home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.10.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1552 HANDICAP BIOPA s.r.o.PARDUBICE
Rovina IV.kat. - 1311 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PICO DE SANTO, 5 58,5 František Koucký     10 Šatra Tomáš 40
2. HATCHER, 3 61,5 Karol Šarina     6 Drlík Jaroslav 40
3. CES DUR, 4 55,0 Jaroslav Kovařík     11 Vítek Roman 70
4. HERMINE, 3 50,0 Leona Hloužková     4 Chaloupka Václav 90
5. IRISH WIN(GB), 8 53,5 Šárka Pulpánová     2 Drlík Jaroslav 100
6. PATCHERKA, 5 57,5 Jan Faltejsek     1 Římanová Jana 100
7. FREEDOM, 4 48,0 Radana Fabrisová     3 Šimek Jaroslav 400
8. EVE TU, 3 49,0 Petra Egerová     8 Šimuni Peter 200
9. RAMA, 9 48,0 Adéla Klepetková     9 Čapková Marcela 90
10. GANÁH, 3 58,0 Ilona Kykalová, MUDr.     7 Dvořák Karel 100
Čas: 01:25,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3-krk-6-1/2-13-5-3/4

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

1553 CENA ITEAD a.s. PARDUBICE
Rovina IV.kat. - 1611 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADARON, 5 52,5 Jaroslav Kovařík     7 Šilhavý Ladislav 90
2. HELENA, 3 55,5 ž. Robert Panc     11 Štípa Ladislav 60
3. MISS PETONG(GB), 4 60,0 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 30
4. SLOGANA, 3 51,5 Adéla Klepetková     1 Čapková Marcela 120
5. PLANAREZ(FR), 5 55,0 Radek Koplík     9 Vraj Radek 40
6. LENSKIJ, 4 58,0 Martin Koleňák     5 Vacíková Světlana 150
7. SAMUIL, 5 54,5 Martin Knauer     6 Drlík Jaroslav 80
8. COMPACT, 6 59,5 Ivan Kub     10 Vítek František 180
9. BOUBÍN, 4 52,5 Ilona Třešňáková     2 Vítek Roman 90
10. HALOCA, 3 48,0 Pavel Ježek     3 Valášek Josef 300
Čas: 01:47,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 3/4-1 1/2-9-1/2-2 1/4-1/2-2 3/4

Majitel: Andrea-MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

1554 HANDICAP OSEVA AGRI CHRUDIM a.s.
Rovina III.kat. - 1811 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT, 4 53,0 Radek Koplík     1 Vítek František 80
2. PICADELA, 6 48,0 Renata Pátková     12 Fialka Petr 90
3. VLÁSENKA, 3 60,0 Andrea Kotršálová     14 Vítek František 120
4. FARON, 4 60,5 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav 140
5. MISTR SPORTU, 3 52,5 Šárka Pulpánová     6 Šimuni Peter 150
6. GIOM, 6 59,0 Jana Havelková     2 Pejšková Ivana 50
7. ROSENA, 3 51,0 Adéla Klepetková     4 Fiala Rudolf 250
8. BRIGONA, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     8 Vítek František 100
9. LAGOS, 5 53,5 Lucie Větrovcová     10 Minařík Ferdinand 140
10. VERANT, 3 56,0 Karol Šarina     13 Vítek František 60
11. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 57,5 Martin Pišl     11 Šatra Tomáš 120
12. LOVOŠ, 5 54,5 Martin Knauer     9 Faltová Oliva 120
13. MODEMANN, 6 55,5 ž. Robert Panc     5 Štípa Ladislav 80
14. MANDELBLATT(GER), 3 58,5 Ivan Kub     3 Vítek Roman 200
Čas: 02:00,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1 1/4-2 1/2-kr.hlava-nos-1/2-2-3 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (LIGHT)Seli Lysá n.Labem
1 200 Kč (PICADELA)Fialka-Stáj Picadela
800 Kč (VLÁSENKA)AGS Liberec

Majitel: Seli Lysá n.Labem, Trenér: Vítek František, Chov: Vítová V.

1555 HANDICAP SPOKOJENÝCH KLIENTŮ ITEAD
Rovina V.kat. - 1811 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENITA, 3 54,0 Jaroslav Kovařík     7 Vítek Roman 70
2. SIRAH, 3 61,0 Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef 60
3. SAPIN, 5 52,0 Lucie Větrovcová     2 Minařík Ferdinand 70
4. ECOLA, 3 59,5 Martin Knauer     1 Knauer Martin 60
5. WHO ELSE, 3 58,5 Ivan Kub     4 Faltová Oliva 30
6. ČIP, 7 61,5 Tomáš Hurt     5 Tichá Dana 90
7. QUINCY, 4 56,5 Pavel Ježek     3 Bezstarosta Zdeněk 90
8. GRIN, 9 49,0 Iva Miličková     8 Minařík Ferdinand 60
Čas: 02:02,86, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 1 1/2-1-1 1/2-1 1/2-3/4-hlava-6

Majitel: La Festa Cappuccino, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: