home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.04.2005 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:02
1009 CENA KORANA
Rovina V.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISÓ, 4 60,0 ž. Artur Resulov JISTĚ   8 Maršíčková Miroslava 60
2. DÉMANT, 4 60,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   3 Votava Jaroslav 80
3. MÁRFY, 4 60,0 am. Vladimír Černý 1 1/4   11 Kubátová Jana 110
4. SAS, 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   5 Minařík 2 Ferdinand 110
5. KEYS, 4 55,0 Adéla Klepetková 2   1 Kroutilík Jaroslav 20
6. CEDR, 9 53,5 Zuzana Vokálková 1   6 Kub Ivan 70
7. O`HARA TARA, 5 59,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   9 Dvořák Karel 90
8. NORSAD, 4 56,0 ž. Martin Knauer 2   4 Knauer Martin 120
9. ZLATINA, 4 53,0 Václav Janáček 1 1/4   10 Korcová Irena 140
10. RADION, 4 60,0 ž. Iva Miličková 9   7 Maršíčková Miroslava 50
11. DANCE ALL NIGHT, 4 59,0 ž. Martin Koleňák 15   2 Růžičková Martina 100
Čas: 02:31,63, Mezičasy: (16,95 - 27,49 - 26,34 - 25,81 - 28,72 - 26,31)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/4-krk-2-1-1 1/4-2-1 1/4-9-15

Majitel: Svinčice s.r.o., Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Equi Bořeň Svinčice

2. dostih, start 14:31
1010 CENA RADIA CITY 93.7 FM
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONKEL FRITZ(GER), 4 58,5 ž. Kristýna Bezděková BOJ   1 Kinský Pavel 100
2. BLACK HURICAN(IRE), 8 61,0 Jaromír Šafář 2   3 Šatra Tomáš 40
3. SAN JOSE, 4 59,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   2 Bartoš st. Josef 60
4. ESTYK, 6 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   8 Chaloupka Václav 16
5. PRINCIP, 6 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/4   7 Hanousek Ladislav 80
6. ESCAPÁDA, 7 57,0 ž. Martin Pišl 5   4 Fedorowicz Vladislav 100
7. VLTAVAN, 6 62,0 am. Eva Jíchová 3 3/4   6 Špelda Lubomír 70
8. SVĚTLÁ CHVILKA, 4 58,0 Ivana Nováková krk   5 Bartoš st. Josef 200
Čas: 01:17,25, Mezičasy: (25,56 - 25,19 - 26,49)
Výrok: BOJ 2-1 1/4-1/2-1 1/4-5-3 3/4-krk

Majitel: Blue Blue Sky, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Buhmann J.,Dr.

3. dostih, start 15:08
1011 CENA SPOLEČNOSTI VAN GANSEWINKEL
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPOSANT BIN, 3 56,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   8 Vrba Pavel 40
2. SPRINGBOARD(GB), 3 52,0 Jaromír Šafář 3 3/4   10 Vondrová Lucie 70
3. TIMOTEJ, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Chaloupka Václav 100
4. SHALOM, 3 56,5 am. Zuzana Vítová 3   12 Bartoš st. Josef 100
5. MEMORY OF LONGING, 3 57,0 Adéla Klepetková 1/2   7 Petrlík Allan 30
6. BLACK DIAMOND(IRE), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   2 Váňa st. Josef 25
7. BLUE MOON, 3 57,0 Václav Janáček 10   13 Kučera Karel 80
8. SKALNIAK(POL), 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   1 Seménka Zdeněk 120
9. DASMIRETTA(POL), 3 53,5 ž. Iva Miličková 9   11 Drlík Jaroslav 110
10. NOTORIO(POL), 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 2 1/4   9 Koplík Zdeno 150
11. PICTURE OF SUCCESS(POL), 3 52,5 Jiřina Andrésová 20   4 Andrés Josef 120
S BUNT(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík     6 Koplík Zdeno 120
Nestartovali: RIO GALLEGOS(FR)
Čas: 01:46,24, Mezičasy: (27,25 - 24,88 - 28,65 - 25,46)
Výrok: JISTĚ 3 3/4-1/2-3-1/2-2 1/2-10-krk-9-2 1/4-20
Maj. prémie:
10 000 Kč (IMPOSANT BIN)Vrba Rokytnice Slavičín
6 000 Kč (TIMOTEJ)Saller
4 000 Kč (SHALOM)Denny S

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: trenér Vondrová Lucie 200 Kč za nedovolené pobízení koně v okamžiku startu (§348 DŘ), jezdec Šafář2 Jaromír 500 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316). Poplatky: trenér Seménka Zdeněk 200 Kč za nezdůvodněnou změnu barvy čapky (DU 15/3). DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu (DŘ § 382). Kůň č. 6 BUNT neodstartoval, byl v moci startéra.


4. dostih, start 15:33
1012 CENA ČLENŮ DERBY KLUBU
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENOCH, 3 53,5 Václav Janáček LEHCE   6 Neuberg Filip 60
2. NOEL, 3 56,0 Jakub Pavlíček 4   7 Bezstarosta Zdeněk 70
3. FULLY LOVED, 3 56,5 ž. Radek Koplík 6   2 Dvořák Karel 80
4. MOON SHERRY, 3 57,5 ž. Ilona Hronová 6   5 Šarina Karol 70
5. BONDI, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   4 Chaloupka Václav 25
6. BRIGIT, 3 57,0 Tomáš Lukášek 1   1 Kotáb Eduard 50
D YOKOBEC, 3 52,5 žk. Tomáš Šmíd     3 Váňa st. Josef 60
Čas: 01:31,80, Mezičasy: (13,99 - 24,73 - 26,27 - 26,82)
Výrok: LEHCE 4-6-6-3 1/2-1
Maj. prémie:
5 000 Kč (LENOCH)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.

5. dostih, start 16:02
1013 CENA KMP MANAGEMENT (hdcp)
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOPHISTER(IRE), 5 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ   12 Kotáb Eduard 50
2. OLIVIO(GER), 7 56,0 ž. Martin Pišl 1 1/2   1 Fedorowicz Vladislav 100
3. AROMATIK, 4 56,5 ž. Radek Koplík krk   11 Koplík Zdeno 110
4. MIX, 8 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   10 Vítek František 100
5. COSMETIK, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Chaloupka Václav 100
6. KADRA(POL), 5 58,0 ž. Josef Bartoš krk   13 Váňa st. Josef 50
7. IMPOSANT SHADDAD, 4 56,0 ž. Jaroslav Donoval krk   14 Vrba Pavel 80
8. PARAMOUNT STAR, 5 57,5 Jaromír Šafář hlava   9 Šatra Tomáš 150
9. MARIE ANTOANETA, 5 54,0 Václav Janáček 3 1/4   7 Kučera Karel 120
10. ACCES OF GLORY(GB), 5 61,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   3 Andrés Josef 80
11. NIGHT PATTAYA, 5 53,5 ž. Blanka Šarinová krk   8 Maršíčková Miroslava 150
12. MANDALAY BAY(GER), 5 54,0 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   2 Havlíčková Zdena 130
13. GÓL, 7 57,5 ž. Iva Miličková 7   15 Maršíčková Miroslava 90
14. TELEPHOTO(IRE), 4 62,5 ž. Libor Šindar 1 1/2   5 Vondrová Lucie 120
Nestartovali: LUCKY RAIN(HOL)
Čas: 01:29,67, Mezičasy: (36,42 - 25,50 - 27,75)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-krk-nos-1 1/2-krk-krk-hlava-3 1/4-1 3/4-krk-3 1/4-7-1 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (AROMATIK)Clint-Racing
9 000 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
6 000 Kč (COSMETIK)Saller

Majitel: Lucky 8, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Kelly E.
video

6. dostih, start 16:32
1014 CENA VYDAVATELSTVÍ KUFR
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKEBONA, 7 53,0 Václav Janáček ZADRŽENĚ   12 Neuberg Filip 70
2. MINI GOLF, 6 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   4 Chaloupka Václav 150
3. LISMORE(GER), 5 55,5 Jakub Pavlíček kr.hlava   14 Bezstarosta Zdeněk 70
4. SUGAR RHEINBERG(GER), 4 56,0 žk. Ingrid Koplíková 3   6 Koplík Zdeno 50
5. VALUNKA, 5 55,5 ž. Iva Miličková krk   2 Maršíčková Miroslava 40
6. AZISKO(GER), 4 59,0 ž. Radek Koplík 6   11 Koplík Zdeno 25
7. CENSIO, 5 56,5 Jaromír Šafář 1/2   8 Havlíčková Zdena 100
8. SHARANA, 4 53,5 ž. Kristýna Bezděková krk   10 Váňa Tomáš 110
9. BEL CANTO(POL), 4 56,5 ž. Dušan Andrés 7   5 Hurt Jiří 70
10. JUMBO JET(POL), 7 52,5 Jiřina Andrésová krk   13 Březina Ladislav 150
11. MR BIHAR, 4 57,0 ž. Libor Šindar 12   7 Votavová Jitka 120
12. LESLEY(GER), 7 54,0 Vendula Korečková 1/2   9 Bezstarosta Zdeněk 120
13. TROFEJ, 5 51,0 žk. Tomáš Šmíd daleko   3 Chaloupka st. Jiří 250
14. KARKULKA, 4 53,5 Miroslava Přibylová 1 3/4   1 Kejzlar Přemek 290
Čas: 01:58,77, Mezičasy: (14,62 -24,35 - 24,12- 27,96 - 27,74)
Výrok: ZADRŽENĚ 2 1/4-kr.hlava-3-krk-6-1/2-krk-7-krk-12-1/2-daleko-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (AKEBONA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
6 000 Kč (MINI GOLF)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (VALUNKA)EKOTEN

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.

DK přešetřila výkon j. J. Pavlíčka na koni č. 14 LISMORE a jeho vysvětlení vzala na vědomí.


7. dostih, start 17:02
1015 48. VELKÁ DUBNOVÁ CENA RABBIT CZ
Rovina NL - 1800 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 5100 Kč (5100 - 0 - 0)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWANGOO(GER), 5 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   7 Minařík 2 Ferdinand 60
2. LETNÍ HROM, 5 59,5 ž. Jan Rája 1/2   2 Šilhavý Ladislav 80
3. TORLUS(GER), 4 62,0 ž. Radek Koplík 3/4   1 Koplík Zdeno 70
4. ZAMBESI(GER), 6 62,0 ž. Josef Bartoš 1/2   8 Váňa st. Josef 30
5. MAN O DESERT(FR), 5 56,0 Kateřina Palupčíková 1 1/2   12 Váňa st. Josef 70
6. HERETIC, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   9 Drlík Jaroslav 150
7. SHIRLEY(POL), 4 56,5 ž. Dušan Andrés kr.hlava   11 Holčák Radek 110
8. RADBEC, 5 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   4 Mareš Miroslav 120
9. CITY HALL(GER), 5 56,0 ž. Ilona Hronová krk   10 Vítek Roman 60
10. ALL MEINE TRÄUME(GER), 5 59,5 Václav Janáček 2 1/4   6 Neuberg Filip 60
11. VELIOS, 7 56,0 ž. Iva Miličková 1/2   3 Maršíčková Miroslava 220
Nestartovali: CHERRY PIE(POL)
Čas: 01:57,02, Mezičasy: (13,71 - 23,73 - 23,19 - 28,88 - 27,50)
Výrok: BOJ 1/2-3/4-1/2-1 1/2-3/4-kr.hlava-3/4-krk-2 1/4-1/2
Maj. prémie:
5 100 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm

Majitel: Wartov, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Bünte G.

Sankce: jezdec Andrés Dušan výstraha za nadměrné použití bičíku (Dا316)

video

8. dostih, start 17:35
1016 CENA JACKPOTU
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUREG, 3 59,5 Václav Janáček ZADRŽENĚ   11 Neuberg Filip 20
2. PROFIT, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3 3/4   1 Kinský Pavel 50
3. SALUNGA, 3 56,0 Adéla Klepetková 1   12 Kroutilík Jaroslav 110
4. IDEALIST(POL), 3 57,0 ž. Martin Pišl 2   7 Fedorowicz Vladislav 100
5. ARITMIE, 3 55,5 ž. Martin Knauer 3   6 Knauer Martin 100
6. TOOCOS, 3 59,0 ž. Libor Šindar 1 1/2   8 Vondrová Lucie 50
7. SERVUS(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík 4 1/4   2 Koplík Zdeno 80
8. LARMON, 3 52,5 Kateřina Palupčíková 2   9 Váňa st. Josef 120
9. TALINA RHEINBERG(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 3/4   13 Váňa Tomáš 100
10. SHARAZAN, 3 53,5 Jaromír Šafář krk   4 Šatra Tomáš 100
11. KETRIS, 3 55,0 ž. Iva Miličková 6   10 Maršíčková Miroslava 120
S CIRDA, 3 58,0 ž. Ilona Hronová     3 Mareš Miroslav 100
Nestartovali: HURVÍNEK
Čas: 01:59,82, Mezičasy: (14,58 - 25,50 - 25,26 - 26,81 - 27,67)
Výrok: ZADRŽENĚ 3 3/4-1-2-3-1 1/2-4 1/4-2-3 3/4-krk-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (LAUREG)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 3 CIRDA neodstartoval, byl v moci startéra.



Dostihová komise: