home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2006 2005 2004 2003 2002 07.11.2004 CH 31.10.2004 CH 24.10.2004 CH 23.10.2004 PE 17.10.2004 CH 16.10.2004 MO 10.10.2004 PE 09.10.2004 PE 03.10.2004 CH 02.10.2004 LL 02.10.2004 SL 28.09.2004 TO 26.09.2004 CH 25.09.2004 MO 19.09.2004 CH 18.09.2004 PE 12.09.2004 CH 12.09.2004 BR 11.09.2004 MO 11.09.2004 LL 05.09.2004 CH 04.09.2004 KV 29.08.2004 CH 28.08.2004 PE 27.08.2004 PE 22.08.2004 BV 22.08.2004 MO 21.08.2004 MI 15.08.2004 KV 15.08.2004 KO 08.08.2004 MO 07.08.2004 MO 01.08.2004 KV 31.07.2004 SL 25.07.2004 KO 18.07.2004 KV 17.07.2004 BV 11.07.2004 MO 11.07.2004 BR 10.07.2004 SH 06.07.2004 LL 05.07.2004 KV 04.07.2004 KV 03.07.2004 SL 27.06.2004 CH 20.06.2004 PE 19.06.2004 KV 18.06.2004 PE 13.06.2004 CH 13.06.2004 BR 12.06.2004 MO 12.06.2004 NE 06.06.2004 CH 05.06.2004 SL 30.05.2004 CH 29.05.2004 PE 23.05.2004 CH 22.05.2004 LL 16.05.2004 CH 15.05.2004 MO 09.05.2004 CH 08.05.2004 PE 07.05.2004 PE 02.05.2004 CH 01.05.2004 LL 25.04.2004 CH 25.04.2004 RD 24.04.2004 KV 20.04.2004 KV 18.04.2004 CH 11.04.2004 CH 04.04.2004 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.04.2004 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1038 RIGIPS PRIZE (hdcp)
Rovina II.kat. - 2426 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARITMIK, 7 56,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   11 Mareš Miroslav 70
2. LETNÍ HROM, 4 58,0 ž. Ramil Děmidov 1/2   9 Šilhavý Ladislav 40
3. CZERWONY MAK(POL), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   6 Andrés Josef 60
4. NECTILAR(GER), 8 60,5 ž. Jan Rája 3/4   2 Pejšková Ivana, Ing. 40
5. LISMORE(GER), 4 50,0 žk. Václav Janáček 1 3/4   10 Bezstarosta Zdeněk 80
6. ARCUM, 4 50,5 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4   7 Koplík Zdeno 100
7. NEMUNAS(POL), 5 65,0 ž. Lukáš Kasal 1 3/4   4 Holčák František 70
8. LONG DAY, 6 50,0 žk. Jaromír Šafář 3/4   3 Kutnar Pavel 150
9. RÉVA, 4 60,0 ž. Jan Demele 1 1/2   8 Uhl Jiří 100
10. CHEVROLET, 5 51,5 Kristýna Bezděková hlava   1 Török Dalibor 110
11. LAURIANNA, 4 51,5 Radek Žalud daleko   5 Moravec Zdeněk 150
Čas: 02:42,05, Mezičasy: (30,21 - 26,41 - 26,19 - 27,03 - 26,64 - 25,55)
Výrok: JISTĚ 1/2-1 3/4-3/4-1 3/4-3/4-1 3/4-3/4-1 1/2-hlava-daleko
Maj. prémie:
4 000 Kč (ARITMIK)Mareš-Tachlovice
2 400 Kč (LETNÍ HROM)MHM

Majitel: Mareš-Tachlovice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Mareš M.,SGT

Sankce: jezdec Koplíková Ingrid 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316).



2. dostih, start 14:34
1039 HSBC PRIZE
Rovina III.kat. - 1618 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPOSANT SHADDAD, 3 53,5 Iva Miličková JISTĚ   9 Vrba Pavel, Ing. 110
2. YORK CITY, 3 59,0 ž. Lukáš Kasal 1 1/4   12 Suchánek Martin 50
3. TOOMIFA, 3 56,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   11 Koplík Zdeno 40
4. SPECTACOLO, 3 59,5 Tomáš Hurt 1 1/4   13 Hurt Jiří 100
5. SINETAS, 3 56,5 Dagmar Jeníková, Mgr. nos   1 Hanousek Ladislav 60
6. STAR ALEX, 3 58,5 žk. Jaromír Šafář hlava   8 Janáček Miroslav 120
7. SALLTOS, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2   7 Janíček Stanislav 80
8. KADY, 3 52,0 žk. Václav Janáček 3/4   14 Zobal František 50
9. SIDE STAR(GER), 3 56,0 žk. Jakub Pavlíček 1 1/4   2 Lisek Michal 50
10. FIMFÁRUM, 3 59,5 Martin Koleňák 6   3 Bezstarosta Zdeněk 110
11. HESTRIK, 3 56,0 ž. Jaroslav Donoval 11   10 Podhányi Jan 120
12. GLOBÁL, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   6 Mareš Miroslav 150
13. AMARANTHA, 3 59,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   4 Vítek František 70
S NIGHT STAR, 3 53,0 Radek Žalud     5 Dyntarová Marcela 110
Nestartovali: AGE OF KNOWS(POL), MAINLY MONROE(IRE), MAJOR WAKO(GER)
Čas: 01:45,80, Mezičasy: (25,8 - 25,3 - 28,2 - 26,7)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 1/2-1 1/4-nos-hlava-1/2-3/4-1 1/4-6-11-3/4-1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (IMPOSANT SHADDAD)Vrba Rokytnice Slavičín
1 500 Kč (YORK CITY)K-K Metal a.s.
1 000 Kč (TOOMIFA)MANEKO

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: trenér Hanousek Ladislav 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č. 1 SINETAS (DU 8b), jezdec Kasal Lukáš 500 Kč za křižování v průběhu dostihu které nemělo vliv na výsledek dostihu (§ 364c DŘ), jezdec Kasal Lukáš 500 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316). Kůň č. 10 HESTRIK ztratil na startu asi 4 délky.



3. dostih, start 15:09
1040 TESCO PRIZE (hdcp)
Rovina III.kat. - 1618 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYCUM, 4 57,0 ž. Blanka Šarinová BOJ   9 Drlík Jaroslav 60
2. MESNE PROFITS(USA), 5 63,5 am. Marek Šimák 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 70
3. PURPLE RAIN(HOL), 6 57,5 Linda Gahlertová hlava   10 Pejšková Ivana, Ing. 60
4. FRED, 6 51,0 Iva Miličková 1 1/4   8 Maršíčková Miroslava 70
5. HONEY DAY, 6 50,5 žk. Jaromír Šafář 3/4   3 Šatra Tomáš 110
6. CHRISTIA, 6 51,5 Radek Žalud krk   7 Hanousek Ladislav 50
7. SEA PLANE, 6 52,5 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 3   1 Bezstarosta Zdeněk 60
8. OKKER(SLO), 9 56,0 žk. Jakub Pavlíček 1 1/4   6 Lisek Michal 100
9. ABBA, 6 53,0 Adéla Klepetková 3 1/2   4 Petrlík Allan 70
10. QUESTER, 7 50,5 žk. Václav Janáček 1 1/2   2 Vinklárek Vladimír 80
Čas: 01:44,10, Mezičasy: (26,37 - 24,96 - 26,72 - 26,03)
Výrok: BOJ 1/2-hlava-1 1/4-3/4-krk-3-1 1/4-3 1/2-1 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
1 500 Kč (FRED)Svinčice s.r.o.
1 000 Kč (HONEY DAY)Arte-Šatra

Majitel: RWE-Transgas-Drlík, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Hrubý F.,Ing.

Sankce: jezdec Pavlíček Jakub výstraha za nadměrné použití bičíku (§ 316 DŘ), jezdec Miličková Iva výstraha za nadměrné použití bičíku (§ 316 DŘ), jezdec Žalud Radek výstraha za nadměrné použití bičíku (§ 316 DŘ).



4. dostih, start 15:34
1041 BT PRIZE
Rovina II.kat. - 1818 m, cena, 3letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARSALAM(IRE), 3 58,0 ž. Artur Resulov LEHCE   4 Šavujev Arslangirej 25
2. BEŠMET(SLO), 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 3 1/4   8 Šavujev Arslangirej 80
3. AZISKO(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   5 Török Dalibor 90
4. RADOSLAVA, 3 57,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava   3 Šatra Tomáš 70
5. TOMASIO(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk   9 Andrés Josef 50
6. BRONX, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2   1 Votava Jaroslav 110
7. DJABBA, 3 60,0 Tomáš Hurt 3/4   14 Hurt Jiří 60
8. CHARON(POL), 3 57,0 ž. Gary Hind 4   6 Olehla Čestmír, MVDr. 50
9. LORD KL, 3 58,0 ž. Jan Demele 2   12 Demele Jan 100
10. TATRANKA, 3 57,5 žk. Jaromír Šafář 6   2 Bartoš st. Josef 90
11. KEIT, 3 56,5 ž. Martin Knauer 2 3/4   13 Vízdalová Marta 120
12. SOLITER(GER), 3 57,0 ž. Radek Koplík 3   11 Blecha Jan 100
13. MONTARIUS(GER), 3 57,0 žk. Václav Janáček 1 1/4   7 Kinský Pavel 150
14. SEMANTIC, 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   10 Drlík Jaroslav 80
Nestartovali: UJAAN(GER)
Čas: 01:58,47, Mezičasy: (14,36 - 24,49 - 26,26 - 26,95 - 26,38)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-hlava-krk-1/2-3/4-4-2-6-2 3/4-3-1 1/4-2 3/4
Maj. prémie:
4 000 Kč (RADOSLAVA)Václav Kozel

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Liscannor Stud Ltd.

Sankce: trenér Török Dalibor 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č.5 AZISKO (DU 8b), trenér Vízdalová Marta 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č.13 KEIT (DU 8b).



5. dostih, start 16:04
1042 3rd JAGUAR GRAND PRIZE
Rovina I.kat. - 1418 m, cena, 4letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 12000 Kč (6000 - 3600 - 2400)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMBESI(GER), 5 62,0 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Váňa st. Josef 25
2. SCYRIS(POL), 4 63,0 ž. Lukáš Kasal 4   7 Holčák František 18
3. PISTÁCIA, 6 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. krk   4 Hanousek Ladislav 120
4. LONGAR, 6 57,0 ž. Jan Demele 1 1/2   3 Moravec Zdeněk 120
5. COLLEGE CLASSIC(IRE), 5 57,0 ž. Radek Koplík krk   1 Török Dalibor 60
6. ESTYK, 5 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   5 Chaloupka Václav, Ing. 100
7. CYBELLUS(FR), 5 60,0 ž. Ramil Děmidov krk   10 Zavřel Josef 80
8. EMISIO(GB), 4 57,0 ž. Libor Šindar 2 3/4   8 Vondrová Lucie 150
9. VADEMECUM, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2   9 Horáková Lenka 100
10. HARMONY, 6 63,5 ž. Ferdinand Minařík 2 7   6 Drlík Jaroslav 80
Čas: 01:28,20, Mezičasy: (13,23 - 23,34 - 26,26 - 25,35)
Výrok: JISTĚ 4-krk-1 1/2-krk-3 1/4-krk-2 3/4-2-7
Maj. prémie:
6 000 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů
3 600 Kč (LONGAR)Antonín Šimera-Landbau

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Hof Vesterberg

Sankce: jezdec Kasal Lukáš odnětí licence na jeden dostihový den tj. 9.5.2004 za nadměrné použití bičíku (§ 316 DŘ).



6. dostih, start 16:39
1043 SHELL PRIZE
Rovina IV.kat. - 1418 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELIOS, 6 57,5 Iva Miličková V. LEHCE   6 Maršíčková Miroslava 30
2. DELI RULES, 6 52,0 Kristýna Bezděková 4   16 Kabelková Hana  
3. FUDŽISAN, 4 56,0 žk. Jakub Pavlíček 1/2   11 Lisek Michal 110
4. CENTRAL HOUSE, 4 52,5 žk. Václav Janáček 3 3/4   13 Švásta Jiří 50
5. SPARK OF LIGHT(GB), 6 61,0 ž. Jan Rája krk   8 Vraj Radek, Ing. 80
6. WEMBLEY(GER), 7 57,0 ž. Martin Pišl 3   2 Fedorowicz Vladislav 40
7. CABRIOLET, 6 55,0 Martin Koleňák 1 1/4   14 Vacíková Světlana 120
8. MYBETA, 4 58,5 ž. Dušan Andrés krk   12 Vinklárek Antonín 110
9. MINI PENALTA, 6 57,5 ž. Radek Koplík 3/4   7 Chaloupka st. Jiří, Ing. 110
10. JASPER BANFF, 4 54,0 ž. Ilona Hronová kr.hlava   9 Vinklárek Vladimír 100
11. LAST APPLE(FR), 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   10 Chaloupka Václav, Ing. 80
12. MAREF, 4 52,5 žk. Tomáš Šmíd 2 1/4   15 Vinklárek Vladimír  
13. PURGONA, 5 51,0 žk. Jaromír Šafář krk   4 Demele Jan 40
14. ARCTONY, 6 56,5 Lenka Pišlová 4   5 Kútnik Ján, MVDr. 120
Nestartovali: HISPANIA, TOSCAN
Čas: 01:29,40, Mezičasy: (13,46 - 45,11 - 26,42 - 25,40)
Výrok: VELMI LEHCE 4-1/2-3 3/4-krk-3-1 1/4-krk-3/4-kr.hlava-2 1/4-2 1/4-krk-4

Majitel: Svinčice s.r.o., Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Equi Bořeň Svinčice

Sankce: stáj Stáj Luckyton 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č. 12 MYBETA (DU 8b), jezdec Pavlíček Jakub 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316), jezdec Janáček Václav 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (§ 412b DŘ).



7. dostih, start 17:10
1044 15. Memoriál prof. V. Michala-UNILEVER PRIZE
Rovina NL - 1418 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTUS(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   10 Zavřel Josef 20
2. POKERFOX(GER), 3 59,0 ž. Gary Hind 1   4 Váňa st. Josef 25
3. HERETIC, 3 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 6   11 Drlík Jaroslav 60
4. REVITON, 3 58,0 ž. Libor Šindar krk   1 Piruch Jozef 150
5. PALMARE, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4   12 Chaloupka Václav, Ing. 110
6. KIRASJER(POL), 3 59,0 ž. František Vávra 3/4   9 Holčák František 120
7. NIGHT DANCER, 3 57,0 ž. Dušan Andrés krk   3 Piruch Jozef 120
8. MONOLIT, 3 59,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   7 Rosina Jozef, Ing. 60
9. AROMATIK, 3 57,0 ž. Ilona Hronová 2 1/4   2 Török Dalibor 150
10. PUDR, 3 57,0 ž. Jan Demele 5   8 Demele Jan 200
11. DUMBLEDORE(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 7   6 Koplík Zdeno 100
12. IMPRINT(UAE), 3 59,0 ž. Artur Resulov daleko   5 Šavujev Arslangirej 80
Čas: 01:28,46, Mezičasy: (13,23 - 23,65 - 26,49 - 25,07)
Výrok: JISTĚ 1-6-krk-4 1/4-3/4-krk-1 1/2-2 1/4-5-7-daleko
Maj. prémie:
8 500 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm
5 100 Kč (REVITON)Stáj Mikon
3 400 Kč (PALMARE)Metrostav-Chaloupka

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Zavřel Josef, Chov: De la Herronniere D.

Sankce: trenér Török Dalibor 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č 2 AROMATIK (DU 8b).



8. dostih, start 17:40
1045 BOTANICUS PRIZE
Rovina IV.kat. - 1218 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAY STATION, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 V. LEHCE   6 Vocásek 3 František 30
2. QUEENBACK, 3 54,5 Miroslava Přibylová 7   3 Jelen Jaroslav 40
3. DANCE ALL NIGHT, 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   10 Michal Jiří 70
4. PIN UP, 3 56,0 ž. Radek Koplík krk   1 Zobal František 100
5. JAVANKA, 3 56,0 žk. Václav Janáček nos   7 Hanousek Ladislav 35
6. BLUSKA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés krk   2 Mimra Zdeněk 80
7. HOGO FOGO, 3 55,5 am. Iveta Klusalová krk   11 Válek Pavel 90
8. SHAVIRA, 3 52,0 Radek Žalud 1 1/4   4 Kučera Karel 60
9. IS TONY, 3 57,0 ž. Martin Pišl 10   5 Fedorowicz Vladislav 130
10. CARNEVALO, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval 2 1/2   9 Wrabelová Lenka 110
11. MOVING HARL, 3 52,5 Vendula Korečková 7   12 Hurt Jiří 120
PN AGÍRA, 3 56,5 ž. Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav, Ing. 80
Nestartovali: CHALKIS, MALAGELO, ROSIE
Čas: 01:17,90, Mezičasy: (26,5 - 25,3 - 26,2)
Výrok: VELMI LEHCE 7-3/4-krk-nos-krk-krk-1 1/4-10-2 1/2-7

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

Sankce: trenér Jelen Jaroslav 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č 3 QUEENBACK (DU 8b), jezdec Žalud Radek odnětí licence na 1 dost. den (tj, 9.5.2004) za tísnění, které bylo příčinou pádu koně č. 8 AGÍRA (§ 364c DŘ), jezdec Korečková Vendula odnětí licence na 1 dost. den (tj, 9.5.2004) za tísnění, které bylo příčinou pádu koně č. 8 AGÍRA (§ 364c DŘ).




Dostihová komise: