home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 02.10.2004 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1455 CENA PIZZERIA LA FATTORIA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DJABBA, 3 56,5 ž. Lukáš Kasal JISTĚ   2 Hurt Jiří  
2. LETNÍ BLESK, 5 56,0 Václav Janáček 3/4   3 Šilhavý Ladislav  
3. ZIMOLA, 7 55,5 Jakub Pavlíček 2   7 Vítek František  
4. O`HARA TARA, 4 59,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2   10 Dvořák Karel  
5. BARON KL, 4 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   8 Uhl Jiří  
6. PERGON, 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 8   12 Kinský Pavel  
7. PUSKASH(GB), 3 56,5 ž. Jiří Chaloupka 6   11 Chaloupka Václav  
8. PERSIAN STAR, 3 52,0 Radek Žalud 13   6 Římanová Jana  
9. NORSAD, 3 56,5 ž. Jaroslav Donoval 8   1 Knauer Martin  
10. SHIRLEY WAY(GER), 3 55,0 Karel Procházka 6   9 Vítek František  
11. IN TIME, 5 58,0 ž. Jan Rája 18   5 Papoušek ml. Jan  
Nestartovali: FOREST FIRE
Čas: 02:32,72, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-2-2 1/2-hlava-8-6-13-8-6-18

Majitel: Mydlářka a.s.Benešov, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Semaník V.,MVDr.

Sankce: jezdec Kasal Lukáš 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 14:30
1456 CENA Ing. HYNKA FAJMONA
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAKESPEARA, 2 57,0 ž. Lukáš Kasal JISTĚ   5 Váňa Tomáš  
2. CHIPPENDALE, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1   4 Hurt Jiří  
3. FIRST DOMINION, 2 58,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   8 Neuberg Quido  
4. WILDFIRE, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   7 Růžičková Martina  
5. GLARESTA, 2 57,0 ž. Martin Koleňák 1   6 Jelínek Zbyněk  
6. TAFIRA, 2 55,5 Václav Janáček 6   9 Bartoš st. Josef  
7. FULLY LOVED, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   1 Dvořák Karel  
8. NORBLU, 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4   2 Kabelková Hana  
9. MOVING RISK, 2 56,0 Jakub Pavlíček 7   3 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 01:01,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1 1/4-krk-1-6-1/2-3/4-7

Majitel: Stáj Iva a Iveta-Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vanda V.

3. dostih, start 15:00
1457 STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KURZON, 11 65,0 Petr Regnard LEHCE   5 Regnard Petr  
2. FOLKLÓR, 11 68,5 ž. Tomáš Hurt 4   4 Hovadová Jana  
3. EMPEROR, 6 66,5 Zdeněk Řezáč 6   7 Řezáčová Jana  
4. ARIVEDERCI, 4 62,0 Jaromír Štohanzl 2 2   3 Michal Jiří  
5. LETNÍ VÍTR, 6 65,0 Linda Gahlertová 2 1/4   13 Šilhavý Ladislav  
6. SWALLOW, 7 66,0 Josef Bartoš 3/4   6 Papoušek ml. Jan  
7. ZLATÝ MĚSÍC, 8 67,0 Libor Šimůnek 14   11 Barbořík Jiří  
8. SINTA, 7 63,0 Petr Hochman 1   12 Kabelková Hana  
ZN JUDYTORIAN(POL), 8 67,0 am. Vladimír Černý     1 Korcová Irena  
Z VLNHETTA, 7 67,0 am. Jiří Štencel     2 Mocek Květoslav  
Z SALMAN(POL), 11 67,5 žk. Jana Minaříková     8 Seménka Zdeněk  
Z DAMOKLES, 5 67,5 ž. Dušan Andrés     9 Vinklárek Vladimír  
Z SILENT HUNTER(GER), 6 65,0 Martin Liška     10 Kinský Pavel  
Čas: 04:53,81, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-6-2-2 1/4-3/4-14-1

Majitel: Kurbet Čestice, Trenér: Regnard Petr, Chov: Kejzlar P. Dolany

Poplatky: stáj A & L Company 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (DU čl. 16)


4. dostih, start 15:30
1458 CENA PŘÍRODY a.s. TRANSGAS
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ DUHA, 2 54,5 Linda Gahlertová LEHCE   7 Šilhavý Ladislav  
2. CRASH(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 4   1 Uhl Jiří  
3. HUMORYSTA(POL), 2 53,5 Jiřina Andrésová 2 3/4   2 Andrés Josef  
4. NOEL, 2 56,0 Jakub Pavlíček 3 1/2   5 Bezstarosta Zdeněk  
5. VIKTORINA, 2 53,5 Radek Žalud 1/2   6 Růžičková Martina  
6. RAGLÁN, 2 56,0 ž. Martin Koleňák 9   3 Růžičková Martina  
7. SHIRON, 2 58,0 ž. Josef Bartoš 7   4 Bartoš st. Josef  
8. TETE FORTE, 2 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 8   8 Kinský Pavel  
Čas: 01:52,32, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-2 3/4-3 1/2-1/2-9-7-8
Maj. prémie:
2 000 Kč (LETNÍ DUHA)MHM
1 200 Kč (NOEL)Vivien - Bekrová
800 Kč (VIKTORINA)Conseq

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

5. dostih, start 16:03
1459 CENA MLÁDEŽE a.s. TRANSGAS
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALMA ATA, 3 56,5 Václav Janáček JISTĚ   2 Neuberg Quido  
2. MAJOR WAKO(GER), 3 56,5 ž. Jaroslav Donoval 1 1/4   9 Kinský Pavel  
3. ESTYK, 5 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   4 Chaloupka Václav  
4. PERSIAN MISS, 4 54,0 Radek Žalud 4   12 Římanová Jana  
5. WINDARA(GER), 6 56,5 ž. Libor Šindar krk   5 Kinský Pavel  
6. VODETA, 3 51,0 am. Kateřina Sudová 1   3 Jelínek Zbyněk  
7. AMARANTHA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   11 Vítek František  
8. IRSAY OLIVER, 6 60,0 ž. Jan Rája 7   7 Kašpar Miroslav  
9. KORENBLOEM, 3 50,0 žk. Natalie Arendsen 6   6 Bartoš st. Josef  
10. CHARLOTTEN STERN, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 8   1 Minařík 2 Ferdinand  
11. DUET, 3 55,5 Jakub Pavlíček daleko   10 Vaňourek Aleš  
S VISCONTIA, 3 55,0 Karel Procházka     8 Vítek František  
Nestartovali: MILDRED
Čas: 01:55,25, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 3/4-4-krk-1-1/2-7-6-8-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (ALMA ATA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
1 200 Kč (ESTYK)Aragonny-Chaloupka
800 Kč (PERSIAN MISS)Jijan Řím

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Quido, Chov: Picek M.

Kůň č. 8 VISCONTIA je distancován pro start v rovinových dostizích do konce sezóny 2004 (DŘ §431).


6. dostih, start 16:30
1460 HANDICAP ASOCIACE SOUKROMÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALZAKAPA, 6 63,5 ž. Jan Rája JISTĚ   1 Luka st. Václav  
2. WHISKY JACK, 3 61,5 am. Vladimír Černý 2   12 Michal Jiří  
3. RABINA, 3 61,5 Jaromír Štohanzl 2 2 1/2   3 Petrlík Allan  
4. VINÍK, 6 56,0 žk. Barbora Málková 3 1/2   5 Pechát Theodor  
5. AMBERSAND, 3 60,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2   7 Michal Jiří  
6. RABAT, 6 64,5 ž. Dušan Andrés 6   6 Hurt Jiří  
7. GERONNA, 3 55,0 Josef Borč 1   2 Barbořík Jiří  
8. VALESA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   10 Vinklárek Vladimír  
9. RECLIPSE, 3 51,5 am. Kateřina Sudová 2 1/2   9 Faltová Oliva  
10. LOX, 13 58,0 ž. Josef Bartoš 1   4 Bartoš st. Josef  
11. LIBENTA, 3 55,5 Jakub Pavlíček 8   11 Váňa Tomáš  
DD CLERET, 3 52,0 Václav Janáček     8 Váňa Tomáš  
Nestartovali: CARNEVALO, LASHIDA
Čas: 01:49,68, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-3 1/2-2 1/2-6-1-3 1/4-2 1/2-1-8

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Kůň č. 8 CLERET ztratil na startu nesčetné délky.


7. dostih, start 17:00
1461 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ZÁVODIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIRA, 6 64,5 am. Vladimír Černý BOJ   2 Vavroušek Josef  
2. NEPTUN, 5 67,5 Josef Bartoš krk   5 Petrlík Allan  
3. TAMERLAN(GB), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   4 Andrés Josef  
4. WAIKÜLA(GER), 9 65,0 žk. Pavel Tůma 2 daleko   3 Olehla Čestmír  
5. DEKODER(POL), 9 67,5 Petr Regnard 9   7 Luka st. Václav  
6. LORD ZE ZAHÁJÍ, 5 64,0 Marek Drtina 10   6 Váňa Tomáš  
Z LIAM(GER), 6 64,0 Martin Liška     1 Kinský Pavel  
Čas: 04:03,75, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 1/4-daleko-9-10

Majitel: Vavroušek-Dostav, Trenér: Vavroušek Josef, Chov: Šidlová P.


Dostihová komise: