home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 17.10.2004 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:02
1500 CENA CBF - ORLING (III. ročník)
Rovina III.kat. - 1816 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVRON, 2 57,0 ž. Jan Rája JISTĚ   3 Šilhavý Ladislav 27
2. IMPOSANT BIN, 2 54,5 Iva Miličková 5   4 Vrba Pavel 100
3. GOLDEN ROSE, 2 56,0 ž. Ramil Děmidov 7   8 Nováková Gabriela 80
4. PETITE POLLY, 2 53,5 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   7 Mareš Miroslav 80
5. CASABLANCA, 2 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/4   1 Vraj Radek 50
6. VIAKOS, 2 56,0 Jakub Pavlíček daleko   5 Kutnar Pavel 100
7. VIKONKA, 2 56,0 ž. Martin Koleňák 1 1/2   2 Pulec Zbyněk 100
D PELAGIE FOR LIFE, 2 53,5 Jaromír Šafář     6 Šatra Tomáš 22
Čas: 02:01,56, Mezičasy: (14,56 - 24,96 - 26,96 - 31,18 - 23,90)
Výrok: JISTĚ 5-7-1 1/2-1 1/4-daleko-1 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (EVRON)MHM
1 500 Kč (IMPOSANT BIN)Vrba Rokytnice Slavičín
1 000 Kč (GOLDEN ROSE)Final s.r.o.Příšovice

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Sankce: jezdec Šafář2 Jaromír odnětí licence na jeden dosth. den tj, 31.10.2004 za křižování koně č. 7 PETITE POLLY v cílové rovině (DŘ § 364 c).


2. dostih, start 13:36
1501 CENA ČESKÉ MAILINGOVÉ SPOLEČNOSTI (hdcp)
Rovina V.kat. - 1416 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAVE FUN, 4 51,0 Iva Miličková JISTĚ   8 Vraj Radek 100
2. RADSLAV, 3 59,0 ž. Martin Pišl 2 1/4   7 Chaloupka Václav 100
3. VELEN, 3 52,0 ž. Kristýna Bezděková kr.hlava   12 Fedorowicz Vladislav 70
4. MAGIC LOVE, 3 55,5 Václav Janáček hlava   5 Vítek František 35
5. AMBERSAND, 3 59,5 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   11 Michal Jiří 100
6. CABRIOLET, 6 60,0 Miroslava Přibylová kr.hlava   14 Vacíková Světlana 100
7. O`HARA TARA, 4 62,0 ž. Josef Bartoš 2 3/4   6 Dvořák Karel 80
8. MAURSKÁ PRINCEZNA, 3 53,5 Adéla Klepetková hlava   13 Vítek František 100
9. GOLDFISCH, 4 58,5 ž. Radek Koplík 3/4   9 Koplík Zdeno 60
10. FAR BECK, 4 58,0 žk. Barbora Málková 3   1 Pechát Theodor 150
11. TARLOW, 3 51,0 Jaromír Šafář 9   4 Okleštěk Miloslav 250
Z NAHIB, 6 55,5 am. Helena Pejšková, Ing.     10 Pejšková Ivana 50
Nestartovali: ESCAPÁDA, FRAGONARD, LASHIDA, TAMMYJOOM, VINÍK
Čas: 01:32,85, Mezičasy: (13,96 - 25,04 - 28,49 - 25,37)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-kr.hlava-hlava-3 1/4-kr.hlava-2 3/4-hlava-3/4-3-9

Majitel: Buc-Film, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: jezdec Pišl Martin 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316), jezdec Klepetková Adéla odnětí licence na jeden dostihový den tj. 31.10.2004 za nadměrné použití bičíku (Dا316). Kůň č. 2 VINÍK neodstartoval, nebyl v moci startéra.


3. dostih, start 14:04
1502 CENA PRODUCTION BROTHERS
Rovina III.kat. - 1416 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPLIKACJA(POL), 2 55,5 Václav Janáček LEHCE   12 Neuberg Quido 40
2. RIO GALLEGOS(FR), 2 58,0 ž. Kristýna Bezděková 5   1 Vítek Pavel 80
3. SORGENIA, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 4 1/4   2 Vraj Radek 100
4. TALINA RHEINBERG(GER), 2 55,5 Adéla Klepetková krk   7 Petrlík Allan 40
5. NURSULU(SLO), 2 54,5 Vendula Korečková 3/4   3 Šavujev Arslangirej 70
6. VIKTOMA, 2 57,0 Jakub Pavlíček 3/4   4 Chaloupka st. Jiří 80
7. TOOCOS, 2 56,5 Iva Miličková krk   10 Vondrová Lucie 70
8. LOKALI, 2 57,0 ž. Radek Koplík 6   11 Kotáb Eduard 60
9. BARIANA, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   6 Minařík 2 Ferdinand 100
10. NEW YORK AL, 2 58,0 ž. Jan Rája 7   8 Pejšková Ivana 40
S CINCINNAT, 2 55,5 Jaromír Šafář     9 Válek Pavel 120
Nestartovali: PICTURE OF SUCCESS(POL)
Čas: 01:33,48, Mezičasy: (13,87 - 24,73 - 28,95 - 25,94)
Výrok: LEHCE 5-4 1/4-krk-3/4-3/4-krk-6-1/2-7
Maj. prémie:
2 500 Kč (SORGENIA)Chanci-Valašsko

Majitel: WIN, Trenér: Neuberg Quido, Chov: SK Moszna

Sankce: trenér Neuberg Quido 400 Kč za nenahlášení stínidel u koně č.12 IMPLIKACJA (DŘ § 310). Kůň č. 9 CINCINNAT neodstartoval, byl v moci startéra.


4. dostih, start 14:35
1503 MEMORIÁL FRANTIŠKA HULEŠE
Rovina III.kat. - 1216 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACOSS, 2 56,5 Iva Miličková V. LEHCE   12 Vondrová Lucie 50
2. SAJMON(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 6   1 Andrés Josef 25
3. SHIRON, 2 58,0 ž. Radek Koplík krk   2 Bartoš st. Josef 110
4. IDEALIST(POL), 2 57,0 ž. Martin Pišl 4 3/4   8 Fedorowicz Vladislav 150
5. INDIAN QUEST, 2 56,5 Adéla Klepetková 1 1/4   6 Petrlík Allan 50
6. VINET, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   11 Votava Jaroslav 120
7. FULLY LOVED, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov krk   4 Dvořák Karel 120
8. FIRST DOMINION, 2 58,0 ž. Josef Bartoš nos   3 Neuberg Quido 70
9. BRIGIT, 2 55,5 Václav Janáček 7   10 Kotáb Eduard 60
10. ARTEMIS(POL), 2 54,5 žk. Ingrid Koplíková 5   15 Koplík Zdeno 110
11. CHIPPENDALE, 2 58,0 ž. Jaroslav Donoval daleko   5 Hurt Jiří 80
S TAMMYBIN, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2     7 Vrba Pavel 120
Nestartovali: DAREK, LEONCAVALO, RACONA
Čas: 01:19,07, Mezičasy: (26,03 - 28,26 - 24,78)
Výrok: VELMI LEHCE 6-krk-4 3/4-1 1/4-1/2-krk-nos-7-5-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (ACOSS)Hrubý
1 500 Kč (SHIRON)Špaček Xaverov-Bartoš
1 000 Kč (INDIAN QUEST)Viceník

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.

Kůň č. 7 TAMMYBIN neodstartoval, byl v moci startéra.


5. dostih, start 15:02
1504 CENA BLUE EFFECT
Rovina III.kat. - 1216 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAZON(GB), 4 60,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   4 Vítek Roman 17
2. LOTŘÍK, 4 59,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   6 Horáková Lenka 40
3. CHRISTIA, 6 58,0 Václav Janáček krk   8 Hanousek Ladislav 100
4. IMPOSANT SHADDAD, 3 58,5 Iva Miličková 1/2   7 Vrba Pavel 80
5. MONSOUCIS(GER), 5 57,0 Linda Gahlertová hlava   5 Pejšková Ivana 60
6. COMMANDER SHARP, 5 59,0 ž. Jan Rája 1 1/2   1 Fedorowicz Vladislav 70
7. LAST APPLE(FR), 4 54,5 ž. Kristýna Bezděková 2   9 Kučera Karel 150
8. LHOTSE SHAR, 3 58,0 ž. Josef Bartoš 1   10 Kub Ivan 80
9. BEAU GERSOIS(FR), 6 56,0 ž. Blanka Šarinová 7   12 Koplík st. Zdeněk 120
10. NOMON, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   3 Minařík 2 Ferdinand 120
11. LUNASHALI(IRE), 5 55,5 žk. Ingrid Koplíková 16   11 Vinklárek Vladimír 100
Nestartovali: CENTURY DAY, JAVANKA, MAGIC MEMORIES, SINETAS
Čas: 01:17,82, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-1/2-hlava-1 1/2-2-1-7-1 1/2-16
Maj. prémie:
2 500 Kč (LOTŘÍK)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 500 Kč (CHRISTIA)Jan Trapl
1 000 Kč (IMPOSANT SHADDAD)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Britton House Stud

6. dostih, start 15:32
1505 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina III.kat. - 1616 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLAME BLOOD, 2 55,5 Iva Miličková JISTĚ   6 Šilhavý Ladislav 20
2. DEDARINA(POL), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   4 Andrés Josef 50
3. DANCE FOR ME, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 4 1/4   2 Michal Jiří 30
4. CROMWEL, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   9 Piruch Jozef 80
5. CIRDA, 2 56,5 Adéla Klepetková 1 3/4   8 Mareš Miroslav 100
6. REDANKA, 2 57,0 ž. Radek Koplík 4 1/4   10 Bartoš st. Josef 150
7. TERESINA(GER), 2 57,0 ž. Kristýna Bezděková 4 3/4   13 Blecha Jan 100
8. PADISHAH(SLO), 2 55,5 Vendula Korečková krk   5 Šavujev Arslangirej 80
9. BOLD VICTORY, 2 57,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/2   11 Koplík st. Zdeněk 150
10. DRAGON FLY, 2 54,5 Miroslava Přibylová 3   14 Jelen Jaroslav 150
11. LARMON, 2 54,5 Martina Pečenková 3 1/4   15 Váňová Pavla 120
12. NANFEA, 2 53,5 Jaromír Šafář 2 1/4   1 Piruch Jozef 150
13. LEOPOLDA, 2 56,0 ž. Martin Pišl daleko   3 Chaloupka Václav 100
Nestartovali: CEGASS, DI LADY SEKT, LAUREG
Čas: 01:48,75, Mezičasy: (27,75 - 26,18 - 29,95 - 24,86)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-4 1/4-1 3/4-1 3/4-4 1/4-4 3/4-krk-1 1/2-3-3 1/4-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (FLAME BLOOD)MHM
1 500 Kč (DANCE FOR ME)Jiri Michal
1 000 Kč (CROMWEL)Stáj Mikon

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 16:02
1506 MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina I.kat. - 1616 m, cena, 3letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAMOLELLA, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík BOJ   8 Pejšková Ivana 40
2. FATRA LINE, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   1 Minařík 2 Ferdinand 70
3. OLD ROSE(GER), 4 58,0 ž. Josef Bartoš 3/4   10 Neuberg Quido 60
4. KADRA(POL), 4 56,0 Václav Janáček 5   4 Váňa st. Josef 80
5. SHIRLEY(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   6 Holčák František 70
6. LUCKY RAIN(HOL), 4 57,0 ž. Jan Rája 4 1/4   5 Pejšková Ivana 150
7. NANA D`ANJOU(FR), 3 58,5 ž. Radek Koplík 3/4   3 Vítek Roman 27
8. DELI RULES, 6 56,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   7 Kabelková Hana 180
9. WELL KNIT(GB), 3 56,5 Iva Miličková 3/4   2 Chaloupka Václav 60
10. PISTÁCIA, 6 58,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 10   9 Hanousek Ladislav 70
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (26,61 - 24,65 - 28,57 - 24,97)
Výrok: BOJ 3/4-3/4-5-1/2-4 1/4-3/4-3/4-3/4-10
Maj. prémie:
6 000 Kč (NAMOLELLA)Eurokoberce s.r.o.
3 600 Kč (FATRA LINE)Sieza

Majitel: Eurokoberce s.r.o., Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Loman A.J.M.

Sankce: trenér Vítek Roman 500 Kč za zdržování startu (DŘ § 357), jezdec Koplík 4 Radek 500 Kč za zdržování startu (DŘ § 357). Kůň č.3 NANA D`ANJOU ztratil na startu asi 4 délky.


8. dostih, start 16:33
1507 CENA RACING CLUB FINIŠ (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2224 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BANDYTA, 3 56,5 Václav Janáček JISTĚ   11 Kučera Karel 60
2. ONĚGIN, 5 53,5 Jana Havelková 1 1/4   14 Pejšková Ivana 40
3. ZIMOLA, 7 59,5 Jakub Pavlíček krk   13 Vítek František 40
4. LANGLADE(GER), 6 53,5 žk. Ingrid Koplíková 9   8 Vraj Radek 60
5. WHINNYS, 3 52,5 Jiřina Andrésová 3/4   7 Horáková Lenka 150
6. KERLOW, 4 50,0 Adéla Klepetková 1 1/4   4 Drlík Jaroslav 100
7. LEGACY, 4 52,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava   12 Vítek František 100
8. LATWING, 4 61,0 ž. Jan Rája hlava   10 Pejšková Ivana 50
9. TULUP, 5 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3   2 Šamberk Petr 110
10. BELLA LUNA(POL), 4 50,0 Martina Pečenková 5   3 Váňa st. Josef 180
11. ČEMBISTON, 5 57,5 am. Kamila Bartošová 1 1/2   1 Bartoš st. Josef 110
12. JAKUBANY(GER), 3 58,5 Jaromír Šafář 1   6 Neuberg Quido 100
13. RADOVANA, 3 50,0 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   5 Kantek Miroslav 70
14. BRUTUS, 8 59,5 Michal Köhl 11   9 Růžičková Martina 100
Nestartovali: GOLF, PAMPELISKA(GER)
Čas: 02:31,02, Mezičasy: (15,82 - 26,96 - 27,11 - 26,57 - 29,03 - 25,52)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-9-3/4-1 1/4-hlava-hlava-3-5-1 1/2-1-2 3/4-11

Majitel: Václav Kovářík, Trenér: Kučera Karel, Chov: Extra Beton Plus s.r.o.


Dostihová komise: