home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.11.2002 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start
1541 Cena ČSCHPMDK
Rovina III.kat. - 1800 m, , 3letí a starší
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARMÉNA, 3 54,5 Lucie Herková     10 Šilhavý Ladislav  
2. BRIANA, 4 52,0 Lucie Baluchová     8 Drlík Jaroslav  
3. EN STAY, 4 55,0 Radek Koplík     9 Vraj Radek  
4. ROYALDINI(IRE), 3 52,0 Kristýna Bezděková     7 Chaloupka Václav  
5. WINDYDAR, 3 57,0 Pavel Míča     5 Seménka Zdeněk  
6. LATIDAR, 6 58,5 Jan Demele     6 Uhl Jiří  
7. JEMENKA(POL), 3 50,0 Martina Pečenková     2 Holčák František  
8. LANGLADE(GER), 4 52,0 Jaroslav Kovařík     4 Vraj Radek  
9. SAAFEND FLYER(IRE), 4 61,0 Jan Rája     1 Havlíčková Zdena  
Čas: 02:06,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-2-3/4-1/2-4-3/4-3/4-20
Maj. prémie:
2 500 Kč (ARMÉNA)Kis-vodomery.cz
1 500 Kč (BRIANA)Edison Brno
1 000 Kč (EN STAY)Marko-Zlín

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Agro Okluky a.s. D.Němčí

3. dostih, start
1542 Cena rozhodčích
Rovina I.kat. - 1600 m, , 2letí
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOINETTE, 2 58,0 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav  
2. FLEUR D'ANN, 2 57,0 Jaroslav Donoval     4 Neuberg Filip  
3. IWANKA, 2 56,0 Radek Koplík     3 Palyza Jan  
4. LONGBECCA, 2 56,0 Radek Žalud     1 Okleštěk Miloslav  
Čas: 01:53,12, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 3/4-8-daleko

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

4. dostih, start
1543 Cena Dostihové komise
Rovina I.kat. - 1600 m, , 2letí
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. UNIKÁT, 2 57,0 Jan Rája     4 Janíček Stanislav  
2. VABECAR, 2 57,0 Radek Žalud     1 Mudrová Radka  
3. ELEGANT, 2 57,0 Radek Koplík     3 Janíček Stanislav  
4. PERSICOS, 2 57,0 Jan Demele     2 Pejšková Ivana  
Čas: 01:51,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-12-6

Majitel: ZOO Pension-Grégr, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

5. dostih, start
1544 Cena Turf Rekord, a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, , 3letí a starší
72000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZERSZEN(POL), 5 55,5 Martina Pečenková     1 Holčák František  
2. DANCERNER, 3 59,5 František Vávra     5 Holčák František  
3. MIX, 5 60,0 Jan Demele     2 Vítek František  
4. MARIE ANNA(FR*), 3 57,5 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav  
5. RABAT, 4 52,0 Kristýna Bezděková     6 Šilhavý Ladislav  
6. HOFRAT(POL), 3 55,0 Radek Koplík     4 Vaňourek Aleš  
7. SILVER HEART(GER), 5 52,5 Jaroslav Kovařík     3 Vraj Radek  
Čas: 01:49,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-krk-3/4-2 1/2-2 3/4-8
Maj. prémie:
4 000 Kč (DANCERNER)Stáj Eremiáš
2 400 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
1 600 Kč (MARIE ANNA(FR*))Paso Velkoobchod-Chaloupka

Majitel: Hotel Partyzán-Tale-Holčák, Trenér: Holčák František, Chov: Kowalska B.

6. dostih, start
1545 Cena na rozloučenou se sezónou 2002
Rovina IV.kat. - 1100 m, , 3letí a starší
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALZAKAPA, 4 63,5 Tomáš Nehasil     1 Vítek Roman  
2. ZELOT, 4 50,0 Kristýna Bezděková     7 Vraj Radek  
3. CARSY, 3 50,0 Iva Miličková     6 Kroutilík Jaroslav  
4. MINESA, 3 53,0 Jaroslav Kovařík     5 Vraj Radek  
5. CIBIK, 3 52,0 Milan Novák     3 Vymazal Josef  
6. TALORD, 4 52,0 Radek Žalud     4 Okleštěk Miloslav  
7. SPARK OF LIGHT(GB), 4 64,5 Pavel Míča     2 Vraj Radek  
Čas: 01:14,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1/2-krk-2 1/4-1/2-1 1/2

Majitel: Václav Luka, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Luka V.,Ing.

7. dostih, start
1546 Cena CK Martin Tour
Rovina I.kat. - 1100 m, , 3letí a starší
108000 Kč (54000 - 24840 - 16200 - 7560 - 5400)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIRIDA, 4 50,0 Iva Miličková     6 Mudrová Radka  
2. MICHELINKA, 3 57,5 Radek Koplík     1 Koplík Zdeno  
3. HUCKLEBERRY, 5 56,5 Jaroslav Kovařík     7 Vraj Radek  
4. AKEBONA, 4 57,5 Jaroslav Donoval     3 Neuberg Filip  
5. VICTORIA CAESARIS(IRE), 4 58,5 Martina Pečenková     8 Holčák František  
6. CHUCK ., 5 52,0 Radek Žalud     9 Podhányi Jan  
7. RAIN DANCER(HOL), 3 56,0 Jana Havelková     10 Pejšková Ivana  
8. MUHAAJIM(IRE), 5 60,0 František Vávra     2 Holčák František  
9. CHERRY LADY, 3 52,0 Lucie Baluchová     4 Podhányi Jan  
Čas: 01:12,83, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-hlava-nos-4-1 1/2-3/4-3 1/4-13
Maj. prémie:
6 000 Kč (NIRIDA)Fano-manželé Noskovi
3 600 Kč (MICHELINKA)Stall von Felten
2 400 Kč (HUCKLEBERRY)Teveko-Rožnov-Ondrušek

Majitel: Fano-manželé Noskovi, Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: