home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 03.07.2004 - Slušovice
stav dráhy: 5.4 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:25
1213 Cena Interhotelu MOSKVA
Rovina III.kat. - 1130 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARYMAN(POL), 2 56,0 ž. Lukáš Kasal JISTĚ   6 Seménka Zdeněk  
2. COSSICOS, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   10 Kopečková Marcela  
3. PREZIOSO, 2 54,5 Martina Pečenková kr.hlava   4 Holčák František  
4. SILVIE, 2 57,0 ž. Jan Demele 4   8 Demele Jan  
5. ANASTÁZIE, 2 56,0 žk. Petr Tůma 2 3/4   1 Vaňourek Aleš  
6. SALUNGA, 2 54,5 Adéla Klepetková 1   5 Kroutilík Jaroslav  
7. SAXANA, 2 54,5 Iva Miličková 3/4   11 Ševčík Miroslav  
8. MIRACOL, 2 54,5 Jaromír Šafář 8   3 Novák Antonín  
9. DYKTANDO(POL), 2 55,5 Jakub Pavlíček 6   7 Syslová Lenka  
10. VANÁT, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 5   9 Kantek ml. Miroslav  
Nestartovali: CROMWEL, DARLING LUCKY
Čas: 01:10,31, Mezičasy: (19,94 - 23,65 -26,72)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-kr.hlava-4-2 3/4-1-3/4-8-6-5
Maj. prémie:
2 500 Kč (COSSICOS)Stáj K+H
1 500 Kč (PREZIOSO)Nýznerov
1 000 Kč (SILVIE)CK Martin Tour

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: SK Golejewko

Kůň č. 12 DARLING LUCKY neodstartoval nebyl v moci startéra.


2. dostih, start 14:54
1214 Handicap pivovaru STAROBRNO
Rovina IV.kat. - 1130 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENSIO, 4 57,5 Jaromír Šafář BOJ   11 Havlíčková Zdena  
2. YOKOMON, 8 58,0 žk. Lucie Mošťková krk   12 Demele Jan  
3. DONÁT, 5 50,0 Iva Miličková 2   13 Zajíček Jaroslav  
4. KEILAND, 6 58,5 am. Eva Dvořáková 1/2   1 Vízdalová Marta  
5. UNITED, 5 56,0 žk. Petr Tůma 1 1/4   7 Tůma Petr  
6. SEMANTIC, 3 53,5 Martina Pečenková 3/4   2 Holčák František  
7. MYBETA, 4 56,0 ž. Jiří Chaloupka nos   5 Vinklárek Antonín  
8. JUBILEUSZ(POL), 4 62,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   8 Andrés Josef  
9. VERSALUKA, 3 59,5 Tomáš Šmátrala krk   10 Bělka Martin  
10. BORNNEA, 3 54,5 žk. Radka Hovadová 10   9 Hovadová Jana  
S ERÁKLIE, 4 51,0 Václav Janáček     3 Demele Jan  
Nestartovali: ERGANE(POL), SELIN
Čas: 01:08,28, Mezičasy: (18,39 - 23,12 - 26,77)
Výrok: BOJ krk-2-1/2-1 1/4-3/4-nos-1 1/2-krk-10

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Dox Zlín

Sankce: trenér Demele Jan 200 Kč za nepřipravenost koně č.3 ERÁKLIE do dostihu (DŘ § 411f).


3. dostih, start 15:11
1215 Handicap společnosti IMPROMAT
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4800 m, handicap, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADUKA, 7 65,0 ž. Vlastimil Špalek ZADRŽENĚ   1 Piruch Jozef  
2. CHRISTIAN, 9 67,5 ž. Jan Havlíček 16   2 Havlíčková Zdena  
3. LYKRA, 9 64,0 žk. Jan Faltejsek 12   4 Mičánek Aleš  
4. KINLEY`S, 8 66,0 Zdeněk Seménka 9   8 Seménka Zdeněk  
5. MOUNTAIN HYMN(IRE), 11 64,5 ž. Jaroslav Myška 17   6 Novák Antonín  
6. RENAISSANCE DANCER(IRE), 9 63,0 am. Rostislav Benš daleko   5 Složil Pavel  
Z POLÁRNÍ HVĚZDA, 6 64,0 žk. Pavel Tůma 2     7 Kútnik Ján  
Nestartovali: VERONIQUE
Čas: 06:26,16, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 16-12-9-17-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (VADUKA)Ja-Vo s.r.o.
1 200 Kč (CHRISTIAN)Kovotvar Tvarůžek
800 Kč (LYKRA)JSK Bílé Karpaty Komňa

Majitel: Ja-Vo s.r.o., Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 VADUKA byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:34
1216 Cena společnosti MICROSOFT
Rovina III.kat. - 2230 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INVESTOR, 4 60,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   8 Morávková Jaroslava  
2. YORK CITY, 3 55,0 ž. Lukáš Kasal 2 1/2   7 Suchánek Martin  
3. FENERIVE, 5 59,0 ž. Jan Rája 5   10 Uhl Jiří  
4. RECTOR, 4 58,0 Martina Pečenková 3 1/2   6 Holčák František  
5. LAURIANNA, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Moravec Zdeněk  
6. DALLAS(POL), 4 58,0 Jaromír Šafář 1/2   9 Havlíčková Zdena  
7. MALÁ MOŘSKÁ VÍLA, 4 58,0 žk. Pavel Míča 1 3/4   5 Ševčík Miroslav  
8. ANEMOS, 3 56,0 Jakub Pavlíček 1 3/4   11 Rosina Jozef  
9. VACCARUS, 4 60,5 ž. Jan Demele 6   4 Rosina Jozef  
10. DEAD OR ALIVE, 3 51,5 Petra Výtisková 5   2 Vaňourek Aleš  
11. LUCYSORI, 4 60,5 ž. Jaroslav Donoval 1/2   1 Chovancová Alena  
12. TESERA, 4 55,5 am. Jana Kramerová daleko   12 Kramerová Jana  
Nestartovali: BLUSKA, HESTRIK, MONIE
Čas: 02:38,83, Mezičasy: (11,70 - 38,63 - 30,56 - 25,50 - 23,42 - 29,02)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-5-3 1/2-hlava-1/2-1 3/4-1 3/4-6-5-1/2-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (INVESTOR)Mostry Senica (SVK)
1 500 Kč (YORK CITY)K-K Metal a.s.
1 000 Kč (FENERIVE)Edoc Brno

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: Pšurný Josef

Sankce: jezdec Línek Jaroslav 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316).


5. dostih, start 16:01
1217 Cena společnosti OBI Zlín
Steeplechase II.kat. - 3600 m, cena, 4letí
70000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500) Maj. prémie: 7000 Kč (3500 - 2100 - 1400)
Zápisné: 700 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORONER(POL), 4 64,0 Tomáš Hurt JISTĚ   6 Seménka Zdeněk  
2. DIAMOS(POL), 4 65,0 ž. Marek Stromský 4 1/2   4 Holčák Radek  
3. DERBY SHARP, 4 65,0 ž. Vlastimil Špalek 1   5 Piruch Jozef  
4. KASJER(POL), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   1 Andrés Josef  
5. VILONA, 4 64,5 ž. Jaroslav Myška daleko   3 Novák Antonín  
Z SHOW MUST GO ON, 4 65,0 am. Radim Petřík     2 Vinklárek Antonín  
Z VARVAR, 4 64,0 Luboš Urbánek     7 Ministr Antonín  
Čas: 04:31,74, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4 1/2-1-1 3/4-daleko
Maj. prémie:
3 500 Kč (DERBY SHARP)Ema a Milan
2 100 Kč (VILONA)Jantar Bruntál

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: SK Golejewko

6. dostih, start 16:33
1218 Cena ROKO MOTOR
Rovina I.kat. - 1630 m, cena, 3letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIVINE, 3 55,5 ž. Lukáš Kasal JISTĚ   6 Piruch Jozef  
2. VACARA, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2   7 Moravec Zdeněk  
3. MEMORY NORMANDE, 5 59,0 ž. Jan Rája nos   10 Uhl Jiří  
4. DELI RULES, 6 59,0 Iva Miličková 1   5 Kabelková Hana  
5. BARLETTA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   2 Kantek ml. Miroslav  
6. PURGONA, 5 59,0 ž. Jan Demele 1 3/4   4 Demele Jan  
7. RÉVA, 4 59,0 ž. Dušan Andrés nos   1 Uhl Jiří  
8. SINA, 3 56,0 Tomáš Šmátrala 6   3 Bělka Martin  
9. SORADA(POL), 3 54,0 Martina Pečenková 2   8 Holčák František  
PN KEYS, 3 54,0 Adéla Klepetková     9 Kroutilík Jaroslav  
Čas: 01:43,98, Mezičasy: (28,34 - 24,42 - 23,89 - 27,33)
Výrok: JISTĚ 2-nos-1-1/2-1 3/4-nos-6-2
Maj. prémie:
6 000 Kč (DIVINE)www.Piruch.cz
3 600 Kč (VACARA)Kravaře-www.dendra.cz
2 400 Kč (MEMORY NORMANDE)Edoc Brno

Majitel: www.Piruch.cz, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Piruch J.

Sankce: trenér Uhl Jiří 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky (DU čl. 16), trenér Uhl Jiří 500 Kč za nedovolenou pomoc u startovacích boxů (DŘ § 348). Koně č. 6 DIVINE a č.10 MEMORY NORMANDE byli vybráni k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 17:00
1219 Cena televize PRIMA
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMDALI(IRE), 5 67,0 Tomáš Hurt LEHCE   9 Rosival Jozef  
2. NOMINSKI, 5 68,5 ž. Vlastimil Špalek 7   4 Piruch Jozef  
3. SARIUSZ(POL), 6 68,5 ž. Jan Havlíček 6   11 Havlíčková Zdena  
4. KAFU, 6 64,0 am. Lukáš Neuvirt 2 3/4   3 Vaňourek Aleš  
5. BÁJEČNÁ, 7 64,0 žk. Jan Faltejsek 2 3/4   8 Mičánek Aleš  
6. LOTO(GER*), 6 66,5 ž. Dušan Andrés 15   10 Svoboda Josef  
7. KRESSEL, 4 64,0 Petr Hochman 4   12 Kroutilík Jaroslav  
8. ARNU, 12 67,0 žk. Pavel Tůma 2 19   1 Mocek Květoslav  
Z MESCALERO, 7 65,0 am. Lenka Syslová     2 Syslová Lenka  
Z WIKAS, 6 65,0 am. Radim Petřík     13 Kašný Pavel  
PN SIG(POL), 4 62,5 František Vávra     6 Holčák Radek  
PN SOULAD, 10 68,5 ž. Pavel Kašný     5 Kašný Pavel  
ZN KEGYÚR(HUN), 5 68,5 ž. Marek Stromský     7 Holčák František  
Čas: 03:41,01, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-6-2 3/4-2 3/4-15-4-19

Majitel: Verona Racing, Trenér: Rosival Jozef, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.


Dostihová komise: