home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2004 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:00
1232 Cena CK Martin Tour
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUMMY`S GLEN, 2 58,0 ž. Radek Koplík BOJ   3 Hurt Jiří  
2. ESCAROLA, 2 57,0 ž. Martin Koleňák 1   9 Kučera Karel  
3. WORLD OF WONDER(GER), 2 55,0 ž. Jaroslav Donoval hlava   7 Kinský Pavel  
4. SHAKESPEARA, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov 1/2   1 Váňa Tomáš  
5. NORBLU, 2 53,5 Iva Miličková 2 3/4   11 Kabelková Hana  
6. SHALOM, 2 58,0 ž. Libor Šindar krk   2 Bartoš st. Josef  
7. DI LADY SEKT, 2 57,0 ž. Dušan Andrés krk   10 Tichá Dana  
8. IBERIA, 2 54,5 Václav Janáček 3/4   5 Hanousek Ladislav  
9. EWALS, 2 56,0 Jakub Pavlíček 4 1/2   8 Kutnar Pavel  
10. CENTROS, 2 55,5 Josef Borč 3/4   4 Barbořík Jiří  
11. FRAJERKA, 2 53,0 Jolana Kratochvílová 17   6 Blecha Jan  
DD CORDELEI, 2 55,0 žk. Petr Tůma daleko   12 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: BARIANA, JACUZZI(POL), PROFIT
Čas: 01:02,53, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-hlava-1/2-2 3/4-krk-krk-3/4-4 1/2-3/4-17
Maj. prémie:
2 000 Kč (MUMMY`S GLEN)Silva a Monika-Hurt
1 200 Kč (ESCAROLA)Lužický Dvůr
800 Kč (SHAKESPEARA)Stáj Iva a Iveta-Váňa T.

Majitel: Silva a Monika-Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Holovská E.,Mgr.

Sankce: jezdec Bartoš 2 Josef 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b). Kůň č. 12 CORDELEI ztratil na startu nesčetné délky.


2. dostih, start 14:32
1233 Memoriál majora Josefa Dobeše (stch)
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELEATA, 5 65,0 Zdeněk Řezáč JISTĚ   14 Řezáčová Jana  
2. VALANGO, 8 65,5 am. Eva Jíchová 2 1/2   9 Kub Ivan  
3. VERIOR, 12 67,5 Tomáš Hurt 2 1/4   3 Neuberg Quido  
4. OREGA, 5 66,5 Pavel Szikora 3   5 Chabada Ondřej  
5. DENNÍ SVIT, 4 66,5 Karel Germič 2   12 Hurt Jiří  
6. CAR, 5 64,5 Ilona Kubíková daleko   10 Jelen Jaroslav  
7. TAUNUS(IRE), 7 67,5 Michal Köhl daleko   2 Mottl Ivan  
SN LAKIR, 4 62,0 am. Vladislava Sýkorová     1 Fedorowicz Vladislav  
SN ČIPLA, 4 64,5 Libor Šimůnek     7 Chabada Ondřej  
Z ARIVEDERCI, 4 62,0 Josef Bartoš     11 Michal Jiří  
Z EL NIŇO, 6 66,5 Martin Pišl     15 Duchoň Tomáš  
Nestartovali: EMANUEL(GER*), LARCAN, LATIDAR, SEA WALK(SWI), SIXTEEN(FR)
Čas: 04:49,47, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2 1/4-3-2-daleko-daleko

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Řezáčová Jana, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Poplatky: stáj Brett-Průšová,Rekl.ag. 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č. 6 SEA WALK z dostihu (DU čl. 16). Sankce: jezdec Řezáč Zdeněk 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364c), jezdec Řezáč Zdeněk 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316c). Jezdci T. Hurt, P. Szikora a Z. Řezáč byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem.


3. dostih, start 15:05
1234 Handicap závodiště Lysá nad Labem
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORENBLOEM, 3 51,0 žk. Natalie Arendsen BOJ   8 Voršilková Helena  
2. LADY BOSS, 7 60,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   7 Michal Jiří  
3. PARISIA, 3 57,0 ž. Martin Pišl hlava   10 Kutnar Pavel  
4. FALZAKAPA, 6 57,5 Jakub Pavlíček hlava   3 Luka st. Václav  
5. LOX, 13 59,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2   12 Bartoš st. Josef  
6. FOREST FIRE, 3 53,5 Kristýna Bezděková 2   9 Faltová Oliva  
6. LIBENTA, 3 60,5 ž. Dušan Andrés současně   11 Váňa Tomáš  
8. NIGHT STAR, 3 57,5 žk. Radka Hovadová 2 1/4   4 Dyntarová Marcela  
9. JOY ESMERALDA, 4 51,5 Václav Janáček krk   5 Hanousek Ladislav  
10. VÝTRŽNÍK, 3 50,5 Iva Miličková 3   2 Kubátová Jana  
11. LA DOLCE VITA, 3 50,0 am. Kateřina Sudová 1 3/4   6 Jelínek Zbyněk  
12. ORLASA, 3 56,5 žk. Petr Tůma 5   1 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:46,97, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-hlava-hlava-2 1/2-2-současně-2 1/4-krk-3-1 3/4-5

Majitel: RIW-Benelux s.r.o., Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Arendsen Natalie

Sankce: jezdec Bartoš 2 Josef 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1 kg (DŘ §326), jezdec Miličková Iva 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357), jezdec Janáček Václav 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357). Kůň č. 9 FOREST FIRE ztratil na startu asi 6 délek.


4. dostih, start 15:39
1235 Cena mládeže a.s. Transgas
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASCAR, 8 58,5 Kristýna Bezděková BOJ   10 Váňa Tomáš  
2. ISTER, 6 57,5 Václav Janáček krk   1 Hanousek Ladislav  
3. MARIE ANTOANETA, 4 58,5 ž. Martin Koleňák 1 1/4   8 Kučera Karel  
4. AMARANTHA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 2   12 Vítek František  
5. ACCES OF GLORY(GB), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 6   5 Andrés Josef  
6. VŠECKO, 8 59,0 ž. Josef Bartoš 4   7 Bartoš st. Josef  
7. RADOVAN, 6 62,5 ž. Ramil Děmidov 2 1/2   6 Vocásek 3 František  
8. JUDYTORIAN(POL), 8 60,0 ž. Libor Šindar 3   4 Korcová Irena  
9. ONKEL FRITZ(GER), 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval 3   2 Kinský Pavel  
10. ARCANTUS(GER), 3 55,0 žk. Radka Hovadová 3/4   3 Kinský Pavel  
11. KARÁT, 3 57,0 am. Romana Kodešová 13   11 Kejzlar Přemek  
12. SHIRLEY WAY(GER), 3 52,0 Vendula Korečková 2   9 Vítek František  
Nestartovali: DĚVENKA, OKANOGAN
Čas: 01:44,59, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 1/4-2-6-4-2 1/2-3-3-3/4-13-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (LASCAR)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.
1 200 Kč (ISTER)S+K Bambino
800 Kč (MARIE ANTOANETA)HRK

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Andrés Dušan 200 Kč za najetí do jiného koně v průběhu dostihu (DŘ §364c), jezdec Koleňák Martin 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357), jezdec Šindar Libor 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357), jezdec Koleňák Martin výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Bartoš 2 Josef 500 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti před dostihem o 0,5 kg (DŘ §326). Kůň č. 5 Acces of Glory ztratil na startu asi 8 délek.


5. dostih, start 16:05
1236 Cena přírody a.s. Transgas (stch)
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
40500 Kč (20250 - 9315 - 6075 - 2835 - 2025) Maj. prémie: 4500 Kč (2250 - 1350 - 900)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHAILAND, 7 65,0 Martina Růžičková JISTĚ   2 Růžičková Martina  
2. ZENGI, 6 67,0 ž. Dušan Andrés 6   4 Faltová Oliva  
3. VIKI HARLOW, 5 64,0 am. Pavel Syrový daleko   3 Hrudka st. Jaromír  
4. ZLATÝ MĚSÍC, 8 65,5 Michal Köhl daleko   1 Barbořík Jiří  
ZN JUVENTUS(POL), 5 68,5 ž. Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
Nestartovali: AVARON
Čas: 06:05,47, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 6-daleko-daleko
Maj. prémie:
2 300 Kč (CHAILAND)Stáj TIPA
1 300 Kč (ZENGI)Růžička Shop Centrum
900 Kč (VIKI HARLOW)Farma Janovičky

Majitel: Stáj TIPA, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

6. dostih, start 16:36
1237 Cena a.s. Frances
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEPTUN, 5 62,0 ž. Josef Bartoš LEHCE   1 Petrlík Allan  
2. JAK NAJSLODSZY(POL), 4 59,0 Jiřina Andrésová 4   11 Andrés Josef  
3. ARROWS PEPE, 3 52,5 Václav Janáček 1 3/4   10 Neuberg Quido  
4. CORTLAND(POL), 5 59,0 Miroslava Přibylová 4   5 Jelen Jaroslav  
5. CALLGIRL, 4 57,5 Jaromír Šafář hlava   6 Hanousek Ladislav  
6. DON`T CRY FOR ME(FR), 7 62,5 Tomáš Hurt 3/4   9 Hurt Jiří  
7. MANDARINO, 3 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   2 Popelka Stanislav  
8. INAARA(GER), 4 57,5 Jakub Pavlíček 3   8 Bezstarosta Zdeněk  
9. LONG DAY, 6 61,5 ž. Martin Pišl 3   7 Kutnar Pavel  
10. DRACO, 3 53,5 Radek Žalud 12   4 Pulec Zbyněk  
11. AVELANCHE, 3 53,5 am. Pavlína Cyrusová 2 1/4   12 Kabelková Hana  
Nestartovali: FARON, GERONNA, HOT FANTAZY, LISMORE(GER)
Čas: 02:27,22, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-1 3/4-4-hlava-3/4-hlava-3-3-12-2 1/4

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Iván Daniel

Poplatky: stáj Brett-Průšová,Rekl.ag. 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č. 3 LISMORE z dostihu (DU čl.16). Sankce: jezdec Hurt Tomáš 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1 kg (DŘ §326), jezdec Pavlíček Jakub 200 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364c), jezdec Hurt Tomáš 200 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ §364c).


7. dostih, start 17:00
1238 Cena Pizzeria La Fattoria (pp)
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DON MIGUEL(IRE), 7 67,0 Josef Bartoš JISTĚ   14 Váňa st. Josef  
2. DON PEDRO, 4 64,0 Martin Liška 5   11 Hedbávná Kateřina  
3. ACADEMIK, 5 67,0 Zdeněk Řezáč 4   6 Řezáčová Jana  
4. LETNÍ VÍTR, 6 66,0 Linda Gahlertová 6   10 Šilhavý Ladislav  
5. KEEP COOL, 5 67,0 Tomáš Hurt 7   12 Neuberg Quido  
6. PANTINI(IRE), 6 66,0 Lukáš Kasl 2 1/2   1 Kinský Pavel  
7. DEKODER(POL), 9 70,0 Luboš Urbánek 7   9 Luka st. Václav  
8. MAO CE, 5 66,5 Karel Germič daleko   4 Tůma st. Petr  
9. CHEVERNY, 5 66,0 Petr Šimek 14   7 Benešová Lenka  
Z LOS SANTOS, 5 67,0 Michal Köhl     2 Mottl Ivan  
Z MARATHEA, 5 66,5 ž. Vlastimil Špalek     3 Koplík st. Zdeněk  
Z JACKJACK, 4 66,0 Josef Dušek     8 Vítek Pavel  
Nestartovali: BRICASSAR, MENSYN, VLTAVAN
Čas: 03:41,16, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 5-4-6-7-2 1/2-7-daleko-14

Majitel: Stajnia Czajtanya-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: G.and mrs Middlebrook

8. dostih, start 17:31
1239 Cena obce Byšičky (pp)
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STRONG SPIRIT, 3 65,5 Tomáš Hurt BOJ   3 Hurt Jiří  
2. SAN JOSE, 3 62,0 Josef Bartoš hlava   4 Bartoš st. Josef  
3. NORSAD, 3 63,0 Libor Šimůnek 6   7 Knauer Martin  
4. DESERT SCOUT, 3 62,0 Štěpánka Sedláčková 20   1 Pulec Zbyněk  
5. MUMMY`S BAY, 3 62,0 Michal Köhl 2   5 Bureš Vladislav  
6. AGE OF KNOWS(POL), 3 64,0 ž. Dušan Andrés daleko   2 Andrés Josef  
Nestartovali: DJABBA
Čas: 02:53,72, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-6-20-2-daleko

Majitel: Stáj Long Field J.Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hurt J.


Dostihová komise: