home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.11.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1564 Cena bookmakera
Rovina V.kat. - 1311 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GADYT, 3 58,5 Lucie Herková     1 Dvořák Karel 30
2. SAPIN, 5 51,0 Lucie Větrovcová     3 Minařík Ferdinand 20
3. ROSE PANTHER, 3 48,0 Iva Miličková     6 Sýkorová Marcela 60
4. VÁPENKA, 4 48,0 Renata Pátková     5 Barbořík Jiří 100
5. INDAR, 3 48,0 Adéla Klepetková     2 Hurt Jiří 60
Čas: 01:27,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 1/2-4-7

Majitel: Dostihová stáj Obříství, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Havelka I.

1565 Cena hlavního pořadatele
Rovina IV.kat. - 1611 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZLATÝ MĚSÍC, 4 56,0 Karol Šarina     3 Pátková Renata 50
2. CES DUR, 4 52,5 Jaroslav Kovařík     5 Vítek Roman 40
3. PICO DE SANTO, 5 62,5 František Koucký     2 Šatra Tomáš 70
4. WITOMA, 3 58,5 Ivan Kub     8 Vítek Roman 60
5. LIGONA, 5 56,0 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 80
6. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 58,0 Lenka Pišlová     10 Fedorowicz Vladislav 90
7. LOVITURA, 3 61,5 Marek Šimák     9 Minařík Ferdinand 80
8. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 49,5 Kristýna Bezděková     6 Šatra Tomáš 110
9. COMPACT, 6 53,5 Iveta Steuerová     7 Vítek František 100
10. GLORIA MUNDI, 3 58,0 Linda Fedorowiczová     4 Fedorowicz Vladislav 90
Čas: 01:46,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-6-4 1/4-5-2-kr.hlava-1 3/4-2

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hubáčková H.

1566 Cena ředitele TURF IPS, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1411 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLORIETTA, 2 54,5 Ilona Třešňáková     5 Růžičková Martina 30
2. PERSIO, 2 58,0 Ivan Kub     6 Kotáb Eduard 30
3. QUALITY, 2 54,0 Jaroslav Donoval     9 Neuberg Filip 60
4. TAMPA BAY, 2 55,0 ž. Robert Panc     3 Štípa Ladislav 60
5. DELI RULES, 2 52,5 Iveta Steuerová     10 Dvořák Josef 100
6. GRAD, 2 55,5 Lucie Herková     11 Dvořák Karel 70
7. PŮLMĚSÍC, 2 56,0 Josef Bartoš     4 Votava Jaroslav 100
8. COOCKY, 2 56,0 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 80
9. BRIANA, 2 55,0 Martin Knauer     2 Drlík Jaroslav 90
10. LUCKY ORLING, 2 56,0 Jaroslav Kovařík     12 Votava Jaroslav 100
11. INTERNET, 2 53,5 Lucie Větrovcová     14 Pechát Theodor 130
12. HOKI DAY, 2 55,0 Pavel Hlavatý     1 Fencl Miroslav 200
13. LOTO(GER*), 2 52,5 Petra Egerová     13 Pejšková Ivana 100
14. MARKYTA, 2 52,5 Adéla Klepetková     7 Hurt Jiří 120
Čas: 01:33,42, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-4 3/4-6-kr.hlava-3 1/4-1/2-8-1

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

1567 Cena správce závodiště
Rovina IV.kat. - 2211 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRUTUS, 4 56,5 Jana Havelková     6 Růžičková Martina 50
2. MISS PETONG(GB), 4 60,5 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 40
3. VAIKI(GB), 4 52,0 Lenka Pišlová     4 Petrlík Allan 80
4. CEDO NULLI, 6 56,0 Ramil Děmidov     7 Erban Jaroslav 20
5. MAXIMO, 6 51,0 Věra Sedláková     3 Héč Karel 130
6. SCANGEES, 4 61,0 ž. Robert Panc     14 Foukal Milan 80
7. BRIGONA, 3 59,5 Ivan Kub     5 Vítek František 50
8. PICADELA, 6 57,0 Lucie Herková     12 Fialka Petr 50
9. YOUNGSTER, 3 56,0 Martin Knauer     8 Hedbávná Kateřina 90
10. SEA WALK(SWI), 6 53,5 Anna Hržičová     11 Bezstarosta Zdeněk 150
11. BOUBÍN, 4 52,0 Ilona Třešňáková     9 Vítek Roman 100
12. MISTER PROMPT, 4 56,5 Radka Blažková     1 Štípa Ladislav 130
13. LIKON, 8 55,0 Petra Fröhlichová     13 Foukal Milan 300
Čas: 02:31,11, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1 3/4-3/4-3/4-1/2-4 1/4-4-5

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: