home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.08.2004 - Pardubice
stav dráhy: 2.3 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:01
1354 Cena SVOS Přelouč, s.r.o. - XI. ročník
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DATIS(POL), 3 65,0 ž. Marek Stromský LEHCE   8 Holčák František 20
2. JAROSLAWIEC(POL), 3 63,0 Michal Köhl 2 1/4   6 Wroblewska Iwona 70
3. LETNÍ STÍN, 3 62,0 Linda Gahlertová 3 1/4   11 Šilhavý Ladislav 120
4. DESERT SCOUT, 3 62,0 Štěpánka Sedláčková krk   4 Pulec Zbyněk 70
5. MANDARINO, 3 64,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   14 Popelka Stanislav 80
6. VOČKO, 3 64,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   5 Horáková Lenka 60
7. STÁZKA, 3 62,5 ž. František Jasinský 2 1/4   1 Olehla Čestmír 80
8. NEBESKÝ JEZDEC, 3 62,0 am. Lukáš Neuvirt 4 1/2   3 Neuvirt Konrád 120
9. PANTOMIMA, 3 62,0 Jaromír Štohanzl 2 3 1/4   13 Chaloupka Václav 170
10. SAN JOSE, 3 62,0 Josef Bartoš 2 1/4   7 Bartoš st. Josef 70
11. SHAVIRA, 3 62,0 Jan Rája daleko   10 Kučera Karel 400
Z KELVIN, 3 64,0 ž. Radek Havelka     12 Váňa st. Josef 150
PN LUNARET, 3 64,0 ž. Tomáš Hurt     2 Hurt Jiří 150
SN ARCANTUS(GER), 3 62,0 Martin Liška     9 Kinský Pavel 150
Čas: 03:18,67, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-3 1/4-krk-1 3/4-1 1/4-2 1/4-4 1/2-3 1/4-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (LETNÍ STÍN)MHM
1 500 Kč (DESERT SCOUT)Pulec Hř.Mimoň
1 000 Kč (MANDARINO)Hvozd-Popelka

Majitel: Elektromontáže Mička, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzów-Tyszko K.

Sankce: trenér Kinský Pavel výstraha za nedostatečnou přípravu koně č.9 ARCANTUS do dostihu (Dا411f). Kůň č. 14 MANDARINO byl vybrán k antidopingové kontrole.


2. dostih, start 14:30
1355 Cena Dopravního podniku města Pardubic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLÁRNÍK, 5 70,0 Pavel Složil st. ZADRŽENĚ   3 Složil Pavel 35
2. JAZZ POWER(POL), 5 65,0 ž. Marek Stromský 2 1/2   2 Holčák Radek 60
3. HIRSCH, 8 68,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   7 Popelka Stanislav 80
4. POLÁRNÍ HVĚZDA, 6 64,0 ž. Tomáš Hurt 9   10 Kútnik Ján 120
5. STEEN, 6 65,0 ž. Jaroslav Myška 6   8 Horáková Lenka 35
6. SILVESTR, 5 65,5 žk. Pavel Tůma 2 8   5 Poles Pavel 60
7. IRON ROCK(GER), 9 63,0 Jiří Paulina 19   1 Odložil Pavel 110
Z JUDYTORIAN(POL), 8 62,5 Martin Liška     4 Korcová Irena 110
Z LISHARP, 11 70,0 ž. Pavel Kašný     6 Kašný Pavel 60
SN JUVENTUS(POL), 5 68,0 ž. Radek Havelka     9 Váňa st. Josef 70
Čas: 04:20,43, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 2 1/2-3 1/4-9-6-8-19
Maj. prémie:
2 500 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň
1 500 Kč (HIRSCH)Hvozd-Popelka
1 000 Kč (POLÁRNÍ HVĚZDA)Stáj Mašek

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Složil Pavel, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

3. dostih, start 15:00
1356 Cena společnosti ZEUS, s.r.o., Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOUDRÁ, 4 64,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   8 Junková Jana 40
2. LAKREG, 4 65,0 Petr Regnard hlava   9 Regnard Petr 50
3. SHOW MUST GO ON, 4 67,5 am. Radim Petřík 5   3 Vinklárek Antonín 130
4. ARCTONIKA, 4 64,0 Martina Růžičková 4 1/4   13 Růžičková Martina 120
5. BARLEA, 4 65,0 Pavel Složil st. 1 3/4   1 Složil Pavel 60
6. L`AMOUR, 4 67,5 Michal Köhl 2 1/4   7 Barbořík Jiří 35
7. SIG(POL), 4 62,5 Karel Stryja 7   2 Holčák Radek 100
8. SENITA, 4 62,0 am. Lukáš Neuvirt krk   5 Vaňourek Aleš 70
9. BLIZZARD, 4 66,5 Václav Luka 2, Ing. 2 1/2   11 Blecha Jan 120
10. BELLA LUNA(POL), 4 66,0 ž. Radek Havelka 1 1/4   4 Váňa st. Josef 60
11. DEVINIUSZ(POL), 4 65,0 ž. Tomáš Hurt daleko   10 Váňa st. Josef 110
Z CINDERELLA ., 4 63,0 Luboš Urbánek     6 Zobal František 90
SN SIMETO, 4 64,0 Tomáš Ševčík     12 Andrés Josef 150
Čas: 04:16,42, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-5-4 1/4-1 3/4-2 1/4-7-krk-2 1/2-1 1/4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s.-Junek, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Orlická Alba

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. Kůň č.3 SHOW MUST GO ON byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:31
1357 Cena Deníku Sport
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAGDAD(POL), 5 65,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   6 Horáková Lenka 20
2. RATONY, 8 66,5 Václav Luka 2, Ing. 6   2 Papoušek ml. Jan 80
3. OREGA, 5 67,5 Josef Bartoš 2 1/4   18 Holčák František 100
4. SENEGAL(POL), 6 64,5 Michal Köhl 1 1/2   16 Horák František 120
5. BELOVODSK(UKR), 12 65,0 Jiří Plzák 1 3/4   17 Vítek Roman 100
6. CESCARA, 7 63,0 ž. František Jasinský 15   4 Míček Milan 120
7. LARIA, 5 65,5 Luboš Urbánek 1   5 Popelka Stanislav 150
8. YOSEMITE PARK, 8 65,0 Jaromír Štohanzl 2 18   1 Soukup Václav 680
9. KURZON, 11 65,0 Petr Regnard 4 1/4   3 Regnard Petr 120
10. ROI, 5 68,0 am. David Štěpán 1   13 Suchánek Jiří 690
11. LIBARIOS, 8 65,0 ž. Dušan Andrés 10   8 Junková Jana 120
12. EMPEROR, 6 65,0 Zdeněk Řezáč 3 1/2   14 Řezáčová Jana 150
13. ARCTONY, 6 65,0 am. Roman Bukva 2 3/4   11 Kútnik Ján 300
14. VIKI HARLOW, 5 67,0 Petr Syrový daleko   10 Hrudka st. Jaromír 300
Z CENTYS, 10 63,0 Libor Šimůnek     7 Chabada Ondřej 40
Z LENTINI(GB), 13 66,0 ž. Josef Váňa st.     9 Váňa st. Josef 70
PN ASCOT(POL), 7 69,0 ž. Tomáš Hurt     12 Vinklárek Vladimír 60
SN SINTA, 7 62,0 Petr Hochman     15 Kabelková Hana 250
Nestartovali: VAJGARA
Čas: 04:51,64, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-2 1/4-1 1/2-1 3/4-15-1-18-4 1/4-1-10-3 1/2-2 3/4-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Krasne

Poplatky: stáj Stáj Centys 1000 Kč za pozdní dostavení se k veterinární přejímce koně č.7 CENTYS (VČT č.4, DU pro závodiště Pardubice).


5. dostih, start 16:00
1358 Cena PRÁVO - II. ročník
Steeplechase II.kat. - 3900 m, cena, 4letí
70000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500) Maj. prémie: 7000 Kč (3500 - 2100 - 1400)
Zápisné: 700 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIXTEEN(FR), 4 62,5 ž. Radek Havelka BOJ   1 Váňa st. Josef 80
2. DERBY SHARP, 4 65,5 ž. Jaroslav Myška 3/4   4 Piruch Jozef 20
3. MOON JAGUAR(IRE), 4 66,0 ž. Peter Gehm 4 1/4   2 Holčák František 25
4. AMASON GIRL(HUN), 4 62,0 Michal Köhl 3/4   3 Kanicz Melinda 60
5. TROFEJ, 4 65,5 Petr Kříž daleko   5 Fiala Rudolf 120
Čas: 05:05,98, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-4 1/4-3/4-daleko
Maj. prémie:
3 500 Kč (DERBY SHARP)Ema a Milan
2 100 Kč (TROFEJ)Šárka-VH+ Flash

Majitel: Jaroslav Bouček Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kavanagh P.

Poplatky: stáj V.I.P.-Kudos-Dantax 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.2 MOON JAGUAR (DU čl.16), stáj Stall Black Beauty 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.3 AMASON GIRL (DU čl.16). Sankce: jezdec Köhl Michal 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Havelka Radek 100 Kč za neúčast při předávání čestných cen (DU čl.3f).


6. dostih, start 16:32
1359 Cena Group 4 Falck a.s. - V. ročník
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
70000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500) Maj. prémie: 7000 Kč (3500 - 2100 - 1400)
Zápisné: 700 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHANSON, 7 68,5 Petr Regnard V. LEHCE   1 Regnard Petr 30
2. CIESZYMIR(POL), 6 67,0 ž. Peter Gehm 3   8 Holčák Radek 25
3. BARGIEL(POL), 9 68,0 ž. Marek Stromský 2 1/2   10 Holčák Radek 60
4. OLYMPIC GOLD, 6 65,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/2   13 Junková Jana 100
5. CZEDAR(POL), 7 66,0 ž. Josef Váňa st. 7   2 Váňa st. Josef 60
6. CHARM, 9 65,0 Pavel Složil st. daleko   6 Složil Pavel 110
7. TIRELLA, 6 65,0 Zdeněk Řezáč daleko   7 Řezáčová Jana 160
Z AGAT(POL), 7 66,5 Michal Köhl     4 Horák František 150
Z CANIO(GER), 11 67,5 ž. Dušan Andrés     5 Vinklárek Vladimír 110
Z CIPÍS, 6 64,0 ž. Pavel Kašný     14 Kašný Pavel 100
Z LEWANA(GER), 6 63,5 ž. Radek Havelka     3 Váňa st. Josef 110
Z SUPERMAN, 9 65,0 Jaromír Štohanzl 2     9 Ministr Antonín 120
Nestartovali: GALERIUS(POL), LUCERNA
Čas: 06:38,55, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 3-2 1/2-1 1/2-7-daleko-daleko
Maj. prémie:
3 500 Kč (CHANSON)Stáj Fitmin
2 100 Kč (OLYMPIC GOLD)EŽ Praha a.s.-Junek

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 17:09
1360 Velká cena Pardubického kraje (3.kval.dostih pro VP) - STCH CC
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5800 m, cena, 6letí a starší
180000 Kč (90000 - 41400 - 27000 - 12600 - 9000) Maj. prémie: 18000 Kč (9000 - 5400 - 3600)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HASTAVEN(FR), 9 67,0 žk. Jan Faltejsek JISTĚ   2 Olehla Čestmír 35
2. KEDON, 9 67,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   12 Váňa st. Josef 60
3. JUNIUSZ(POL), 7 67,0 ž. Peter Gehm 2 1/4   1 Holčák František 70
4. VAGANT, 7 67,0 Luboš Urbánek 8   4 Špelda Lubomír 50
5. CHAILAND, 7 67,0 Martina Růžičková 2 3/4   6 Růžičková Martina 160
6. MASKUL(USA), 10 67,0 ž. Marek Stromský 20   13 Holčák Radek 25
7. LANERET, 8 67,0 žk. Pavel Tůma 2 10   9 Olehla Čestmír 130
8. HERISSON, 11 67,0 ž. Jaroslav Myška 7   10 Horáková Lenka 120
Z TANEČNICE, 7 65,0 Jan Rája     5 Hrbáček Vít 120
PN ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 8 65,0 ž. Radek Havelka     11 Váňa st. Josef 120
PN GLOGLOGLO, 7 67,0 Václav Luka 2, Ing.     14 Zobal František 70
ZN CONDOR PASS(POL), 7 67,0 Josef Bartoš     8 Holčák František 120
ZN JESLADY(IRE), 7 65,0 Jaromír Štohanzl 2     3 Chaloupka Václav 540
Nestartovali: EOINS PRIDE(IRE)
Čas: 07:34,25, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-8-2 3/4-20-10-7
Maj. prémie:
9 000 Kč (KEDON)Javor
5 400 Kč (VAGANT)Akvagast Thurn
3 600 Kč (CHAILAND)Stáj TIPA

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr.,

Sankce: trenér Růžičková Martina 200 Kč za neúplnou výstroj koně č.6 CHAILAND při veterinární prohlídce (VČT č.4 - DU pro závodiště Pardubice), jezdec Andrés Dušan 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (Dا364c). Kůň č.2 HASTAVEN byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:42
1361 Cena společnosti FRANCE CAR, s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYCJAN(POL), 5 67,5 ž. Peter Gehm JISTĚ   5 Váňa st. Josef 23
2. SADOMIS(POL), 9 62,5 žk. Jan Faltejsek 2 1/4   11 Olehla Čestmír 70
3. TAMDALI(IRE), 5 64,0 ž. Tomáš Hurt 15   6 Rosival Jozef 80
4. MUSTANG(RUS), 8 63,5 Pavel Boček 3   8 Hála Josef 110
5. ARMANIAK(POL), 5 62,0 Jaromír Štohanzl 2 1 1/2   7 Chaloupka Václav 100
6. SOTNIA(POL), 5 62,0 Josef Bartoš 12   2 Olehla Čestmír 80
7. SCANGEES, 8 63,0 Jiří Paulina 3/4   4 Suchánek Martin 120
8. SOULAD, 10 65,5 ž. Pavel Kašný 2 1/4   1 Kašný Pavel 110
9. CEDR, 8 63,0 Luboš Urbánek 7   12 Špelda Lubomír 110
10. LYKRA, 9 62,0 Jan Rája daleko   3 Mičánek Aleš 150
Z ARCHANDĚL GABRIEL, 6 66,5 Václav Luka 2, Ing.     13 Papoušek ml. Jan 50
Z MISSING(SLO), 7 62,5 Miroslav Stančík     10 Lysý Tomáš 120
Z RYTINA(FR*), 5 66,0 ž. Dušan Andrés     14 Junková Jana 80
ZN GREEN POWER(POL), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška     9 Horáková Lenka 25
Čas: 04:45,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-15-3-1 1/2-12-3/4-2 1/4-7-daleko

Majitel: Stajnia Semata-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Jaroszówka


Dostihová komise: