home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 11.04.2004 - Praha
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1009 CENA MONTE CARLA
Rovina V.kat. - 2218 m, cena, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIMOLA, 7 56,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   6 Vítek František 60
2. SHARG, 4 56,0 ž. Jaroslav Donoval 3 1/4   11 Švásta Jiří 40
3. LATWING, 4 55,5 Linda Gahlertová 3/4   10 Pejšková Ivana 100
4. LONG DAY, 6 57,0 ž. Martin Pišl hlava   7 Kutnar Pavel 50
5. LEVANTIN, 4 58,0 ž. Jan Rája 4 1/2   4 Duchoň Tomáš 130
6. LAKREG, 4 57,5 žk. Zdeněk Matysík 2 1 3/4   8 Regnard Petr 40
7. JOY ESMERALDA, 4 54,5 ž. Lucie Herková 1   9 Hanousek Ladislav 110
8. CELESTIAL, 4 54,5 Martin Koleňák 1 1/4   13 Stašková Eva 100
9. FLEUR D'ANN, 4 52,0 žk. Václav Janáček 1 1/4   1 Kinský Pavel 90
10. FUDŽISAN, 4 56,0 žk. Jakub Pavlíček kr.hlava   12 Lisek Michal 110
11. CENSIO, 4 53,5 žk. Jaromír Šafář 7   14 Havlíčková Zdena 60
12. VALANGO, 8 58,0 am. Eva Jíchová 2 3/4   2 Kub Ivan 150
13. TERMINÁL, 4 56,0 ž. Jaroslav Kovařík daleko   3 Pátková Renata 180
14. CHARDAR, 4 56,0 ž. Radek Koplík 16   5 Török Dalibor 100
Čas: 02:24,13, Mezičasy: (16,02 - 25,19 - 24,12 - 25,42 - 29,41 - 23,98)
Výrok: JISTĚ 3 1/4-3/4-hlava-4 1/2-1 3/4-1-1 1/4-1 1/4-kr.hlava-7-2 3/4-daleko-16

Majitel: Dostihová stáj HPV-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

2. dostih, start 14:33
1010 CENA pana MARTINA POUBY - OPRAVY VÝTAHŮ
Rovina IV.kat. - 1610 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIC MEMORIES, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   6 Chaloupka Václav 40
2. COMPACT VICTOR, 3 58,0 ž. Radek Koplík 2   4 Zobal František 50
3. PLAY STATION, 3 56,5 ž. Ramil Děmidov hlava   1 Vocásek 3 František 30
4. NORSAD, 3 58,0 ž. Martin Knauer 13   2 Knauer Martin 70
5. CHADARA, 3 57,0 ž. Libor Šindar 1 1/2   7 Váňa Tomáš 50
6. RECLIPSE, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 9   3 Faltová Oliva 70
SN SILÁK, 3 54,5 žk. Michal Mach     5 Pejšková Ivana 100
Čas: 01:43,62, Mezičasy: (27,31 - 24,95 - 27,64 - 23,72)
Výrok: JISTĚ 2-hlava-13-1 1/2-9

Majitel: Svoboda J.ml.-Chaloupka V., Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: trenér Pejšková Ivana 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.5 SILÁK (Dا330), žk. Mach Michal 500 Kč za neznalost DŘ (Dا412a). DK prošetřila pád žk. Macha v dostihu a nezjistila cizí zavinění.


3. dostih, start 15:04
1011 CENA ČASOPISU PADDOCK REVUE
Rovina III.kat. - 1610 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAMOLELLA, 3 57,5 ž. Jaroslav Kovařík BOJ   3 Pejšková Ivana 45
2. DARSALAM(IRE), 3 58,0 ž. Martin Pišl hlava   9 Šavujev Arslangirej 60
3. SINETAS, 3 54,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 3 1/4   13 Hanousek Ladislav 100
4. LYFAAB, 3 56,0 ž. Radek Koplík 1/2   2 Török Dalibor 150
4. SIDE STAR(GER), 3 56,0 žk. Jakub Pavlíček současně   5 Lisek Michal 100
6. MAJOR WAKO(GER), 3 53,5 žk. Václav Janáček 3/4   10 Kinský Pavel 150
7. LUNARET, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   7 Hurt Jiří 150
8. BEŠMET(SLO), 3 59,0 ž. Artur Resulov 2   8 Šavujev Arslangirej 50
9. IMPOSANT SHADDAD, 3 57,0 žk. Zdeněk Matysík 2 3/4   12 Vrba Pavel 190
10. ETIENNE(IRE), 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   14 Chaloupka Václav 50
11. BRONX, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava   4 Votava Jaroslav 100
12. UJAAN(GER), 3 58,0 ž. Lucie Herková 4   11 Kinský Pavel 100
13. LETNÍ STÍN, 3 56,0 ž. Ramil Děmidov 6   6 Šilhavý Ladislav 80
14. MONTARIUS(GER), 3 56,5 Kristýna Bezděková 1   1 Kinský Pavel 100
Čas: 01:41,84, Mezičasy: (25,72 - 24,65 - 27,12 - 24,36)
Výrok: BOJ hlava-3 1/4-1/2-současně-3/4-1 1/4-2-3/4-3/4-hlava-4-6-1
Maj. prémie:
2 500 Kč (NAMOLELLA)Eurokoberce s.r.o.
1 500 Kč (SINETAS)Felber,Kristofori&Greif
1 000 Kč (LYFAAB)Clint-Racing

Majitel: Eurokoberce s.r.o., Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Loman A.J.M.

Sankce: trenér Pejšková Ivana 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu (Dا348). Kůň č.3 NAMOLELLA byl vybrán k antidopinkové kontrole.


4. dostih, start 15:33
1012 CENA TISKÁRNY GT & A (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1210 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLTAVAN, 5 58,0 am. Eva Jíchová BOJ   10 Kub Ivan 100
2. SELIN, 4 54,5 Adéla Klepetková 3/4   8 Kroutilík Jaroslav 70
3. MOLEKUL, 4 50,0 žk. Tomáš Šmíd 1 1/4   7 Chaloupka Václav 40
4. DUKÁT, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 8   1 Janíček Stanislav 70
5. PREGO, 5 59,5 Martina Pečenková hlava   3 Holčák František 40
6. JERONIM, 6 52,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   5 Wrabelová Lenka 120
7. STRONG SPIRIT, 3 62,0 Tomáš Hurt 1 3/4   9 Hurt Jiří 70
8. FALZAKAPA, 6 60,0 ž. Libor Šindar 1 3/4   2 Luka st. Václav 60
9. STAR ALEX, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk   6 Janáček Miroslav 70
10. SPIRITA, 4 56,5 žk. Natalie Arendsen 9   4 Voršilková Helena 120
Čas: 01:14,15, Mezičasy: (25,16 - 24,96 - 24,03)
Výrok: BOJ 3/4-1 1/4-8-hlava-krk-1 3/4-1 3/4-krk-9

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Wrabelová Lenka 400 Kč za nedovolenou pomoc u startu (Dا348).


5. dostih, start 16:03
1013 CENA FIRMY ŠLECHTA (hdcp)
Rovina II.kat. - 1310 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 8000 Kč (4000 - 2400 - 1600)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLIVIO(GER), 6 63,0 ž. Martin Pišl BOJ   2 Fedorowicz Vladislav 80
2. LASCAR, 8 50,5 Kristýna Bezděková 1/2   1 Váňa Tomáš 70
3. FER, 8 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   3 Minařík 2 Ferdinand 40
4. ROYALDINI(IRE), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Chaloupka Václav 50
5. MARIE ANTOANETA, 4 59,0 ž. Jan Rája krk   9 Kučera Karel 80
6. TAMERLAN(GB), 4 64,5 ž. Dušan Andrés kr.hlava   4 Andrés Josef 50
7. GLARCAN, 7 59,0 ž. Libor Šindar 2 3/4   6 Hedbávná Kateřina 120
8. MAMBO DANCER(FR), 6 61,5 ž. Radek Koplík 8   7 Török Dalibor 50
9. WEMBLEY(GER), 7 56,0 Lenka Pišlová 1/2   8 Fedorowicz Vladislav 120
Čas: 01:19,98, Mezičasy: (7,54 - 22,65 - 25,12 - 24,67)
Výrok: BOJ 1/2-1 1/4-3/4-krk-kr.hlava-2 3/4-8-1/2
Maj. prémie:
4 000 Kč (LASCAR)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.
2 400 Kč (FER)Sieza
1 600 Kč (MARIE ANTOANETA)HRK

Majitel: Epona, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Brümmerhof

6. dostih, start 16:33
1014 CENA HŘEBČÍNA MIMOŇ
Rovina IV.kat. - 1410 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LHOTSE SHAR, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   3 Kub Ivan 22
2. SOCR HOUSE, 3 52,5 žk. Václav Janáček 3 1/4   2 Votava Jaroslav 100
3. MAGIC LOVE, 3 51,0 Iva Miličková 1 3/4   8 Vítek František 70
4. NIKSCATER, 3 56,0 ž. Ramil Děmidov 1 1/2   14 Vocásek 3 František 60
5. CHARLOTTEN STERN, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   6 Minařík 2 Ferdinand 110
6. HOGO FOGO, 3 55,5 am. Iveta Klusalová 1 1/2   1 Válek Pavel 120
7. RAFT, 3 53,0 Lucie Větrovcová 3/4   11 Mareš Miroslav 120
8. ROSIE, 3 55,0 ž. Ilona Hronová hlava   10 Vítek Roman 60
9. LESLIE WELLS, 3 53,5 žk. Zuzana Vokálková 2 1/4   13 Koplík Zdeno 50
10. MOVING HARL, 3 53,0 Vendula Korečková 3 1/4   9 Hurt Jiří 150
11. TAMMYJOOM, 3 52,5 žk. Jaromír Šafář 1/2   12 Vrba Pavel 100
12. VELEN, 3 57,0 ž. Martin Pišl 6   7 Fedorowicz Vladislav 100
13. NETŘESK, 3 57,0 ž. Jan Demele 3   5 Faltová Oliva 110
S LIBENTA, 3 54,0 Kristýna Bezděková     4 Váňa Tomáš 60
Čas: 01:27,04, Mezičasy: (12,99 - 22,77 - 25,80 - 25,52)
Výrok: LEHCE 3 1/4-1 3/4-1 1/2-2 1/4-1 1/2-3/4-hlava-2 1/4-3 1/4-1/2-6-3

Majitel: Joly, Trenér: Kub Ivan, Chov: Odcházel J.,Ing.

Sankce: jezdec Hronová Ilona 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (Dا326). Kůň č.4 LIBENTA neodstartoval, byl v moci startéra.


7. dostih, start 17:01
1015 47. VELKÁ DUBNOVÁ CENA CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT a.s.
Rovina NL - 1810 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 17000 Kč (8500 - 5100 - 3400)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMBESI(GER), 5 62,0 ž. Jan Rája JISTĚ   8 Váňa st. Josef 70
2. COLLEGE CLASSIC(IRE), 5 56,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   7 Török Dalibor 80
3. SWANGOO(GER), 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   6 Minařík 2 Ferdinand 80
4. ACCES OF GLORY(GB), 4 59,5 ž. Dušan Andrés 3 1/2   3 Andrés Josef 80
5. RADBEC, 4 62,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   1 Mareš Miroslav 90
6. MONTE CARLO, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   9 Chaloupka Václav 40
7. SAN MARCO, 7 59,5 ž. Jan Demele 2 1/4   2 Havlíčková Zdena 110
8. SODERANO(POL), 6 59,5 ž. Ramil Děmidov hlava   5 Zavřel Josef 50
9. KEGYÚR(HUN), 5 58,0 Martina Pečenková 3 3/4   4 Holčák František 25
Čas: 01:51,14, Mezičasy: (13,54 - 22,04 - 24,13 - 26,71 - 24,72)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-3 1/2-2 3/4-1 1/4-2 1/4-hlava-3 3/4
Maj. prémie:
8 500 Kč (RADBEC)Volek Hostivice
5 100 Kč (MONTE CARLO)EŽ Praha-Chaloupka
3 400 Kč (SAN MARCO)Le cigare et Vin style

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Hof Vesterberg

Sankce: jezdec Pečenková Martina 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Dا316). Kůň č.8 ZAMBESI byl vybrán k antidopinkové kontrole.


8. dostih, start 17:33
1016 CENA KORANA
Rovina III.kat. - 1810 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOU(GER), 4 57,5 Martina Pečenková LEHCE   3 Váňa st. Josef 22
2. OLD ROSE(GER), 4 55,5 ž. Jaroslav Donoval 6   8 Neuberg Quido 22
3. PRETTAN, 4 58,0 ž. Martin Knauer kr.hlava   5 Knauer Martin 180
4. CENTRAL HOUSE, 4 52,5 žk. Václav Janáček 3   2 Švásta Jiří 120
5. PURPLE RAIN(HOL), 6 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   9 Pejšková Ivana 60
6. PAHANK, 5 56,0 ž. Ramil Děmidov 2 1/2   7 Vocásková Helena 120
7. PRINCIP, 5 54,5 Dagmar Jeníková, Mgr. kr.hlava   1 Hanousek Ladislav 250
8. MENSYN, 4 57,5 žk. Jaromír Šafář 1 3/4   6 Bartoš st. Josef 100
9. MYBETA, 4 57,5 ž. Jan Demele 7   4 Vinklárek Antonín 180
Čas: 01:53,42, Mezičasy: (14,17 - 22,92 - 24,29 - 26,48 - 25,57)
Výrok: LEHCE 6-kr.hlava-3-1 1/4-2 1/2-kr.hlava-1 3/4-7
Maj. prémie:
2 500 Kč (PRETTAN)H+H Jiří Hladík s.r.o.
1 500 Kč (CENTRAL HOUSE)BORS Břeclav a.s.

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hasler H.


Dostihová komise: