home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.08.2004 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:04
1305 Pohár města Meziboří
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COEUR DE LION, 6 51,0 Jaromír Šafář BOJ   10 Šimuni Peter 120
2. BARBORKA(USA), 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   7 Minařík 2 Ferdinand 25
3. NICKER, 5 50,0 žk. Ingrid Koplíková 3/4   9 Koplík st. Zdeněk 120
4. VALUNKA, 4 58,5 Iva Miličková krk   4 Maršíčková Miroslava 60
5. LATWING, 4 52,0 Jana Havelková 3/4   2 Pejšková Ivana 70
6. GIGO, 6 56,5 Adéla Klepetková 3 3/4   6 Jirka Petr 50
7. LONG DAY, 6 50,0 Václav Janáček nos   1 Kutnar Pavel 150
8. BRUTUS, 8 52,0 ž. Blanka Šarinová 2   3 Růžičková Martina 120
9. TAVBECCA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/4   5 Kabelková Hana 100
10. WINDARA(GER), 6 50,0 žk. Tomáš Šmíd 12   8 Kinský Pavel 100
Čas: 02:10,82, Mezičasy: (27,50 - 25,47 - 26,49 - 24,66 - 26,36)
Výrok: BOJ 3/4-3/4-krk-3/4-3 3/4-nos-2-2 1/4-12
Maj. prémie:
2 500 Kč (COEUR DE LION)Stáj Nerad-Jana
1 500 Kč (NICKER)Agentura Scala
1 000 Kč (VALUNKA)Svinčice s.r.o.

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Odvárková J.

Sankce: jezdec Šmíd Tomáš výstraha za zbytečné použití bičíku (Dا316), jezdec Šafář2 Jaromír odnětí licence na jeden dostihový den tj. 21.8.2004 za tísnění v průběhu dostihu (DŘ § 364 c).


2. dostih, start 13:34
1306 Cena Rádia Most
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLD ROSE(GER), 4 59,0 ž. Josef Bartoš BOJ   13 Neuberg Quido 60
2. AMANT GRIS(FR), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Chaloupka Václav 40
3. PARAMOUNT STAR, 4 54,5 Jaromír Šafář 3   1 Šatra Tomáš 70
4. MEMORY NORMANDE, 5 57,5 ž. Dušan Andrés krk   12 Uhl Jiří 100
5. LYCUM, 4 59,0 ž. Blanka Šarinová 2   7 Drlík Jaroslav 60
6. STELARITA, 3 50,5 Kristýna Bezděková hlava   6 Kantek ml. Miroslav 110
7. CATHY DANCER, 3 53,5 žk. Ingrid Koplíková 3/4   2 Koplík Zdeno 40
8. ISTER, 6 53,0 Václav Janáček 3/4   3 Hanousek Ladislav 120
9. LYFAAB, 3 54,5 ž. Jaroslav Donoval krk   10 Török Dalibor 110
10. SOCR HOUSE, 3 57,5 ž. Jan Rája hlava   11 Votava Jaroslav 60
11. LASCAR, 8 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   8 Váňa Tomáš 110
12. DELI RULES, 6 56,5 Iva Miličková krk   4 Kabelková Hana 120
Nestartovali: OLIVIO(GER)
Čas: 01:43,52, Mezičasy: ( 28,51 - 26,42 - 23,73 - 24,86)
Výrok: BOJ 3/4-3-krk-2-hlava-3/4-3/4-krk-hlava-1 3/4-krk
Maj. prémie:
4 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
2 400 Kč (MEMORY NORMANDE)Edoc Brno
1 600 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Quido, Chov: Arnold S.

3. dostih, start 14:04
1307 Severočeská cena Rückl Crystal a Appian Leasing
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 13000 Kč (6500 - 3900 - 2600)
Zápisné: 1900 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTUS(FR), 3 57,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   8 Zavřel Josef 19
2. GOTYK(POL), 7 58,0 ž. Ramil Děmidov 7   7 Blecha Jan 35
3. ALANDO(GER), 8 56,0 ž. Gary Hind 1 1/4   10 Olehla Čestmír 60
4. HARMONY, 6 58,0 ž. Josef Bartoš krk   3 Drlík Jaroslav 100
5. PALMARE, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Chaloupka Václav 50
6. CHEISON, 4 56,0 Iva Miličková 4 1/2   6 Maršíčková Miroslava 110
7. BARLETTA, 3 51,5 Kristýna Bezděková 3 1/2   2 Kantek ml. Miroslav 110
8. AROMATIK, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1 3/4   9 Török Dalibor 110
9. VELIOS, 6 58,0 ž. Artur Resulov 1/2   1 Maršíčková Miroslava 70
Nestartovali: GERMAN MALT(IRE)
Čas: 01:12,03, Mezičasy: (25,28 - 22,73 - 24,02)
Výrok: VELMI LEHCE 7-1 1/4-krk-krk-4 1/2-3 1/2-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
6 500 Kč (HARMONY)Görgl`s Farm
3 900 Kč (PALMARE)Metrostav-Chaloupka

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Zavřel Josef, Chov: De la Herronniere D.

Sankce: trenér Kantek 2 Miroslav 200 Kč za pozdní příchod koně č.2 BARLETTA do paddocku (DŘ § 337). Kůň č. 8 CERTUS byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 14:43
1308 Velká mostecká - Cena Appian Group
Steeplechase I.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
350000 Kč (175000 - 80500 - 52500 - 24500 - 17500) Maj. prémie: 35000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 3000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BALAMUT(POL), 6 67,0 ž. Marek Stromský JISTĚ   5 Holčák Radek 60
2. ASSUR(POL), 6 67,0 ž. Peter Gehm 2 3/4   2 Holčák František 60
3. KEDON, 9 67,0 ž. Dušan Andrés 7   9 Váňa st. Josef 40
4. BIG SIX(IRE), 8 67,0 žk. Jan Faltejsek 4   8 Olehla Čestmír 30
5. IRAKLION(POL), 9 67,0 Josef Bartoš 2   7 Votava Jaroslav 40
6. DEGRO-HILL(POL), 6 67,0 žk. Bohuslav Mátl daleko   3 Váňa st. Josef 110
7. SCATMAN, 9 67,0 ž. Vlastimil Špalek daleko   4 Baštová Pavlína 110
8. HUCKLEBERRY, 7 67,0 ž. Jaroslav Myška 10   6 Ministr Antonín 130
Z CANIO(GER), 11 67,0 Karel Germič     1 Vinklárek Vladimír 100
Čas: 05:35,22, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-7-4-2-daleko-daleko-10
Maj. prémie:
17 500 Kč (KEDON)Javor

Majitel: Oxford Line, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Strzegom

5. dostih, start 15:15
1309 OAKS Mostecké uhelné společnosti
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
600000 Kč (300000 - 138000 - 90000 - 42000 - 30000) Maj. prémie: 60000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 8000 + 9000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGANTA(GER), 3 58,0 ž. Gary Hind JISTĚ   4 Olehla Čestmír 17
2. MAINLY MONROE(IRE), 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   7 Šatra Tomáš 30
3. TRUSTY(GER), 3 58,0 ž. Josef Bartoš 1   3 Neuberg Quido 70
4. WELL KNIT(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   10 Chaloupka Václav 90
5. DIVINE, 3 58,0 ž. Lukáš Kasal 1 3/4   5 Piruch Jozef 100
6. APARTA, 3 58,0 ž. Jan Rája 1   9 Vocásek 3 František 80
7. PLAY STATION, 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk   13 Vocásek 3 František 100
8. NANA D`ANJOU(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3/4   12 Vítek Roman 120
9. KEYS, 3 58,0 Adéla Klepetková 6   8 Kroutilík Jaroslav 380
10. GJURZA(SLO), 3 58,0 ž. Artur Resulov 6   1 Šavujev Arslangirej 350
11. ARMENIC, 3 58,0 ž. Jaroslav Donoval 7   6 Török Dalibor 150
12. HEATHLAND(GB), 3 58,0 Konstantin Kobzarev 11   11 Šavujev Arslangirej 180
Nestartovali: AZUR(GER)
Čas: 02:34,95, Mezičasy: (26,86 - 25,19 - 27,80 - 26,80 - 23,27 - 25,03)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-1 1/4-1 3/4-1-krk-3/4-6-6-7-11
Maj. prémie:
30 000 Kč (DIVINE)www.Piruch.cz
18 000 Kč (APARTA)Certus Spedition
12 000 Kč (PLAY STATION)Zeas Staré Hradiště

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Franken

Kůň č.3 TRUSTY byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 15:43
1310 Cena Hejtmana Ústeckého kraje
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCKY FOR LIFE, 2 53,5 Václav Janáček LEHCE   3 Neuberg Quido 17
2. MERÁNEK, 2 56,0 ž. Radek Koplík 5   6 Koplík st. Zdeněk 100
3. TIMOTEJ, 2 56,0 ž. Jiří Chaloupka 5   1 Chaloupka Václav 50
4. GOLD GOTT, 2 54,5 Kristýna Bezděková 6   5 Kantek ml. Miroslav 50
5. MONKO, 2 52,5 žk. Tomáš Šmíd 3 3/4   2 Chaloupka Václav 100
Nestartovali: DAQUAN(POL)
Čas: 01:11,53, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-5-6-3 3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (LUCKY FOR LIFE)Nicole TJ Monty UH
1 500 Kč (MERÁNEK)Stáj Meran
1 000 Kč (TIMOTEJ)Saller

Majitel: Nicole TJ Monty UH, Trenér: Neuberg Quido, Chov: Valentová Nicole

Kůň č. 4 DAQUAN nestartoval z důvodu zranění ž. Hinda G. před dostihem.


7. dostih, start 16:38
1311 Cena Vysoké školy finanční a správní
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABBA, 6 55,0 Adéla Klepetková BOJ   13 Petrlík Allan 70
2. ALMA ATA, 3 55,0 Václav Janáček krk   9 Neuberg Quido 25
3. MARIE ANTOANETA, 4 58,5 ž. Jan Rája 1 3/4   12 Kučera Karel 70
4. SPEED FOR EVER(GER), 3 58,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   4 Koplík Zdeno 40
5. AVANI, 8 58,0 Marcel Novák krk   10 Nováková Gabriela 120
6. LUCKY RAIN(HOL), 4 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 3/4   6 Pejšková Ivana 70
7. BEAU GERSOIS(FR), 6 57,0 ž. Radek Koplík 2   1 Koplík st. Zdeněk 90
8. WIRTENA, 3 50,0 Kristýna Bezděková 1 1/2   7 Kantek ml. Miroslav 160
9. SENTIS, 4 54,5 Radek Žalud 7   2 Votava Jaroslav 150
S LHOTSE SHAR, 3 56,5 Iva Miličková     5 Kub Ivan 60
Nestartovali: ELIŠKA, GRAD, MAGIC MEMORIES
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 3/4-1 1/4-krk-2 3/4-2-1 1/2-7

Majitel: Hradiště, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Pfeifer P.

Kůň č. 5 LHOTSE SHAR byl vybrán k antidopingové kontrole.



Dostihová komise: