home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.10.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1529 Cena Renault Scénic
Rovina III.kat. - 1214 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LE CZECH, 2 54,0 Jaroslav Donoval     6 Neuberg Filip 80
2. NIRIDA, 2 53,5 Radek Žalud     11 Mudrová Radka 40
3. SYVOTA, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     8 Pejšková Ivana 40
4. LADY KEEN, 2 57,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 20
5. CALANTHE, 2 54,5 Lucie Herková     9 Dvořák Karel 80
6. BRROOKLET, 2 55,0 Josef Sovka     5 Kroutilík Jaroslav 90
7. VIKTOR KAUMY, 2 55,5 Martin Šťastný     2 Uhl Jiří 90
8. INTERNET, 2 56,0 Martin Pišl     7 Pechát Theodor 150
9. STAFRIE, 2 55,0 Kamila Protivínská     12 Vrba Pavel 130
10. GREEK FAIR, 2 52,5 Ilona Třešňáková     1 Bezstarosta Zdeněk 150
S LEDOVKA, 2 54,0 Pavel Hlavatý     4 Faltová Oliva 150
Čas: 01:16,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-1-3/4-krk-2 1/4-4-2 1/2-4

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.

1530 Cena Renault Mégane
Rovina IV.kat. - 1214 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY TIMES, 5 57,5 Jana Havelková     5 Pejšková Ivana 30
2. GLADIOLKA, 3 57,5 Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef 60
3. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 56,0 Linda Fedorowiczová     9 Fedorowicz Vladislav 60
4. MAURA, 3 52,5 Radek Žalud     3 Svoboda Josef 60
5. ATLETKA, 4 52,0 Ilona Třešňáková     1 Kroczek Jan 90
6. MISTER PROMPT, 4 64,0 Allan Petrlík     8 Štípa Ladislav 60
7. RADIO RELAX, 3 50,0 Petra Egerová     7 Faltová Oliva 150
8. QUEEN ANN(IRE), 6 60,5 Miroslav Tampier     4 Pátková Renata 70
9. TARFI, 4 49,0 Leona Hloužková     2 Vymazal Josef 130
Čas: 01:15,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-hlava-kr.hlava-2 1/4-hlava-4-1

Majitel: J+H, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1531 Cena Renault Twingo
Rovina V.kat. - 1314 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PICO DE SANTO, 5 58,5 František Koucký     1 Šatra Tomáš 50
2. CES DUR, 4 52,0 Jaroslav Kovařík     9 Vítek Roman 60
3. MARQUISE, 5 54,5 Petra Přívozníková     2 Vítek František 100
4. MESCALERO, 3 56,5 Lucie Herková     6 Uhl Jiří 50
5. BÁJEČNÁ, 3 52,5 Blanka Šarinová     4 Vrba Pavel 100
6. ROSE PANTHER, 3 49,5 Iva Miličková     3 Sýkorová Marcela 150
7. ODYSEA, 3 53,5 Radek Koplík     8 Pejšková Ivana 60
8. LADY BOSS, 3 56,0 Karol Šarina     12 Fencl Miroslav 60
9. FREEDOM, 4 48,0 Radana Fabrisová     13 Šimek Jaroslav 130
10. PICARDIE, 3 49,0 Leona Hloužková     7 Vymazal Josef 110
11. VESELÁ MEDVĚDICE, 3 53,5 Radek Žalud     5 Minařík Ferdinand 30
12. OGAWA, 4 48,0 Lenka Černocká, Ing.     10 Vraj Radek 100
13. VÁPENKA, 4 51,5 František Drozda     11 Barbořík Jiří 130
Čas: 01:23,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-4 3/4-krk-3-krk-1 1/4-3 1/2-1 1/4

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

1532 Cena CCB - Leasing
Rovina III.kat. - 2418 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEACH BOY, 4 57,0 Allan Petrlík     11 Šimuni Peter 30
2. BOLD SEC, 3 51,5 Lucie Větrovcová     12 Pechát Theodor 120
3. GLARCAN, 3 55,0 Martin Knauer     6 Hedbávná Kateřina 40
4. CEDO NULLI, 6 57,0 Karol Šarina     3 Erban Jaroslav 40
5. VELMOC, 3 55,0 Jana Havelková     4 Pejšková Ivana 80
6. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 4 53,0 Ilona Třešňáková     10 Ščevlík Marian 100
7. SUBARU, 3 59,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav 50
8. VLÁSENKA, 3 61,0 Andrea Kotršálová     8 Vítek František 90
9. SARAMON, 4 56,0 Josef Bartoš     5 Baštová Pavlína 110
Čas: 02:38,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-nos-2 1/4-8-1/2-krk-4 3/4-3
Maj. prémie:
2 500 Kč (BEACH BOY)ZPM Sport-Šimuni
1 500 Kč (BOLD SEC)Ekonek
1 000 Kč (GLARCAN)Rarita Eurocat

Majitel: ZPM Sport-Šimuni, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Charvát L.

1533 Cena CCB - Credit
Rovina IV.kat. - 2418 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT, 4 59,5 Andrea Kotršálová     9 Vítek František 30
2. BRIGONA, 3 52,0 Iveta Steuerová     11 Vítek František 50
3. LADYNKA, 4 57,0 Ilona Třešňáková     10 Vašina Josef 40
4. BRUTUS, 4 57,0 Ivan Kub     2 Růžičková Martina 50
5. MISTR SPORTU, 3 54,5 Kristýna Bezděková     6 Šimuni Peter 60
6. RUSTOX(FR), 4 52,5 Radek Žalud     8 Erban Jaroslav 100
7. CHAILAND, 3 57,5 Pavel Hlavatý     5 Růžičková Martina 100
8. NESPRA, 3 54,5 Dalibor Török     3 Bezstarosta Zdeněk 80
9. NALDA, 4 53,0 Šárka Pulpánová     4 Nosko Julius 130
10. CHETIT, 4 59,0 Martin Knauer     7 Váňa Jaroslav 90
11. SIRAH, 3 56,0 Josef Bartoš     12 Bartoš st. Josef 110
12. QUINCY, 4 55,5 ž. Robert Panc     1 Bezstarosta Zdeněk 110
S DOLMA, 4 51,5 Ilona Zmeškalová     13 Zajko Karel 150
Čas: 02:40,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1/2-1/2-1/2-krk-1 1/2-1-7

Majitel: Seli Lysá n.Labem, Trenér: Vítek František, Chov: Vítová V.

1534 Cena Author
Rovina III.kat. - 1814 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NED'S FIRST, 2 57,0 Allan Petrlík     13 Petrlík Allan 30
2. VELAWI, 2 56,5 Jiří Chaloupka     12 Chaloupka Václav 80
3. SHERPA, 2 55,0 Dalibor Török     8 Minařík Ferdinand 30
4. QUALITY, 2 54,0 Jaroslav Donoval     6 Neuberg Filip 110
5. WHILARRY, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     10 Michal Jiří 40
6. STAR ZE ZAHÁJÍ, 2 56,0 Karol Šarina     11 Kinský Pavel 40
7. LETNÍ VÍTR, 2 58,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 70
8. KAFU, 2 55,0 Josef Sovka     3 Kroutilík Jaroslav 110
9. ÉRA, 2 53,5 Lucie Herková     7 Zajíček Miloslav 300
10. MARŠÁL, 2 56,0 Jaroslav Michna     1 Váňa Tomáš 150
11. JUDITH, 2 53,5 Lucie Baluchová     14 Vanda Vítězslav 110
12. PEPŘ, 2 55,0 Linda Gahlertová     4 Řezáčová Jana 150
S ISTER, 2 56,0 Josef Bartoš     5 Sloup Josef 150
Čas: 01:58,45, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-hlava-4-2-5-1 3/4-3 1/2-2 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (NED'S FIRST)Salvator Racing Club
1 200 Kč (VELAWI)Pampaliny
800 Kč (SHERPA)Sieza

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

1535 Cena Renault A.M.O.S. - Otava
Rovina II.kat. - 1614 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTMON, 5 64,5 Ivan Kub     5 Vítek František 90
2. JESLADY(IRE), 3 52,5 Lucie Herková     2 Šatra Tomáš 70
3. OKKER(SLO), 5 57,5 Jan Rája     4 Horák František 100
4. LARISSA, 4 61,0 Ramil Děmidov     13 Šilhavý Ladislav 90
5. VISPI STAR(GB), 4 56,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 30
6. CLEWBAY PEARL(IRE), 5 53,0 Jaroslav Kovařík     9 Vítek Roman 60
7. TALGARA, 4 52,0 Radek Žalud     11 Mudrová Radka 110
8. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 51,0 Blanka Šarinová     10 Šatra Tomáš 90
9. CENTURY DAY, 4 62,0 Josef Bartoš     7 Růžičková Martina 120
10. TALWER, 4 56,5 ž. Robert Panc     6 Minařík Ferdinand 50
11. TAMALIREGA, 5 57,0 Radek Koplík     8 Vrba Pavel 130
12. VASUN, 3 58,5 Jaroslav Michna     12 Hanousek Ladislav 100
13. CATAPULT, 3 61,5 Allan Petrlík     1 Petrlík Allan 70
Čas: 01:42,64, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 3/4-hlava-1-1/2-nos-1 1/4-2-1/2
Maj. prémie:
3 500 Kč (CENTMON)Joly
2 100 Kč (LARISSA)MHM

Majitel: Joly, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1536 Cena Autobazaru Autostart
Rovina IV.kat. - 1614 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HATCHER, 3 56,0 Karol Šarina     7 Drlík Jaroslav 40
2. HAWAIIAN STAR, 4 58,0 František Koucký     3 Vraj Radek 80
3. LAKRYMA, 3 48,0 Adéla Klepetková     5 Vítek František 50
4. YOUNGSTER, 3 60,5 Martin Knauer     2 Hedbávná Kateřina 100
5. ESPLANADE(GER), 4 58,0 Dalibor Török     11 Kotáb Eduard 60
6. KENEGA, 3 57,5 Jaroslav Michna     10 Vanda Vítězslav 130
7. SAPIN, 5 51,5 Radek Žalud     4 Minařík Ferdinand 60
8. VENITA, 3 52,5 Jaroslav Kovařík     8 Vítek Roman 90
9. HERMINE, 3 56,5 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 30
Čas: 01:43,66, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-3/4-1 1/4-1 1/2-1/2-hlava-4 1/2-2 1/4

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Dastych-Bénová


Dostihová komise: