home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2006 2005 2004 2003 2002 07.11.2004 CH 31.10.2004 CH 24.10.2004 CH 23.10.2004 PE 17.10.2004 CH 16.10.2004 MO 10.10.2004 PE 09.10.2004 PE 03.10.2004 CH 02.10.2004 LL 02.10.2004 SL 28.09.2004 TO 26.09.2004 CH 25.09.2004 MO 19.09.2004 CH 18.09.2004 PE 12.09.2004 CH 12.09.2004 BR 11.09.2004 MO 11.09.2004 LL 05.09.2004 CH 04.09.2004 KV 29.08.2004 CH 28.08.2004 PE 27.08.2004 PE 22.08.2004 BV 22.08.2004 MO 21.08.2004 MI 15.08.2004 KV 15.08.2004 KO 08.08.2004 MO 07.08.2004 MO 01.08.2004 KV 31.07.2004 SL 25.07.2004 KO 18.07.2004 KV 17.07.2004 BV 11.07.2004 MO 11.07.2004 BR 10.07.2004 SH 06.07.2004 LL 05.07.2004 KV 04.07.2004 KV 03.07.2004 SL 27.06.2004 CH 20.06.2004 PE 19.06.2004 KV 18.06.2004 PE 13.06.2004 CH 13.06.2004 BR 12.06.2004 MO 12.06.2004 NE 06.06.2004 CH 05.06.2004 SL 30.05.2004 CH 29.05.2004 PE 23.05.2004 CH 22.05.2004 LL 16.05.2004 CH 15.05.2004 MO 09.05.2004 CH 08.05.2004 PE 07.05.2004 PE 02.05.2004 CH 01.05.2004 LL 25.04.2004 CH 25.04.2004 RD 24.04.2004 KV 20.04.2004 KV 18.04.2004 CH 11.04.2004 CH 04.04.2004 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 27.08.2004 - Pardubice
stav dráhy: 2.3 (pevná / Firm)
1. dostih, start 16:04
1347 CENA GASTRO ŽOFÍN, s.r.o.
Rovina V.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINÍK, 6 57,0 žk. Lucie Mošťková JISTĚ   1 Pechát Theodor 60
2. HAVE FUN, 4 58,0 ž. Lukáš Kasal 1   9 Vraj Radek, Ing. 60
3. CRAZY ANN, 4 52,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   2 Wrabelová Lenka 100
4. LIGRETA, 4 65,5 Lucie Baluchová 3/4   6 Hrbáček Vít, MVDr. 100
5. BELMA, 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   7 Minařík 2 Ferdinand 40
6. LUCKY ALEX, 4 55,5 Kristýna Bezděková hlava   8 Vítek Pavel 50
7. MINI PENALTA, 6 56,5 am. Leona Hloužková 3   5 Chaloupka st. Jiří, Ing. 60
8. TERMINÁL, 4 50,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 2 3/4   11 Duchoň Tomáš 100
9. GERONNA, 3 61,0 am. Veronika Marková 2 1/2   4 Barbořík Jiří 100
10. CYKLEND, 4 71,5 Pavel Hanáček, Ing. hlava   10 Hanáček Pavel, Ing. 100
11. SYRINGA, 3 54,0 am. Petra Krejčová 9   12 Chaloupka Václav, Ing. 80
Nestartovali: LOKARGON, MINORITA, MONTGOMERY
Čas: 02:01,66, Mezičasy: (17,86 - 25,60 - 25,25 - 26,99 - 25,95)
Výrok: JISTĚ 1-1 1/2-3/4-1 1/4-hlava-3-2 3/4-2 1/2-hlava-9

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Pechát Theodor, Chov: Rodina Grasslova

Poplatky: stáj Stáj Viktorie 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.3 MONTGOMERY z dostihu (DÚ čl.16)



2. dostih, start 16:35
1348 HANDICAP GALLERY SERVICE, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMMANDER SHARP, 5 61,5 ž. Jan Rája LEHCE   1 Fedorowicz Vladislav 40
2. VERY SPECIAL, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 9   12 Wrabelová Lenka 120
3. DÉMANT, 3 51,0 Václav Janáček 1/2   4 Votava Jaroslav 40
4. WHINNYS, 3 55,5 Iva Miličková 1/2   5 Horáková Lenka 80
5. BARON KL, 4 58,5 ž. Jan Demele 2 3/4   9 Uhl Jiří 80
6. SAGA, 4 61,5 ž. Dušan Andrés nos   11 Moravec Zdeněk 70
7. JASPER BANFF, 4 52,0 Radek Žalud krk   2 Vinklárek Vladimír 110
8. TERKA, 3 50,0 Petra Výtisková kr.hlava   8 Bělka Martin 150
9. BLUSKA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   10 Mimra Zdeněk 100
10. ONĚGIN, 5 58,0 Jana Havelková krk   7 Pejšková Ivana, Ing. 60
11. TULUP, 5 54,0 Kristýna Bezděková 3 1/4   3 Šamberk Petr 60
12. DOLANA SEKT, 5 55,0 Jakub Pavlíček 2 3/4   6 Tichá Dana 100
Nestartovali: AWANTEIN, MARATH, SAS
Čas: 01:59,79, Mezičasy: (18,62 - 25,05 - 24,18 - 26,49 - 25,45)
Výrok: LEHCE 9-1/2-1/2-2 3/4-nos-krk-kr.hlava-1 1/4-krk-3 1/4-2 3/4

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Veselý M.,MVDr.


3. dostih, start 17:06
1349 CENA AUTO TRIUMF, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIX, 7 62,5 am. Vladimír Černý ZADRŽENĚ   9 Vítek František 28
2. SEMANTIC, 3 61,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. 4 1/2   1 Holčák František 50
3. CEARMONA, 4 61,0 am. Ivana Polanská krk   2 Koplík Zdeno 100
4. MARIE ANNA(FR*), 5 61,0 am. Leona Hloužková 2   12 Pulka David 120
5. DECROSS, 7 62,5 am. Zuzana Vítová 2 3/4   8 Zajíček Jaroslav, MVDr. 100
6. SPARK OF LIGHT(GB), 6 64,5 am. Milan Novák 1 1/4   6 Vraj Radek, Ing. 40
7. BLACK HURICAN(IRE), 7 64,5 am. Karin Hof 2 1/4   5 Šatra Tomáš 40
8. MATĚJ, 5 62,5 am. Cornelia Fraisl krk   10 Svoboda Josef 100
9. VIKI BECCARI, 3 57,5 am. Veronika Janů 3 1/2   13 Hrudka st. Jaromír 160
10. BARAN, 3 59,0 am. Pavlína Cyrusová 10   7 Janda Jiří, MVDr. 120
11. RADOVANA, 3 57,5 am. Irena Rosenfeld 14   11 Kantek Miroslav 120
S VACIUS, 3 59,0 am. Eva Jíchová     3 Špelda Lubomír 150
Nestartovali: OLD MALT(IRE), PAMPELISKA(GER), VIJAYA(GER)
Čas: 01:26,21, Mezičasy: (12,99 - 22,28 - 24,86 - 26,08)
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-krk-2-2 3/4-1 1/4-2 1/4-krk-3 1/2-10-14

Majitel: J.Bořek Dohalský-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Firma WAK

Poplatky: stáj Kertak-Zajíček J. 700 Kč za osvobození od zkušebního cvalu, vedení ke startu a za pomoc u startovacích boxů u koně č. 8 DECROSS (DU čl.16). Sankce: jezdec Kykalová Ilona výstraha za neuposlechnutí pokynu startéra (Dا345). Kůň č.3 VACIUS neodstartoval, byl v moci startéra. DK upustila od převážení am. Vítové Z. z důvodu zranění po dostihu dle §381 DŘ.



4. dostih, start 17:35
1350 CENA FILICON, s.r.o..
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREZIOSO, 2 55,5 Martina Pečenková JISTĚ   3 Holčák František 23
2. LAUDINIA(GER), 2 55,5 Kristýna Bezděková 1/2   7 Růžičková Martina 23
3. PARISIEN SIR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   8 Chaloupka Václav, Ing. 60
4. SIGI, 2 56,0 František Jasinský 2 1/4   11 Olehla Čestmír, MVDr. 120
5. MAROLA, 2 53,5 Václav Janáček 2 1/2   10 Hrudka st. Jaromír 120
6. GOLDEN ROSE, 2 57,0 Marcel Novák 1 1/2   2 Nováková Gabriela 80
7. VIKONKA, 2 54,5 Radek Žalud hlava   13 Pulec Zbyněk, PhDr. 120
8. SHIRON, 2 58,0 ž. Josef Bartoš 2   12 Bartoš st. Josef 60
9. MIRACOL, 2 54,5 Jaromír Šafář krk   1 Novák Antonín 110
10. LESS, 2 57,0 ž. Lukáš Kasal daleko   5 Janíček Stanislav 150
Nestartovali: BACCARAT, CENTROS, FRAJERKA, CHER, ZAAWIST
Čas: 01:28,88, Mezičasy: (13,17 - 23,62 - 26,30 - 25,79)
Výrok: JISTĚ 1/2-3 1/4-2 1/4-2 1/2-1 1/2-hlava-2-krk-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (PREZIOSO)Nýznerov
1 500 Kč (PARISIEN SIR)Stáj Jeso
1 000 Kč (SIGI)FaBio Světlá Hora

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák František, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Poplatky: stáj Stáj Viktorie 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.4 CHER z dostihu (DÚ čl.16).



5. dostih, start 18:04
1351 CENA FRESENIUS MEDICAL CARE Česká republika, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APART, 2 58,0 ž. Jan Rája LEHCE   2 Vocásek 3 František 30
2. PANINKA, 2 55,5 Iva Miličková 4 1/2   4 Horáková Lenka 50
3. DEDARINA(POL), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   10 Andrés Josef 35
4. MORÁVKA, 2 54,5 Petra Výtisková 2 1/2   5 Bělka Martin 100
5. AGENT JAMES BOND, 2 58,0 ž. Martin Srnec 2 1/4   6 Suchánek Martin 70
6. FULLY LOVED, 2 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   13 Dvořák Karel, Ing. 120
7. GLENNY, 2 54,5 Martina Pečenková 10   12 Holčák František 70
8. CRASH(POL), 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   7 Uhl Jiří 80
9. BEN, 2 55,5 Jaromír Šafář 9   8 Novák Antonín 150
10. SUITANA(POL), 2 54,5 Žaneta Krelíková 1 3/4   9 Olehla Čestmír, MVDr. 50
11. STEPHOUSE, 2 56,5 Kristýna Bezděková hlava   1 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 110
Nestartovali: EBB, IDEAL PIPER, MEDULIENKA
Čas: 01:07,45, Mezičasy: (19,49 - 23,56 - 24,39)
Výrok: LEHCE 4 1/2-1 1/4-2 1/2-2 1/4-1 1/4-10-1/2-9-1 3/4-hlava
Maj. prémie:
2 500 Kč (APART)Zeas Staré Hradiště
1 500 Kč (PANINKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 000 Kč (MORÁVKA)Jantar Bruntál

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

Poplatky: stáj Sectori Ševčík 500 Kč za nahlášenou změnu dresu u koně č.6 AGENT JAMES BOND (DU čl.16/2), stáj Stáj Viktorie 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.11MEDULIENKA z dostihu (DÚ čl.16). Kůň č.9 SUITANA ztratil na startu asi 4 délky.



6. dostih, start 18:33
1352 HANDICAP KONCEPT HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o.
Rovina III.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTRAL HOUSE, 4 50,0 Kristýna Bezděková LEHCE   4 Švásta Jiří 50
2. RECTOR, 4 50,5 Martina Pečenková 2 1/2   6 Holčák František 40
3. SANTA CECILIA, 4 61,5 žk. Jan Derych krk   7 Andrés Josef 70
4. VORDONA, 6 51,5 Iva Miličková 1/2   3 Zajíček Jaroslav, MVDr. 80
5. IRSAY OLIVER, 6 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 4 1/4   2 Kašpar Miroslav 50
6. COEUR DE LION, 6 51,0 Jaromír Šafář 1   1 Šimuni Peter, Mgr. 60
7. LATWING, 4 52,0 Jana Havelková 4 1/2   5 Pejšková Ivana, Ing. 80
Čas: 02:42,26, Mezičasy: (35,42 - 24,56 - 25,32 - 24,48 - 26,25 - 26,24)
Výrok: LEHCE 2 1/2-krk-1/2-4 1/4-1-4 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (CENTRAL HOUSE)BORS Břeclav a.s.
1 500 Kč (RECTOR)Prochy
1 000 Kč (SANTA CECILIA)Pe Gaz International

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Švásta Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start 19:01
1353 CENA AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI IDEAL MĚLNÍK
Rovina I.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORLUS(GER), 3 56,5 ž. Radek Koplík ZADRŽENĚ   2 Koplík Zdeno 35
2. ACCES OF GLORY(GB), 4 58,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   7 Andrés Josef 35
3. PUDR, 3 60,0 ž. Jan Demele 1 1/2   3 Demele Jan 35
4. NIGHT DANCER, 3 54,0 Václav Janáček 2 3/4   1 Piruch Jozef 60
5. DELI RULES, 6 50,0 Kristýna Bezděková 2 1/4   4 Kabelková Hana 140
6. POKERFOX(GER), 3 56,0 Martina Pečenková 2   8 Váňa st. Josef 70
7. GIRO, 4 53,5 Jaromír Šafář 3 1/4   6 Nováková Gabriela 110
8. PURGONA, 5 50,0 Iva Miličková 3   5 Demele Jan 120
Čas: 01:56,79, Mezičasy: (18,52 - 24,66 - 23,83 - 25,09 - 24,70)
Výrok: ZADRŽENĚ 2 1/4-1 1/2-2 3/4-2 1/4-2-3 1/4-3
Maj. prémie:
6 000 Kč (PUDR)BFJ Racing Zlín
3 600 Kč (NIGHT DANCER)Ja-Vo s.r.o.
2 400 Kč (DELI RULES)DS Viki

Majitel: KVM Consult, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Laakmann K.



Dostihová komise: