home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.07.2004 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1277 HANDICAP FIRMY MILAN VOSÁHLO
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAFIRA, 5 59,5 žk. Libor Sedlář JISTĚ   5 Sýkorová Marcela  
2. DOLANA SEKT, 5 59,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   4 Tichá Dana  
3. TERMINÁL, 4 50,5 Adéla Klepetková 4   6 Duchoň Tomáš  
4. COMPACT, 10 55,0 Vendula Korečková 4 1/2   3 Korcová Irena  
5. KERINA, 5 55,0 am. Vojtěch Kopeček 3/4   2 Kopečková Marcela  
6. QUEEN MAY, 4 57,5 ž. Dušan Andrés 3 1/2   1 Zobal František  
7. FLAMENDR, 5 50,0 Radana Fabrisová 7   7 Minařík 2 Ferdinand  
Čas: 01:41,59, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4-4 1/2-3/4-3 1/2-7

Majitel: Erban, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Erban J.

Sankce: trenér Duchoň Tomáš 200 Kč nepovolená pomoc u startu(DŘ §348), trenér Minařík 2 Ferdinand 200 Kč nepovolená pomoc u startu(DŘ §348)


2. dostih, start 14:31
1278 HANDICAP FIRMY JOSEF KÁRNÍK
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHALKIS, 3 60,0 Tomáš Nehasil V. LEHCE   2 Váňa Tomáš  
2. VALESA, 3 62,5 Radek Žalud 8   11 Vinklárek Vladimír  
3. HOGO FOGO, 3 60,0 am. Iveta Klusalová hlava   9 Válek Pavel  
4. CLERET, 3 56,0 Jakub Pavlíček 1/2   1 Váňa Tomáš  
5. KIMBERLY LIGHT, 3 57,5 am. Vojtěch Kopeček krk   4 Kopečková Marcela  
6. SANGO, 3 58,5 Adéla Klepetková 1/2   3 Kroutilíková Jana  
6. ZLATINA, 3 52,5 Vendula Korečková současně   8 Korcová Irena  
8. HOGEN, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   5 Popelka Stanislav  
9. LAVERN, 3 52,0 Zuzana Vokálková 10   10 Sýkorová Marcela  
S SVĚTLÁ CHVILKA, 3 58,5 Ivana Nováková     6 Váňa Tomáš  
Nestartovali: NETŘESK
Čas: 01:42,75, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-hlava-1/2-krk-1/2-současně-1 1/4-10-?

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vanda V.

Kůň č.6 SVĚTLÁ CHVILKA neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: jezdec Žalud Radek zákaz použití bičíku na 4 dost.dny (od 7.8.do 21.8,2004 vč.) DŘ §315, trenér Váňa Tomáš výstraha za nedostatečnou přípravu koně SVĚTLÁ CHVILKA dao dostihu (DŘ §411 f)


3. dostih, start 15:01
1279 STEEPLECHASE C.C. BESTEL ELEKTRO
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALAMINI, 11 65,5 am. Rostislav Benš JISTĚ   13 Vymazal Josef  
2. LEOŠ, 8 67,0 Pavel Složil st. 1   8 Složil Pavel  
3. VERIOR, 12 68,5 Tomáš Hurt kr.hlava   3 Neuberg Quido  
4. SENEGAL(POL), 6 67,5 Michal Köhl 1 1/2   2 Horák František  
5. UNO RAPIDO(GER), 9 66,5 Kateřina Laštovková 15   6 Šimek Jaroslav  
6. GROWING FAST(FR), 10 68,5 žk. Bohuslav Mátl 5   10 Váňa st. Josef  
Z PŮLMĚSÍC, 6 69,0 Josef Slavíček     1 Tomek Martin  
Z DIRK, 7 66,5 Petr Hochman     4 Pokorný Antonín  
Z NEW MARJU(IRE), 10 67,5 Karel Germič     5 Hrudka st. Jaromír  
PN SLUNNÁ, 5 64,5 Luboš Urbánek     9 Poles Pavel  
Z HALOCA, 7 67,5 Pavel Szikora     11 Erban Jaroslav  
ZN YOSEMITE PARK, 8 66,5 Václav Soukup     12 Soukup Václav  
Nestartovali: ROI
Čas: 04:34,84, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-kr.hlava-1 1/2-15-5

Majitel: TJ Brno Dvorska, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Scuderia Dell`Orso

DK prošetřila pád koně č.9 SLUNNÁ, vyslechla j.Urbánka a neshledala cizí zavinění Sankce: jezdec Benš Rostislav 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:32
1280 STEEPLECHASE C.C. VEIDEC PARDUBICE
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGAT(POL), 7 63,0 Michal Köhl BOJ   2 Horák František  
2. NIPOND, 9 62,5 Tomáš Nehasil 3/4   5 Chabada Ondřej  
3. MARŠÁL, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška 16   3 Novák Antonín  
4. GEIS, 8 62,0 Pavel Szikora 2 1/4   6 Szikora Pavel  
SN JUVENTUS(POL), 5 65,5 ž. Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
ZN HIRSCH, 8 65,0 ž. Dušan Andrés     4 Popelka Stanislav  
ZN RAINBOW HERO(IRE), 8 65,0 Petr Kříž     7 Fiala Rudolf  
Čas: 05:38,26, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-16-2 1/4-?-?-?
Maj. prémie:
2 000 Kč (NIPOND)GBI Investmens CZ
1 200 Kč (MARŠÁL)Jantar Bruntál
800 Kč (GEIS)Akita Consulting

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Stachurski A.,Tatarski L.

5. dostih, start 16:05
1281 STEEPLECHASE C. C.ELEKTROVASURY
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 8 62,5 ž. Radek Havelka BOJ   4 Váňa st. Josef  
2. CANIO(GER), 11 67,5 Karel Germič 1 1/4   1 Vinklárek Vladimír  
3. SZAFRAN(POL), 11 64,0 Michal Köhl 3   5 Horák František  
4. QUICK DEVIL, 7 67,0 Tomáš Hurt krk   6 Neuberg Quido  
5. MR LAND, 5 65,0 žk. Bohuslav Mátl 4 1/2   2 Váňa st. Josef  
6. CHARM, 9 66,0 Pavel Složil st. 17   7 Složil Pavel  
ZN VILI BOY(HUN), 6 65,5 Martin Cagáň     3 Kovács I.  
Čas: 07:21,26, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-3-krk-4 1/2-17-?
Maj. prémie:
4 000 Kč (ELIŠKA PŘEMYSLOVNA)Pulec Hř.Mimoň
2 400 Kč (QUICK DEVIL)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
1 600 Kč (MR LAND)KOTERO

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: VV Zákupy

6. dostih, start 16:49
1282 CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEPTUN, 5 62,0 Jaromír Štohanzl 2 ZADRŽENĚ   6 Petrlík Allan  
2. LYMAN, 5 62,5 Tomáš Nehasil 8   8 Novák Antonín  
3. SARIUSZ(POL), 6 65,0 ž. Vlastimil Špalek hlava   3 Havlíčková Zdena  
4. ZIRA, 6 62,0 Martin Pišl 6   9 Vavroušek Josef  
5. ACADEMIK, 5 65,0 Zdeněk Řezáč 5   1 Řezáčová Jana  
6. LOTO(GER*), 6 62,0 am. Rostislav Benš 9   11 Svoboda Josef  
7. RADOVAN, 6 64,0 ž. Dušan Andrés 4   4 Vocásek 3 František  
8. WIKKO(GER), 10 62,0 Linda Gahlertová daleko   10 Kinský Pavel  
Z CHEVERNY, 5 62,0 Petr Šimek     2 Benešová Lenka  
ZN RIVER STAR(GER), 5 67,0 Josef Vašina     5 Růžičková Martina  
Z APEL(POL), 6 62,5 Michal Köhl     7 Horák František  
ZN WINONA, 6 65,0 žk. Ladislav Kocián     12 Míček Milan  
Čas: 03:43,91, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-hlava-6-5-9-4-daleko-?-?-?-?

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Iván Daniel

Sankce: jezdec Štohanzl 2 Jaromír 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357)


7. dostih, start 17:17
1283 CENA SVOS PŘELOUČ
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRETTAN, 4 65,5 Libor Šimůnek LEHCE   4 Knauer Martin  
2. VADEMECUM, 4 64,0 ž. Jaroslav Myška 5   5 Horáková Lenka  
3. NEW YORK RANGERS, 4 62,0 Jaromír Štohanzl 2 3 1/2   10 Petrlík Allan  
4. BRICASSAR, 4 64,0 Marek Drtina 3   8 Erban Jaroslav  
5. DON PEDRO, 4 64,0 Martin Liška 7   7 Hedbávná Kateřina  
6. VERGILL, 4 64,0 Tomáš Hurt 2 1/4   1 Mottl Ivan  
7. DALLAS(POL), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 1   12 Havlíčková Zdena  
8. MENSYN, 4 64,0 Josef Dušek 7   3 Bartoš st. Josef  
9. COSMO(POL), 4 62,5 Michal Köhl daleko   9 Horák František  
10. VERY SHARP, 4 66,0 am. Jiří Štencel daleko   2 Míček Milan  
PN CARDINAL NUMBER, 4 64,0 Luboš Urbánek     6 Zobal František  
Z DEVINIUSZ(POL), 4 62,0 žk. Bohuslav Mátl     11 Váňa st. Josef  
Čas: 03:54,54, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-3 1/2-3-7-2 1/4-1-7-daleko-daleko-?-?

Majitel: H+H Jiří Hladík s.r.o., Trenér: Knauer Martin, Chov: Sochor A.


Dostihová komise: