home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.04.2004 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1017 CENA S+CH TRADE CZ, s.r.o. (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1618 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZELOT, 6 52,0 Iva Miličková TUHÝ BOJ   1 Vraj Radek 50
2. MOHAMED, 5 50,0 žk. Ingrid Koplíková krk   6 Vocásková Helena 70
3. FAR BECK, 4 50,0 žk. Václav Janáček 1 3/4   14 Pechát Theodor 100
4. MAFIRA, 5 50,0 Kristýna Bezděková krk   8 Sýkorová Marcela 140
5. PETROPOLIS(GER), 4 50,0 Martina Pečenková 1/2   3 Vítek František 100
6. NAMUR(POL), 4 52,5 žk. Jaromír Šafář 4   5 Šatra Tomáš 100
7. MARKETAR, 5 54,0 am. Zuzana Vítová 2   9 Pejšková Ivana 140
8. GREEK CHAMPION, 4 58,5 Marcel Novák kr.hlava   2 Bezstarosta Zdeněk 110
9. IRSAY OLIVER, 6 59,5 ž. Jan Rája krk   11 Kašpar Miroslav 70
10. NAHIB, 6 51,5 am. Helena Pejšková, Ing. 2 1/2   12 Pejšková Ivana 80
11. SORCIER, 6 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   4 Maršíčková Miroslava 100
12. PETRELLA(GER), 4 50,0 žk. Tomáš Šmíd 4   10 Chaloupka Václav 120
13. RADIANT, 6 51,5 Jolana Kratochvílová 5   13 Blecha Jan 100
Nestartovali: BLACK RIVER(GB), CRAZY ANN
Čas: 01:42,67, Mezičasy: (25.63 - 24.65 - 27.41 - 24.97)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 3/4-krk-1/2-4-2-kr.hlava-krk-2 1/2-2 1/4-4-5

Majitel: Marty-Závěj-Fatra-Vraj, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Gorčíková A.

2. dostih, start 14:34
1018 CENA vydavatelství KUFR
Rovina IV.kat. - 1818 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURPUR, 3 57,0 ž. Jan Rája BOJ   7 Votava Jaroslav 70
2. APARTA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1/2   6 Vocásková Helena 100
3. KEYS, 3 53,0 Adéla Klepetková 1/2   5 Kroutilík Jaroslav 70
4. GREEK GOT, 3 58,0 Marcel Novák nos   14 Bezstarosta Zdeněk 80
5. GLENDARMON, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Hurt Jiří 70
6. MORNING, 3 60,5 Tomáš Nehasil 1 3/4   4 Váňa Tomáš 60
7. LUANDA, 3 52,0 Jiřina Andrésová 4   8 Pátková Renata 177
8. LOTRAN, 3 52,5 žk. Jaromír Šafář 3/4   13 Havlíčková Zdena 120
9. SEDAR, 3 56,0 ž. Ramil Děmidov 4 3/4   10 Pejšková Ivana 100
10. MAURSKÁ PRINCEZNA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   9 Vítek František 120
11. SEMANTIC, 3 58,5 Helena Blažková 1 1/2   1 Drlík Jaroslav 17
12. DESERT SCOUT, 3 56,0 ž. Radek Koplík 3 1/4   12 Pulec Zbyněk 100
13. RADION, 3 58,0 ž. Artur Resulov 1 1/4   11 Šavujev Arslangirej 60
14. IRON, 3 52,5 am. Lucie Dítková daleko   2 Nováková Gabriela 120
Nestartovali: GEPARD, GOLF, VERY SPECIAL
Čas: 01:56,89, Mezičasy: (14,77 - 23,50 - 25,34 - 27,95 - 25,32)
Výrok: BOJ 1/2-1/2-nos-1/2-1 3/4-4-3/4-4 3/4-1 1/2-1 1/2-3 1/4-1 1/4-daleko

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: Tr Pulec Z. 200 Kč za nesprávné hlášení hmotnosti na přihláškách u koně č.12 DESERT SCOUT (DU 8b), j. Donovalová H. 500 Kč za tísnění v cílové rovině, které nemělo vliv na doběh dostihu (§364c), j. Vodehnalová J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti do dostihu o +1kg (Dا326).


3. dostih, start 15:04
1019 CENA nakladatelství SECRET PARTNERSHIP (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2226 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCORPIOS, 4 52,5 žk. Václav Janáček V. LEHCE   5 Kotáb Eduard 80
2. PŮLTÓNINA, 4 55,5 Linda Gahlertová 4 1/4   6 Pejšková Ivana 110
3. NEPTUN, 5 54,5 Adéla Klepetková krk   8 Petrlík Allan 40
4. JUBILEUSZ(POL), 4 60,5 ž. Dušan Andrés 1/2   4 Andrés Josef 40
5. FARON, 8 59,0 ž. Ramil Děmidov hlava   12 Šilhavý Ladislav 100
6. TALSAP, 5 52,0 ž. Jaroslav Kovařík kr.hlava   3 Maršíčková Miroslava 120
7. CIN, 5 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   2 Minařík 2 Ferdinand 50
8. BARON KL, 4 58,5 žk. Jaromír Šafář 1 1/4   14 Uhl Jiří 80
9. CLAUDIO, 4 50,0 Lenka Pišlová 2 3/4   10 Regnard Petr 110
10. BRIANA, 6 57,0 ž. Jan Demele 3/4   7 Demele Jan 120
11. LANGLADE(GER), 6 51,5 Radek Žalud 1/2   13 Vraj Radek 110
12. QUALITY, 6 51,5 žk. Natalie Arendsen 2   1 Voršilková Helena 110
13. KEEP COOL, 5 62,5 Helena Blažková 2 1/4   11 Neuberg Quido 70
14. ZIRA, 6 58,0 Marcel Novák 6   9 Vavroušek Josef 110
Nestartovali: CLEA, KERLOW
Čas: 02:26,23, Mezičasy: (16,45 - 26,26 - 24,96 - 26,11 - 26,96 - 25,48)
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/4-krk-1/2-hlava-kr.hlava-1-1 1/4-2 3/4-3/4-1/2-2-2 1/4-6

Majitel: DS Kameňák, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Nosek P.,Dr.

4. dostih, start 15:34
1020 CENA REKLAMNÍ AGENTURY ProArt
Rovina III.kat. - 2226 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YELLOW ORLING, 5 57,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   13 Votava Jaroslav 35
2. VABECAR, 4 57,0 ž. Ramil Děmidov 8   11 Pejšková Ivana 100
3. IMPOSANT SHARP, 5 58,5 žk. Jaromír Šafář 1 1/4   8 Havlíčková Zdena 110
4. DERBY SHARP, 4 62,0 ž. Libor Šindar krk   1 Piruch Jozef 40
5. INAARA(GER), 4 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1/2   7 Bezstarosta Zdeněk 80
6. REGENT, 5 58,0 Marcel Novák krk   2 Nováková Gabriela 30
7. CHAREGIA, 4 59,5 Tomáš Nehasil 3   6 Suchánek Jiří 60
8. CHEVROLET, 5 56,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   5 Török Dalibor 120
9. VIVACE(GER), 4 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   4 Minařík 2 Ferdinand 110
10. SARIUSZ(POL), 6 57,0 ž. Jan Demele krk   9 Havlíčková Zdena 130
11. SEA WALK(SWI), 10 55,5 Martin Koleňák 9   12 Bezstarosta Zdeněk 130
12. VIDEON, 4 55,5 Kristýna Bezděková krk   14 Maršíčková Miroslava 110
13. KASJER(POL), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 1   3 Andrés Josef 80
14. VIEILLE JET (FR), 9 53,0 Iva Miličková 5   10 Regnard Petr 230
Čas: 02:22,99, Mezičasy: (16,04 - 24,80 - 23,80 - 25,57 - 28,03 - 24,73)
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/4-krk-1/2-krk-3-2 1/4-1 1/2-krk-9-krk-1-5
Maj. prémie:
2 500 Kč (YELLOW ORLING)J+J Votava
1 500 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi
1 000 Kč (IMPOSANT SHARP)Polfin Eko

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Havlíčková Zdena 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně (DU 8b), trenér Pejšková Ivana 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č. 11 VABECAR (DU 8b), stáj Brett-Průšová,Rekl.ag. 200 Kč za uvedení nesprávné hmotnosti na přihláškách u koně č. 12 SEA WALK (DU 8b). DK přešetřila zranění koně č.11 VABECAR a vyslechla ž. Ráju J. a neshledala cizí zavinění.


5. dostih, start 16:02
1021 CENA ATTACK MEDIA, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1218 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLEKUL, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   3 Chaloupka Václav 35
2. SEJWALA(POL), 4 58,0 ž. Radek Koplík 4 1/2   1 Zobal František 80
3. RABÍN, 8 62,5 ž. Martin Knauer 5   5 Knauer Martin 18
4. GOLD PAPILIO, 3 50,0 žk. Václav Janáček 3 1/4   4 Kučera Karel 40
5. NEUTRON, 7 57,5 ž. Dušan Andrés 3/4   2 Faltová Oliva 150
Čas: 01:14,35, Mezičasy: (25,21 - 25,95 - 23,18)
Výrok: LEHCE 4 1/2-5-3 1/4-3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (MOLEKUL)Starlife-Chaloupka
1 500 Kč (RABÍN)Izola Praha s.r.o.
1 000 Kč (GOLD PAPILIO)ExBet

Majitel: Starlife-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: žk. Janáček Václav výstraha za nevhodné použití bičíku (Dا316).


6. dostih, start 16:32
1022 CENA CNS, a.s.
Rovina III.kat. - 1418 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FATRA LINE, 3 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   2 Minařík 2 Ferdinand 32
2. VYDRYSEK(GER), 3 61,0 ž. Dušan Andrés 1   1 Andrés Josef 32
3. RADSLAV, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 7   7 Chaloupka Václav 35
4. DÉMANT, 3 57,0 ž. Jan Rája 2 1/4   6 Votava Jaroslav 60
5. ONKEL FRITZ(GER), 3 58,0 ž. Libor Šindar 2 1/4   3 Kinský Pavel 70
6. SAN JOSE, 3 61,0 ž. Ramil Děmidov hlava   10 Bartoš st. Josef 70
7. PARISIA, 3 56,5 žk. Jakub Pavlíček 2 1/2   4 Kutnar Pavel 130
8. NARCIUS, 3 54,5 Radek Žalud 5   9 Hovadová Jana 120
Nestartovali: ARROWS PEPE, NIGHT DANCER
Čas: 01:29,52, Mezičasy: (14,49 - 25,34 - 26,73 - 22,96)
Výrok: JISTĚ 1-7-2 1/4-2 1/4-hlava-2 1/2-5
Maj. prémie:
2 500 Kč (FATRA LINE)Sieza
1 500 Kč (RADSLAV)Bowling RADAVA-Chaloupka
1 000 Kč (DÉMANT)J+J Votava

Majitel: Sieza, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 17:02
1023 30. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA IDEAL MĚLNÍK, a.s.
Rovina NL - 1418 m, cena, 3letí - klisny
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKONICA, 3 57,0 ž. Blanka Šarinová TUHÝ BOJ   5 Růžičková Martina 70
2. AZUR(GER), 3 56,0 žk. Václav Janáček kr.hlava   2 Kinský Pavel 110
3. ARMENIC, 3 57,0 ž. Jan Demele 2 3/4   12 Török Dalibor 40
4. ELYSIAN, 3 56,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 4 1/4   3 Hanousek Ladislav 150
5. MARIETTE, 3 56,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   8 Kub Petr 35
6. BRIZANCE, 3 57,0 ž. Libor Šindar 1/2   6 Váňa Tomáš 140
7. SIBONEI, 3 56,0 ž. Jaroslav Kovařík hlava   4 Janáček Miroslav 100
8. ET CETERA, 3 56,0 ž. Radek Koplík nos   11 Zobal František 120
9. DIVINE, 3 57,0 Kristýna Bezděková 1 1/4   9 Piruch Jozef 40
10. CEARITA, 3 56,0 Iva Miličková 2 3/4   7 Pejšková Ivana 140
11. VOČKO, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   10 Horáková Lenka 45
Nestartovali: REGATTA
Čas: 01:28,17, Mezičasy: (13,63 - 23,73 - 25,80 - 25,01)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2 3/4-4 1/4-hlava-1/2-hlava-nos-1 1/4-2 3/4-2 1/2
Maj. prémie:
8 500 Kč (LAKONICA)Conseq
5 100 Kč (ARMENIC)Clint-Racing
3 400 Kč (ELYSIAN)Felix

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:38
1024 CENA GASTRO ŽOFÍN, s.r.o.
Rovina V.kat. - 1418 m, cena, 4letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENSIO, 4 56,0 žk. Jaromír Šafář JISTĚ   7 Havlíčková Zdena 40
2. CHEISON, 4 56,0 žk. Václav Janáček 2 1/4   2 Maršíčková Miroslava 40
3. VALANGO, 8 57,0 žk. Libor Sedlář 1 1/4   5 Kub Ivan 100
4. DYN DYM, 4 57,0 žk. Zdeněk Matysík 2 4   8 Hurt Jiří 100
5. HAVE FUN, 4 51,0 žk. Tomáš Šmíd 1 1/4   6 Vraj Radek 60
6. ERÁKLIE, 4 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/4   1 Demele Jan 40
7. TULLUS, 5 56,5 žk. Jakub Pavlíček 2   3 Vašina Josef 60
8. UNITED, 5 56,0 žk. Petr Tůma 6   4 Tůma Petr 60
Čas: 01:29,60, Mezičasy: (13,71 - 23,88 - 26,57 - 25,42)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/4-4-1 1/4-1 1/4-2-6

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Dox Zlín

Sankce: žk.Koplíková Ingrid odnětí licence na jeden dostihový den tj. 1.5.04 za tísnění v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364c), žk. Šmíd Tomáš odnětí licence na dva dostihové dny tj.1.a 2.5.04 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364c). Při opuštění paddocku došlo ke zranění žk Mošťkové L. na koni č.1 ERAKLIE. DK povolila změnu jezdce žk.Koplíkovou I. Nařídila opětovné otevření váhy.



Dostihová komise: