home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2005 2004 2003 2002 2001 09.11.2003 CH 02.11.2003 CH 26.10.2003 CH 25.10.2003 PE 19.10.2003 CH 18.10.2003 MO 12.10.2003 PE 11.10.2003 PE 05.10.2003 CH 04.10.2003 LL 28.09.2003 CH 28.09.2003 BR 27.09.2003 MO 21.09.2003 CH 20.09.2003 PE 14.09.2003 CH 14.09.2003 BR 13.09.2003 MO 07.09.2003 KV 06.09.2003 KO 06.09.2003 KV 31.08.2003 CH 30.08.2003 PE 29.08.2003 PE 23.08.2003 MI 17.08.2003 KV 17.08.2003 PE 16.08.2003 TO 09.08.2003 LL 02.08.2003 KO 27.07.2003 MO 26.07.2003 MO 20.07.2003 KV 19.07.2003 KO 13.07.2003 MO 12.07.2003 SH 06.07.2003 KV 05.07.2003 KV 29.06.2003 CH 28.06.2003 NE 22.06.2003 PE 21.06.2003 PE 15.06.2003 CH 14.06.2003 NE 08.06.2003 CH 08.06.2003 BR 07.06.2003 MO 01.06.2003 CH 31.05.2003 LL 31.05.2003 SL 25.05.2003 CH 24.05.2003 PE 18.05.2003 CH 17.05.2003 KV 11.05.2003 CH 08.05.2003 PE 07.05.2003 PE 01.05.2003 LL 27.04.2003 CH 27.04.2003 RD 26.04.2003 KV 20.04.2003 CH 13.04.2003 CH 12.04.2003 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.07.2003 - Most
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 13:43
1219 Přátelská cena Leipziger Rennklub e.V. a Ewals Cargo Care
Rovina III.kat. - 1612 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWANGOO(GER), 3 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2     6 Minařík 2 Ferdinand 25
2. ARMANIAK(POL), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka     4 Chaloupka Václav, Ing. 80
3. CASIUS CLAY, 3 63,0 ž. Radek Koplík     2 Vraj Radek, Ing. 50
4. CURTIS, 5 58,0 ž. Dušan Andrés     9 Andrés Josef 50
5. HERMINE, 6 51,0 am. Leona Hloužková     1 Pulka David 120
6. CENTIROL, 4 55,0 ž. Ilona Třešňáková     3 Vítek František 80
7. GIRO, 3 58,5 Marcel Novák     5 Bezstarosta Zdeněk 70
8. FAN FROM DIATOME(GER), 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval     7 Neuberg Filip 80
9. SPIRITA, 3 52,0 žk. Natalie Arendsen     8 Voršilková Helena, Ing. 110
Nestartovali: GIGO, LOMBARDICK
Čas: 01:42,84, Mezičasy: (26,78 - 24,48 - 25,92 - 25,60)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-2 1/4-3/4-1/2-1 1/4-5-2
Maj. prémie:
2 500 Kč (CASIUS CLAY)V.I.P. - Kudos
1 500 Kč (CURTIS)Pe Gaz International
1 000 Kč (HERMINE)Adona&Fany Hostěnice

Majitel: Wartov, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Bünte G.


2. dostih, start 14:14
1220 Cena CK Martin Tour
Rovina III.kat. - 2220 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVACE(GER), 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2     9 Minařík 2 Ferdinand 70
2. FORT LYAUTEY(FR), 3 55,5 Iva Miličková     2 Vítek Pavel 30
3. POLÁRNÍK, 4 58,5 ž. Ilona Třešňáková     13 Ščevlík Marian 35
4. BARON KL, 3 57,0 ž. Jan Demele     1 Uhl Jiří 60
5. TEDD, 3 57,0 ž. Jaroslav Kovařík     12 Zobal František 90
6. NONITA(FR), 3 51,5 Adéla Klepetková     6 Vítek Pavel 80
7. QUALITY, 5 56,5 žk. Natalie Arendsen     3 Voršilková Helena, Ing. 100
8. FARON, 7 60,5 ž. Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav 50
9. SECRET STORY, 6 57,0 Martin Pišl     4 Vinklárek Vladimír 100
10. PEARL OF SPAIN(GB), 3 52,5 Helena Blažková     5 Kinský Pavel 110
11. CAMILLO, 3 54,0 žk. Jakub Pavlíček     7 Ministr Antonín 180
12. LANGLADE(GER), 5 57,0 ž. Jaroslav Donoval     11 Vraj Radek, Ing. 110
13. SWEETY DAY, 3 54,0 Miroslava Přibylová     10 Jelen Jaroslav 180
Čas: 02:27,46, Mezičasy: (14,25 - 27,20 - 26,75 - 28,22 - 26,61 - 24,43)
Výrok: BOJ hlava-3-1 3/4-kr.hlava-1 1/2-1 1/4-2-1 1/2-2 1/4-krk-nos-6
Maj. prémie:
2 500 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň
1 500 Kč (BARON KL)Edoc Brno
1 000 Kč (TEDD)Castor

Majitel: Wartov, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Wayland C.

Sankce: Tr.A.Ministr 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koně č.7 CAMILLO (DU čl.8/b), tr.Vítek P. 2x200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách a OSK u koně č.2 FORT LYAUTEY(FR) (DU čl.8/b), tr.F.Zobal 2x200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách a OSK u koně č.12 TEDD (DU čl.8/b) a 1000 Kč za přestupek proti DŘ §265/f. Tr.P.Vítek 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.2 FORT LYAUTEY(FR) (DŘ §306,290). ž.F.Minařík1 a ž.J.Kovařík á 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364/b) a ž.J.Demele 500 Kč za tísnění v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364/c).



3. dostih, start 14:40
1221 Cena společností Humeco a Renogum - Nilos (živé ploty - stch)
Steeplechase III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10400 - 6700 - 3200 - 2200)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALHAAN(GER*), 7 67,5 Tomáš Hurt     3 Neuberg Filip 40
2. VAAL, 4 62,0 Michal Tajmr     2 Tajmr Josef, MVDr. 80
3. NELAT, 4 62,0 Josef Bartoš     5 Barbořík Jiří 40
4. JESLADY(IRE), 6 67,0 Dušan Moravec     1 Fedorowicz Vladislav 110
5. SARAMON, 7 69,0 Václav Luka 2, Ing.     9 Luka st. Václav, Ing. 90
6. TOHFAH(IRE), 4 62,0 žk. Jan Faltejsek     8 Baštová Pavlína, Ing. 60
7. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 4 62,5 Michal Köhl     10 Barbořík Jiří 140
8. TIZNIT(FR), 6 66,5 Jaromír Štohanzl 2     4 Chaloupka Václav, Ing. 60
9. SCATMAN, 8 69,0 Vladimír Vrzáček     11 Baštová Pavlína, Ing. 50
Z MA SIMONE(GER), 5 66,5 Radek Havelka     7 Váňa st. Josef 60
ZN BONUS(POL), 5 65,5 am. Rostislav Benš     6 Zobal František 140
Čas: 04:02,73, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3/4-1/2-krk-2 1/4-2-1-2
Maj. prémie:
2 500 Kč (ALHAAN(GER*))Swiss Fans II-Picek
1 500 Kč (VAAL)HIPIATER Tajmr
1 000 Kč (NELAT)Stáj Stalen

Majitel: Swiss Fans II-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Schlée F.,JUDr.

Sankce: Jezdec T.Hurt 500 Kč za nadměrné použití bičíku v cílové rovině (DŘ §316).



4. dostih, start 15:12
1222 Cena Krušnohorské polikliniky a města Litvínov
Rovina III.kat. - 1212 m, cena, 2letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARK, 2 58,0 ž. Lucie Herková     8 Regnard Petr 40
2. AZUR(GER), 2 52,5 Helena Blažková     6 Kinský Pavel 50
3. MARIETTE, 2 53,5 Kristýna Bezděková     5 Kub Petr 80
4. ARROWS PEPE, 2 56,0 ž. Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip 35
5. LETNÍ STÍN, 2 56,0 Linda Gahlertová     7 Šilhavý Ladislav 80
6. STRONG SPIRIT, 2 57,0 ž. Radek Koplík     12 Hurt Jiří 100
7. AGÍRA, 2 56,0 ž. Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav, Ing. 50
8. PURPUR, 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík     10 Votava Jaroslav 80
9. SALLTOS, 2 57,0 žk. Jaromír Šafář     11 Janíček Stanislav 110
10. GLOBÁL, 2 57,0 ž. Karol Šarina     1 Mareš Miroslav 110
11. CASHA, 2 52,5 Adéla Klepetková     13 Kroutilík Jaroslav 100
12. CLERET, 2 56,0 ž. Ilona Třešňáková     4 Váňa Tomáš 80
SN MOVING HARL, 2 55,0 žk. Jakub Pavlíček     3 Hurt Jiří 110
Čas: 01:17,40, Mezičasy: (26,30 -25,27 - 25,83)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-1 1/4-hlava-1 1/4-7-krk-2 1/2-2-daleko-3 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (LARK)Stáj Fitmin
1 500 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
1 000 Kč (ARROWS PEPE)Gabriel

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Regnard Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.13 CASHA ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: Tr.M.Mareš 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koně č.2 GLOBÁL (DU čl.8/b).



5. dostih, start 15:44
1223 Cena Stach & I.P.
Rovina II.kat. - 1212 m, handicap, 3letí a starší
72000 Kč (36000 - 16560 - 10800 - 5040 - 3600)
Zápisné: 1000 + 1160 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMERLAN(GB), 3 63,5 ž. Dušan Andrés     4 Andrés Josef 30
2. MESNE PROFITS(USA), 4 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2     1 Minařík 2 Ferdinand 45
3. KABINET, 4 62,5 ž. Josef Bartoš     5 Bartoš st. Josef 60
4. RAIN DANCER(HOL), 4 63,0 Jana Havelková     3 Pejšková Ivana, Ing. 70
5. PĚTNÍK, 5 56,0 ž. Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav, Ing. 70
6. DOLLAR DIAMOND(IRE), 5 50,0 Kristýna Bezděková     7 Koplík Zdeno 140
7. CENTURY DAY, 7 62,0 ž. Jaroslav Donoval     6 Machain Vladimír 60
Čas: 01:14,73, Mezičasy: (26,42 - 23,52 - 24,79)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1-2 3/4-1/2-2-1/2
Maj. prémie:
4 000 Kč (KABINET)Špaček Xaverov-Bartoš
2 400 Kč (PĚTNÍK)EŽ Praha-Chaloupka

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.


6. dostih, start 16:21
1224 Zlatý pohár Chemopetrolu, a.s. - Cena JCČR
Rovina NL - 2020 m, cena, 3letí a starší
135000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 2050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SODERANO(POL), 5 62,0 ž. Dušan Andrés     6 Zavřel Josef 20
2. NEAR DANCER(IRE), 9 58,0 ž. Karol Šarina     7 Šatra Tomáš 40
3. KADRA(POL), 3 52,5 ž. Jaroslav Kovařík     4 Váňová Pavla 40
4. WINDIGO, 5 58,0 ž. Jan Demele     5 Uhl Jiří 140
5. LIVREE(IRE), 6 56,5 Adéla Klepetková     8 Petrlík Allan 160
6. ARITMIK, 6 58,0 ž. Ilona Třešňáková     1 Mareš Miroslav 160
7. AMANT GRIS(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav, Ing. 110
8. RACING, 4 58,0 Dagmar Jeníková, Mgr.     10 Hanousek Ladislav 220
9. BOHEMIAN LAD(IRE), 7 60,0 ž. Josef Bartoš     9 Kub Ivan 50
Nestartovali: EL DURO(GER)
Čas: 02:12,72, Mezičasy: (30,16 - 27,67 - 26,14 - 24,39 - 24,36)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-krk-3/4-1 3/4-krk-2 3/4-1/2
Maj. prémie:
7 500 Kč (WINDIGO)Edoc Brno
4 500 Kč (ARITMIK)Mareš-Tachlovice
3 000 Kč (RACING)Penzion Mláka

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Zavřel Josef, Chov: SK Widzow

Sankce: Jezdec A.Klepetková 500 Kč za nadměrné použití bičíku v cílové rovině (DŘ §316).



7. dostih, start 16:55
1225 Cena Krušnohorských strojíren Komořany a Rekultivace a.s.
Rovina III.kat. - 2220 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOTONY, 6 58,5 ž. Jan Rája     3 Votava Jaroslav 90
2. LANNY BUDD(IRE), 6 58,5 ž. Karol Šarina     7 Luka st. Václav, Ing. 60
3. JAK NAJSLODSZY(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés     12 Andrés Josef 18
4. RADAR, 6 59,0 ž. Josef Bartoš     9 Vítek František 40
5. PŮLTÓNINA, 3 52,0 Jana Havelková     8 Pejšková Ivana, Ing. 70
6. MOLOKO(GER), 3 51,5 Adéla Klepetková     2 Petrlík Allan 40
7. KRESSEL, 3 51,0 ž. Jaroslav Kovařík     1 Kroutilík Jaroslav 90
8. LAKREG, 3 52,0 ž. Lucie Herková     11 Regnard Petr 120
9. UBALDO(FR), 3 50,0 Iva Miličková     4 Vítek Pavel 80
10. SEDI(POL), 6 60,0 am. Zdeněk Kaláb     10 Svoboda Josef 150
11. BELLA LUNA(POL), 3 50,0 Martina Pečenková     5 Váňová Pavla 90
12. MEMORY NORMANDE, 4 54,5 žk. Jaromír Šafář     6 Uhl Jiří 100
Čas: 02:25,59, Mezičasy: (13,85 - 27,14 - 26,93 - 26,61 - 26,81 - 24,25)
Výrok: JISTĚ 1-1 1/4-krk-3-1 3/4-2-1 3/4-1/2-1/2-1 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (YOTONY)J+J Votava
1 500 Kč (RADAR)Dostihová stáj HPV-Vítek
1 000 Kč (PŮLTÓNINA)Marek Šimák

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: Tr.P.Váňová a Stáj Filip á 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koní č.5 BELLA LUNA(POL) a č.10 SEDI(POL) (DU čl.8/b). 6.D.Andrés 200 Kč a žk.J.Šafář2 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364/b), A.Klepetková odnětí licence na 1 dost.den tj.26.7.2003 za tísnění v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364/c). DK ukládá majiteli koně č.6 MEMORY NORMANDE při jeho příštím startu žádat o nejvyšší startovní číslo.



8. dostih, start 17:22
1226 Cena MUS-DTS Vrbenský
Rovina V.kat. - 1820 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICKER, 4 55,5 ž. Radek Koplík     9 Koplík st. Zdeněk 100
2. LEDOVEC, 3 60,0 ž. Jan Demele     3 Faltová Oliva 80
3. PULLER, 4 52,0 am. Leona Hloužková     15 Pulka David 140
4. SCORPIOS, 3 58,0 ž. Dušan Andrés     5 Kotáb Eduard 50
5. ZELOT, 5 53,5 am. Lenka Černocká, Ing.     14 Vraj Radek, Ing. 120
6. PERSICOS, 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka     16 Kub Ivan 50
7. ONĚGIN, 4 61,5 am. Marek Šimák     13 Pejšková Ivana, Ing. 120
8. VERCARO, 6 56,0 žk. Jakub Pavlíček     2 Ministr Antonín 100
9. RICHELIEU, 5 57,5 žk. Kateřina Palupčíková     11 Váňa st. Josef 110
10. PATRICK, 4 54,5 ž. Blanka Šarinová     12 Šatra Tomáš 60
11. OLIVERA, 3 57,0 ž. Jan Rája     4 Votava Jaroslav 150
12. MAFIRA, 4 52,0 Iva Miličková     10 Sýkorová Marcela, Ing. 100
13. ELEGANT, 3 63,0 žk. Jaromír Šafář     7 Janíček Stanislav 60
14. SPARKLING WATER, 3 61,0 am. Kamila Bartošová     1 Bartoš st. Josef 100
Nestartovali: ALOE, EMPAIR, RADEGUNDA, SIERA NEVADA, TAK MARCH
Čas: 02:00,41, Mezičasy: (16,22 - 25,89 - 26,34 - 26,07 - 25,90)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-hlava-kr.hlava-hlava-1/2-1 1/2-2-1 3/4-1 1/4-1 1/4-hlava-3/4-11

Majitel: Stáj bratrů Koplíků, Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla



Dostihová komise: