home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.05.2004 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1082 CENA TURF PRAHA a.s. (hdcp)
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVACE(GER), 4 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 V. LEHCE   3 Minařík 2 Ferdinand 32
2. VIDEON, 4 50,0 Iva Miličková 6   7 Maršíčková Miroslava 60
3. LISMORE(GER), 4 56,5 žk. Václav Janáček 2 1/4   6 Bezstarosta Zdeněk 30
4. ARCUM, 4 59,5 ž. Radek Koplík 2 3/4   4 Koplík Zdeno 80
5. BRUTUS, 8 54,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   1 Růžičková Martina 100
6. COEUR DE LION, 6 50,0 Kristýna Bezděková krk   2 Šimuni Peter 45
7. LONG DAY, 6 57,0 ž. Martin Pišl 7   8 Kutnar Pavel 110
8. CHEVROLET, 5 60,5 ž. Jan Demele 3   5 Török Dalibor 120
Čas: 02:37,04, Mezičasy: (27,79 - 26,78 - 26,01 - 25,53 - 26,07)
Výrok: VELMI LEHCE 6-2 1/4-2 3/4-2 3/4-krk-7-3
Maj. prémie:
2 500 Kč (VIDEON)Svinčice s.r.o.
1 500 Kč (ARCUM)Václav Slovák
1 000 Kč (BRUTUS)Conseq

Majitel: Wartov, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Wayland C.

Sankce: jezdec Hronová Ilona 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316).


2. dostih, start 14:34
1083 CENA VEČERNÍKU PRAHA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRONX, 3 59,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   1 Votava Jaroslav 17
2. BANDYTA, 3 52,5 žk. Václav Janáček 5   3 Kučera Karel 50
3. TANO, 3 53,5 Iva Miličková 6   2 Maršíčková Miroslava 100
4. GLOBÁL, 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   5 Mareš Miroslav 150
5. VERY SPECIAL, 3 53,5 Kristýna Bezděková 3/4   6 Wrabelová Lenka 130
6. CEDÁREK, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   8 Minařík 2 Ferdinand 120
7. SEDAR, 3 56,0 ž. Ramil Děmidov 1   7 Pejšková Ivana 100
8. BEAUTY PRINCESS, 3 51,0 Martina Pečenková 2   11 Váňa st. Josef 35
9. PANTOMIMA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   9 Chaloupka Václav 50
10. DESERT SCOUT, 3 55,0 Martin Koleňák 1 1/2   12 Pulec Zbyněk 100
11. HESTRIK, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1 3/4   4 Podhányi Jan 120
12. LOKARGON, 3 55,5 žk. Jakub Pavlíček 9   10 Špelda Lubomír 100
Čas: 02:26,72, Mezičasy: (15,56 - 26,69 - 26,59 - 26,59 - 26,79 - 24,49)
Výrok: VELMI LEHCE 5-6-1 1/2-3/4-krk-1-2-hlava-1 1/2-1 3/4-9

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Sabine Cech

Sankce: trenér Kučera Karel 400 Kč za nenahlášenou žměnu barvy čapky (DŘ §105), trenér Mareš Miroslav 400 Kč za nenahlášení stínidel do dostihu u koně č. 5 GLOBÁL (DŘ §310 i).


3. dostih, start 15:04
1084 CENA PORTSKÝCH VÍN CALEN
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELESTIAL, 4 55,0 Martin Koleňák TUHÝ BOJ   8 Stašková Eva 60
2. LAKREG, 4 56,0 ž. Radek Koplík nos   9 Regnard Petr 110
3. CANDERELI(IRE), 10 60,0 ž. Jan Rája 2 1/4   2 Horáková Lenka 60
4. INAARA(GER), 4 51,0 žk. Václav Janáček nos   11 Bezstarosta Zdeněk 30
5. VACARA, 6 56,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Moravec Zdeněk 60
6. VALUNKA, 4 54,0 Iva Miličková 3   4 Maršíčková Miroslava 60
7. KRESSEL, 4 57,0 Adéla Klepetková 3/4   10 Kroutilík Jaroslav 100
8. ARCTONIKA, 4 57,5 ž. Blanka Šarinová 1 3/4   7 Růžičková Martina 80
9. PŮLTÓNINA, 4 56,0 Jana Havelková 2 3/4   5 Pejšková Ivana 80
10. LANGLADE(GER), 6 56,0 Kristýna Bezděková 1 1/4   13 Vraj Radek 120
11. BELLA LUNA(POL), 4 51,0 Martina Pečenková hlava   1 Váňa st. Josef 100
12. KEEP COOL, 5 59,0 ž. Jaroslav Donoval 4   12 Neuberg Quido 90
13. LONGBECCA, 4 53,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava   14 Okleštěk Miloslav 200
Nestartovali: CLEA, LUCKY ALEX, MESCALERO, TULUP
Čas: 02:25,72, Mezičasy: (16,19 - 26,69 - 26,69 - 25,44 - 26,11 - 24,60)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2 1/4-nos-1 1/4-3-3/4-1 3/4-2 3/4-1 1/4-hlava-4-hlava

Majitel: Vabank-Jezdecké potřeby, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Xaverov

Sankce: stáj Gebauer&Syslová-Ostrava 2500 Kč za nezdůvodněné škrnutí koně č. 3 MESCALERO z dostihu (DU 16).


4. dostih, start 15:31
1085 CENA PADESÁTÝCH NAROZENIN ing. VÁCLAVA KOZLA (hdcp)
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GÓL, 6 58,5 Iva Miličková JISTĚ   2 Maršíčková Miroslava 40
2. HONEY DAY, 6 51,5 žk. Jaromír Šafář 2 1/4   5 Šatra Tomáš 40
3. SPARK OF LIGHT(GB), 6 51,5 Kristýna Bezděková 1 1/2   3 Vraj Radek 60
4. DUKÁT, 4 50,0 Kateřina Palupčíková 1 3/4   4 Janíček Stanislav 70
5. ELYSIAN, 3 56,0 žk. Václav Janáček 1 1/4   6 Hanousek Ladislav 30
6. FAN FROM DIATOME(GER), 4 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1/2   1 Neuberg Quido 60
Čas: 01:14,41, Mezičasy: (24,89 - 25,34 - 24,17)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/2-1 3/4-1 1/4-1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (GÓL)Splněný sen
1 500 Kč (HONEY DAY)Arte-Šatra
1 000 Kč (DUKÁT)Farma Stádlo-Janíček

Majitel: Splněný sen, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Equi Bořeň Svinčice

Sankce: jezdec Janáček Václav 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (§ 364 c).


5. dostih, start 16:01
1086 CENA PALÁCE FLÓRA
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLTAVAN, 5 60,5 am. Eva Jíchová JISTĚ   3 Kub Ivan 25
2. PAHANK, 5 54,5 am. Dana Vocásková 1   2 Vocásková Helena 40
3. MATĚJ, 5 58,0 am. Iveta Klusalová krk   1 Svoboda Josef 200
4. PETROPOLIS(GER), 4 56,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. 2 3/4   8 Vítek František 60
5. MAREF, 4 55,5 am. Leona Hloužková 2   4 Vinklárek Vladimír 60
6. MYBETA, 4 58,0 am. Nela Kouřilová 4 1/4   6 Vinklárek Antonín 100
7. MARKETAR, 5 60,5 am. Zuzana Vítová 3   9 Pejšková Ivana 80
8. BLACK RIVER(GB), 6 56,5 am. Michaela Korešová 1 1/4   10 Kučera Karel 100
9. WAY, 4 57,0 am. Milan Novák 1   11 Faltová Oliva 110
10. SAGA, 4 58,0 am. Ján Mach, MVDr. nos   7 Moravec Zdeněk 60
11. LUCKY MOMENTS(GB), 4 58,0 am. Veronika Poláková 1   5 Kinský Pavel 120
Čas: 01:22,36, Mezičasy: (08,25 - 22,56 - 26,50 - 25,06)
Výrok: JISTĚ 1-krk-2 3/4-2-4 1/4-3-1 1/4-1-nos-1

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: stáj Stáj Luckyton 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č. 6 MYBETA (DU 8b).


6. dostih, start 16:30
1087 CENA POJIŠŤOVNY GENERALI
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STIGMA, 5 59,0 Jan Korpas JISTĚ   6 Suchánek Martin 30
2. PISTÁCIA, 6 58,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3   3 Hanousek Ladislav 18
3. MONSOUCIS(GER), 5 57,0 Linda Gahlertová 6   5 Pejšková Ivana 70
4. MARIE ANTOANETA, 4 57,5 ž. Jan Rája 6   7 Kučera Karel 70
5. NIGHT PATTAYA, 4 57,0 Kristýna Bezděková 2 1/4   2 Piruch Jozef 80
6. SEATTLE DIANA, 4 57,0 ž. Dušan Andrés hlava   4 Hurt Jiří 100
Nestartovali: ROYALDINI(IRE)
Čas: 01:26,07, Mezičasy: (14,31 - 23,23 - 25,54 - 23,28)
Výrok: JISTĚ 3-6-6-2 1/4-hlava
Maj. prémie:
6 000 Kč (STIGMA)K-K Metal a.s.
3 600 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů
2 400 Kč (MARIE ANTOANETA)HRK

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 17:08
1088 56. JARNÍ CENA KLISEN PORCELA PLUS
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGANTA(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   12 Olehla Čestmír 35
2. FATRA LINE, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   14 Minařík 2 Ferdinand 120
3. VALENTINE`S DREAM(GB), 3 58,0 Jan Korpas 1 1/4   7 Hellier Bruce 30
4. DESERT REEF(IRE), 3 58,0 ž. Michael Fenton 2 1/2   13 Vítek Roman 60
5. LAKONICA, 3 58,0 ž. Blanka Šarinová 2 1/4   10 Růžičková Martina 70
6. CHRISANTA, 3 58,0 ž. Jan Rája 5   6 Olehla Čestmír 150
7. CATHY DANCER, 3 58,0 ž. Radek Koplík 2   11 Koplík Zdeno 110
8. MARIETTE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Kub Petr 130
9. SIBONEI, 3 58,0 ž. Josef Bartoš krk   8 Janáček Miroslav 180
10. BANKA(USA), 3 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 3 3/4   3 Šatra Tomáš 110
11. ARMENIC, 3 58,0 ž. Jan Demele 1 1/4   4 Török Dalibor 100
12. REGATTA, 3 58,0 ž. Jaroslav Donoval 3/4   1 Neuberg Quido 70
13. GARLEONA(POL), 3 58,0 ž. Jerzy Ochocki 6   2 Siwonia Józef 50
14. AZUR(GER), 3 58,0 žk. Václav Janáček 3 1/4   9 Kinský Pavel 110
Nestartovali: BRIZANCE, NAMOLELLA, RADOSLAVA
Čas: 01:39,58, Mezičasy: (25,26 - 23,42 - 26,78 - 24,11)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-2 1/2-2 1/4-5-2-1/2-krk-3 3/4-1 1/4-3/4-6-3 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (FATRA LINE)Sieza
12 000 Kč (LAKONICA)Conseq
8 000 Kč (CHRISANTA)Wrbna Racing

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Franken

Poplatky: stáj Ian Cormack u.a. 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č. 7 VALENTINE`S DREAM (DU 2/04 16/odst 4 ). K antidopingové kontrole byly vybrány klisny č. 14 FATRA LINE a č. 2 GARLEONA(POL).


8. dostih, start 17:38
1089 CENA AJANTY (hdcp)
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEISON, 4 54,5 Iva Miličková JISTĚ   6 Maršíčková Miroslava 30
2. APARTA, 3 57,5 žk. Václav Janáček 2   2 Vocásková Helena 20
3. MARATH, 4 56,0 ž. Ilona Hronová 1/2   9 Vítek František 80
4. VARON, 6 56,5 žk. Zdeněk Matysík 2 hlava   13 Maršíčková Miroslava 70
5. VALANGO, 8 52,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   7 Kub Ivan 50
6. LIRAIN, 3 51,5 žk. Jaromír Šafář 1/2   8 Hrudka st. Jaromír 150
7. NEUTRON, 7 50,0 Martina Pečenková 2   10 Faltová Oliva 90
8. SHAVIRA, 3 51,5 Kristýna Bezděková krk   4 Kučera Karel 80
9. HAPPYMENA, 3 57,5 ž. Blanka Šarinová hlava   11 Drlík Jaroslav 50
10. CARSY, 5 54,5 Adéla Klepetková 3/4   14 Kroutilíková Jana 120
11. MINI PENALTA, 6 58,0 ž. Radek Koplík krk   5 Chaloupka st. Jiří 120
12. HOGO FOGO, 3 55,5 am. Iveta Klusalová 1 1/2   1 Válek Pavel 80
13. TULLUS, 5 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 7   12 Vašina Josef 150
14. AGÍRA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   3 Chaloupka Václav 100
Nestartovali: ERÁKLIE, SVĚTLÁ CHVILKA, VERIOR
Čas: 01:21,00, Mezičasy: (07,9 - 22,4 - 26,1 - 24,8)
Výrok: JISTĚ 2-1/2-hlava-1 1/2-1/2-2-krk-hlava-3/4-krk-1 1/2-7-1 1/4

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Vanda V.


Dostihová komise: