home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 11.09.2004 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1386 Cena města Jirkov
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAKIRA, 2 54,5 Miroslava Přibylová JISTĚ   6 Jelen Jaroslav 50
2. SALUNGA, 2 53,5 Adéla Klepetková 1 1/4   5 Kroutilík Jaroslav 40
3. REDANKA, 2 53,5 Iva Miličková 3   1 Bartoš st. Josef 20
4. CRASH(POL), 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   7 Uhl Jiří 30
5. NIGHT WIND, 2 56,0 žk. Radka Hovadová 6   3 Dyntarová Marcela 60
Nestartovali: CENTROS, DEDARINA(POL)
Čas: 01:33,63, Mezičasy: (16,78 - 27,36 - 25,82 - 23,67)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3-2 1/4-6
Maj. prémie:
2 500 Kč (SHAKIRA)Stáj Pěčín - Jelen
1 500 Kč (SALUNGA)Horse Farm Kroutilík
1 000 Kč (REDANKA)Stáj Bartoš

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Jelen J.

Sankce: jezdec Přibylová Miroslava odnětí licence na jeden dostihový den, tj. 25.9.2004 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


2. dostih, start 14:32
1387 Cena města Chomutov
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRTENA, 3 54,0 am. Leona Hloužková BOJ   4 Kantek ml. Miroslav 30
2. MURANÓW(POL), 5 60,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. kr.hlava   5 Růžičková Martina 40
3. VARNAS, 8 59,0 am. Veronika Janů 1 1/4   2 Pátková Renata 25
4. CEDR, 8 60,0 am. Eva Jíchová 2 3/4   6 Špelda Lubomír 70
5. ALES(GER*), 3 58,0 am. Veronika Poláková daleko   7 Vítek Roman 80
Nestartovali: LADY DOT, LOX
Čas: 01:30,62, Mezičasy: (15,53 - 25,25 - 24,87 - 24,97)
Výrok: BOJ kr.hlava-1 1/4-2 3/4-daleko

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start 15:00
1388 Cena METALL QUATRO, spol s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLTAVAN, 5 65,5 am. Eva Jíchová BOJ   3 Kub Ivan 60
2. GANDAWA(POL), 6 66,0 ž. Jaroslav Myška krk   7 Horáková Lenka 23
3. RIVER STAR(GER), 5 67,0 Josef Vašina 2 3/4   6 Růžičková Martina 100
4. ROY BLUSH(FR), 10 68,0 Josef Bartoš daleko   5 Dvořák Karel 60
5. DEVINIUSZ(POL), 4 64,0 žk. Grzegorz Kowalski 1 1/2   4 Váňa st. Josef 70
PN NELAT, 5 68,5 Marcel Novák     8 Barbořík Jiří 30
ZN AREGULA, 4 63,5 Jiří Paulina     2 Navrátilová Lenka 100
Nestartovali: JAK NAJSLODSZY(POL)
Čas: 04:14,22, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-2 3/4-daleko-1 1/2

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Kowalski Grzegorz 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316).


4. dostih, start 15:33
1389 Cena FERONY, a.s.
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOCR HOUSE, 3 55,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   9 Votava Jaroslav 80
2. LYCUM, 4 56,0 ž. Blanka Šarinová 2   1 Drlík Jaroslav 50
3. LARK, 3 61,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   6 Regnard Petr 80
4. OLIVIO(GER), 6 61,0 ž. Martin Pišl 4   3 Fedorowicz Vladislav 90
5. MEMORY NORMANDE, 5 57,5 ž. Jan Demele 1 1/2   8 Uhl Jiří 110
6. CATHY DANCER, 3 52,0 žk. Ingrid Koplíková krk   4 Koplík Zdeno 30
7. PURPLE RAIN(HOL), 6 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   10 Pejšková Ivana 60
8. TAMERLAN(GB), 4 62,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   5 Andrés Josef 80
9. BARLETTA, 3 56,0 ž. Kristýna Bezděková 3   7 Kantek ml. Miroslav 110
Nestartovali: VARON
Čas: 01:26,64, Mezičasy: (15,51 - 23,62 - 23,71 - 23,81)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-4-1 1/2-krk-krk-2 1/4-3
Maj. prémie:
4 000 Kč (SOCR HOUSE)J+J Votava
2 400 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
1 600 Kč (LARK)Stáj Fitmin

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 16:00
1390 Cena společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAUDIO, 4 65,0 Petr Regnard LEHCE   2 Regnard Petr 40
2. KASJER(POL), 4 66,5 ž. Dušan Andrés 6   5 Andrés Josef 40
3. LOTO(GER*), 6 64,5 Josef Bartoš 4 1/4   6 Svoboda Josef 80
4. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 5 68,5 Marcel Novák 16   3 Barbořík Jiří 50
Z HERISSON, 11 70,5 ž. Jaroslav Myška     1 Horáková Lenka 30
Z LINBOR(GER), 7 69,0 ž. Radek Havelka     4 Váňa st. Josef 60
Čas: 04:38,96, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-4 1/4-16
Maj. prémie:
2 500 Kč (CLAUDIO)Stáj Fitmin
1 500 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák
1 000 Kč (ČARODĚJ DOBRODĚJ)DiJana Dobšice

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Fitmin a.s.

Sankce: trenér Svoboda Josef 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.6 LOTO (DŘ § 330).


6. dostih, start 16:41
1391 CENA SEVEROČESKÝCH DOLŮ (ČSCHPMDK)
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NANA D`ANJOU(FR), 3 56,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE   7 Vítek Roman 80
2. OLD ROSE(GER), 4 59,5 ž. Josef Bartoš 4   10 Neuberg Quido 60
3. KETTY SHARP, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3   3 Vinklárek Vladimír 25
4. FATRA LINE, 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   6 Minařík 2 Ferdinand 40
5. FENERIVE, 5 57,5 ž. Jan Demele 1/2   4 Uhl Jiří 80
6. PISTÁCIA, 6 57,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 3/4   9 Hanousek Ladislav 40
7. RÉVA, 4 57,5 Iva Miličková 3/4   1 Uhl Jiří 80
8. STELARITA, 3 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2   8 Kantek ml. Miroslav 120
9. KEYS, 3 54,0 Adéla Klepetková 10   5 Kroutilík Jaroslav 180
10. ELIŠKA, 3 54,0 Jaromír Šafář 3 1/4   2 Vítek Roman 300
Čas: 02:07,37, Mezičasy: (27,65 - 25,92 - 25,54 - 24,57 - 23,70)
Výrok: VELMI LEHCE 4-3-krk-1/2-3/4-3/4-2-10-3 1/4
Maj. prémie:
8 500 Kč (KETTY SHARP)Kovářství Buchta
5 100 Kč (FATRA LINE)Sieza
3 400 Kč (FENERIVE)Edoc Brno

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Vaillant G.,Aschero M.

Sankce: jezdec Demele Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316)


7. dostih, start 17:13
1392 Cena HIPODROM MOST a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARAMOUNT STAR, 4 61,0 Jaromír Šafář LEHCE   5 Šatra Tomáš 80
2. GIGO, 6 53,0 Adéla Klepetková 3 3/4   8 Jirka Petr 40
3. NICKER, 5 58,5 žk. Ingrid Koplíková 2 1/2   3 Koplík st. Zdeněk 80
4. COEUR DE LION, 6 52,5 ž. Kristýna Bezděková krk   1 Šimuni Peter 35
5. LUANDA, 3 57,0 am. Veronika Janů 1 1/2   2 Pátková Renata 50
6. LATWING, 4 52,0 Jana Havelková 3   4 Pejšková Ivana 80
7. SANTA CECILIA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   7 Andrés Josef 60
8. KELVIN, 3 50,0 Martina Pečenková 8   6 Váňa st. Josef 80
Čas: 02:08,74, Mezičasy: (27,69 - 25,83 - 25,35 - 24,29 - 25,60)
Výrok: LEHCE 3 3/4-2 1/2-krk-1 1/2-3-2 1/4-8
Maj. prémie:
2 500 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
1 500 Kč (GIGO)Stáj Talcum-Jirka
1 000 Kč (NICKER)Agentura Scala

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

Sankce: jezdec Pečenková Martina 500 Kč za opakované tísnění v dostihu (DŘ § 364c).



Dostihová komise: