home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2005 2004 2003 2002 2001 09.11.2003 CH 02.11.2003 CH 26.10.2003 CH 25.10.2003 PE 19.10.2003 CH 18.10.2003 MO 12.10.2003 PE 11.10.2003 PE 05.10.2003 CH 04.10.2003 LL 28.09.2003 CH 28.09.2003 BR 27.09.2003 MO 21.09.2003 CH 20.09.2003 PE 14.09.2003 CH 14.09.2003 BR 13.09.2003 MO 07.09.2003 KV 06.09.2003 KO 06.09.2003 KV 31.08.2003 CH 30.08.2003 PE 29.08.2003 PE 23.08.2003 MI 17.08.2003 KV 17.08.2003 PE 16.08.2003 TO 09.08.2003 LL 02.08.2003 KO 27.07.2003 MO 26.07.2003 MO 20.07.2003 KV 19.07.2003 KO 13.07.2003 MO 12.07.2003 SH 06.07.2003 KV 05.07.2003 KV 29.06.2003 CH 28.06.2003 NE 22.06.2003 PE 21.06.2003 PE 15.06.2003 CH 14.06.2003 NE 08.06.2003 CH 08.06.2003 BR 07.06.2003 MO 01.06.2003 CH 31.05.2003 LL 31.05.2003 SL 25.05.2003 CH 24.05.2003 PE 18.05.2003 CH 17.05.2003 KV 11.05.2003 CH 08.05.2003 PE 07.05.2003 PE 01.05.2003 LL 27.04.2003 CH 27.04.2003 RD 26.04.2003 KV 20.04.2003 CH 13.04.2003 CH 12.04.2003 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.10.2003 - Most
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 13:03
1440 Cena Rádia Blaník
Rovina III.kat. - 2210 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ HROM, 3 59,0 ž. Jaroslav Kovařík     11 Šilhavý Ladislav 35
2. WHISPER, 4 57,0 žk. Zdeněk Matysík 2     5 Horáková Lenka 40
3. BEACH BOY, 7 56,5 ž. Radek Koplík     4 Šimuni Peter, Mgr. 70
4. ARMÉNA, 4 58,0 ž. Ramil Děmidov     13 Šilhavý Ladislav 60
5. VIVACE(GER), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka     3 Minařík 2 Ferdinand 30
6. COEUR DE LION, 5 59,5 ž. Ilona Třešňáková     6 Šimuni Peter, Mgr. 100
7. PRETTAN, 3 57,0 ž. Martin Knauer     7 Knauer Martin 60
8. RECCHIA(GB), 4 58,0 ž. Jan Rája     9 Kinský Pavel 90
9. BINDIAN POINT, 3 51,5 žk. Václav Janáček     2 Erban Jaroslav 200
10. CORECTOR, 3 52,0 Vendula Korečková     8 Koplík Zdeno 100
11. MONTGOMERY, 3 50,5 žk. Radek Man     10 Sousedík Pavel, Ing. 150
12. MAREL, 3 54,0 žk. Karel Procházka     1 Erban Jaroslav 130
ZN VOLARIE, 3 54,5 Helena Blažková     12 Kinský Pavel 130
Čas: 02:26,02, Mezičasy: (13,91 - 25,71 - 27,14 - 27,18 - 26,94 - 25,15)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-4-2 1/4-3 3/4-1-1 3/4-2 1/2-9-1 3/4-3 1/4-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (LETNÍ HROM)MHM
1 500 Kč (WHISPER)HappyDogLipenecVondráček
1 000 Kč (BEACH BOY)ZPM Sport-Šimuni

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Poplatek: Stáj Erban 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (DU čl.16). Sankce:Tr.Minařík1 F. 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koně č.3 VIVACE (DU čl.8b)



2. dostih, start 13:31
1441 Cena Rekultivační výstavby Most, a.s.
Rovina III.kat. - 1810 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUESTER, 6 50,0 žk. Václav Janáček     2 Zobal František 90
2. PARAMOUNT STAR, 3 50,0 žk. Jaromír Šafář     9 Šatra Tomáš 70
3. RADAR, 6 59,5 ž. Josef Bartoš     5 Vítek František 25
4. CARLO(POL), 5 55,0 žk. Zdeněk Matysík 2     8 Horáková Lenka 60
5. ARMANIAK(POL), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav, Ing. 80
6. LASKON, 4 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     3 Váňa Tomáš 50
7. JAK NAJSLODSZY(POL), 3 56,5 Jiřina Andrésová     7 Andrés Josef 70
8. RABAT, 5 56,0 ž. Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 60
9. SECRET TREASURE(GB), 7 59,0 ž. Jan Rája     4 Kinský Pavel 90
10. MARIE ANNA(FR*), 4 51,0 am. Leona Hloužková     10 Pulka David 110
Čas: 01:58,75, Mezičasy: (15,78 - 25,99 - 26,75 - 26,59 - 23,64)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-8-krk-hlava-2 1/4-2 1/4-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
2 500 Kč (QUESTER)Jitka - Meva
1 500 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
1 000 Kč (RADAR)Dostihová stáj HPV-Vítek

Majitel: Jitka - Meva, Trenér: Zobal František, Chov: Sako s.r.o.


3. dostih, start 14:00
1442 Cena Rádia North Music
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCO, 4 64,5 Marcel Novák     6 Vinklárek Vladimír 25
2. BOLERO DANCER(GER), 4 63,0 žk. Bohuslav Mátl     3 Váňa st. Josef 50
3. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 4 64,5 Michal Köhl     2 Barbořík Jiří 22
4. PARAGUAY, 6 64,5 Jaromír Štohanzl 2     4 Krejčí Pavel 70
5. SERIOUS NESS, 8 67,0 Ivan Mottl, Ing.     1 Mottl Ivan, Ing. 110
Nestartovali: DARFUR(POL)
Čas: 03:47,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-3/4-daleko-7

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Agroklas Slavkov u Brna


4. dostih, start 14:32
1443 Cena Vodohospodářských staveb Teplice
Rovina IV.kat. - 1610 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELAWI, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka     10 Chaloupka Václav, Ing. 40
2. FALZAKAPA, 5 60,5 ž. Josef Bartoš     15 Luka st. Václav, Ing. 50
3. BRICASSAR, 3 52,0 žk. Zuzana Vokálková     1 Sýkorová Marcela, Ing. 110
4. PULLER, 4 52,0 am. Leona Hloužková     12 Pulka David 100
5. NICKER, 4 55,5 ž. Radek Koplík     2 Koplík st. Zdeněk 40
6. IRSAY OLIVER, 5 61,0 ž. Jan Rája     11 Kašpar Miroslav 50
7. ELEMENT, 4 55,0 Jiřina Andrésová     3 Andrés Josef 100
8. ZELOT, 5 55,5 Iva Miličková     7 Vraj Radek, Ing. 40
9. GRÁZL, 5 50,0 žk. Jaromír Šafář     8 Bartoš st. Josef 110
10. BLIZZARD, 3 53,0 Jolana Kratochvílová     14 Luka st. Václav, Ing. 110
11. MARKETAR, 4 58,0 am. Irena Rosenfeld     9 Fedorowicz Vladislav 110
12. LAKIDARA, 3 50,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková     6 Koplík Zdeno 130
13. HAVAJANKA, 3 50,0 žk. Václav Janáček     4 Vítek František 110
14. LEVANTIN, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     5 Duchoň Tomáš 100
15. KLEIDON, 3 50,0 Lenka Pišlová     13 Bartoš st. Josef 150
Čas: 01:45,72, Mezičasy: (27,08 - 26,57 - 25,96 - 26,12)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-3/4-3/4-1 3/4-3/4-3/4-1 1/2-1/2-1/2-2 1/2-1-2-daleko

Majitel: Cavalier sport-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Čecháková Š.


5. dostih, start 15:00
1444 Cena Báňských projektů Teplice
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALISTO, 4 62,5 Josef Bartoš     4 Luka st. Václav, Ing. 30
2. LANETTA, 7 68,5 ž. Libor Štencl     6 Jelínek Zbyněk, Ing. 40
3. KORDAFEN(POL), 10 66,0 Michal Köhl     3 Barbořík Jiří 70
4. ROY BLUSH(FR), 9 65,0 žk. Bohuslav Mátl     1 Dvořák Karel, Ing. 35
5. ČESWALT(SLO), 9 67,0 Martin Pišl     5 Mottl Ivan, Ing. 80
PN LARIA, 4 62,0 Tomáš Ševčík     7 Popelka Stanislav 50
ZN LAMPADA(IRE), 5 63,0 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav, Ing. 80
Čas: 04:43,78, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-daleko-11-daleko

Majitel: Generali pojišťovna-Luka, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: Tr.Mottl I. a Jelínek Z. á 200 Kč za špatné nasedlání koní č.5 ČESWALT(SLO) a č.6 LANETTA do dostihu (Dا306).



6. dostih, start 15:33
1445 Cena Metrostavu a.s.
Rovina III.kat. - 1410 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDFISCH, 3 58,5 ž. Radek Koplík     1 Koplík Zdeno 50
2. BLACK HURICAN(IRE), 6 60,0 Ivan Kňažík     4 Šatra Tomáš 80
3. JUBILEUSZ(POL), 3 54,5 Jiřina Andrésová     5 Andrés Josef 90
4. HEATHROW, 4 59,0 ž. Jan Rája     9 Dvořák Karel, Ing. 80
5. VARNAS, 7 58,0 Martin Koleňák     6 Pátková Renata 50
6. MENSYN, 3 60,0 ž. Josef Bartoš     3 Bartoš st. Josef 50
7. LAST APPLE(FR), 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav, Ing. 60
8. PŮLTÓNINA, 3 54,0 Jana Havelková     7 Pejšková Ivana, Ing. 50
9. PETROPOLIS(GER), 3 55,5 ž. Ilona Třešňáková     10 Vítek František 100
10. LUCKY MOMENTS(GB), 3 54,5 žk. Václav Janáček     8 Kinský Pavel 110
S MISS SWAN, 4 57,0 ž. Martin Pišl     11 Fedorowicz Vladislav 110
Čas: 01:30,90, Mezičasy: (14,56 - 24,14 - 25,46 - 26,74)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-krk-kr.hlava-1-1 3/4-kr.hlava-7-krk-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (GOLDFISCH)Artes
1 500 Kč (HEATHROW)Stáj Harley Obříství
1 000 Kč (VARNAS)Filipův kůň

Majitel: Artes, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.11 MISS SWAN neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce:Tr.Koplík Z. a Šatra T. á 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koní č.1 GOLDFISCH a č.4 BLACK HURICAN (IRE)(DU čl.8b). ž.Koplík 2 R. 200 za nekázeň u startu (Dا357).



7. dostih, start 16:11
1446 Českomoravská cena Nemak Europe
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí a starší
135000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 2050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOTYK(POL), 6 63,5 ž. Ramil Děmidov     3 Luka st. Václav, Ing. 16
2. EMISIO(GB), 3 62,0 ž. Josef Bartoš     2 Fedorowicz Vladislav 80
3. ESTYK, 4 63,5 ž. Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav, Ing. 70
4. OLIVIO(GER), 5 63,5 ž. Martin Pišl     5 Fedorowicz Vladislav 110
5. LUNASHALI(IRE), 4 63,5 ž. Radek Koplík     4 Koplík Zdeno 90
6. VADEMECUM, 3 62,0 ž. Jan Rája     7 Horáková Lenka 50
7. HARMONY, 5 63,5 ž. Ivan Kub     6 Drlík Jaroslav 30
Čas: 01:28,21, Mezičasy: (14,86 - 24,11 - 23,43 - 25,82)
Výrok: VELMI LEHCE 8-1-1-krk-3 1/4-2
Maj. prémie:
7 500 Kč (ESTYK)SOS Dětské vesničky
4 500 Kč (VADEMECUM)DC Zámrsk MUDr. Bruna
3 000 Kč (HARMONY)Görgl`s Farm

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: SK Iwno


8. dostih, start 16:40
1447 Cena Hipodromu Most a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAPPYMENA, 2 54,5 Kateřina Palupčíková     4 Váňová Pavla 50
2. VODETA, 2 57,0 ž. Radek Koplík     7 Jelínek Zbyněk, Ing. 50
3. WERENA, 2 57,0 ž. Jaroslav Kovařík     1 Faltová Oliva 27
4. KATHALPO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka     3 Bekrová Gabriela 50
5. LUANDA, 2 55,0 žk. Jakub Pavlíček     6 Luka st. Václav, Ing. 60
6. CARNEVALO, 2 58,0 ž. Jaroslav Donoval     8 Wrabelová Lenka 70
7. AVENUE, 2 54,5 žk. Jaromír Šafář     2 Duchoň Tomáš 80
8. CLERET, 2 58,0 ž. Ramil Děmidov     5 Váňa Tomáš 70
Čas: 01:33,18, Mezičasy: (15,95 - 25,13 - 25,32 - 26,78)
Výrok: BOJ 1/2-1/2-3/4-krk-2-3 1/4-13

Majitel: Buc-Film, Trenér: Váňová Pavla, Chov: BUC-Film Bouček J.



Dostihová komise: