home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.05.2004 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1074 Cena BP Projekt Pardubice (CC)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALCRON(GB), 8 68,5 Tomáš Hurt JISTĚ   9 Váňa st. Josef 40
2. LEWANA(GER), 6 63,5 Radek Havelka 2 1/4   13 Váňa st. Josef 60
3. GINSANA, 6 62,0 Marcel Novák 1 1/4   2 Novák Antonín 110
4. ODYSEUSZ(POL), 6 62,5 am. Rostislav Benš 2 1/4   10 Wroblewski Patryk 80
5. KREON(POL), 6 70,0 ž. Marek Stromský 7   5 Holčák Radek 50
6. KORDA(POL), 5 65,5 ž. Jaroslav Myška 3 1/4   11 Horáková Lenka 60
7. BREJ(POL), 7 64,0 Luboš Urbánek nos   4 Poles Pavel 130
8. VELIČKA, 9 63,0 am. Lukáš Neuvirt 3/4   6 Vaňourek Aleš 150
9. HONEM HONEM, 10 65,5 Václav Soukup 9   3 Soukup Václav 100
Z LOKÁTOR, 5 62,5 Josef Bartoš     12 Votava Jaroslav 80
Z POLÁRNÍ HVĚZDA, 6 64,0 žk. Pavel Tůma 2     1 Kútnik Ján 110
PN HASTAVEN(FR), 9 66,5 ž. Dušan Andrés     7 Olehla Čestmír 28
ZN KORDAFEN(POL), 11 64,0 Michal Köhl     8 Barbořík Jiří 150
Čas: 04:09,75, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/4-2 1/4-7-3 1/4-nos-3/4-9
Maj. prémie:
2 500 Kč (GINSANA)Jantar Bruntál

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Miss Paget F.

Sankce: jezdec Novák Marcel 200 Kč za nadměrné použití bičíku ( DŘ §316).


2. dostih, start 14:30
1075 Jarní cena proutěnkářů Itálie (PP)
Proutky I.kat. - 3200 m, cena, 5letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALMANZOR(POL), 8 68,0 ž. Marek Stromský V. LEHCE   1 Holčák Radek 16
2. TYCJAN(POL), 5 66,5 žk. Bohuslav Mátl 19   4 Váňa st. Josef 80
3. BAJAJA, 8 65,5 am. Eva Jíchová 7   2 Čapková Marcela 60
4. LABRADOR, 5 65,0 Luboš Urbánek 2 1/4   3 Špelda Lubomír 110
5. NELAT, 5 65,0 Michal Köhl daleko   6 Barbořík Jiří 100
PN NEMUNAS(POL), 5 66,5 Jaroslav Línek     5 Holčák František 35
Čas: 03:38,34, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 19-7-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (BAJAJA)Stáj Čapková
3 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn
2 000 Kč (NELAT)Stáj Stalen

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák Radek,

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 200 Kč za nesprávné hlášení hmotnosti na OSK u koně č. 4 TYCJAN (DU čl.8b).


3. dostih, start 15:01
1076 Cena ALITALIA (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CESORT, 8 68,0 am. František Vocásek 3 V. LEHCE   5 Vocásek 3 František 25
2. GREEN POWER(POL), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 1 3/4   3 Horáková Lenka 25
3. GURMÁN, 5 65,5 Tomáš Nehasil 10   8 Novák Antonín 90
4. LARIA, 5 67,5 Luboš Urbánek 3 3/4   4 Popelka Stanislav 90
5. PREGO, 5 64,5 František Vávra 3 1/4   7 Holčák František 90
6. LOVE WINGS(IRE), 6 70,5 žk. Bohuslav Mátl 17   1 Váňa st. Josef 80
7. APEL(POL), 6 65,5 Michal Köhl 4   9 Horák František 60
Z ERGANE(POL), 5 64,0 žk. Pavel Tůma 2     6 Seménka Zdeněk 150
Nestartovali: CUKETKA
Čas: 04:27,35, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 1 3/4-10-3 3/4-3 1/4-17-4

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 15:39
1077 Cena Stavebnin Štěpánek (ST)
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAUDIO, 4 66,0 Petr Regnard ZADRŽENĚ   5 Regnard Petr 70
2. DIAMOS(POL), 4 65,0 ž. Marek Stromský 7   3 Holčák Radek 40
3. LOMBARDICK, 4 62,5 Josef Bartoš 11   6 Votavová Jitka 60
4. SAMIRA(POL), 4 63,0 ž. Dušan Andrés 10   7 Olehla Čestmír 40
5. BARLEA, 4 62,0 am. Rostislav Benš 3   4 Složil Pavel 60
Z ASTROLOG(POL), 4 63,5 Michal Köhl     1 Horák František 90
ZN TEDD, 4 64,0 Luboš Urbánek     2 Zobal František 40
Čas: 04:06,10, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-11-10-3

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Fitmin a.s.

5. dostih, start 16:10
1078 Cena TONAK (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVESTR, 5 67,5 žk. Pavel Tůma 2 ZADRŽENĚ   1 Poles Pavel 40
2. VERNIUS, 9 67,0 ž. Jaroslav Myška 14   3 Junková Jana 30
3. AGAT(POL), 7 66,5 Michal Köhl 13   5 Horák František 50
4. FLIRT, 6 67,5 Karel Germič 13   6 Hrudka st. Jaromír 150
5. KIRBY, 8 65,0 ž. Vlastimil Špalek daleko   7 Plch Josef 90
PN VERANT, 7 67,0 Václav Luka 2, Ing.     8 Blecha Jan 50
ZN AVARON, 6 66,0 Petr Kříž     2 Kubátová Jana 100
ZN CETONYA, 6 62,0 am. Rostislav Benš     4 Moravec Zdeněk 80
ZN TEREZINO, 8 66,5 Marcel Novák     9 Vinklárek Vladimír 60
Čas: 05:06,83, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 14-13-13-daleko

Majitel: Poles-Vápenka Vitoul, Trenér: Poles Pavel, Chov: Probeko s.r.o.

6. dostih, start 16:40
1079 Cena Merano Maia (CC)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JARIS(POL), 4 65,5 Radek Havelka ZADRŽENĚ   6 Váňa st. Josef 70
2. MOUDRÁ, 4 65,0 ž. Dušan Andrés 6   10 Junková Jana 60
3. LIWIUSZ(POL), 4 65,5 Tomáš Hurt 2 3/4   5 Hurt Jiří 35
4. L`AMOUR, 4 65,5 Michal Köhl 2   8 Barbořík Jiří 60
5. SENITA, 4 65,0 ž. Marek Stromský 6   3 Vaňourek Aleš 100
6. HAPPY HORSE, 4 63,5 am. Lukáš Neuvirt daleko   2 Vaňourek Aleš 100
7. BLIZZARD, 4 67,0 žk. Václav Luka 2, Ing. 17   11 Blecha Jan 110
Z BRITAIN, 4 65,0 žk. Bohuslav Mátl     4 Složil Pavel 90
PN ODYS(POL), 4 67,5 žk. Pavel Tůma 2     7 Holčák Radek 25
ZN SAMURAJ, 4 64,5 František Vávra     9 Holčák František 50
Nestartovali: HRABICZ(POL), VILONA
Čas: 04:37,35, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-2 3/4-2-6-daleko-17

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kopel H.

Sankce: trenér Složil Pavel 200 Kč za špatné nasedlání koně č.4 BRITAIN do dostihu (Dا305).


7. dostih, start 17:14
1080 Cena Stáje Nýznerov (ST)
Steeplechase II.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
70000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500) Maj. prémie: 7000 Kč (3500 - 2100 - 1400)
Zápisné: 700 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERSIT, 7 64,0 Josef Bartoš BOJ   4 Votava Jaroslav 18
2. RELACE, 5 66,5 Karel Germič krk   5 Tůma st. Petr 70
3. PANTERR(IRE), 7 67,5 Jiří Plzák daleko   9 Vítek Roman 60
4. SOULAD, 10 66,5 ž. Pavel Kašný 10   8 Kašný Pavel 100
5. CARNAVON(GER), 8 69,0 Radek Havelka 2 1/4   6 Váňa st. Josef 50
6. SCANER(POL), 7 64,0 žk. Bohuslav Mátl 1/2   7 Wroblewski Patryk 90
7. EKLERER(POL), 11 69,0 ž. Marek Stromský 11   2 Holčák Radek 35
Z ČARODĚJ DOBRODĚJ, 5 65,5 Michal Köhl     3 Barbořík Jiří 110
ZN CELZOR, 5 67,0 am. Rostislav Benš     1 Vymazal Josef 110
Čas: 04:45,36, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-daleko-10-2 1/4-1/2-11
Maj. prémie:
3 500 Kč (VERSIT)J+J Votava
2 100 Kč (RELACE)Tůma Petr
1 400 Kč (SOULAD)Kašný-Racing

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: trenér Tůma Petr 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.5 RELACE (DU čl.16/4). U koně č.5 RELACE došlo v průběhu dostihu k poruše na výstroji, která ovlivnila vyjetí koně v cílové rovině. DK předává přestupek tr. Tůmy P. pořádkové komisi k došetření (Dا411d).


8. dostih, start 17:51
1081 Velká cena ORLING, s.r.o. - VIII.ročník (CC)
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARGIEL(POL), 9 69,0 ž. Marek Stromský V. LEHCE   14 Holčák Radek 90
2. RETRIEVER(GER), 7 70,0 ž. Josef Váňa st. 8   8 Váňa st. Josef 40
3. CHANSON, 7 69,5 Petr Regnard hlava   13 Regnard Petr 120
4. OLYMPIC GOLD, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   15 Junková Jana 150
5. JUNIUSZ(POL), 7 70,0 František Vávra 2   3 Holčák František 40
6. LENTINI(GB), 13 67,0 Radek Havelka 8   18 Váňa st. Josef 150
7. BARBARESCO, 9 67,5 Tomáš Nehasil 3 1/2   10 Novák Antonín 90
8. LANERET, 8 68,0 ž. Dušan Andrés 7   5 Olehla Čestmír 130
9. APAČ, 7 68,0 žk. Pavel Míča 8   4 Ševčík Miroslav 150
10. CEP, 8 67,0 am. Roman Bukva 2   1 Bukva Roman 250
11. VAGANT, 7 70,0 Luboš Urbánek 3/4   17 Špelda Lubomír 80
12. EOINS PRIDE(IRE), 9 68,0 ž. Vlastimil Špalek 3   2 Vítek Roman 90
13. CANIO(GER), 11 67,0 Marcel Novák 10   16 Vinklárek Vladimír 160
Z CENTAR, 5 69,0 Tomáš Hurt     12 Hurt Jiří 110
ZN FANTI DANCER(IRE), 9 68,0 žk. Bohuslav Mátl     9 Wroblewski Patryk 60
ZN IRAKLION(POL), 9 70,0 Josef Bartoš     6 Votava Jaroslav 35
ZN SUITAN(POL), 5 68,5 Michal Köhl     7 Seménka Zdeněk 150
Nestartovali: BEHISTOM
Čas: 06:00,31, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-hlava-1/2-2-8-3 1/2-7-8-2-3/4-3-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (CHANSON)Stáj Fitmin
3 000 Kč (OLYMPIC GOLD)EŽ Praha a.s.-Junek

Majitel: Tepaz-HKM Nový Hrozenkov, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Stubno


Dostihová komise: