home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.05.2004 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1130 CENA DENÍKU HALÓ NOVINY
Rovina V.kat. - 1822 m, cena, 4letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 8 59,0 žk. Eduard Reindl JISTĚ   3 Kub Ivan 45
2. PURGONA, 5 54,5 žk. Václav Janáček 3/4   7 Demele Jan 30
3. TALCUM LADY, 4 54,5 žk. Jaromír Šafář hlava   9 Jirka Petr 100
4. PAHANK, 5 60,0 žk. Lukáš Matuský 1 1/2   1 Vocásková Helena 18
5. HAVE FUN, 4 54,5 žk. Christian Gnesi 2   2 Vraj Radek 100
6. WAY, 4 54,5 žk. Tomáš Šmíd krk   5 Faltová Oliva 130
7. COMPACT, 10 57,0 žk. Pavol Mišún 1 1/4   4 Korcová Irena 110
8. ZAKIRA, 4 54,5 žk. Libor Sedlář 2 1/4   6 Foukal Milan 120
Nestartovali: TULLUS
Čas: 01:56,99, Mezičasy: (14,39 - 23,12 - 24,50 - 28,49 - 26,50)
Výrok: JISTĚ 3/4-hlava-1 1/2-2-krk-1 1/4-2 1/4

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Arena Gregorio 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (Dا412b), jezdec Gnesi Cristian výstraha za nedovolené pobízení koně rukou ( DŘ 316).


2. dostih, start 14:31
1131 CENA PETRY JANŮ
Rovina III.kat. - 2430 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMANT GRIS(FR), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   2 Chaloupka Václav 22
2. VIDEON, 4 56,5 Iva Miličková krk   1 Maršíčková Miroslava 50
3. ARCUM, 4 61,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   5 Koplík Zdeno 80
4. WINDARA(GER), 6 57,0 žk. Václav Janáček 1 1/4   3 Kinský Pavel 40
5. COEUR DE LION, 6 56,5 Kristýna Bezděková 5   4 Šimuni Peter 110
6. KASJER(POL), 4 57,0 ž. Dušan Andrés krk   9 Andrés Josef 80
7. LATWING, 4 55,5 žk. Jaromír Šafář 1 3/4   7 Pejšková Ivana 110
8. CENTÉNA, 6 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   6 Pokorný Antonín 110
9. CELESTIAL, 4 57,0 ž. Martin Koleňák 1   8 Stašková Eva 60
Čas: 02:37,33, Mezičasy: (29,46 - 24,65 - 24,57 - 25,65 - 28,18 - 24,81)
Výrok: BOJ krk-2 1/4-1 1/4-5-krk-1 3/4-3 1/4-1
Maj. prémie:
2 500 Kč (VIDEON)Svinčice s.r.o.
1 500 Kč (ARCUM)Václav Slovák
1 000 Kč (COEUR DE LION)Stáj Nerad-Jana

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Perrot J.,Havlíčková G.

Sankce: jezdec Andrés Dušan výstraha za nevhodné použití bičíku (Dا316).


3. dostih, start 15:07
1132 CENA TISKÁRNY VÁVRA
Rovina IV.kat. - 2430 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APARTA, 3 57,0 ž. Jan Rája JISTĚ   4 Vocásková Helena 30
2. LETNÍ STÍN, 3 58,0 ž. Ramil Děmidov 3 3/4   13 Šilhavý Ladislav 70
3. GLENDARMON, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 4   6 Hurt Jiří 30
4. TANO, 3 53,5 Iva Miličková 3/4   7 Maršíčková Miroslava 70
5. LOTRAN, 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   5 Havlíčková Zdena 120
6. GLOBÁL, 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 1   3 Mareš Miroslav 120
7. CHALKIS, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   8 Váňa Tomáš 120
8. RABINA, 3 58,0 Adéla Klepetková krk   12 Petrlík Allan 110
9. VERY SPECIAL, 3 53,5 Kristýna Bezděková hlava   1 Wrabelová Lenka 120
10. PANTOMIMA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 10   14 Chaloupka Václav 110
11. DESERT SCOUT, 3 55,0 ž. Martin Koleňák 3/4   11 Pulec Zbyněk 190
12. NIDAL(GER*), 3 55,0 ž. Ilona Hronová krk   16 Vítek Roman  
13. MÁRFY, 3 53,5 Radek Žalud 1   2 Kubátová Jana 60
D SYRINGA, 3 50,0 žk. Tomáš Šmíd     15 Chaloupka Václav  
Nestartovali: BANDYTA, CEDÁREK, PERGON
Čas: 02:38,74, Mezičasy: (28,61 - 26,17 - 25,04 - 25,57 - 29,18 -24,22)
Výrok: JISTĚ 3 3/4-4-3/4-3/4-1-2 1/4-krk-hlava-10-3/4-krk-1

Majitel: Certus Spedition, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Kůň č. 2 MÁRFY ztratil na startu asi 6 délek. Kůň č. 15 SYRINGA byl diskvalifikován pro opuštění dráhy (DŘ §1).


4. dostih, start 15:32
1133 CENA PROVIMI PET FOOD CZ, s.r.o. Brniště
Rovina III.kat. - 1022 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 150 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW DAY, 2 58,0 ž. Dušan Andrés V. LEHCE   6 Tichá Dana 22
2. CAYMAN LADY, 2 58,0 ž. Libor Šindar 4   5 Váňa Tomáš 90
3. PARISIEN SIR, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2   1 Chaloupka Václav 40
4. TAFIRA, 2 58,0 ž. Jan Rája 2   4 Bartoš st. Josef 70
5. MUMMY`S GLEN, 2 55,5 Vendula Korečková 2 1/4   10 Hurt Jiří 35
6. EVRON, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov nos   7 Šilhavý Ladislav 50
7. OSMANA, 2 57,0 Martin Svorad 3   8 Vinklárek Vladimír 110
8. FILIPA, 2 54,5 žk. Jaromír Šafář 6   2 Vymazal Josef 100
9. MOON SHERRY, 2 54,5 žk. Václav Janáček daleko   11 Knauer Martin  
10. VIKONKA, 2 55,5 Radek Žalud 6   3 Pulec Zbyněk 110
Nestartovali: NOEL, SNĚHURKA
Čas: 01:05,38, Mezičasy: (14,86 - 26,34 - 24,20)
Výrok: VELMI LEHCE 4-2-2-2 1/4-nos-3-6-daleko-6

Majitel: Losenický tiskárna-Tichá, Trenér: Tichá Dana, Chov: Holovská E.,Mgr.

5. dostih, start 16:03
1134 CENA STAVEBNÍHO KONCERNU VCES, a.s.
Rovina II.kat. - 1022 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALMARE, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   4 Chaloupka Václav 35
2. MICHELINKA, 5 61,5 ž. Radek Koplík 1   7 Koplík Zdeno 50
3. GÓL, 6 61,0 Iva Miličková 2   8 Maršíčková Miroslava 60
4. CENTURY DAY, 8 62,0 Tomáš Hurt nos   3 Růžičková Martina 60
5. MARIE ANTOANETA, 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2   5 Kučera Karel 80
6. SPARK OF LIGHT(GB), 6 58,0 Kristýna Bezděková 3/4   6 Vraj Radek 160
7. BEAU GERSOIS(FR), 6 60,0 ž. Blanka Šarinová 1/2   10 Koplík st. Zdeněk 130
8. VELIOS, 6 58,0 ž. Artur Resulov krk   2 Maršíčková Miroslava 80
9. LOTAGEN(GER), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   9 Andrés Josef 35
10. BORNNEA, 3 51,0 Radek Žalud 6   1 Hovadová Jana 220
Nestartovali: AVANI, PANTINI(IRE), QUEENBACK
Čas: 01:00,99, Mezičasy: (12,48 - 24,42 - 24,09)
Výrok: JISTĚ 1-2-nos-1/2-3/4-1/2-krk-2 1/4-6
Maj. prémie:
4 000 Kč (PALMARE)Metrostav-Chaloupka
2 400 Kč (MICHELINKA)KVM Consult
1 600 Kč (GÓL)Splněný sen

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

6. dostih, start 16:33
1135 CENA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE společnosti FUTURA
Rovina IV.kat. - 1622 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUNASHALI(IRE), 5 60,0 žk. Ingrid Koplíková BOJ   8 Koplík Zdeno 18
2. CENSIO, 4 61,0 žk. Václav Janáček krk   1 Havlíčková Zdena 60
3. LUANDA, 3 54,5 žk. Libor Sedlář 3   9 Pátková Renata 50
4. NEUTRON, 7 59,0 žk. Karel Procházka krk   7 Faltová Oliva 120
5. VARON, 6 64,0 žk. Lukáš Matuský 8   3 Maršíčková Miroslava 50
6. NIGHT STAR, 3 50,5 žk. Tomáš Šmíd 1 1/4   4 Dyntarová Marcela 130
7. VINÍK, 6 59,0 žk. Klára Hanáčková 4 1/4   15 Pechát Theodor  
8. LUNARET, 3 52,0 žk. Jaromír Šafář 3/4   6 Hurt Jiří 50
9. SARKA FARKA, 3 52,0 žk. Tereza Řezáčová 7   10 Chaloupka Václav 150
10. LUCKY MOMENTS(GB), 4 59,0 žk. Eduard Reindl 9   5 Kinský Pavel 150
11. KALAMA, 3 50,5 žk. Natalie Arendsen 1 1/4   12 Sýkorová Marcela 150
12. KARABACH, 3 52,0 žk. Christian Gnesi 2   2 Pátková Renata 80
13. CO CO, 4 57,5 žk. Pavol Mišún 1 1/4   11 Vraj Radek 180
14. LAVERN, 3 51,0 žk. Zuzana Vokálková 7   14 Sýkorová Marcela 150
Nestartovali: LOKARGON, MODUL, SIMETO
Čas: 01:43,16, Mezičasy: (25,47 - 22,89 - 29,11 - 25,70)
Výrok: BOJ krk-3-krk-8-1 1/4-4 1/4-3/4-7-9-1 1/4-2-1 1/4-7

Majitel: Agentura Scala, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Lagardere J.L.

Sankce: jezdec Arena Gregorio 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (Dا412b), trenér Chaloupka Václav 1000 Kč za neabsolvování zkušebního cvalu a nenahlášení vedení ke startu koně č. 10 SARKAFARKA (DŘ §335, DU2/04 čl. 16).


7. dostih, start 17:04
1136 CENA MUZIKÁLU GALILEO
Rovina I.kat. - 1622 m, cena, 3letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FATRA LINE, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   6 Minařík 2 Ferdinand 18
2. RÉVA, 4 60,0 ž. Jan Rája 1/2   5 Uhl Jiří 80
3. PISTÁCIA, 6 61,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3 1/2   2 Hanousek Ladislav 30
4. REGATTA, 3 54,0 ž. Jaroslav Donoval 2 1/4   1 Neuberg Quido 80
5. SANTA CECILIA, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 3/4   3 Andrés Josef 120
6. ARMENIC, 3 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 3   10 Török Dalibor 100
7. MEMORY NORMANDE, 5 60,0 žk. Jaromír Šafář 1/2   11 Uhl Jiří 110
8. BRIZANCE, 3 53,0 Iva Miličková nos   4 Váňa Tomáš 120
9. CATHY DANCER, 3 55,0 ž. Radek Koplík 1   7 Koplík Zdeno 60
10. ROYALDINI(IRE), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 12   9 Chaloupka Václav 80
11. MONSOUCIS(GER), 5 60,0 ž. Martin Pišl 7   8 Pejšková Ivana 80
Čas: 01:40,74, Mezičasy: (25,72 - 22,88 - 27,11 - 25,04)
Výrok: BOJ 1/2-3 1/2-2 1/4-3/4-3-1/2-nos-1-12-7
Maj. prémie:
6 000 Kč (FATRA LINE)Sieza
3 600 Kč (RÉVA)Edoc Brno
2 400 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Sieza, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Rája Jan 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316), jezdec Donoval Jaroslav 1500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 0,8 kg (DŘ 383d ).


8. dostih, start 17:33
1137 CENA ROBERTSON MERLOT 2002 (hdcp)
Rovina III.kat. - 1622 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARK, 3 58,5 ž. Jan Rája LEHCE   6 Regnard Petr 70
2. ZELOT, 6 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/4   5 Vraj Radek 40
3. NAMOLELLA, 3 55,5 Linda Gahlertová krk   9 Štípa Ladislav 25
4. WEMBLEY(GER), 7 61,0 ž. Martin Pišl 4 1/2   2 Fedorowicz Vladislav 110
5. BRUTUS, 8 50,5 žk. Ingrid Koplíková kr.hlava   3 Růžičková Martina 140
6. LAPTOP, 5 58,0 žk. Jakub Pavlíček krk   10 Bezstarosta Zdeněk 100
7. FRED, 6 52,0 Iva Miličková 1/2   8 Maršíčková Miroslava 60
8. DON`T CRY FOR ME(FR), 7 51,5 Radek Žalud hlava   1 Hurt Jiří 110
9. VORDONA, 6 57,0 ž. Libor Šindar krk   13 Pokorný Antonín 130
10. MAJOR WAKO(GER), 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4   7 Kinský Pavel 100
11. MARIETTE, 3 55,0 Kristýna Bezděková nos   4 Kub Petr 90
12. PARAMOUNT STAR, 4 56,0 žk. Jaromír Šafář 3/4   14 Šatra Tomáš 60
13. PRINCIP, 5 54,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/2   11 Hanousek Ladislav 120
14. SEA PLANE, 6 54,5 ž. Blanka Šarinová 4   12 Bezstarosta Zdeněk 100
Nestartovali: CEARITA, DJABBA, ISTER
Čas: 01:41,17, Mezičasy: (25,50 - 23,58 - 27,11 - 24,98)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-4 1/2-kr.hlava-krk-1/2-hlava-krk-4 1/4-nos-3/4-1 1/2-4
Maj. prémie:
2 500 Kč (LARK)Stáj Fitmin
1 500 Kč (ZELOT)Marty-Závěj-Fatra-Vraj
1 000 Kč (NAMOLELLA)Eurokoberce s.r.o.

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Růžičková Martina 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.3 BRUTUS (DU 2/04 čl.16).



Dostihová komise: