home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 22.05.2004 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1105 Cena hřebčína Špaček Xaverov
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VŠECKO, 8 60,0 ž. Ramil Děmidov BOJ   4 Bartoš st. Josef 50
2. VAILA, 6 61,0 am. Rostislav Benš 1   10 Míček Milan  
3. DEAD OR ALIVE, 3 50,5 am. Ilona Zmeškalová 6   6 Vaňourek Aleš  
4. IRISH GREAT, 4 61,5 ž. Libor Šindar 6   9 Váňa Tomáš  
5. HISPANIA, 6 56,5 žk. Natalie Arendsen 2 3/4   3 Voršilková Helena  
6. RADIANT, 6 61,5 ž. Martin Pišl 1/2   7 Blecha Jan  
7. AMALCAN, 6 58,0 am. Jana Nováková 5   8 Valášek Josef  
8. SUNNY DAY, 4 61,0 žk. Jan Faltejsek 1 1/2   11 Vraná Petra  
9. ERRI, 3 51,0 Kristýna Bezděková krk   13 Kubátová Jana  
10. LASHIDA, 3 52,5 Hana Jerieová 2 1/2   5 Korcová Irena  
11. VISCONTIA, 3 50,0 žk. Jaromír Šafář 10   1 Vítek František  
Nestartovali: HOGEN, KISS DEL SANTANA, PERSIAN MISS, TARLOW
Čas: 01:56,16, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-6-6-2 3/4-1/2-5-1 1/2-krk-2 1/2-10

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: VV Zákupy

Sankce: jezdec Benš Rostislav 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326), jezdec Jerieová Hana 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326). Poplatky: trenér Valášek Josef 1000 Kč za pozdní hlášení koně do dostihu (DU 16/4), trenér Vaňourek Aleš 200 Kč za pozdní předložení průkazu koně (DU čl. 3b). Kůň č. 1 ztratil na startu asi 10 délek.


2. dostih, start 14:31
1106 Cena pivovaru Klášter
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 3 57,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   11 Popelka Stanislav  
2. JASPER BANFF, 4 59,5 ž. Martin Knauer 1 3/4   9 Vinklárek Vladimír  
3. LADY BOSS, 7 62,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   13 Michal Jiří  
4. CLERET, 3 52,5 Iva Miličková 3 1/2   4 Váňa Tomáš  
5. BELMA, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   8 Minařík 2 Ferdinand  
6. LONG DAY, 6 61,0 ž. Martin Pišl 2 1/2   7 Kutnar Pavel  
6. MARIE ANNA(FR*), 5 59,0 am. Leona Hloužková současně   3 Pulka David  
8. MOUSE LADY, 3 50,0 žk. Jaromír Šafář hlava   10 Vítek František  
9. DYN DYM, 4 58,5 žk. Zdeněk Matysík 2 1 1/4   5 Hurt Jiří  
10. SVĚTLÁ CHVILKA, 3 53,0 am. Jana Nováková 1/2   2 Váňa Tomáš  
11. WINDSOR CASTLE, 3 56,0 ž. Radek Koplík hlava   12 Baštová Pavlína  
12. MAUREEN VICTORIA, 3 52,5 Adéla Klepetková 1/2   1 Pokorný Antonín  
Nestartovali: FRAGONARD, LITTLETON, WINONA
Čas: 01:48,72, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-3 1/2-krk-současně-2 1/2-hlava-1 1/4-1/2-hlava-1/2

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Kůň č. 7 LONG DAY ztratil na startu asi 6 délek.


3. dostih, start 15:00
1107 Memoriál Ferdinanda Palyzy (stch)
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RHAPSODY, 4 62,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   9 Váňa st. Josef  
2. TEDD, 4 64,0 Luboš Urbánek 10   2 Zobal František  
3. OREGA, 5 66,5 Pavel Szikora 10   1 Chabada Ondřej  
4. VARADON, 6 67,5 am. Lukáš Neuvirt 9   4 Neuvirt Konrád  
5. KEEP COOL, 5 68,5 Tomáš Hurt 2   11 Neuberg Quido  
6. CETONYA, 6 65,5 žk. Pavel Tůma 2 11   3 Moravec Zdeněk  
7. BARBORA, 5 66,5 Tomáš Nehasil daleko   7 Novák Antonín  
8. HALOCA, 7 67,0 Jaromír Hrudka 2 5   8 Erban Jaroslav  
ZN MOGILNIJ, 4 62,5 žk. Jan Faltejsek     5 Baštová Pavlína  
ZN TALORD, 6 67,5 žk. Bohuslav Mátl     6 Okleštěk Miloslav  
ZN MISSOURI, 6 65,0 Petr Kříž     10 Čapková Marcela  
Nestartovali: CELNÍK, KENORY
Čas: 04:45,59, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 10-10-9-2-11-daleko-5

Majitel: Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Poplatky: trenér Neuvirt Konrád 200 Kč za pozdní předložení průkazu koně. Kůň č. 13 KENORY neabsolvoval zkušební skok, nestartoval, nebyl v moci startéra.


4. dostih, start 15:30
1108 Handicap restaurace a penzionu Jizera
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEPTUN, 5 64,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   7 Petrlík Allan  
2. IRSAY OLIVER, 6 62,5 am. Vladimír Černý 3   10 Kašpar Miroslav  
3. AMNESTIE, 3 52,5 Jiřina Andrésová 1 3/4   1 Valášek Josef  
4. FLEUR D'ANN, 4 56,0 ž. Libor Šindar 1   12 Kinský Pavel  
5. PETRELLA(GER), 4 56,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   4 Chaloupka Václav  
6. LOCHNESKA, 4 51,5 am. Leona Hloužková 1 3/4   5 Vinklárek Vladimír  
7. LANGLADE(GER), 6 57,5 Kristýna Bezděková 2 1/2   6 Vraj Radek  
8. MERCEDESKA, 7 50,0 Iva Miličková 3/4   11 Koplík st. Zdeněk  
9. NEBESKÝ JEZDEC, 3 59,5 am. Petra Kučerová 4   2 Neuvirt Konrád  
10. KORENBLOEM, 3 53,0 žk. Václav Janáček 4 1/2   3 Voršilková Helena  
11. MUMMY`S BAY, 3 53,0 Vendula Korečková 5   9 Bureš Vladislav  
12. MAREL, 4 52,0 žk. Zuzana Vokálková daleko   13 Erban Jaroslav  
Nestartovali: VÝTRŽNÍK
Čas: 02:27,50, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-1 3/4-1-1/2-1 3/4-2 1/2-3/4-4-4 1/2-5-daleko

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Iván Daniel

Poplatky: trenér Valášek Josef 1000 Kč za pozdní hlášení koně do dostihu (DU 16/4).


5. dostih, start 16:00
1109 Cena mládeže Transgas, a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 4000 Kč (2000 - 1200 - 800)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEMORY NORMANDE, 5 58,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   8 Uhl Jiří  
2. AMARANTHA, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   6 Vítek František  
3. MORNING, 3 51,5 Iva Miličková 1   3 Váňa Tomáš  
4. QUESTER, 7 56,5 am. Leona Hloužková 1/2   1 Vinklárek Vladimír  
5. LAST APPLE(FR), 4 55,0 žk. Tomáš Šmíd 3 1/2   2 Chaloupka Václav  
6. ONKEL FRITZ(GER), 3 50,5 žk. Václav Janáček 3   5 Kinský Pavel  
7. CRACK(POL), 3 50,5 žk. Jaromír Šafář 3   4 Vítek František  
8. VEIKIKI, 5 58,5 ž. Ilona Hronová daleko   7 Baková Lenka  
Čas: 01:47,22, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1-1/2-3 1/2-3-3-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (MEMORY NORMANDE)Edoc Brno
1 200 Kč (AMARANTHA)Latina
800 Kč (MORNING)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Prade J.N.,Dr.

Poplatky: trenér Baková Lenka 200 Kč za pozdní předložení průkazu koně (DU čl. 3b). Sankce: jezdec Janáček Václav 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364d).


6. dostih, start 16:31
1110 Cena přírody Transgas, a.s.
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
40500 Kč (20200 - 9300 - 6100 - 2900 - 2000) Maj. prémie: 4500 Kč (2300 - 1300 - 900)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUICK DEVIL, 7 66,5 Tomáš Hurt V. LEHCE   5 Neuberg Quido  
2. VELMOC, 7 65,0 Luboš Urbánek 8   8 Papoušek ml. Jan  
3. ZEEROW, 8 67,0 Jaromír Hrudka 2 10   7 Hrudka st. Jaromír  
4. VELIČKA, 9 65,0 am. Lukáš Neuvirt 1/2   4 Vaňourek Aleš  
5. DEGRO-HILL(POL), 6 65,5 žk. Bohuslav Mátl 1   2 Váňa st. Josef  
6. FLIRT, 6 66,0 Karel Germič daleko   3 Hrudka st. Jaromír  
Z VERANT, 7 67,5 ž. Jaroslav Myška     1 Blecha Jan  
SN TAUNUS(IRE), 7 65,5 Michal Köhl     6 Mottl Ivan  
Čas: 05:49,03, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-10-1/2-1-daleko
Maj. prémie:
2 300 Kč (QUICK DEVIL)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
1 300 Kč (VELMOC)Seitl
900 Kč (ZEEROW)DS Viki

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Quido, Chov: Picek M.

7. dostih, start 17:00
1111 Cena Pizzeria la Fattoria (II.oddělení)
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč ( 12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ BLESK, 5 59,0 žk. Václav Janáček JISTĚ   10 Šilhavý Ladislav  
2. NIKSCATER, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   1 Vocásek 3 František  
3. CALLGIRL, 4 57,5 žk. Zdeněk Matysík 2 4 3/4   4 Hanousek Ladislav  
4. LIBENTA, 3 52,0 Iva Miličková 2 1/2   8 Váňa Tomáš  
5. INGOT, 10 61,5 žk. Jaromír Šafář 7   12 Foukal Milan  
6. LONGBECCA, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 3   2 Okleštěk Miloslav  
7. QUEEN MAY, 4 60,0 ž. Radek Koplík 5   5 Zobal František  
ZN PULLER, 5 59,0 am. Leona Hloužková     3 Pulka David  
PN FABERGE, 3 51,0 Vendula Korečková     6 Vítek František  
PN ALAN, 3 56,0 am. Petra Kučerová     7 Vaňourek Aleš  
S PARISIA, 3 54,5 žk. Jakub Pavlíček     9 Kutnar Pavel  
Z TAYMA, 4 58,5 Radek Žalud     11 Knauer Martin  
Nestartovali: AVELANCHE, LA DOLCE VITA, MYŠAN
Čas: 01:53,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-4 3/4-2 1/2-7-3-5

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Sankce: jezdec Matysík 2 Zdeněk 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (§ 364c DŘ), jezdec Žváková Leona 200 Kč za nekázeň u startu (§ 357 DŘ), jezdec Pavlíček Jakub 200 Kč za nekázeň u startu (§ 357 DŘ). Poplatky: trenér Foukal Milan 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 12 INGOT. DK přešetřila pády jezdců Korečkové, Kučerové a Žvákové a neshledala cizí zavinění.


8. dostih, start 17:31
1112 Cena závodiště Lysá nad Labem (pp)
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEKODER(POL), 9 69,0 Václav Luka 2, Ing. JISTĚ   11 Luka st. Václav  
2. BEST MUSIC METROFM(GB), 7 68,0 Pavel Szikora 1 1/2   5 Szikora Pavel  
3. ACADEMIK, 5 67,0 Zdeněk Řezáč 7   1 Řezáčová Jana  
4. ARNU, 12 68,0 žk. Pavel Tůma 2 8   7 Mocek Květoslav  
5. DON PEDRO, 4 64,0 Martin Liška 1   3 Hedbávná Kateřina  
6. SEA WALK(SWI), 10 68,0 Tomáš Hurt 2 1/2   6 Bezstarosta Zdeněk  
7. MARATHEA, 5 67,5 ž. Vlastimil Špalek 7   8 Koplík st. Zdeněk  
8. PANTINI(IRE), 6 67,0 Lukáš Kasl 9   2 Kinský Pavel  
9. FESCHI, 4 65,0 Jaroslav Kafka 2 1/2   4 Mareš Miroslav  
10. FERGAS, 8 66,0 žk. Zdeněk Matysík 2 5   12 Sýkorová Marcela  
11. MAO CE, 5 67,5 Karel Germič daleko   10 Tůma st. Petr  
Z COSMO(POL), 4 62,5 Michal Köhl     9 Horák František  
Nestartovali: ČEMBISTON, CHEVERNY, MYSTIKA
Čas: 03:42,44, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-7-8-1-2 1/2-7-9-2 1/2-5-daleko

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: SK Widzow

Poplatky: trenér Řezáčová Jana 200 Kč za pozdní předložení průkazu koně (DU čl. 3b). Sankce: jezdec Szikora Pavel 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).



Dostihová komise: