home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.06.2004 - Pardubice
stav dráhy:  
1. dostih, start 16:00
1183 Cena novin Pardubický kurýr spol. s r.o. (CC)
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 250 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATONY, 8 68,5 Václav Luka 2, Ing. BOJ   5 Papoušek ml. Jan 23
2. KEEP COOL, 5 66,5 Tomáš Hurt krk   6 Neuberg Quido 35
3. EMPEROR, 6 65,5 Zdeněk Řezáč 8   9 Řezáčová Jana 70
4. VICO, 7 65,5 Michal Köhl 3/4   1 Mottl Ivan 100
5. LEOŠ, 8 67,0 Pavel Složil st. 5   7 Složil Pavel 100
6. PARTY GIRL, 6 65,0 Luboš Urbánek daleko   3 Ministr Antonín 50
7. ROI, 5 69,0 am. David Štěpán 13   4 Suchánek Jiří 80
8. DAMOKLES, 5 67,5 Karel Germič daleko   10 Vinklárek Vladimír 70
Z VOTAVAN, 5 64,5 Josef Bartoš     8 Votava Jaroslav 60
ZN ARCTONY, 6 64,5 žk. Pavel Tůma 2     2 Kútnik Ján 100
Čas: 04:22,96, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-8-3/4-5-daleko-13-daleko

Majitel: Stáj Papoušek, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 16:31
1184 Cena Východočeské galerie v Pardubicích (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEEN, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   1 Horáková Lenka 50
2. CHAMILL, 9 66,0 Luboš Urbánek 5   10 Uhl Jiří 60
3. CERTINGO, 8 72,0 ž. Jan Havlíček 3/4   4 Havlíčková Zdena 50
4. KILTON, 8 70,5 Petr Hochman nos   6 Vinklárek Antonín 80
5. POLAR CREST(GER), 8 65,5 Tomáš Hurt daleko   9 Mimra Zdeněk 90
6. CELNÍK, 9 67,0 Václav Luka 2, Ing. daleko   7 Šimek Jaroslav 70
PN DIRK, 7 67,0 Miroslav Stančík     3 Pokorný Antonín 80
PN LYMOND(GER), 9 65,5 Radek Havelka     8 Váňa st. Josef 23
Nestartovali: CYBELLUS(FR), RADEGUNDA
Čas: 04:33,46, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-3/4-nos-daleko-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

ž. Myška J. a j. Urbánek L. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. Kůň č. 5 CYBELLUS nestartoval z důvodu zranění jezdce. DK využila §328 DŘ a za škrtnutí koně z dostihu nestanovila poplatek.


3. dostih, start 17:00
1185 Cena Evropského vydavatelství (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. L`AMOUR, 4 65,5 Michal Köhl LEHCE   2 Barbořík Jiří 40
2. BARLEA, 4 62,0 am. Rostislav Benš 4 1/2   5 Složil Pavel 50
3. SENITA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 1 3/4   1 Vaňourek Aleš 60
4. BLIZZARD, 4 67,0 Václav Luka 2, Ing. 1 3/4   7 Blecha Jan 100
5. SIXTEEN(FR), 4 62,5 žk. Bohuslav Mátl hlava   9 Váňa st. Josef 50
6. ODYS(POL), 4 68,0 ž. Marek Stromský 1 1/2   8 Holčák Radek 23
7. DUPLIKÁT, 4 67,0 ž. Dušan Andrés daleko   3 Blecha Jan 80
Z LIGRETA, 4 63,0 am. Radim Petřík     6 Hrbáček Vít 110
ZN CARETA, 4 65,0 am. Petr Poledňák     4 Poledňák Petr 110
Čas: 05:17,75, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-1 3/4-1 3/4-hlava-1 1/2-daleko

Majitel: Stáj Sehnoutek, Trenér: Barbořík Jiří, Chov: Picek M.

4. dostih, start 17:30
1186 Cena Státního zámku Slatiňany (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLÁRNÍK, 5 67,0 Pavel Složil st. JISTĚ   3 Složil Pavel 25
2. HIRSCH, 8 71,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   6 Popelka Stanislav 60
3. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 8 65,5 žk. Bohuslav Mátl 6   7 Váňa st. Josef 70
4. HONEM HONEM, 10 66,5 Václav Soukup 11   2 Soukup Václav 80
5. HOOLIGAN, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška daleko   5 Kejzlar Přemek 90
Z AGAT(POL), 7 68,5 Michal Köhl     8 Horák František 60
Z POLÁRNÍ HVĚZDA, 6 65,5 žk. Jan Faltejsek     1 Kútnik Ján 70
ZN ČARODĚJ DOBRODĚJ, 5 69,5 Tomáš Hurt     4 Barbořík Jiří 80
Čas: 06:02,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-6-11-daleko

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Složil Pavel, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

5. dostih, start 18:00
1187 Cena Pardubického školství (CC)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREEN POWER(POL), 5 69,5 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   4 Horáková Lenka 20
2. RHAPSODY, 4 63,5 ž. Dušan Andrés 4   5 Váňa st. Josef 60
3. VAJGARA, 5 67,0 ž. Pavel Kašný 2 3/4   1 Vojtěšková Diana 80
4. CATAPULT, 7 66,5 Petr Regnard 1 1/4   6 Kolář Josef 80
5. BLUE SKY(POL), 4 63,0 Michal Köhl 4 1/2   7 Horák František 80
PN DIAMOS(POL), 4 66,0 ž. Marek Stromský     2 Holčák Radek 25
Nestartovali: LATIDAR
Čas: 04:29,81, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 4-2 3/4-1 1/4-4 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (RHAPSODY)Buc-Film
1 500 Kč (VAJGARA)Vanda Březůvky
1 000 Kč (CATAPULT)Překližky Brandejs-Kolář

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Rutkowski R.

6. dostih, start 18:30
1188 Cena Oxford Line, s.r.o. (CC)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HASTAVEN(FR), 9 67,5 žk. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ   2 Olehla Čestmír 28
2. GLOGLOGLO, 7 67,0 Václav Luka 2, Ing. 8   6 Zobal František 50
3. CANIO(GER), 11 67,5 Karel Germič 1   3 Vinklárek Vladimír 130
4. SORD, 9 70,0 Josef Bartoš 3   10 Votava Jaroslav 28
5. LEWANA(GER), 6 67,0 Radek Havelka 1 3/4   1 Váňa st. Josef 50
6. CHAILAND, 7 66,5 Martina Růžičková 16   5 Růžičková Martina 90
7. KINLEY`S, 8 67,0 Zdeněk Seménka 1/2   11 Seménka Zdeněk 200
8. MARAKOS(FR), 9 69,0 Michal Köhl 9   13 Horák František 120
9. GOLDFINK(GER), 8 69,0 ž. Dušan Andrés 3/4   12 Bielík Pavel 90
10. RAMON VEGA(GB), 9 66,0 Tomáš Hurt 8   7 Mottl Ivan 150
Z LIBARIOS, 8 67,5 ž. Jaroslav Myška     8 Junková Jana 100
Z VELMOC, 7 65,5 Luboš Urbánek     4 Papoušek ml. Jan 120
ZN CESCARA, 7 65,0 žk. Bohuslav Mátl     9 Míček Milan 120
Čas: 05:37,97, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-1-3-1 3/4-16-1/2-9-3/4-8
Maj. prémie:
2 500 Kč (GLOGLOGLO)Stáj Luka-Mandak
1 500 Kč (SORD)J+J Votava

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr.,

j. Bartoš J. a j. Havelka R. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem.


7. dostih, start 19:00
1189 Cena ČASCH (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEROL, 6 66,0 Petr Regnard ZADRŽENĚ   4 Regnard Petr 30
2. ASCOT(POL), 7 68,0 ž. Jaroslav Myška 9   10 Lauterbach Jaroslav 20
3. LENTINI(GB), 13 67,0 ž. Josef Váňa st. 2   2 Váňa st. Josef 35
4. SENEGAL(POL), 6 65,5 Michal Köhl 5   8 Horák František 80
5. LARIA, 5 68,5 Luboš Urbánek 3 1/2   5 Popelka Stanislav 70
6. BARBORA, 5 63,5 Tomáš Nehasil 2 1/4   3 Novák Antonín 90
7. YOSEMITE PARK, 8 67,5 Václav Soukup 1/2   1 Soukup Václav 110
8. SLUNNÁ, 5 63,5 Tomáš Ševčík 3   7 Poles Pavel 130
9. LABISQIE, 6 65,0 ž. Pavel Kašný daleko   6 Hrbáček Vít 110
10. VÁZANKA, 8 67,5 Karel Germič 1 3/4   9 Vinklárek Vladimír 100
Čas: 05:11,38, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 9-2-5-3 1/2-2 1/4-1/2-3-daleko-1 3/4

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: