitel: PROSPECS, Trenér: Holčák František, Chov: Pavla Rajmund, Ing.

Kůň č. 3 LEKORKA byl vybrán k antidopingové kontrole.



Dostihová komise: