home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 29.08.2004 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1362 CENA BASYS CS, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EL HADJI, 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   13 Kub Ivan 50
2. DORNEY(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2   4 Andrés Josef 60
3. OZERMES(SLO), 2 58,0 ž. Gary Hind krk   3 Olehla Čestmír 35
4. VENTURIA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   14 Chaloupka Václav 60
5. RECURITA, 2 55,5 Iva Miličková hlava   9 Pejšková Ivana 80
6. DAQUAN(POL), 2 55,5 Žaneta Krelíková 2 1/4   2 Olehla Čestmír 80
7. DANCE FOR ME, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík hlava   7 Michal Jiří 110
8. LOVELY LOVELY(GB), 2 57,0 Kristýna Bezděková 1 3/4   8 Chaloupka Václav 30
9. REDANKA, 2 57,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   11 Bartoš st. Josef 90
10. BRITINETTA, 2 57,0 Marcel Novák kr.hlava   1 Nováková Gabriela 120
11. CROMWEL, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   5 Piruch Jozef 110
12. PTÁK OHNIVÁK, 2 58,0 ž. Jan Korpas 6   6 Suchánek Martin 120
13. SHAKIRA, 2 54,5 Miroslava Přibylová 5   10 Jelen Jaroslav 130
Nestartovali: LA GARDE, TERESINA(GER)
Čas: 01:23,33, Mezičasy: (32,90 - 25,92 - 24,51)
Výrok: JISTĚ 2-krk-3 1/2-hlava-2 1/4-hlava-1 3/4-1 1/2-kr.hlava-kr.hlava-6-5
Maj. prémie:
2 500 Kč (EL HADJI)Joly
1 500 Kč (VENTURIA)Václav Kozel
1 000 Kč (RECURITA)Fano-Noskovi

Majitel: Joly, Trenér: Kub Ivan, Chov: Odcházel J.,Ing.

Sankce: stáj Lucky 8 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 8 LOVELY LOVELY (DU 16/1)


2. dostih, start 14:33
1363 CENA HORSAL SUPER SPORT
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 150 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARNATION, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík JISTĚ   6 Michal Jiří 80
2. FAN CLUB, 2 58,0 ž. Josef Bartoš 1 3/4   9 Neuberg Quido 20
3. COSMIA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   11 Chaloupka Václav 35
4. DI LADY SEKT, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   7 Tichá Dana 100
5. NOEL, 2 55,5 Jakub Pavlíček hlava   12 Bezstarosta Zdeněk 80
6. CASABLANCA, 2 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1/2   5 Vraj Radek 90
7. SNĚHURKA, 2 55,5 Kristýna Bezděková 1 1/4   2 Šimuni Peter 60
8. TAMMYBIN, 2 56,5 Iva Miličková hlava   3 Vrba Pavel 50
9. DARLING LUCKY, 2 56,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   8 Demele Jan 110
10. DRAGOON, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   13 Piruch Jozef 80
11. HAIRY`S SON, 2 53,5 Jaromír Šafář 2 1/2   1 Drlík Jaroslav 80
12. PROFIT, 2 56,0 Linda Gahlertová kr.hlava   10 Kinský Pavel 100
Nestartovali: MEMORY OF LONGING, WILDFIRE
Čas: 01:15,56, Mezičasy: (25,23 - 25,06 - 25,28)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3 1/4-2 3/4-hlava-1/2-1 1/4-hlava-1 1/2-krk-2 1/2-kr.hlava

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Michal Jiří, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

3. dostih, start 15:03
1364 CENA PORCELY PLUS, a. s. (hdcp)
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIE ANTOANETA, 4 50,0 Kristýna Bezděková JISTĚ   3 Kučera Karel 110
2. MOLEKUL, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Chaloupka Václav 80
3. ALANDO(GER), 8 66,0 ž. Dušan Andrés 3/4   8 Olehla Čestmír 70
4. OLIVIO(GER), 6 59,0 ž. Martin Pišl krk   7 Fedorowicz Vladislav 100
5. AMERICAN EMBASSY(USA), 4 57,0 ž. Jan Rája 1 3/4   4 Chaloupka Václav 40
6. BANKA(USA), 3 57,0 ž. Gary Hind 1   6 Šatra Tomáš 17
7. TALWER, 8 50,0 Iva Miličková krk   1 Maršíčková Miroslava 80
8. DUMBLEDORE(GER), 3 50,0 žk. Ingrid Koplíková 5   5 Koplík Zdeno 120
Čas: 01:13,05, Mezičasy: (23,93 - 24,29 - 24,83)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-krk-1 3/4-1-krk-5
Maj. prémie:
4 000 Kč (MARIE ANTOANETA)HRK
2 400 Kč (MOLEKUL)Starlife-Chaloupka

Majitel: HRK, Trenér: Kučera Karel, Chov: Kozel V.,Ing.

Sankce: stáj Lucky 8 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.4 AMERICAN EMBASSY (DU 16/1). Kůň č.3 MARIE ANTOANETA byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:32
1365 CENA MLÁDEŽE TRANSGAS, a. s. - TRIAL VC PRAHY TRANSGAS, a. s.
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMBESI(GER), 5 63,0 ž. Gary Hind LEHCE   2 Váňa st. Josef 50
2. STIGMA, 5 61,5 ž. Jan Korpas 3 1/2   7 Suchánek Martin 22
3. PISTÁCIA, 6 56,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 3/4   10 Hanousek Ladislav 100
4. CERTUS(FR), 3 57,0 ž. Jan Rája krk   9 Zavřel Josef 25
5. MESNE PROFITS(USA), 5 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 3/4   4 Minařík 2 Ferdinand 120
6. COLLEGE CLASSIC(IRE), 5 58,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/4   5 Török Dalibor 100
7. TELEPHOTO(IRE), 3 50,5 Iva Miličková 4 1/4   1 Vondrová Lucie 150
8. SOPHISTER(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5   8 Chaloupka Václav 100
9. BOŘIVOJ(IRE*), 4 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4   6 Horáková Lenka 70
Nestartovali: ALL MEINE TRÄUME(GER)
Čas: 01:38,88, Mezičasy: (24,53 - 22,56 - 26,21 - 25,57)
Výrok: LEHCE 3 1/2-1 3/4-krk-3 3/4-1 1/4-4 1/4-5-3/4
Maj. prémie:
6 000 Kč (STIGMA)K-K Metal a.s.
3 600 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Hof Vesterberg

Kůň č. 2 ZAMBESI byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:02
1366 TRIAL VC ČESKÉHO TURFU ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RADBEC, 4 59,5 Iva Miličková JISTĚ   4 Mareš Miroslav 40
2. SARA(POL), 4 58,0 ž. Gary Hind 1 1/2   7 Olehla Čestmír 27
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   6 Chaloupka Václav 60
4. PODEROSO(GER), 5 64,5 ž. Josef Bartoš 5   5 Váňa st. Josef 70
5. LLANITO(GER), 4 62,5 ž. Artur Resulov 1/2   2 Šavujev Arslangirej 27
6. LETNÍ HROM, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/4   1 Šilhavý Ladislav 110
7. STARLYNX(FR), 4 59,5 ž. Jan Rája 10   3 Hanáček Jaroslav 110
Čas: 02:34,00, Mezičasy: (27,17 - 26,11 - 25,05 - 24,39 - 25,73 - 25,55)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3/4-5-1/2-3 1/4-10
Maj. prémie:
6 000 Kč (RADBEC)Volek Hostivice

Majitel: Volek Hostivice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start 16:37
1367 59. ST. LEGER CHARVÁT
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
500000 Kč (250000 - 115000 - 75000 - 35000 - 25000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 7500 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARSALAM(IRE), 3 58,0 Konstantin Kobzarev V. LEHCE   12 Šavujev Arslangirej 15
2. REVITON, 3 58,0 ž. Jan Rája 9   5 Piruch Jozef 80
3. KIRASJER(POL), 3 58,0 ž. Jan Korpas kr.hlava   13 Holčák František 80
4. NAMOLELLA, 3 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   1 Pejšková Ivana 120
5. MAINLY MONROE(IRE), 3 56,5 ž. Gary Hind 3   11 Šatra Tomáš 50
6. JAM HETMAN(POL), 3 58,0 ž. Tomasz Dul 1   8 Janikowski Maciej 60
7. MA LUBA(GB), 3 56,5 ž. Roman Mališka 2 3/4   4 Kalaš Pavel 80
8. EVIAN, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   9 Šilhavý Ladislav 110
9. TRUSTY(GER), 3 57,0 ž. Josef Bartoš 1   10 Neuberg Quido 80
10. LORD KL, 3 58,0 ž. Jan Demele 6   7 Demele Jan 250
11. AZISKO(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Donoval 7   2 Török Dalibor 200
12. BELLAGO(GER), 3 58,0 Iva Miličková 1/2   3 Vondrová Lucie 150
Nestartovali: WELL KNIT(GB)
Čas: 02:59,91, Mezičasy: (16,82 - 36,96 - 26,30 - 25,72 - 24,48 - 25,63 - 24,00)
Výrok: VELMI LEHCE 9-kr.hlava-1 1/4-3-1-2 3/4-2 1/4-1-6-7-1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (REVITON)Stáj Mikon
15 000 Kč (NAMOLELLA)Eurokoberce s.r.o.
10 000 Kč (EVIAN)MHM

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Liscannor Stud Ltd.

7. dostih, start 17:11
1368 CENA PADDOCK REVUE (hdcp)
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRED, 6 53,0 Iva Miličková TUHÝ BOJ   7 Maršíčková Miroslava 60
2. LUANDA, 3 54,0 am. Veronika Janů nos   1 Pátková Renata 150
3. MANDALAY BAY(GER), 4 54,5 Martina Pečenková 1   8 Havlíčková Zdena 70
4. LAPTOP, 5 56,0 Jakub Pavlíček hlava   4 Bezstarosta Zdeněk 100
5. ABBA, 6 57,0 Adéla Klepetková 3 3/4   13 Petrlík Allan 60
6. LOTAGEN(GER), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   9 Andrés Josef 35
7. GOLD PAPILIO, 3 50,0 Kristýna Bezděková hlava   6 Kučera Karel 80
8. MONSOUCIS(GER), 5 62,5 am. Marek Šimák 3/4   14 Pejšková Ivana 100
9. ZELOT, 6 60,0 ž. Jan Demele 1 1/4   10 Vraj Radek 100
10. CENSIO, 4 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   3 Havlíčková Zdena 60
11. PARAMOUNT STAR, 4 60,0 Jaromír Šafář 1 1/4   12 Šatra Tomáš 70
12. CHRISTIA, 6 54,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 1/2   11 Hanousek Ladislav 100
13. ILEX THE GREAT, 3 51,5 am. Miloslava Sedláková 7   5 Holčák František 110
14. NERBEC, 4 57,5 ž. Jan Korpas 4   2 Suchánek Martin 100
Nestartovali: ALPHA MILLENNIUM(GER)
Čas: 01:40,87, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1-hlava-3 3/4-1 1/4-hlava-3/4-1 1/4-1/2-1 1/4-1/2-7-4
Maj. prémie:
2 500 Kč (FRED)Svinčice s.r.o.
1 500 Kč (LUANDA)Are You Ready-Pátková
1 000 Kč (LAPTOP)Komerční agentura

Majitel: Svinčice s.r.o., Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Equi Bořeň Svinčice

Jezdkyni Miličkové I. byla po dostihu zjištěna vyšší hmotnost o 1 kg. DK zjistila, že příčinou byly mimořádné okolnosti (pád z koně před dostihem do louže s blátem).


8. dostih, start 17:36
1369 CENA GALERIE VELKÉ CHUCHLE (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOKOMON, 8 56,0 žk. Lucie Mošťková BOJ   6 Demele Jan 100
2. PRINCIP, 5 59,0 ž. Jan Rája 1/2   13 Hanousek Ladislav 60
3. AMBERSAND, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 3   3 Michal Jiří 50
4. KERLOW, 4 52,0 Jaromír Šafář 2 3/4   5 Drlík Jaroslav 30
5. CIN, 5 50,0 Iva Miličková 3/4   7 Minařík 2 Ferdinand 25
6. FRAGONARD, 4 51,0 Vendula Korečková 2 1/4   2 Vítek František 120
7. TAMMYJOOM, 3 50,5 Kristýna Bezděková krk   1 Vrba Pavel 100
8. ANEMOS, 3 59,0 Adam Pekarovič 1   12 Rosina Jozef 70
9. SILÁK, 3 54,0 Linda Gahlertová 6   8 Pejšková Ivana 130
10. DESMINA(GER), 3 50,0 žk. Ingrid Koplíková 3   10 Koplík Zdeno 120
Nestartovali: PETROPOLIS(GER), QUESSIMA, RABAT
Čas: 01:42,37, Mezičasy: (25,79 - 22,37 - 26,49 - 27,72)
Výrok: BOJ 1/2-3-2 3/4-3/4-2 1/4-krk-1-6-3

Majitel: Keramika Moštěk, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Rája Jan odnětí licence na jeden dostihový den tj. 11.9.2004 za nadměrné použití bičíku (Dا316).



Dostihová komise: