home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.05.2004 - Most
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1090 Cena technických služeb města Mostu,a.s. a Mosteckých odpadů,a.s.
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMETIK, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ   4 Chaloupka Václav 60
2. LETNÍ HROM, 4 63,0 ž. Ramil Děmidov hlava   7 Šilhavý Ladislav 30
3. RÉVA, 4 60,0 ž. Jan Rája 1/2   5 Uhl Jiří 90
4. CZERWONY MAK(POL), 4 59,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Andrés Josef 35
5. PARAMOUNT STAR, 4 50,5 žk. Jaromír Šafář 1 3/4   2 Šatra Tomáš 80
6. JAXARTES(POL), 6 54,0 Iva Miličková 3/4   6 Lisek Michal 60
7. LASCAR, 8 54,5 Kristýna Bezděková 4   3 Váňa Tomáš 60
Čas: 02:00,74, Mezičasy: (17,76 - 26,98 - 25,82 - 27,16 - 23,02)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1/2-krk-1 3/4-3/4-4
Maj. prémie:
4 000 Kč (COSMETIK)Saller
2 400 Kč (LETNÍ HROM)MHM
1 600 Kč (RÉVA)Edoc Brno

Majitel: Saller, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

2. dostih, start 14:32
1091 Cena Báňských projektů Teplice a HOKA (živé ploty)
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OUR MAJESTIC(GER), 6 68,5 Radek Havelka LEHCE   11 Váňa st. Josef 16
2. HOFRAT(POL), 5 68,5 Václav Luka 2, Ing. 6   10 Blecha Jan 60
3. LARCAN, 7 67,5 Linda Gahlertová kr.hlava   4 Šilhavý Ladislav 50
4. MR FREE, 4 64,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   12 Baštová Pavlína 60
5. LAMPADA(IRE), 6 69,0 am. Pavel Horčička 9   7 Chaloupka Václav 110
6. ATON(POL), 4 62,5 Michal Köhl 1 1/4   3 Horák František 100
7. WINDGAP HILL(IRE), 13 73,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/2   2 Novák Antonín 60
8. SUPERINTENDANT, 7 68,5 Tomáš Hurt 11   6 Hurt Jiří 90
9. BELLE INCONNUE(FR), 5 65,5 Lukáš Kasl 1 3/4   1 Kinský Pavel 90
10. VÁZANKA, 8 65,5 Marcel Novák daleko   5 Vinklárek Vladimír 130
11. BÁJEČNÁ, 7 64,5 am. Roman Zemek 3 1/4   9 Mičánek Aleš 130
Nestartovali: ČESWALT(SLO)
Čas: 04:15,60, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-kr.hlava-2 1/4-9-1 1/4-1 1/2-11-1 3/4-daleko-3 1/4

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Frau Bosselmann u.Hess D.

Sankce: trenér Vinklárek Vladimír 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště u koně č. 5 VÁZANKA (DŘ § 330). Kůň č. 9 BÁJEČNÁ byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 15:03
1092 Cena Chempetrol Elsev
Rovina III.kat. - 2018 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMANT GRIS(FR), 5 57,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Chaloupka Václav 14
2. WINDARA(GER), 6 56,0 žk. Václav Janáček 1 1/2   3 Kinský Pavel 80
3. CHEVAL ROCK(GB), 10 57,0 ž. Ramil Děmidov 2   7 Vocásek 3 František 60
4. CEARMONA, 4 55,0 žk. Libor Sedlář 1 3/4   4 Koplík Zdeno 80
5. DON`T CRY FOR ME(FR), 7 59,0 Tomáš Hurt 3/4   2 Hurt Jiří 80
6. HERMINE, 7 54,0 am. Leona Hloužková 3/4   6 Pulka David 80
7. DZIALON(POL), 4 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   8 Baštová Pavlína 100
8. MENSYN, 4 60,0 ž. Libor Šindar 3   1 Bartoš st. Josef 100
Čas: 02:13,88, Mezičasy: (28,24 - 25,83 - 27,07 - 26,88 - 25,87)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-1 3/4-3/4-3/4-1 1/2-3
Maj. prémie:
2 500 Kč (CEARMONA)Václav Slovák

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Perrot J.,Havlíčková G.

4. dostih, start 15:31
1093 Cena města Litvínov a Krušnohorské polikliniky
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LISHARP, 11 67,5 ž. Pavel Kašný TUHÝ BOJ   4 Kašný Pavel 80
2. SCATMAN, 9 69,0 ž. Dušan Andrés nos   2 Baštová Pavlína 90
3. GROWING FAST(FR), 10 67,5 Radek Havelka 7   1 Váňa st. Josef 35
4. MOUNTAIN HYMN(IRE), 11 68,0 ž. Jaroslav Myška 7   8 Novák Antonín 180
5. VAAL, 5 64,5 Michal Tajmr krk   7 Tajmr Josef 70
6. RADOVAN, 6 66,0 Tomáš Nehasil 1 3/4   5 Langer Antonín 100
Z LOCO, 5 67,5 Marcel Novák     6 Vinklárek Vladimír 30
ZN ALHAAN(GER*), 8 67,5 Tomáš Hurt     3 Neuberg Quido 35
Čas: 04:50,26, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-7-7-krk-1 3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (LISHARP)DM Pardubice
1 500 Kč (SCATMAN)Moravol-Baštová
1 000 Kč (VAAL)HIPIATER Tajmr

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 4 LISHARP byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:09
1094 MEMORIÁL DR. FRANKENBERGERA-Cena Idealfenster a.s.
Rovina NL - 2018 m, cena, 3letí
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARSALAM(IRE), 3 58,0 Konstantin Kobzarev JISTĚ   2 Šavujev Arslangirej 20
2. TOMASIO(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   1 Andrés Josef 70
3. EVIAN, 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 3   3 Šilhavý Ladislav 80
4. AZISKO(GER), 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Török Dalibor 70
5. POLLY FOR LIFE, 3 56,5 ž. Jaroslav Donoval 2 1/4   13 Neuberg Quido 60
6. LARK, 3 56,0 Iva Miličková 1 1/2   11 Regnard Petr 80
7. GLENDARMON, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 1/2   16 Hurt Jiří 160
8. SUGAR RHEINBERG(GER), 3 54,5 Kristýna Bezděková 1 1/2   6 Vondrová Lucie 110
9. DUMBLEDORE(GER), 3 57,0 ž. Radek Koplík nos   15 Koplík Zdeno 110
10. FABULIT, 3 56,0 Martin Koleňák 2 1/4   9 Pulec Zbyněk 160
11. EISWÜSTE(GER), 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   7 Váňa st. Josef 100
12. IMPOSANT SHADDAD, 3 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 3/4   8 Vrba Pavel 130
13. PURPUR, 3 57,0 ž. Jan Rája 2   5 Votava Jaroslav 110
14. BRIZANCE, 3 56,0 ž. Libor Šindar krk   14 Váňa Tomáš 80
15. JAROSLAWIEC(POL), 3 57,0 Michal Köhl 3 1/4   12 Wroblewska Iwona 120
16. STAR ALEX, 3 56,0 žk. Jaromír Šafář 1   10 Janáček Miroslav 160
Nestartovali: MONTARIUS(GER), STAR`S MIXA(FR)
Čas: 02:12,56, Mezičasy: (28,59 - 27,47 - 28,02 - 26,21 - 22,27)
Výrok: JISTĚ 1/2-3-1-2 1/4-1 1/2-1/2-1 1/2-nos-2 1/4-2 1/2-2 3/4-2-krk-3 1/4-1
Maj. prémie:
8 500 Kč (EVIAN)MHM
5 100 Kč (POLLY FOR LIFE)Nicole TJ Monty UH
3 400 Kč (LARK)Stáj Fitmin

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Liscannor Stud Ltd.

6. dostih, start 16:47
1095 MEMORIAL VLASTIMILA SMOLÍKA
Rovina NL - 2400 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KETTY SHARP, 5 56,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   7 Vinklárek Vladimír 70
2. LLANITO(GER), 4 60,0 Konstantin Kobzarev 1   2 Šavujev Arslangirej 30
3. MOLOKO(GER), 4 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   4 Petrlík Allan 80
4. SODERANO(POL), 6 57,5 ž. Ramil Děmidov hlava   8 Zavřel Josef 80
5. PODEROSO(GER), 5 58,5 ž. Jan Rája 2 1/4   9 Váňa st. Josef 20
6. TWISTRA, 4 52,5 Iva Miličková 1 1/2   5 Maršíčková Miroslava 200
7. ACCES OF GLORY(GB), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 1   6 Andrés Josef 90
8. YELLOW ORLING, 5 54,0 žk. Václav Janáček 4   3 Votava Jaroslav 70
9. RADBEC, 4 60,0 ž. Ilona Hronová 3/4   1 Mareš Miroslav 90
Čas: 02:32,84, Mezičasy: (24,45 - 25,82 - 26,11 - 26,50 - 25,72 - 24,23)
Výrok: JISTĚ 1-hlava-hlava-2 1/4-1 1/2-1-4-3/4
Maj. prémie:
8 500 Kč (KETTY SHARP)Kovářství Buchta
5 100 Kč (TWISTRA)Svinčice s.r.o.
3 400 Kč (YELLOW ORLING)J+J Votava

Majitel: Kovářství Buchta, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Software PC Translator

Sankce: jezdec Andrés Dušan 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu. (§ 364 c). Kůň č. 8 SODERANO byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 17:19
1096 Cena Reklamní agentury Frrod
Rovina IV.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEISON, 4 55,5 Iva Miličková JISTĚ   4 Maršíčková Miroslava 30
2. SEMANTIC, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   12 Drlík Jaroslav 50
3. JUBILEUSZ(POL), 4 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   9 Andrés Josef 110
4. GIGO, 6 55,5 žk. Václav Janáček 2 1/2   15 Jirka Petr 70
5. GOLDFISCH, 4 59,0 ž. Radek Koplík krk   1 Koplík Zdeno 100
6. FUDŽISAN, 4 62,0 ž. Jan Rája krk   3 Lisek Michal 90
7. FOREST FIRE, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík současně   2 Faltová Oliva 120
7. PULLER, 5 51,5 am. Leona Hloužková 1/2   8 Pulka David 150
9. FREE DANCER, 3 55,0 Kristýna Bezděková 2 1/4   16 Pátková Renata 110
10. BLACK HURICAN(IRE), 7 62,0 am. Marek Šimák krk   7 Šatra Tomáš 90
11. SELIN, 4 59,5 Adéla Klepetková 2 3/4   5 Kroutilík Jaroslav 80
12. CHADARA, 3 50,0 Martina Pečenková 1 1/4   14 Váňa Tomáš 110
13. MOHAMED, 5 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3   10 Vocásková Helena 40
14. FALZAKAPA, 6 57,0 ž. Libor Šindar krk   13 Luka st. Václav 90
15. LAST APPLE(FR), 4 54,5 žk. Jitka Kynclová 1 1/4   6 Chaloupka Václav 120
16. TATRANKA, 3 58,5 žk. Jaromír Šafář 4 1/2   11 Bartoš st. Josef 80
Čas: 01:30,19, Mezičasy: (15,27 - 24,19 - 27,00 - 24,15)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/2-2 1/2-krk-krk-1/2-současně-2 1/4-krk-2 3/4-1 1/4-3-krk-1 1/4-4 1/2

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Vanda V.


Dostihová komise: