home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.08.2004 - Kolesa
stav dráhy: 1.4 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 14:02
1319 CENA UNISKAP České Budějovice
Proutky IV.kat. - 2700 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NUMERO DUE(POL), 3 62,5 Michal Köhl JISTĚ   4 Horák František  
2. VOČKO, 3 64,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/2   6 Horáková Lenka  
3. LUXOR, 3 62,0 am. Rostislav Benš 7   8 Novák Antonín  
4. SOLIMON, 3 65,0 Lukáš Kasl 1 3/4   5 Baštová Pavlína  
5. LUNARET, 3 63,5 Tomáš Hurt 4   1 Hurt Jiří  
6. MUMMY`S BAY, 3 62,0 ž. Dušan Andrés 1   3 Bureš Vladislav  
7. DEBORKA, 3 62,0 Pavel Szikora 10   2 Szikora Pavel  
Z VOJTO, 3 64,0 Martin Liška     7 Chovancová Alena  
Nestartovali: AVELANCHE
Čas: 03:02,62, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-7-1 3/4-4-1-10

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Kaluba D.,Strójwas B.

Sankce: trenér Chovancová Alena výstraha za nedostatečnou přípravu koně č. 7 VOJTO do dostihu (DŘ §411f).


2. dostih, start 14:31
1320 CENA TEPOSTOP Přelouč
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEMECUM, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   1 Horáková Lenka  
2. KAFU, 6 64,5 am. Lukáš Neuvirt 1 1/2   3 Vaňourek Aleš  
3. LYMAN, 5 64,5 am. Rostislav Benš 5   4 Novák Antonín  
4. FOUCHE(GER), 8 64,5 Martin Liška 5   6 Kinský Pavel  
5. WIKKO(GER), 10 64,5 Libor Šimůnek 12   7 Kinský Pavel  
6. LORD ZE ZAHÁJÍ, 5 67,0 ž. Dušan Andrés daleko   2 Váňa Tomáš  
SN VERMA, 4 63,5 Tomáš Hurt     5 Ministr Antonín  
Čas: 03:51,41, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-5-5-12-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: trenér Ministr Antonín výstraha za nedostatečnou přípravu koně č. 5 VERMA do dostihu (DŘ §411f). Kůň č. 5 VERMA ztratil na startu asi 7 délek.


3. dostih, start 15:13
1321 HANDICAP JAROSLAVA JIRÁNĚ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALZAKAPA, 6 61,5 Michal Köhl BOJ   7 Luka st. Václav  
2. VINÍK, 6 51,5 žk. Natalie Arendsen 1/2   5 Pechát Theodor  
3. DOLANA SEKT, 5 61,5 Jakub Pavlíček 5   9 Tichá Dana  
4. O`HARA TARA, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   11 Dvořák Karel  
5. BELMA, 4 54,5 Jiřina Andrésová 7   4 Minařík 2 Ferdinand  
6. TERMINÁL, 4 52,0 Hana Jerieová 1/2   3 Duchoň Tomáš  
7. KERINA, 5 55,0 am. Vojtěch Kopeček 3 1/2   10 Kopečková Marcela  
8. CYKLEND, 4 71,5 Pavel Hanáček, Ing. hlava   1 Hanáček Pavel  
Nestartovali: DYN DYM, GIMI, TULLUS
Čas: 01:40,86, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-5-1 3/4-7-1/2-3 1/2-hlava

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: trenér Vašina Josef výstraha za nedostatečnou přípravu koně č. 2 TULLUS do dostihu (DŘ §411f)


4. dostih, start 15:42
1322 HANDICAP POJIŠŤOVNY KOOPERATIVA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY SPECIAL, 3 59,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   1 Wrabelová Lenka  
2. HOGO FOGO, 3 60,5 am. Vladimír Černý 4 1/2   8 Válek Pavel  
3. CLERET, 3 56,0 Jakub Pavlíček 2 1/2   7 Váňa Tomáš  
4. MARKA, 3 58,0 Michal Köhl 1 1/4   4 Vinklárek Vladimír  
5. SNOW WOMAN, 3 57,0 Štěpánka Sedláčková 1 3/4   6 Horáková Lenka  
6. KALAMA, 3 51,5 žk. Natalie Arendsen krk   5 Sýkorová Marcela  
7. MINORITA, 3 50,0 am. Jana Nováková 4   9 Vinklárek Vladimír  
8. TARLOW, 3 51,5 am. Leona Hloužková 4 1/2   2 Okleštěk Miloslav  
9. KIMBERLY LIGHT, 3 56,5 am. Vojtěch Kopeček 1/2   3 Kopečková Marcela  
Čas: 01:40,45, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4 1/2-2 1/2-1 1/4-1 3/4-krk-4-4 1/2-1/2

Majitel: Chvalčovice-Mottl, Trenér: Wrabelová Lenka, Chov: Radopex Group

Sankce: trenér Okleštěk Miloslav 200 Kč za nepovolenou pomoc u startu (DŘ §348).


5. dostih, start 16:11
1323 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY JAMENSKÁ
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 8 65,0 žk. Pavel Tůma 2 JISTĚ   2 Váňa st. Josef  
2. VERIOR, 12 63,5 Tomáš Hurt 3 1/2   3 Neuberg Quido  
3. NIPOND, 9 63,5 Pavel Szikora 2 1/2   7 Chabada Ondřej  
4. SUPERMAN, 9 64,0 ž. Jaroslav Myška 6   1 Ministr Antonín  
5. KURZON, 11 65,0 Petr Regnard 1/2   5 Regnard Petr  
6. MARŠÁL, 6 66,5 ž. Vlastimil Špalek 4   4 Novák Antonín  
7. YOSEMITE PARK, 8 65,0 Václav Soukup 14   8 Soukup Václav  
ZN VIKI HARLOW, 5 63,0 am. Pavel Syrový     6 Hrudka st. Jaromír  
Z HIRSCH, 8 65,0 ž. Dušan Andrés     9 Popelka Stanislav  
Z NIKOLESA, 8 62,5 Michal Köhl     10 Horák František  
Čas: 05:27,95, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2 1/2-6-1/2-4-14

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: VV Zákupy

6. dostih, start 16:43
1324 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ENERGOLAND
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3500 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERISSON, 11 64,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   3 Horáková Lenka  
2. SZAFRAN(POL), 11 67,5 Michal Köhl 2 1/4   4 Horák František  
3. LOTO(GER*), 6 62,0 ž. Dušan Andrés hlava   7 Svoboda Josef  
4. CZEDAR(POL), 7 65,5 žk. Pavel Tůma 2 2   8 Váňa st. Josef  
5. LEOŠ, 8 67,0 Pavel Složil st. 2 3/4   2 Složil Pavel  
6. SALAMINI, 11 64,5 am. Rostislav Benš 9   6 Vymazal Josef  
PN GEIS, 8 62,0 Pavel Szikora     1 Szikora Pavel  
Z CHERUBÍN, 7 66,5 am. Radim Petřík     5 Vinklárek Antonín  
Nestartovali: LARIA
Čas: 04:42,61, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-2-2 3/4-9

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DV Zálesí Luhačovice

7. dostih, start 17:14
1325 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY MITSUBISHI SÝKORA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ENDURANCE(GER), 6 66,5 Michal Köhl JISTĚ   5 Horák František  
2. MONAGUA, 8 68,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   9 Popelka Stanislav  
3. CEP, 8 64,5 am. Roman Bukva 1 1/2   7 Bukva Roman  
4. ASCOT(POL), 7 67,5 Tomáš Hurt krk   8 Vinklárek Vladimír  
5. RHAPSODY, 4 65,0 žk. Grzegorz Kowalski 2   1 Váňa st. Josef  
6. TEREZINO, 8 71,0 žk. René Vinklárek 2 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
7. RENAISSANCE DANCER(IRE), 9 67,0 Pavel Složil st. 10   10 Složil Pavel  
PN CELZOR, 5 64,5 am. Rostislav Benš     2 Vymazal Josef  
Z SINTA, 7 63,5 Petr Hochman     3 Kabelková Hana  
Nestartovali: MISSING(SLO)
Čas: 04:36,65, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/2-krk-2-2 1/2-10
Maj. prémie:
2 000 Kč (MONAGUA)Hvozd-Popelka
1 200 Kč (CEP)ČOB Slévárna Beňov Bukva
800 Kč (RHAPSODY)Buc-Film

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Frau Baumann I.H.

Poplatky: stáj Credendo Vincit! Žilina 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č. 6 MISSING z dostihu (DÚ čl. 16).



Dostihová komise: