home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.06.2003 - Most
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 13:56
1128 Cena Tchibo Praha, spol. s r.o.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZERWONY PAS(POL), 6 69,0 Jaroslav Myška     8 Horáková Lenka 30
2. NELAT, 4 66,5 žk. Jan Faltejsek     4 Barbořík Jiří 60
3. VAAL, 4 65,5 Michal Tajmr     2 Tajmr Josef 100
4. LYMOND(GER), 8 67,0 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef 25
5. LIMONKA, 6 65,0 Michal Köhl     5 Knauer Martin 90
6. LADY KEEN, 5 64,0 Linda Gahlertová     7 Šilhavý Ladislav 80
Z AKEBONA, 5 65,0 Tomáš Nehasil     3 Picek Milan 60
Z LANETTA, 7 68,5 ž. Libor Štencl     10 Jelínek Zbyněk 60
Z SERIOUS NESS, 8 65,5 Luboš Urbánek     6 Mottl Ivan 120
Z VAHAR, 8 68,5 ž. Artur Resulov     9 Karel Břetislav 120
Čas: 03:51,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-6-4-2 1/2-18

Majitel: Stáj Mon Choix-Horáková, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Strzegom

2. dostih, start 14:33
1129 Cena Herkul s.r.o.
Rovina III.kat. - 1820 m, cena, 3letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAK NAJSLODSZY(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés     3 Andrés Josef 40
2. BRESSIA, 3 56,0 ž. Jaroslav Donoval     12 Neuberg Filip 80
3. ARCTONIKA, 3 57,5 ž. Blanka Šarinová     2 Machain Vladimír 80
4. TWISTRA, 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2     4 Karel Břetislav 120
5. CALLGIRL, 3 51,0 am. Kateřina Sudová     5 Jelínek Zbyněk 120
6. TALAMANCA(GER), 3 57,5 ž. Artur Resulov     14 Šavujev Arslangirej 60
7. LEDOVEC, 3 59,0 ž. Jan Demele     6 Faltová Oliva 80
8. KADALINE(FR), 3 54,5 ž. Ilona Třešňáková     9 Vítek Pavel 100
9. LAST APPLE(FR), 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav 60
10. CASH LADY(GER), 3 56,0 ž. Radek Koplík     8 Koplík Zdeno 50
11. PEARL OF SPAIN(GB), 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík     1 Kinský Pavel 120
12. OLIVERA, 3 56,5 ž. Jan Rája     13 Votava Jaroslav 100
13. NARSANA(GER), 3 56,0 ž. Ramil Děmidov     10 Šavujev Arslangirej 80
14. LATWING, 3 56,0 Jana Havelková     11 Pejšková Ivana 120
Čas: 02:01,26, Mezičasy: (16,85 - 25,86 - 26,55 - 26,81 - 25,19)
Výrok: ZADRŽENĚ 2 1/2-1 3/4-kr.hlava-1 1/2-1 1/4-1 3/4-1/2-1/2-1 1/2-1/2-3/4-3 1/2-2
Maj. prémie:
2 500 Kč (BRESSIA)Dostihový Club
1 500 Kč (ARCTONIKA)Conseq
1 000 Kč (TWISTRA)Svinčice s.r.o.

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Sankce: Tr.I.Pejšková a J.Votavová á 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách u koní č.11 LATWING a č.13 OLIVERA (DU čl.8/b). ž.J.Rája 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


3. dostih, start 15:04
1130 Cena Technických služeb města Mostu a.s.
Rovina IV.kat. - 2020 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTORY SECTORI, 3 54,5 Josef Sovka     1 Pokorný Antonín 25
2. VIDEON, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2     4 Karel Břetislav 50
3. KRESSEL, 3 50,0 Adéla Klepetková     11 Kroutilík Jaroslav 100
4. ALIANA, 4 63,5 ž. Karol Šarina     2 Váňa Jaroslav 35
5. BRICASSAR, 3 50,0 Iva Miličková     7 Sýkorová Marcela 120
6. SHOGAN, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     5 Šavujev Arslangirej 80
7. SHEHREGA, 3 50,0 am. Ingrid Koplíková     12 Koplík st. Zdeněk 100
8. VALUNKA, 3 51,0 Radek Žalud     10 Karel Břetislav 120
9. COVU, 4 62,0 ž. Martin Knauer     9 Dvořák Karel 80
10. GWEEN TARA, 4 56,0 ž. Lucie Herková     6 Dvořák Karel 120
Nestartovali: JAXARTES(POL), TERMINÁL
Čas: 02:13,93, Mezičasy: (28,22 - 26,88 - 27,14 - 27,89 - 24,40)
Výrok: JISTĚ 3-krk-4-krk-3-1/2-7-4-17

Majitel: Olimpex Olomouc, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: Tr.Ing.J.Váňa a B.Karel á 2x200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách a OSK u koní č.2 ALIANA a č.4 VIDEON (DU čl.8/b).


4. dostih, start 15:32
1131 Cena STACH & I.P., a.s.
Rovina II.kat. - 2020 m, cena, 3letí a starší
72000 Kč (36000 - 16560 - 10800 - 5040 - 3600)
Zápisné: 1000 + 1160 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZERWONY MAK(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés     1 Andrés Josef 23
2. GEKKON(RUS), 3 57,0 ž. Artur Resulov     9 Šavujev Arslangirej 80
3. PUBLIKACE, 3 55,0 ž. Radek Koplík     6 Fiala Rudolf 70
4. ARMÉNA, 4 60,5 ž. Ramil Děmidov     10 Šilhavý Ladislav 70
5. SAN MARCO, 6 61,0 ž. Martin Knauer     5 Hedbávná Kateřina 30
6. LONG DAY, 5 61,0 ž. Ilona Třešňáková     7 Kutnar Pavel 120
7. SIXTEEN(FR), 3 53,0 žk. Martina Pečenková     4 Váňová Pavla 50
8. CANDERELI(IRE), 9 61,0 Helena Blažková     3 Horáková Lenka 100
9. UBALDO(FR), 3 55,0 ž. Dalibor Török     8 Vítek Pavel 80
Nestartovali: QADRIGA
Čas: 02:12,70, Mezičasy: (28,26 - 26,60 - 27,29 - 25,81 - 24,74)
Výrok: BOJ 1-1-1/2-3/4-1-kr.hlava-1-4 1/2
Maj. prémie:
4 000 Kč (PUBLIKACE)Clint-Racing
2 400 Kč (ARMÉNA)Kis-vodomery.cz
1 600 Kč (SAN MARCO)Rarita Eurocat

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: PKI S.A.

Poplatek: Stáj Dublet s.r.o. 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č-2 QADRIGA z dostihu (DU čl.16). Sankce: ž.A.Resulov odnětí licence na 1 dost.den tj.28.6.2003 za opakované křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 412/a,§ 364/c). Kůň č.9 GEKKON(RUS) byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:02
1132 Cena Idealfenster (hdcp)
Rovina III.kat. - 1210 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 11250 - 6750 - 4500)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOINETTE, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 60
2. VARNAS, 7 56,0 ž. Radek Koplík     3 Pátková Renata 50
3. GIGO, 5 55,5 Adéla Klepetková     5 Jirka Petr 40
4. GÓL, 5 53,0 ž. Ilona Třešňáková     8 Karel Břetislav 80
5. DOLLAR DIAMOND(IRE), 5 50,0 žk. Zuzana Vokálková     9 Koplík Zdeno 100
6. BLACK HURICAN(IRE), 6 56,0 ž. Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 60
7. MENSYN, 3 60,5 ž. Josef Bartoš     7 Bartoš st. Josef 70
8. SPECIAL OFFER(GER), 3 59,5 ž. Artur Resulov     4 Šavujev Arslangirej 50
Nestartovali: SPIRITA
Čas: 01:14,81, Mezičasy: (27,40 - 24,93 - 22,49)
Výrok: BOJ krk-5-1-1/2-1-1 1/4-1/2
Maj. prémie:
2 500 Kč (TOINETTE)DS dr.Leimgruber-Chaloupka
1 500 Kč (VARNAS)Filipův kůň
1 000 Kč (GIGO)Stáj Talcum-Jirka

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

Sankce: ž.I.Třešňáková odnětí licence na 1 dost.den tj.28.6.2003 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 412/a, § 364/c).


6. dostih, start 16:31
1133 Cena SIAD CZECH, spol. s r.o.
Steeplechase II.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
54000 Kč (27000 - 12400 - 8100 - 3800 - 2700)
Zápisné: 540 + 1080 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NER(POL), 6 70,0 ž. Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef 30
2. BARWICK, 7 68,5 Jaroslav Myška     8 Horáková Lenka 30
3. LEMOND, 7 65,5 Luboš Urbánek     6 Mottl Ivan 50
4. PANTERR(IRE), 6 65,5 Josef Bartoš     2 Vítek Roman 50
5. ZLATÝ MĚSÍC, 7 66,0 Michal Köhl     7 Barbořík Jiří 80
6. CATO, 6 66,0 ž. Libor Štencl     4 Jelínek Zbyněk 100
Z VAROM, 8 66,0 Lukáš Kasl     1 Kinský Pavel 100
Nestartovali: SCATMAN
Čas: 04:37,18, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-1 3/4-2 1/2-9-daleko
Maj. prémie:
3 000 Kč (BARWICK)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 800 Kč (LEMOND)Spojka s.r.o
1 200 Kč (ZLATÝ MĚSÍC)DiJana Dobšice

Majitel: Stajnia Gula-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SO Lack

Kůň č.5 SCATMAN neskočil zkušební skok a nebyl DK připuštěn ke startu v souladu s DŘ. Kůň nebyl v moci startéra, sázky se vracejí.


7. dostih, start 17:22
1134 CENA JEZDECTVÍ - Cena města Mostu
Rovina NL - 1410 m, cena, 3letí a starší
135000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 2050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYBELLUS(FR), 4 63,5 ž. Dušan Andrés     4 Zavřel Josef 30
2. MAMBO DANCER(FR), 5 57,5 ž. Jan Demele     6 Fiala Rudolf 100
3. RABÍN, 7 59,5 ž. Karol Šarina     1 Šatra Tomáš 80
4. HARMONY, 5 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2     7 Drlík Jaroslav 80
5. PISTÁCIA, 5 58,0 Dagmar Jeníková, Mgr.     3 Hanousek Ladislav 80
6. ESTYK, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 40
7. YOKOM, 8 59,5 ž. Dalibor Török     5 Hedbávná Kateřina 35
8. LASCAR, 7 59,5 ž. Ilona Třešňáková     2 Váňa Tomáš 80
9. TALWER, 7 59,5 ž. Martin Knauer     9 Karel Břetislav 110
Čas: 01:27,63, Mezičasy: (14,52 - 23,79 - 25,81 - 23,51)
Výrok: JISTĚ 1-kr.hlava-2 1/2-1/2-2 1/2-2-1 3/4-8
Maj. prémie:
7 500 Kč (RABÍN)Nico
4 500 Kč (HARMONY)Görgl`s Farm
3 000 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Zavřel Josef, Chov: Daguzan-Garros M.,Mme La Fonta N.

Kůň č.4 CYBELLUS(FR) byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:51
1135 Cena Gama Holding Praha a.s. (hdcp)
Rovina V.kat. - 1410 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELAWI, 5 56,5 ž. Jiří Chaloupka     11 Chaloupka Václav  
2. ARCTONY, 5 57,5 Martin Pišl     9 Fedorowicz Vladislav  
3. REKORD, 7 51,5 Radek Žalud     4 Mudrová Radka  
4. CLAIREFONTAINE, 4 55,0 ž. Dalibor Török     10 Minařík 2 Ferdinand  
5. SANTA CECILIA, 3 60,0 ž. Dušan Andrés     8 Andrés Josef  
6. IRISH, 4 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2     14 Minařík 2 Ferdinand  
7. CARDINAL NUMBER, 3 58,0 ž. Karol Šarina     1 Šatra Tomáš  
8. GRÁZL, 5 50,0 žk. Jaromír Šafář     5 Bartoš st. Josef  
9. HOMEWARD BOUND, 3 62,0 Tomáš Hurt     6 Hurt Jiří  
10. MUMY, 3 51,0 ž. Jaroslav Kovařík     2 Kroczek Jan  
11. COMTE, 3 50,0 žk. Radek Man     13 Kučera Karel  
12. VERIOR, 11 56,0 žk. Václav Janáček     3 Neuberg Filip  
S PERSICOS, 3 56,5 ž. Jan Demele     7 Kub Ivan  
Nestartovali: TULLUS
Čas: 01:31,32, Mezičasy: (15,32 - 24,45 - 27,55 - 24,00)
Výrok: JISTĚ 1/2-1/2-hlava-1 1/2-1/2-1 3/4-krk-2 1/2-1 3/4-1-hlava

Majitel: Cavalier sport-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Čecháková Š.

Poplatek: Stáj Cavalier sport-Chaloupka 500 Kč za nezdůvodněnou změnu barvy dresu (DU čl.16). Kůň č.3 VERIOR ztratil na startu asi 3 délky. Kůň č.7 PERSICOS neodstartoval, byl v moci startéra. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo z důvodu tísnění koně č.8 SANTA CECILIA a č.9 ARCTONY koněm č.4 REKORD a č.11 VELAWI. DK protest prošetřila a uznala. Sankce: ž.J.Chaloupka a jezdec R.Žalud odnětí licence na 1 dost.den tj. 28.6.2003 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 412/a, § 364/c).



Dostihová komise: