home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.08.2004 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1298 Cena Leipziger Rennklub e.V.
Steeplechase III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBONNA, 3 62,0 žk. Bohuslav Mátl JISTĚ   11 Váňa st. Josef 35
2. DESERT SCOUT, 3 62,0 Štěpánka Sedláčková 2   3 Pulec Zbyněk 120
3. JAROSLAWIEC(POL), 3 62,5 Michal Köhl kr.hlava   2 Wroblewska Iwona 50
4. DJABBA, 3 64,5 Tomáš Hurt 4 1/4   10 Hurt Jiří 30
5. GERONNA, 3 62,0 Marcel Novák 4 3/4   4 Barbořík Jiří 120
6. PANTOMIMA, 3 62,0 Jaromír Štohanzl 2 daleko   5 Chaloupka Václav 110
Z MELVIS, 3 65,0 ž. Jaroslav Myška     1 Seménka Zdeněk 110
Z VÝTRŽNÍK, 3 65,0 Petr Kříž     12 Kubátová Jana 150
ZN BEAUTY PRINCESS, 3 62,0 ž. Radek Havelka     9 Váňa st. Josef 110
ZN MORNING, 3 63,0 Tomáš Nehasil     6 Váňa Tomáš 80
ZN SAN JOSE, 3 62,0 Josef Bartoš     7 Bartoš st. Josef 60
Nestartovali: WINDSOR CASTLE
Čas: 03:49,64, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-kr.hlava-4 1/4-4 3/4-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (SORBONNA)Viktor Komárek
1 500 Kč (DESERT SCOUT)Pulec Hř.Mimoň
1 000 Kč (DJABBA)Mydlářka a.s.Benešov

Majitel: Viktor Komárek, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Rimkevič S.,Ing.

Sankce: jezdec Köhl Michal výstraha za nadměrné použití bičíku (§316 DŘ), trenér Váňa 2 Josef 200 Kč za nekorektní oděv při předávání čestných cen (DU čl. 3/f) .


2. dostih, start 14:35
1299 Cena předsedy Českého báňského úřadu
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAZZ POWER(POL), 5 68,0 ž. Marek Stromský BOJ   1 Holčák Radek 40
2. NELAT, 5 65,5 žk. Jan Faltejsek 1/2   7 Barbořík Jiří 90
3. TROUBADOUR(GER), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 7   3 Ministr Antonín 80
4. CARNAVON(GER), 8 64,5 žk. Bohuslav Mátl 5   4 Váňa st. Josef 60
5. CHAMILL, 9 66,0 Luboš Urbánek daleko   6 Uhl Jiří 28
6. RAINBOW HERO(IRE), 8 65,0 Petr Kříž krk   5 Fiala Rudolf 100
ZN MONTE CARLO, 7 64,5 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav 50
Čas: 04:25,44, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-7-5-daleko-krk

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák Radek, Chov: Krzeminski W.

Sankce: jezdec Kříž Petr výstraha za zbytečné použití bičíku (§316 DŘ), jezdec Myška Jaroslav výstraha za zbytečné použití bičíku (§316 DŘ).


3. dostih, start 15:08
1300 Cena společnostiKrušnohorské strojírny Komořany a Rekultivace (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2218 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BANDYTA, 3 53,0 Václav Janáček JISTĚ   10 Kučera Karel 60
2. CEDÁREK, 3 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   11 Minařík 2 Ferdinand 40
3. PURPUR, 3 58,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   7 Votava Jaroslav 100
4. HAPPYMENA, 3 50,0 Kateřina Palupčíková 1 1/4   2 Drlík Jaroslav 110
5. MOHAMED, 5 57,0 ž. Jan Rája krk   5 Vocásková Helena 50
6. LOTRAN, 3 60,0 Jaromír Šafář 3/4   3 Havlíčková Zdena 70
7. BARON KL, 4 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   12 Uhl Jiří 100
8. ONĚGIN, 5 58,5 Jana Havelková krk   4 Pejšková Ivana 60
9. WERENA, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   14 Faltová Oliva 100
10. REDAKTOR, 3 51,5 Iva Miličková nos   6 Bartoš st. Josef 100
11. TULUP, 5 50,0 Kristýna Bezděková 1/2   9 Šamberk Petr 60
12. FOREST FIRE, 3 51,0 Jiřina Andrésová 2 1/4   8 Faltová Oliva 100
13. DESMINA(GER), 3 50,0 žk. Ingrid Koplíková 12   1 Koplík Zdeno 150
14. MÁRFY, 3 56,0 ž. Radek Koplík 8   13 Kubátová Jana 120
Čas: 02:27,29, Mezičasy: (14,36 - 26,11 - 27,18 - 27,80 - 27,34 - 24,50)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/4-1 1/4-krk-3/4-2 3/4-krk-2 1/4-nos-1/2-2 1/4-12-8

Majitel: Václav Kovářík, Trenér: Kučera Karel, Chov: Extra Beton Plus s.r.o.

Sankce: trenér Kučera Karel 200 Kč za nekorektní oděv při předání čestných cen (DU čl. 3/f).


4. dostih, start 15:36
1301 Cena společností B.A.Dora a Uniservis Gastro
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
54000 Kč (27000 - 12400 - 8100 - 3800 - 2700) Maj. prémie: 5400 Kč (2700 - 1600 - 1100)
Zápisné: 540 + 1080 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANTERR(IRE), 7 65,5 Josef Bartoš LEHCE   1 Vítek Roman 70
2. CENTAR, 5 66,0 Tomáš Hurt 7   3 Hurt Jiří 30
3. CHAILAND, 7 67,0 Martina Růžičková 3 1/4   5 Růžičková Martina 60
4. AVARON, 6 67,5 Petr Kříž 10   6 Kubátová Jana 70
5. LICIUS, 6 67,5 ž. Jaroslav Myška 6   2 Kabelková Hana 70
6. LIAM(GER), 6 66,0 Martin Liška daleko   4 Kinský Pavel 100
ZN LEWANA(GER), 6 66,0 ž. Radek Havelka     7 Váňa st. Josef 30
Čas: 04:35,83, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-3 1/4-10-6-daleko
Maj. prémie:
2 700 Kč (CENTAR)Gabriela-Trachtová
1 600 Kč (CHAILAND)Stáj TIPA
1 100 Kč (AVARON)Maty-Kubátová&DS

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Doyle M.A.

5. dostih, start 16:08
1302 Cena společností RENOGUM-NILOS a HUMECO
Rovina III.kat. - 1412 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURPLE RAIN(HOL), 6 59,5 ž. Jan Rája JISTĚ   9 Pejšková Ivana 30
2. TALWER, 8 56,0 Iva Miličková 2   3 Maršíčková Miroslava 70
3. DELORAINE, 4 57,5 Kristýna Bezděková 2 1/2   5 Sýkorová Marcela 100
4. MANDALAY BAY(GER), 4 60,0 Martina Pečenková hlava   2 Havlíčková Zdena 100
5. ASTON VILLA, 4 56,0 ž. Libor Šindar hlava   1 Váňa Jaroslav 100
6. SOLITER(GER), 3 51,5 Jaromír Šafář 2 3/4   6 Zobal František 110
7. ROYALDINI(IRE), 5 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Chaloupka Václav 25
8. SEJWALA(POL), 4 57,5 Jiřina Andrésová 1 1/4   7 Zobal František 70
9. TURF SURFER(IRE), 3 53,5 Kateřina Palupčíková 3 3/4   8 Váňa st. Josef 120
Čas: 01:30,21, Mezičasy: (15,48 - 25,65 - 25,19 - 23,89)
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-hlava-hlava-2 3/4-3/4-1 1/4-3 3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (TALWER)Splněný sen
1 500 Kč (DELORAINE)Erban
1 000 Kč (ASTON VILLA)Equestrian Sport Agency

Majitel: Stáj Marcela-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Wassenaar T.

6. dostih, start 16:35
1303 Cena společností DTS Vrbenský a MUS-Uniservis
Steeplechase II.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOS(POL), 4 66,0 ž. Peter Gehm JISTĚ   4 Holčák Radek 23
2. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 5 69,0 Marcel Novák 1 1/4   9 Barbořík Jiří 110
3. MINZA(GER), 6 67,0 ž. Josef Váňa st. 3 3/4   5 Váňa st. Josef 30
4. MR FREE, 4 65,0 žk. Jan Faltejsek daleko   7 Baštová Pavlína 50
5. APAČ, 7 69,5 žk. Pavel Míča 8   3 Ševčík Miroslav 70
Z NIGHT PATTAYA, 4 63,0 ž. Vlastimil Špalek     1 Piruch Jozef 100
Z PISTÁCIA, 6 67,0 Josef Bartoš     10 Hanousek Ladislav 70
Z SENEGAL(POL), 6 69,0 Michal Köhl     8 Horák František 80
SN BARLEA, 4 63,0 am. Rostislav Benš     2 Složil Pavel 100
SN CUKETKA, 6 67,0 ž. Pavel Kašný     6 Ševčík Miroslav 110
Čas: 04:34,48, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 3/4-daleko-8
Maj. prémie:
4 000 Kč (ČARODĚJ DOBRODĚJ)DiJana Dobšice
2 400 Kč (MR FREE)DC Osvinov-Baštová
1 600 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Polonina, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Widzow

7. dostih, start 17:10
1304 Cena nadačního fondu-Most naděje
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KEGYÚR(HUN), 5 68,0 ž. Peter Gehm ZADRŽENĚ   9 Holčák František 50
2. SIXTEEN(FR), 4 62,0 žk. Grzegorz Kowalski daleko   2 Váňa st. Josef 70
3. SONODA(POL), 4 62,0 žk. Jan Faltejsek daleko   4 Baštová Pavlína 30
Z SUNNY DAY, 4 62,0 žk. Bohuslav Mátl     3 Vraná Petra 120
ZN LAKREG, 4 65,0 Petr Regnard     6 Regnard Petr 70
PN BLUE SKY(POL), 4 66,5 Michal Köhl     1 Horák František 80
PN LOMBARDICK, 4 63,5 Josef Bartoš     10 Votava Jaroslav 25
Nestartovali: BLIZZARD, ERGANE(POL), L`AMOUR
Čas: 04:04,56, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-daleko

Majitel: Ivana-Holčák R., Trenér: Holčák František, Chov: Nemzeti mén.Gmbh,Gest.Dióspuszta

Sankce: trenér Seménka Zdeněk 200 Kč za neuposlechnutí pokynů startéra (§333 DŘ). Kůň č. 7 ERGANE neodstartoval v dostihu z důvodu pádu jezdce T. Hurta před vstupem do dostihové dráhy.



Dostihová komise: